Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam moi mili, że BF3 jest pierwszą grą która na moim kompie wymaga 8GB ramu a nie 4...

 

z 4GB ramu mogłem jako tako grać w 1920x1080 x Ultra z AAx2 AFx16 itd. i miałem spadki do 15fps czasami przez doczytywanie z HDD

 

z 8GB ramu 64 osoby, ultra AAx4 AFx16 itd. i najmniej jak miałem to 45fps...0 doczytywania z HDD

 

Tylko to jest aplikacja 32bit , czyli wessie max 4gb z pamięci fizycznej , a praktyce kończy się na ok 3gb , reszta to już swap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał już takiego babola SP? :blink:

 

 

Jestem na końcu gierki w metrze powtórka z początku, scena kiedy walczę z gościem wyrywająć sobie broń po czym wylatuje przez okno. Tym razem nie wylatuje, pojawiają się błędy w skrypcie. Natomiast w scenie kiedy skaczę z jednego wagonu na drugi, zaraz po skoku ginę. O co chodzi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał już takiego babola SP? :blink:

 

 

Jestem na końcu gierki w metrze powtórka z początku, scena kiedy walczę z gościem wyrywająć sobie broń po czym wylatuje przez okno. Tym razem nie wylatuje, pojawiają się błędy w skrypcie. Natomiast w scenie kiedy skaczę z jednego wagonu na drugi, zaraz po skoku ginę. O co chodzi?

 

 

Zmień poziom trudności. Ponoć lekarstwo na wszystko w SP. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o 21 gramy. Organizujemy ekipe, chcoiaz ciezko to bedzie zgrac do kupy pewnie. Na battlelogu macie PPC kanal, tam zorganizujemy jakis pookoj gdzie sie zrzuci wszystkich i zagramy . Dobijac na kanal PPC i jakos to zgramy...

 

Ok juz ogarniam. O 21 zaprosze wszystkich chetnych do "Game party" (dobrze ze nie gej party ;p) i wtedy po zerbaniu ekipy battlelog wrzuci wszystkich na jeden server i dopisze w miare mozliwosci do team'u. Zobaczymy na ile to sie sprawdzi...

 

 

Chetnych zapraszam na kanal PPC, oraz dodajac mnie do znajomych: m4lyy

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj z Wami nie zagram, robię drugi etat (powód prozaiczny jak wszędzie "why work does not happen at work", zwłaszcza w moim zawodzie). Wczoraj jak grałem to na serwerach > 32 osoby miałem straszne lagi generalnie... bugów jest masa, ale i tak gra się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za mało Radeonów masz w kompie, żeby uciągnęło dodatkowo left-alt z fullhd i ultrasami on ;-) więc może pora na 2x7970 to i left-alt Ci zadziała :D

 

Mi za to w becie w ogóle nie działo przypisanie jakiegokolwiek klawisza, więc i fulla sobie odpuściłem, skoro BC2 mi starcza.

Edytowane przez konkurs
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie jestem po paru mapach z chlopakami z PPC ;)

 

BTW dzieki za gre.

 

Jak gram sam to zazwyczaj na serwach max 24 slotow, dzisiaj gralismy na serwach po 64 ludzi. Na tych drugich niestety ale nawet na min detalach ledwo zipie...

 

Zastanawiam sie nad wymiana procka / plyty / pamieci. Karte zostawic? (nie wiem czy jest sens inwestowania 1.000 zl w grafe dla 10 fps'ow?). Chce przejsc na i5 oraz 8 GB 1600 Mhz., nie wiem co z grafa... :|

 

Poszukalem i znalazlem to, moze kiedys komus takze pomoze ;).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ChS
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie sugeruj się tym. To z alphy i bety ;) Tu masz całkiem ok test. http://pclab.pl/news47512.html :)

 

I także dziękuje za grę. :) PM. Do Mechl!ka poszło, może pojawi się niedługo recenzja napisana przez Caleb'a i mój FAQ na pierwszej stronie tego tematu ;) Będzie jeszcze trzeba zebrać wszystkie dane apropo Team Speak 3 itp. By tylko ułatwić przyjemność wspólnej gry ;) Oj męczyliśmy się męczyliśmy, ale pografliśmy chwilę, chłopaki trochę dłużej, bo mój GeForce odmówił posłuszeństwa podczas gry trzykrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Drunk, ale do rzeczy... Nie odpowiedziales na moje pytanie, a tylko skrytykowales, za stre screeny testow, pfffffff !!!

 

Pytanie moje brzmi, czy na przykladzie tych testow oraz moim sig'u, czy przesiadka na sama i5 bedzie wystarczajaca, czy trzeba wymienic jeszcze karte?

 

BTW: Mam nadzieje, ze zolta edycja Corsa'rza wytrzyma ;) (550 W).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 nie grałem, ale sugerując się filmikami to najbardziej boli mnie to, że od 2005 roku nikt (!!!!) nie potrafi zrobić porządnego Al komputera. Dla mnie FEAR 1 jest ideałem, grafika znośna, fizyka również, a do tego jedno z najlepszych Al jakie widziałem w FPSach. No, ale nie można mieć wszystkiego ;) a jakieś demo BF3 będzie wydane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 nie grałem, ale sugerując się filmikami to najbardziej boli mnie to, że od 2005 roku nikt (!!!!) nie potrafi zrobić porządnego Al komputera. Dla mnie FEAR 1 jest ideałem, grafika znośna, fizyka również, a do tego jedno z najlepszych Al jakie widziałem w FPSach. No, ale nie można mieć wszystkiego ;) a jakieś demo BF3 będzie wydane?

 

Demo? :blink:

 

 

To nie te czasy, gdzie na CD-Action mozna bylo pograc w ''demo''... Byla beta, byla i sie zmyla, chcesz grac? To se kup :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

mario juz nie moge sie ciebie doczekac w tym czołgu własnie odblokowałem rakiety powietrze-ziemia dla heli bedzie ostro, wczoraj dostałem 2 kicki na niemieckich serwerach za latanie w heli a dopiero sie rozkrecam, w bc2 miałem kilka razy bana czasowego za heli dopóki admini nie polatali ze mną w parze i przekonali sie na własne oczy że nie czituje, bo sporo tekstów było typu heli sniper, jakos jetów nie moge poskromić tak jak to było w bf2, na myszy i klawie byłem jednym z lepszych na swiecie, sporo ludzi z joyami tłukłem niemiłosiernie a jak sie su dostałem to juz było masakra tu jakos bombardowan nie widzę a póki co heli daje sobie rade z myśliwcami i to w stosunku zwyciestw 2:1 (oczywiście rakiety powietrze-powietrze) ciezko na razie o kumatego gunnera

 

Chyba sie musisz steamować z tym:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EUDF_yq4168

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się nabyć klucz. Z aukcji, z mykiem na język (bo to wersja rosyjska) i działa.

W związku z tym, iż zależy mi głównie na multi, na singlu się nie skupiam. Ale postanowiłem trochę pograć i jest dokładnie jak piszecie. Okropne skrypty, czuje się niemal jak na smyczy bo cały czas muszę się trzymać jednego kolesia. Nie mogę pójść obok mimo, że jest to możliwe. Drażniąca sytuacja jak wypadają goście z uliczki, bijesz ich z 10 minut i nic. A tu nagle dostrzegasz czerwony kwadrat na balkonie, zabijasz i możesz iść dalej... Fabuła jest, nie bójmy się tego przyznać, dość płytka, mix wielu oklepanych tematów rodem z filmów sensacyjnych. Do tego kwestie z Iranem... I co to u licha jest PLR ?

 

Anyway, wracając do multi. Przyznaję, że wszystkie problemy, które napotkałem w becie zostały praktycznie wyeliminowane. Odpukać. Póki co zrobiłem sobie dłuższy miting, pograłem tak ponad 90 minut na jednym serwerze i stwierdzam, że nie mam już problemów z zawiechą na którą działa tylko kill w menadżerze, nie zawiesza się dźwięk i ogólnie jest płynniej na wyższej rodziałce. W becie musiałem jechać na 1280x768 a tu FullHD, wysokie detale i caspian z 32 ludkami na pokładzie śmiga bez większych zająknięć. W sumie mam dwujajowego Athlona 2.9 GHz, 4GB RAM i HD5850, co przy grze w becie utwierdzało mnie, że czas na 4 jaja, ale teraz zmieniam zdanie i jeszcze pomęczę stary procek. Może jak już zmienię to od razu na pół tuzina ;)

Edytowane przez Tricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest aplikacja 32bit , czyli wessie max 4gb z pamięci fizycznej , a praktyce kończy się na ok 3gb , reszta to już swap.

 

System Win 7 + BF3 + origin + firefox lub inna przeglądarka od serwerów + programy antywirusowe itd. zjadają spokojnie 4GB. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się nabyć klucz. Z aukcji, z mykiem na język (bo to wersja rosyjska) i działa.

 

W sumie ciekawe jak długo. EA stwierdziło, iż szybko takie wersje likwiduje. Napisz kiedy zarejestrowałeś i utraciłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Drunk, ale do rzeczy... Nie odpowiedziales na moje pytanie, a tylko skrytykowales, za stre screeny testow, pfffffff !!!

 

Pytanie moje brzmi, czy na przykladzie tych testow oraz moim sig'u, czy przesiadka na sama i5 bedzie wystarczajaca, czy trzeba wymienic jeszcze karte?

 

BTW: Mam nadzieje, ze zolta edycja Corsa'rza wytrzyma ;) (550 W).

 

Czeka Cię wymiana całego kompa, bez sensu, aby stara grafa ograniczała nowe bebechy. ;>

Bf3 to pierwsza gierka od dłuższego czasu, dla której ludzie robią bardzo kosztowne upgrade'y swoich blaszaków, ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...