Skocz do zawartości
svende

Jaki Wybrać Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

ludzikos>

Amacrox ax450pnf

Chieftec gps 400W

Topower 400W

Enermax DXX 400W

 

Amacrox i Chieftec to sprawdzone konstrukcje z Twoim zestawem poradzą sobie bez problemu.

 

Topowera polecam Ci w ciemno. Sprawnośc z pewnoscią bedzie na poziomie 80%. Ma modularne okablowanie i przyzwoitą 12V. Choc może się wydawac ze w dobie quadow i cf jest to za mało to z pewnoscią z Twoim zestawem sobie poradzi sobie bez najmniejszego problemu.

 

Enermax z tego co pamietam to nowe rewizje tego zasilacza byly bardzo ciche (ale głowy za to nie dam)

Zasilacz jest w promocji bo za 199zł. Imho warto ma mocną 12v i wysoką sprawność. Odpinane kabelki też są plusem.

 

borot> ten zasilacz to do jakiego zestawu? Tego z sigu? Jesli tak to nie warto zmieniac tego szefa 450.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to do mojego blaszka, chce zmienic juz zmysla o nowszej platformie.

 

Hmmm a jak wypada tagan z serii "bz" np 500-600wat, czy tez lepiej nie przeplacac "2-Force II"

 

ogolnie interesuje mnie wydajny zasilacz no + w miare cichy, napewno nie tak glosny jak obecny szef.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz cichego zasilacz to szczerze ani jeden ani drugi :]

Obydwa są bardzo wydajne. Dobrze trzymają napięcia. Z czego Tagan u33 ma minimalnie wyższą sprawność.

Tu masz ciekawą tabelke przedstawiającą możliwosci obydwu zasilaczy.

Tagan BZ 500

Tagan u33

Jesli nie zalerzy Ci tak bardzo na cichej pracy. Obydwa zasilacze można z czystym sumieniem polecic.

Również ciekawą propozycją jest Chieftec 650-750 14C by CWT.

 

Z cichego sprzetu to Enermax modu/pro i BQT SP lub P7.

 

Moja rada. Troszke dozbieraj. I kup coś naprawde fajnego.

Patrząc na Twój zestaw to obecny szef daje rade.

Edytowane przez PawloHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miguel, Chief 350W może nie być najlepszym rozwiazaniem do fabrycznie już podkreconego Radka. Ale z propozycji podanych to strzeż się Pentagrama CAV, grzmi jak Chieftec GPS 400W lub więcej i do tegpo sie skubany grzeje nawet na słabym konfigu. Miałem go w rękach i nie będe chwalił jak niektóre lole będące właścicielami piszący kłamstwa w komentzrzach w sklepach. Proponuję Tagan U33 rev.2 500W lub niewiele droższą wersję 600W (róznica 30zł) To jeżeli liczy sie cisza, jeżeli możesz pozwolić sobie na nieco głośniejszy sprzet, często lekko piszczacy to bierz OCZa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż niedługo planuje małą modernizację kompa. Dokładnie to 8400 (OC) + 4870, zastanawiam się też nad 4870X2, albo dokupić drugi pod CF. Mobo oczywiście też do wymiany. Zastanawiam się więc czy już teraz nie kupic sobie zasilacza. Myślałem o tym Taganie 600W. Da radę uciągnąć 8400 + 4870X2 ? Zarówno proc i karta będą kręcone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum. Chciałbym się zapytać jaką maksymalnie kartę graficzną utrzyma mój Zasilacz patrząc na zestaw z sygnaturki ? Dodatkowe informacje: 1xNagrywarka DVD i 1xHDD 7200RPM

Edytowane przez Mathi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie co polecaćie do tej ceny.Pomyślałem że już czas zmienić mojego 2 letniego szefa 400w. Konfig taki jak w sygnaturce.... oczywiście w przyszłości będe coś zmieniał. MOC JAKA MNIE INTERESUJE TO 500W. dzięki i prosze o KONKRETNE ODPOWIEDZI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na szybkim kupieniu zasilacza (jutro) gdzieś w pobliżu centrum wrocławia (zenfist odpada) i ciężko było mi cokolwiek sensownego znaleźć. Górny pułap cenowy to 210zł. Zasilacz będzie w kompie z jakims pentium dual core i jakas lowendowa graficzka.

BeQuiet Straight Power 350W chyba byłby akurat?

Tylko jego znalazłem w poblizu - wrocławski arest.pl http://arest.pl/index.php?inc=produkt&...48&katid=14

Nie wiem tylko dlaczego maja napisane w tytule "Zasilacz REVOLTEC BeQuiet StraightPower - 350 W ( BN03 )"

Orientuje się ktoś, dlaczego Revoltec? O_o

To chyba nie jest jakiś wałek, co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo BeQuiet StraightPower jest firmy REVOLTEC :]

Lol, revoltec zawsze kojarzyl mi sie ze straszna lipa :D kiedyś wpadła mi w rece ich myszka t_T

a wystarczy ci jakiś fortron/Modecom/Amacrox 350W (te same bebechy) za ~80zł ;]

Zaraz, zaraz maja te same bebechy, co ten BQT? Ktore modele dokładnie? Pierwotnie chcialem Seasonica S12-II 380W, ale klientowi zależy na czasie a ja nie zamierzam zasuwac za tym na drugi koniec miasta.

Priorytet to bezawaryjnośc i trochę cisza ;)

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

be quiet nie jest firmy revoltec, po prostu niektóre firmy nie wiedzą co sprzedają B-)

Powiedzmy drogi panie Marcinie że pewien sub- dystrybutor ma złe opisy w swoich stanach magazynowych ;)

Stąd nieporozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy drogi panie Marcinie że pewien sub- dystrybutor ma złe opisy w swoich stanach magazynowych ;)

Stąd nieporozumienia.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd :P

ale u mnie też 3 sklepy i 2 magazyny mają te zasilacze pod marką Revolka ;]

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, czy Corsair 650W CMPSU-650TXEU na pewno jest mega cichy? Bo szukam przyszłościowego zasilacza .. ale ma być cichutki, może polecacie coś innego w cenie do 300 PLN ?

 

Z góry dziękować za odp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Który zasilacz będzie lepszy dla takeigo zestawu:

 

Athlon 2200+, 1.5GB RAM, 7600 GS, 80 GB DYSK, Nazwa płyty głównej Epox 8RDA / 8RGA Series

 

http://allegro.pl/item441032325_chieftec_3..._vat.html#photo

http://www.allegro.pl/item437411920_nowy_d...zestochowa.html

 

Który z nich będzie lepszy? Prosiłbym o argumenty

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Bequiet DarkPower P7 550W??

 

Konfig, do ktorego sie przymierzam:

Mobo: X48

Proc:E8500@OC

Ram: 2x2GB 1066mhz@OC

Grafa: 2x4850

Dyski 3x250GB

 

chodzi mi przede wszytkim o cichosc zasilacza.

 

Aktualnie mam Topower P6 420W(30A na linii 12V), wiec ten zasilacz nie pociagnal by czasem w/w konfiga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...