Skocz do zawartości
nrl

Mirror’s Edge Nowy, Cyberpunkowy Fpp Od Autorów Battlefielda

Rekomendowane odpowiedzi

a ja musze sie pochwalic, ze gralem w Mirror's Edge. :D w Lipsku na Games Convention. i mimo, ze do zagrania byl jeden, krociutki poziom to zagralem w niego ze 4 razy az juz chcieli mnie wyganiac od kompa ;) no i musze przyznac, ze naprawde bylem zaskoczony. podszedlem sceptycznie a gra okazala sie naprawde dobra. sterowanie na pc jest banalnie proste, mimo 79887326450 mozliwych ruchow bohaterki. graficznie tez przyjemni i co wazniejsze, swiezo. nimalze sterylne srodowisko zadko sie do tej powy spotykalo w grach. no idostalem superfajna czerwona koszulke :D czekam niecierpliwie na premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja musze sie pochwalic, ze gralem w Mirror's Edge. :D w Lipsku na Games Convention. i mimo, ze do zagrania byl jeden, krociutki poziom to zagralem w niego ze 4 razy az juz chcieli mnie wyganiac od kompa ;) no i musze przyznac, ze naprawde bylem zaskoczony. podszedlem sceptycznie a gra okazala sie naprawde dobra. sterowanie na pc jest banalnie proste, mimo 79887326450 mozliwych ruchow bohaterki. graficznie tez przyjemni i co wazniejsze, swiezo. nimalze sterylne srodowisko zadko sie do tej powy spotykalo w grach. no idostalem superfajna czerwona koszulke :D czekam niecierpliwie na premiere.

Ja sie mocno boje jakie zabezpieczenia EA przywali w tej grze przy tym g... ktore ostatnio robia ze Spore, ME czy RA 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pomysl ktos mial genialny , ale ja w to raczej grac nie bede bo imho rozrywka bedzie fajna przez 15 czy 30 minut a potem bedzie ciagle to samo. No chyba , ze dadza naprawde dobra fabule do tego (jakos w to nie wierze).

Hehe niniejszym przyznaje sobie tytuł proroka :D

 

Demo obadałem i jak dla mnie nie ma w nim tego czegoś co każe siedzieć przy kompie i grać długimi godzinami. Fajnie się biega, skacze itp, ale całość mnie nie kręci.

 

Grafiki i sterowania nie komentuje bo grałem na ps3 :)

 

Ide instalowac nowego Tomb Raidera teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne patenty są z reguły bardzo proste. Weźmy choćby ogólną teorię względności :wink:

 

Z drugiej strony ME wydaje się dość monotonne. Przynajmniej tak wynika z dotychczasowych materiałów. Nie wiadomo na czym miałby tu polegać przełom, którym gra ta mieni się być.

 

Jest dynamicznie, pokazowo, efektownie...i dość płytko. Pomysł fikania po dachach tradycyjnie w dobrej sprawie wypada raczej głupio i mało wiarygodnie. Póki co to ładna platformówka udolnie przeniesiona w trzeci wymiar. Zobaczymy co dalej...od strony estetyki wymiata...ale świat gry jest podobno mocno ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że po demku z PS3 jestem za. Gra jest super. Oczywiście jak sobie tak biegniesz bez opanowania sterowania i zastanawiasz się co dalej zrobić i w nieodpowiednim momencie wciskasz klawisze, to gra wydaje się nudna. Ale jak już opanujesz sterowanie, to biegniesz na speedzie i pokonujesz przeszkody z automatu. Wygląda to efektownie a i gra się miodnie. Nie skreślajcie tego tytułu bo jest naprawdę fajny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://downloads.guru3d.com/Mirrors-Edge-(...nload-2123.html

 

Gra będzie wspierać sprzętowo physix , tylko czemu na filmiku jest taka faza :lol2:

 

To ten trailer?

 

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=30160&r=top

 

Jaka "faza" bo nie wiem o co Ci biega.

 

:razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://downloads.guru3d.com/Mirrors-Edge-(...nload-2123.html

 

Gra będzie wspierać sprzętowo physix , tylko czemu na filmiku jest taka faza :lol2:

Czy ja dobrze widzę? :( Na Radeonie HD 4870x2 48 FPS średnio?

Ja niedługo sobie go sprawię, a lubię sobie dać detale na wysoki poziom i wysoką rozdziałkę.

 

Na najwyższej 28 FPS około. ;(

Myślicie, że z Q9550 i 8 GB RAMu mogę liczyć na więcej?

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

5-10 FPS przy 50 to chyba nie problem ;p Swoją drogą IGN ocenił wersję PC lepiej niż konsolowe zachwalając sobie sterowanie, lepszą grafikę i Physixa. Jak widać jak się chce to można zrobić dobry port.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS tez wrzucil recke http://www.gamespot.com/pc/action/mirrorsedge/review.html

 

Gierka ogolnie nie bylaby zla, bo pomysl ma swiezy, wykonanie tez daje rade, ale ilosc frustracji jaka generuje ten tytul w paru miejscach przywoluje mi na mysl tylko jedna inna gre: MOH:Airborne. Obie maja momenty, ze chce sie po prostu wyrzucic pada/klawiature przez okno. Inna sprawa, ze czasami mozna oglupiec i kompletnie stracic orientacje w ktorym kierunku dalej biec. Druga kaka w tej grze to walka. Generalnie jest nedznie, bo tego nawet walka za bardzo nie mozna nazwac, a uzywanie broni palnej mija sie z celem (no moze nie mija, ale az chce sie sprobowac przejsc gre bez jej uzycia). 7/10 to wg mnie uczciwa ocena, chociaz moglo byc solidne 8-8,5, gdyby nie to, ze gre przechodzi sie troche na sile, a checi do ponownego przejscia nie ma wcale.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę magiczny Patch, który by poprawił sytuację gry działającej na Radeonie HD 4870x2. :mellow:

Tak bym sobie chciał pograć z conajmniej 40-50 FPSami na 1680x1050 i porządnymi detalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać jak się chce to można zrobić dobry port.

Nie powiedziałbym , że to jest port z konsoli.

 

Ja chcę magiczny Patch, który by poprawił sytuację gry działającej na Radeonie HD 4870x2. :mellow:

Tak bym sobie chciał pograć z conajmniej 40-50 FPSami na 1680x1050 i porządnymi detalami.

Nie płacz :lol2: , wyłączysz crossfire i wydajność będzie na poziomie 4870.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakto? To w HD 4870x2 tak się da? Bo w sumie to nie są 2 karty, tylko jedna z 2 procesorami graficznymi. o.O

Trzeba było kupić nvidie :razz:

 

Co do gry to byłem napalony na ten tytuł ale widzę że nie jest to jakiś super hit, ale zagram i tak bo to chyba pierwsza gra tego typu coś w stylu parkour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry wielkie. :) Za bardzo mnie emocje poniosły. :D

 

W lutym mam zamiar załatwić sobie tę gierkę obowiązkowo. ^^

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...