Skocz do zawartości
nrl

Mirror’s Edge Nowy, Cyberpunkowy Fpp Od Autorów Battlefielda

Rekomendowane odpowiedzi

Ta lsniaca biel wizira jest po to aby "ludzie wolno myslacy" zauwazyli sciezke ktoredy isc przez podswietlenie jej na "perwidnie" czerwono :P mam nadzieje ze ten "bajer" bedzie mozna wylaczyc bo inaczej wolnosc mija sie z celem :[

Raczej tego nie zmienią... tak ma być.

 

A walizeczka bedzie dostawa dla, jak sie pozniej okaze, terrorystow ktorzy chca zniszczyc swiat. Nasz dzielny transporter dowie sie co zrobil i bedzie probowal naprawic szkody... ot co ;P

Teraz przesadziłeś.

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lsniaca biel wizira jest po to aby "ludzie wolno myslacy" zauwazyli sciezke ktoredy isc przez podswietlenie jej na "perwidnie" czerwono :P mam nadzieje ze ten "bajer" bedzie mozna wylaczyc bo inaczej wolnosc mija sie z celem :[

(...)

Ta czerwona ścieżka to tak ma być, może będzie jakaś opcja do wyłączania ale ogólnie idea jest taka, że gracz ma postrzegać świat tak jak bohaterka. Nie chodzi o to, że ma ona jakąś wadę wzroku, tylko że jako osoba która zajmuje się tym "na co dzień" postrzega świat tak, że wie gdzie lub co może być potencjalną trasą. Np. dla nas dźwig to tylko dźwig a dla niej to potencjalny sposób przejścia od punktu A do B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie wiem jak Ty czy inni ale ja nie lubie jak wyjscia z danej sytuacji mam podane na talerzu bo wedlug mnie zabija to frajde

wedlug zapewnien tworcow to pokazuje optymalna/najkrotszą droge do celu, twoja sprawa czy sie oprzesz podpowiedzi i bedziesz kombinowal samemu czy poprostu polecisz "po sznurku". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to głupie rozwiązanie imo. Zupełnie jak strzałka questowa w Oblivionie (to było dobiero debilne posuniecie... dobrze ze modami dało sie to wyłączyć). Mam nadzieje ze i tutaj da sie tą "czerwoną ścieżke" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale podswietlane beda wszystki mozliwe drogi wiec nnie bedzie czegos takiego ja nie pojscie droga wskazana przez tworcow. No ale coz, nie kazdy musi szybko myslec i kojarzyc fakty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

There have recently been some stories about Mirror's Edge using Unreal Engine 3 instead of DICEs own Frostbite engine. We contacted DICE and got the official confirmation that Mirror's Edge's heart and soul is indeed Epic Games' wildly popular Unreal Engine 3

http://www.on-mirrors-edge.com/index.php?o...27&Itemid=1

 

Cieszyc sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle ze kazda produkcja ktora widzialem na UE3 miala "brudna" kolorystyke i klimat a w ME sa iscie sterylne warunki IMHO.

 

I czy bedzie w tym tryb MP? Bieganie po wiezowcach kurierem - moze cos nowego wreszcie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi będą mogły grać 3 osoby max: GLS, UPS, DHL. Kto pierwszy dostarczy paczkę klientowi wygrywa. Naliczane są dodatkowe punkty za jak największe uszkodzenia.

 

Te podświetlenia "powierzchni wspinaczkowych" znikają z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Weś lepiej wypluj te słowa :wink:

Dla mnie też póki co najlepsze co do tej pory pokazano na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po gameplay'u uważam, że ta gra będzie monotonna - strasznie liniowa, choć pomysł był dobry, a identyczne dachy budynków strasznie mnie odepchnęły od tej gry :/

 

No, ale zobaczy się jak wydadzą grę, co z tego wyjdzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno jesienią wyjdzie wiele więcej monotonnych i nudnych gier. Na przyklad taki Assassins creed ktory mial byc super... po 3 godzinach byl NUUUUUUUUUUUUDNY. Teraz juz nie robią gier na dlugie tygodnie tylko takie shity na pare godzin gry ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewucha ma jaja i spiderman przy niej to pikus :lol2: Ogónie fajnie wygląda tylko mam nadzieje ze te czerwone podpowiedzi da sie wyłączyć bo to mi przypomina debilną strzałkę questową z Obka (której sie nie dało wyłączyć bez modów) i mniej debilną strzałkę z Bioshocka (którą sie dało wyłączyć ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...