Skocz do zawartości
marco

Giełda - Możliwość Przypinania Ogłoszeń

Rozwój działu giełda  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile byłbyś skłonny zapłacić za możliwość przypięcia swojego ogłoszenia na 7 dni

    • Nie jestem zainteresowana/zainteresowany
      47
    • 2 PLN
      34
    • 4 PLN
      8
    • 6 PLN
      2
    • 9 PLN
      3
    • więcej
      0
  2. 2. Czy byłbyś zainteresowany płaceniem za ogłoszenia gdy były by one promowane na głównej stronie PurePC / Forum?

    • Tak, często
      8
    • Tak, sporadycznie (kilka razy do roku)
      37
    • Raczej nie
      18
    • Na pewno nie
      22
    • Nie jestem zainteresowana/zainteresowany
      9
  3. 3. Preferowana przez Ciebie metoda płatności to:

    • Premium SMS
      31
    • Zwykły przelew
      25
    • Przelew natychmiastowy (platnosci.pl, dotpay)
      10
    • Karta płatnicza/kredytowa
      1
    • Nie jestem zainteresowana/zainteresowany
      27


Rekomendowane odpowiedzi

Standardowy problem z ankietami to trzeba odpowiedzieć na wszystko, wiec jak ktoś nie jest zainteresowany to nie wiadomo co wybrać w płatności.

 

A co co tematu, nie, bo:

- wizja wieeeeelu przyklejonych tematów nie jest pociągająca, bo giełda straci na przejrzytości,

- utrzymanie serwerów domen itd kosztuje, ale bez przesady.... Można jeszcze wprowadzić zezwolenie na zadawanie głupich pytań przez 7dni za 4.99zł :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- utrzymanie serwerów domen itd kosztuje, ale bez przesady.... Można jeszcze wprowadzić zezwolenie na zadawanie głupich pytań przez 7dni za 4.99zł :|

Szukamy metod NIE inwazyjnych dla użytkowników. Chyba, że wolisz takie fajne reklamy jak w niektórych innych serwisach. Wiesz 100% CPU bo ktoś flasha zrobić nie potrafił. Albo takie fajne latające coś z krzyżykiem wielkości 2 px żeby było łatwiej zamknąć ;)

Niestety zostaliśmy boleśnie dotknięci pewnymi zmianami w Google, zainwestowaliśmy w pewne przyśpieszenie serwera, utrzymujemy DZIAŁAJĄCĄ wyszukiwarkę na forum ;) a to wymaga pewnych inwestycji innych niż nasze piękne umysły ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

marco kiedyś już był taki pomysł, było nawet o @ w domenie purepc.pl tylko nijak nie mogę tego znaleźć. Ogólnie to lepszy pomysł niż jakieś denerwujące reklamy gdzie odruchowo klikam w prawy górny róg a to minimalizajca reklamy bo zamykanie jest z drugiej strony.

 

EDIT: costi sorry ale tak jakoś wyrwało mi sie z kontekstu.

EDIT2: Co do posta kszonka na dole racja jest, można wprowadzić limit ilości przyklejonych ogłoszeń w tygodniu.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukamy metod NIE inwazyjnych dla użytkowników. Chyba, że wolisz takie fajne reklamy jak w niektórych innych serwisach. Wiesz 100% CPU bo ktoś flasha zrobić nie potrafił. Albo takie fajne latające coś z krzyżykiem wielkości 2 px żeby było łatwiej zamknąć ;)

Niestety zostaliśmy boleśnie dotknięci pewnymi zmianami w Google, zainwestowaliśmy w pewne przyśpieszenie serwera, utrzymujemy DZIAŁAJĄCĄ wyszukiwarkę na forum ;) a to wymaga pewnych inwestycji innych niż nasze piękne umysły ;>

Co prawda to prawda, ale przeglądanie giełdy, gdy pojawi sie tam 40+ tematów przyklejonych może stać sie delikatnie mówiąc utrudnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, ale przeglądanie giełdy, gdy pojawi sie tam 40+ tematów przyklejonych może stać sie delikatnie mówiąc utrudnione.

E tam. A co za różnica, czy oglądasz przyklajstrowane, czy nieprzyklajstrowane?

Zdaje mi się, że mało kto używa gryzonia bez rolki. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho pomysl dobry, co do przyklejinych mozna by zrobic jakas kolejke ze gdyby byl juz osiagniety limit przyklejonych to reszta osob zainteresowanych musiala by poczekac az zwolni sie miejsce.

 

P.S. osobiscie bardziej zainteresowany byl bym mailem w domenie purepc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukamy metod NIE inwazyjnych dla użytkowników. Chyba, że wolisz takie fajne reklamy jak w niektórych innych serwisach. Wiesz 100% CPU bo ktoś flasha zrobić nie potrafił. Albo takie fajne latające coś z krzyżykiem wielkości 2 px żeby było łatwiej zamknąć ;)

Niestety zostaliśmy boleśnie dotknięci pewnymi zmianami w Google, zainwestowaliśmy w pewne przyśpieszenie serwera, utrzymujemy DZIAŁAJĄCĄ wyszukiwarkę na forum ;) a to wymaga pewnych inwestycji innych niż nasze piękne umysły ;>

A czemu nie zrobic zbiórki? :huh:

Jest masa serwerow typu warezowego, gdzie sobie delikatnie mowiac wszyscy piraca i pomagaja krasc:) i przeprowadzaja zrzuty na serwer...

TU jest kilkanascie razy wiecej userow nie sadze aby byl problem ze zbiorka. Forum najwieksze w PL, wiec w czym problem? Pomoc, grono przyjaciol, ja nawet bym wprowadzil przymusowa oplate za aktywacje konta, skonczyloby sie dublowanie kont, czy zakladanie userow dla jaj...

 

Sadze ze pomysl na przypinanie ogloszen nie znajdzie szerszego zainteresowania.

Na allegro tez sa rozne formy wyroznienia(glowna strona, pogrubienie itd) a mimo to zawsze czlek szuka okazji i przeglada wszystko:) tak samo z gielda. Leci sie od deski do deski i szuka;) wiec mozecie nie "zarobic" na tym pomysle:) :huh:

Kwoty o ktorych rozmawiamy to pewnie max 10zl (3 piwa?) <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 postów = 1zł

skonczy sie syf!

Najpierw pomyslalem ze proponujesz taka stawke za naspisanie 100 postow :) Grzesiu by sie cieszyl :D

 

Jak dla mnie pomysl z dotacjami moglby byc, byle sie cos z tego dzialo, upgrady, wiecej newsow, artykulow etc. Plus kazdy, kto wplaci okreslona kwote, moglby dostac range 'sponsor' dla polechtania dumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie zrobic zbiórki? :huh:

Jest masa serwerow typu warezowego, gdzie sobie delikatnie mowiac wszyscy piraca i pomagaja krasc:) i przeprowadzaja zrzuty na serwer...

TU jest kilkanascie razy wiecej userow nie sadze aby byl problem ze zbiorka. Forum najwieksze w PL, wiec w czym problem? Pomoc, grono przyjaciol, ja nawet bym wprowadzil przymusowa oplate za aktywacje konta, skonczyloby sie dublowanie kont, czy zakladanie userow dla jaj...

 

Sadze ze pomysl na przypinanie ogloszen nie znajdzie szerszego zainteresowania.

Na allegro tez sa rozne formy wyroznienia(glowna strona, pogrubienie itd) a mimo to zawsze czlek szuka okazji i przeglada wszystko:) tak samo z gielda. Leci sie od deski do deski i szuka;) wiec mozecie nie "zarobic" na tym pomysle:) :huh:

Kwoty o ktorych rozmawiamy to pewnie max 10zl (3 piwa?) <_<

Porównanie do forum warezowego wydaje się zdecydowanie nie na miejscu. Pure PC musiało by być kościołem żeby zbiórki miały sens, było już o tym (ale jest to do zrealizowania jak najbardziej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie do forum warezowego wydaje się zdecydowanie nie na miejscu. Pure PC musiało by być kościołem żeby zbiórki miały sens, było już o tym (ale jest to do zrealizowania jak najbardziej)

A co w tym nie na miejscu? Nie mialem zamiaru pokazywac roznicy w zalozeniach owych for, tam kradna tu pomagaja (z reguły) lecz pisalem o warezach by pokazac jak mala grupka zapalencow moze wyciuplac 300zl miesiecznie, a tu mamy forum kilkanascie tys userow i nie daloby zrzuty zrobic? ( wiem wiekszy serwer, wieksze lacze wiecej kasy ale skala i tak nie ta)

Tutaj moderzy/admini boja sie o userow (ze ich straca?) nie dajac reklam! Reklamy sa na KAZDYM PORATALU! Nasza klasa to niby altruista? Moze purepc.pl ma dokladac do interesu? Bo bracia i siostry (hehe) tworzacy nasza spolecznosc nie moga zrezygnowac z kilku piw? wentylatora? błyszczyku?

Przezylem strate kilku serwerow ( nie martwcie sie gry w stylu ragnaroka wiec darmowki:) a jakbym mial zaczac poniedzialek od kawy bez forum to bylaby mysikiszka B)

ps. a moze otworzyc sklepik? z gadzetami? w temacie o konkursie widac wielkie napalenie na kalendarze itd. i hurtem sprzedawac? Upragnione koszulki! smycze, kubki, i co dusza zapragnie

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też wprowadzić np 2zł za możliwość wpisania własnej rangi, tak jak mają moderatorzy, to już by było lepsze niż przyklejanie ogłoszeń.

 

Albo 80zł za zdjęcie bana :] 10zł za 10% mniej, też by się fundusze znalazły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Władza wyda na krate browarów :P

 

IMHO mimo wszystko pomyślcie nad takimi zbiórkami, chcemy korzystać to czasami możemy sie rzucić hajsiwem na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi mógłbyś przybliżyć dlaczego ? A co do możliwości przypinania ogłoszeń to tak, ale za te 9zł za sztukę. Nie będzie wtedy takiego wielkiego zainteresowania a kasy jednak troszkę wpadnie. Ja bym tam jednak był za zbiórką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Eee zbiórka? Korzystamy, ale sami też tworzymy to forum i jeszcze mamy płacić za to, że zwiększamy poziom tego forum? no sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee zbiórka? Korzystamy, ale sami też tworzymy to forum i jeszcze mamy płacić za to, że zwiększamy poziom tego forum? no sorry...

Z takim podejściem narzekanie że serwer jest przeciążony, muli itp możecie sobie w [glutex maximus] włożyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

a ja tam raz w miesiacu moge wspomoc kilkoma zlociszami najlepiej w formie premiumsms - ta opcja wydaje sie najwygodniejsza

3/4 tej oplaty idzie dla operatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...