Skocz do zawartości
Lysyn

Nieprawidłowe Posty - Zbędne Komentarze Userów

Rekomendowane odpowiedzi

ok ,ale zdecydowanie powinny się kasować po określonym czasie np 60 dni

Zdecydowanie nie. To by nie przyniosło żadnych korzyści (Skąd byśmy mieli FAQ na forum wtedy? :D ), a my nie robimy rzeczy, które nie przynoszą korzyści. B)

Ludziom, którzy zasłużyli z przyjemnością odejmujemy %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Skąd byśmy mieli FAQ na forum wtedy? :D )

I tak debile FAQ'ow nie czytają tylko od razu zakładają tematy. To raz. Dwa że poza tym że sie to FAQ przeczyta to wypada trochę pomyśleć podczas czytania, co w dzisiejszych czasach przytrafia się niewielkiemu odsetkowi nowych forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja wspomne tylko o tym , ze przydaloby sie zmniejszanie procentow po dluzszym czasie.

 

 

 

Pierwsze procenty za siga , sig od 2 lat jest ok. Dostalem drugie procenty za niewlasciwe wpisanie postu , ale jestem tu 2 lata i nie robie tego , wtedy bylem nowy i nie umialem sie poslugiwac forum. Tak samo za rzeczona kulture , tez to byl wyjatek. Wiem , ze zle zrobilem , niepotrzebnie wchodzilem w polityke odnosnie MSI. A po tym jak uslyszalem cienki bolku to odpisalem podobnie. Prosilbym jednoczesnie aby moderacja nie przytaczala indeksowania czy nie cytowala z tego watku co dostalem procenty za kulture , gdzie napisalem odnosnie msi. Pozwolilem sobie to wyedytowac bo wspomnialem tam o pracy , impuls i nie chce aby to wisialo na forum. :(

 

Natomiast co do reszty to popieram moderacje , wydaje mi si , ze jest czysto , nie ma chamstwa choc za posty w stylu : bylo , znajdz sobie -- to dawalbym autorom ostrzezenia.... Choc Costi wspominal , ze tak jest.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ,ale zdecydowanie powinny się % kasować po określonym czasie np 60 dni

I co i jeszcze moze powinni userzy dostawac do tego jakiegos procka selekta?

W przyrodzie nic nie ginie, zaslyzylismy na % to mamy!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na forum za pomoc trzeba płacić ?

 

Ja z checia tlumacze za pieniazki o co w tym chodzi :D AC/WC/FC/OC, mozesz kupic pelen pakiet :razz:

Cały temat

 

Rozumiem że ktoś robi z siebie idiotę i pisze taki temat ale wypowiedź Ryby jest nie na miejscu....

 

dalej

 

sposob jaknajbardziej wlasciwy: przelewasz xxxx kasy na moje konto i wow, kaskada gotowa w kilkadni

Cały temat

 

autor tematu piszę, że chcę zrobić to sam, czyli opcja kup teraz nie wchodzi w grę.

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

albo jak mi sie nie spodoba.

eee?

 

 

edit

 

MaSell no tak, ale kropka jest przed nawiasem, co (przynajmniej mi) sugeruje że nawias jest o czym innym........

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na forum za pomoc trzeba płacić ?

Cały temat

 

Rozumiem że ktoś robi z siebie idiotę i pisze taki temat ale wypowiedź Ryby jest nie na miejscu....

 

dalej

Cały temat

 

autor tematu piszę, że chcę zrobić to sam, czyli opcja kup teraz nie wchodzi w grę.

OO tak, niech kazdy kto by chcial zrobic kaskade ja zrobi, szczegolnie nie majac do czynienia nigdy nawet z FC! Zobaczysz jak szybko smiertelnosc uzytkownikow PPC wzrosnie.

 

 

A wracajac do placenia... jak ktos nie chce/nie potrafi/nie ma czasu kozystac z forum i chce miec wszystko podane na tacy, to moze za darmo mam takiej osobie wszystko przygotowac? Ja w Caritas Polska nie pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, a 18 stycznia 2004 tez juz wszystko wiedziales najlepiej? Moze odswieze Ci pamiec - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...mp;#entry697123, jakos nikt Ci nie napisal wtedy 'przelej xxx kasy na moje konto'. Sorry gosciu, cos tam moze wybenchowales w zyciu, ale zaprezentowac to ty sie nie potrafisz. Skladaj sobie te kaskady, ale troche kultury dla potencjalnego klienta tez moglbys miec.

 

EOT, bo to tez podpada pod zbedny komentarz.

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee?

Nie martw się. Ty mi się podobasz. :* ;-)

 

A tak na serio to źle myślałeś z tym nawiasem. Już poprawiam kropeczkę, żeby było jasne że nie biję tu ludzi za darmo.

 

Co do tego o faq, to też napisałem to z lekkim przymróżeniem oka.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz giełda zeszła na psy...wszyscy od razu piszą że trzeba podawać ceny, co jest gorsze od wcześniejszych postów w dziale Sprzedam...cuś z tym trzeba zrobic, albo od razu % za jakikolwiek post na giełdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, dokładnie, teraz co nie wejdę w jakiś topic na giełdzie i nie ma w nim ceny to nie minie 5 minut od jego założenia a już ktoś daje link do tej prośby żeby podawać ceny :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bardzo dobrze, że jest upominanie. Ja bym na miejscu moderatorów od razu oprocentował autorów tematów, którzy nie podają cen. Mi się już znudziło klikanie kilka razy dziennie RAPORT na giełdzie, bo ludzie się boją ceny podawać...

 

Tak Wam przeszkadzają te posty na giełdzie? Bo co, ktoś będzie mieć +1 do liczby postów i to takie wielkie halo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nigdy nie przeszkadzało, że nie ma ceny podanej. Druga sprawa, sam nie wiem często ile "chcieć" za daną część / przedmiot, tak więc niejako rozumiem tych którzy tychże nie podają. Dalej, jak ktoś jest naprawdę zainteresowany to imo nie będzie widział problemu w tym, coby napisać PW / na GG do sprzedającego ;)

 

Edit: "ę" :D

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nigdy nie przeszkadzało, że nie ma ceny podanej. Druga sprawa, sam nie wiem często ile "chcieć" za daną część / przedmiot, tak więc niejako rozumiem tych którzy tychże nie podają. Dalej, jak ktoś jest naprawdę zainteresowany to imo nie będzie widział problemu w tym, coby napisać PW / na GG do sprzedającego ;)

Jeżeli nie wiesz ile chcesz otrzymać, to wystaw na allegro.

I nie każdemu chce się "klikać" ze sprzedającym żeby wyciągnąć cenę...bo zazwyczaj to wygląda tak:

-ile za to chcesz?

-a ile dasz?

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wiesz ile chcesz otrzymać, to wystaw na allegro.

I nie każdemu chce się "klikać" ze sprzedającym żeby wyciągnąć cenę...bo zazwyczaj to wygląda tak:

-ile za to chcesz?

-a ile dasz?

:lol:

Dokladnie, bo sprzedawca wtedy liczy za na naiwniaka trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty z linkiem do ogłoszenia U. są jak najbardziej słuszne.

IMO Puma ma rację, powinno się procentować tematy bez ceny.

 

Może zrobić obowiązkowe pole przy pisaniu posta na giełdzie, w którym wymagane byłoby wpisanie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...