Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Mhm potrzebuje pomocy.. Ogladalem wczoraj film o nazwie Lzy slonca (Tears of sun). Osoby ktore go znaja powinny wiedziec o co mi chodzi. Mamy byc dowodca jakiegos oddzialu (Najlepiej w US Army.)Akcja powinna sie toczyc w 21. wieku ale moze byc i wczesniej. Wazne jest aby walka toczyla sie gdzies w afryce (Ewentualnie w Afganistanie lub Iraku ale wole Afryke ^^). Fajnie by bylo jakby w grze bylo duzo roznych broni i mozliwosci wydawania rozkazow. Grafika nie jest bardzo wazna, byle by oczy od niej nie bolaly ;D

 

Odpadaja gry :

- CoD

- Operation Flashpoint

- MoH

- Battlefield

 

Z gory dzieki za pomoc!

 

Advanced Warfighter, 1 i 2.

Edytowane przez arisovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Szukam gry, kiedyś w nią grałam, zapomniałam jak się nazywa...

A więc: jest to taki trochę klimat mahjong, ale tylko dlatego, że też jest taki trochę "japoński". Układało tam się taki podwójne klocki na kole, trzeba było ułożyć całe koło, i klocki przylegające musiały się zgadzać (dajmy na to na jednej połowie klocka mam słoneczko, na połowie innego klocka też musi być). im więcej klocków o tym samym obrazku ułożonych po kolei, tym więcej punktów.

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum. Mam nadzieję, że ktoś będzie potrafił mi pomóc, gdyż ostatnio wróciły wspomnienia i teraz męczy mnie tytuł pewnej gry, a właściwie to, że nie mogę go sobie przypomnieć.

Gra wyglądała następująco: sterowało się czymś w rodzaju futurystycznego skutera, pojazdu. Jeździło się nimi po czarnej z tego co pamiętam planszy. Każdy pojazd zostawiał za sobą ślad (na przykład czerwony, żółty itd.). Po uderzeniu w ścianę stworzoną z tego śladu przegrywało się grę. Jej celem było więc takie sterowanie pojazdem, aby odciąć przeciwnika i doprowadzić do tego, by uderzył w ślad zostawiony przez nasz pojazd.

Sterowało się chyba strzałkami, a pojazd skręcał tylko pod kątem prostym. Gra była dość szybka, niezbyt skomplikowana i przyjemna, jednak nie pamiętam tytuły, bo dawno w nią grałem...

Jak wspominałem, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże i z góry dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu mnie trapi taka jedna: kojarzę z lat może 1998-2000 (pewności nie mam), chodziło się po planszy wypełnionej zielonymi kwadratami, pomiędzy nimi były bomby, trzeba było ludkiem tak zjadać kwadraty, żeby bomby spadały obok, a nie na niego, zbierało się różne rzeczy... dokładnie tego nie kojarzę, tak mgliście gdzieś we wspomnieniach, ale była wciągająca no i sentyment jest ;) kojarzy ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry..:) (ale nowość ;) ) Gra na pewno wydana do 2005 roku. Biegało się bohaterką (chyba rudą) Zbierało się jakieś klejnoty, tłukło ogro-podobne stwory czymś w rodzaju długiego kija, rozwiązywało się zadania, Do pomocy był jakiś latający w koło elf... Ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry..:) (ale nowość ;) ) Gra na pewno wydana do 2005 roku. Biegało się bohaterką (chyba rudą) Zbierało się jakieś klejnoty, tłukło ogro-podobne stwory czymś w rodzaju długiego kija, rozwiązywało się zadania, Do pomocy był jakiś latający w koło elf... Ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dziękuję :)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc... grę już znalazłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam starej gierki. Latało się statkiem kosmicznym i walczyło z napotkanymi statkami, można było je przejąć i podbijać planety, jak skończyło się paliwo to się dryfowało aż do spotkania z innym statkiem. Mam nadzieje że ktoś będzie potrafił mi pomóc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję gry.

 

potrzebuje nazwy, pamiętam że zaczynało się grę w celi więziennej, potem z więzienia się uciekało, i następnym zadaniem było zabicie w ładowni statku jakiegoś ghula czy coś. kamera podobna do tej w diablo, ale gra nie jest hack 'n slashem. raczej rpg. aa. i miksturki życia były żółte a nie jak w większości gier czerwone albo zielone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś dobre 'scrolling shooter'-y ?

Niby masa jest gier w tej kategorii a jakoś do niczego specjalnego nie moge się dokopać ...

próbowałem "Ikaruga" odpalić na emu. DC ale niestety klapa.

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare? Tyrian 2000, Sinistar, Raptor, Stargunner, Katharsis, IRONCLAD (Neo Geo CD). Nowe? Hydorah, Satazius, ALTCODE, Last Hope: Pink Bullets (Dreamcast), wkrótce: They came from Verminest. Nie są to jednak bullet hell jak Ikaruga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry w której latało się rakietami i zestrzeliwało nawzajem. Była to gra 2d, na dwie osoby. Po zestrzeleniu rakiety można było jeszcze latać kierowca rakiety. Za czas gry, ilość zabić itd. dostawało się rożne bonusy, odznaki. Czy ktoś pamięta może taka grę? Pozdrawiam ;)

 

Podobna gra do tej ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez kubas19955

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Szukam gry strategicznej której akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej, coś typu Nexus: Battlestar Galactica, Star Wolves 3: Civil War, z tą rórznicą, żeby można było kolonizować planety. Grałem w taką grę u kumpla tylko, że nie pamięta nazwy. :mur:

Za każdą odpowiedź z góry dziękuję! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś dobre 'scrolling shooter'-y ?

Niby masa jest gier w tej kategorii a jakoś do niczego specjalnego nie moge się dokopać ...

próbowałem "Ikaruga" odpalić na emu. DC ale niestety klapa.

 

W linku masz około 200 takich mało znanych, darmowych fulli gier na Windows - niektóre są świetne.

Na bank coś ciekawego dla siebie znajdziesz, bo jest co testować.

Space Shooter Games Free Download

 

To oczywiście jeszcze nie wszystkie scrollowane strzelanki.

Na tej stronie jest też mnóstwo innych gier z wielu kategorii.

 

Od siebie mogę polecić kapitalny DemonStar (w zestawieniu go nie ma) - jeśli nie grałeś.

Z nowocześniejszych i bardzo rozbudowanych polecam Jets'n'Guns.

Robi wrażenie - wystarczy spojrzeć na screeny. :-)

http://jng.rakeingrass.com/screenshots.php

 

Tak jeszcze zainteresowałem się tematem, bo sam czasem lubię odpalić jakiegoś scrollowca a widzę że raczej szukasz nowości. Dzisiaj zalazłem ciekawą freeware'ową produkcje Facewound. Krwawa wyrzynka zombiaków, w efektownej oprawie z efektem ragdoll.

 

Natomiast w poniższym linku masz przegląd co ciekawego w scrollówkach (170 gier) wyszło na konsole i arcade, tak gdzieś do 1999 roku. Przyda się jak ktoś kombinuje z emu.

 

 

@jedendwatrzy

Supaplex jest freeware, więc dam ci linka do wrzuty na Rapidzie wersji z ponad 1000 poziomami, spatchowanej Speed Fix'em i filmowymi pokazówkami jak je przejść.

Supaplex megapack

Edytowane przez Dartas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś "w miarę nowego" FPS'a albo RPG'a (ewentualnie coś pokroju Enclave czy Blade of Darkness) który by poszedł na: Semp 3000+(1600), HD5830, 1Gb RAM.

 

W co grałem:

Doom3+, Q4, Prey, Half-life2+, Far Cry,

Morrowind, NWN+,

 

Chętnie obaliłbym DA:O ale procesor się pewnie zakrztusi. Jest coś godnego uwagi co by poszło na tym zombiku?

 

PS. Klasyki pokroju Tormenta zaliczone ;)

Edytowane przez el caco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...