Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żeby była to jakaś nowość ale nie lubię jak po kliknięciu w nagłówek maila cała euforia z jego otrzymania idzie w p......Wredota...

 

"

Greetings from Blizzard Entertainment! We’re gearing up for the forthcoming launch of Diablo III and would like to extend you an invitation to participate in the beta test. If you are interested in participating, you need to have a Battle.net account, which you can create on our Battle.net website.

 

We will flag you for access to the Diablo III beta test when we begin admitting press. You do not need to go through the opt-in process.

 

To secure your place among the first of Sanctuary’s heroes,Please use the following template below to verify your account and information via email.

 

* Name:

* Battle.account name:

* Password:

* Country:

* E-mail Address:

 

Thanks and see you all in the Burning Hells!

 

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnież pociekły pliki zawierające dźwięki z bety, co to dokładnie jest nie wiem bom nie słuchał, niemniej jednak wrzesień pełną gębą więc beta dla zwykłych ludzi już tuż tuż...

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę oglądałem, i pierwsze spostrzeżenia:

 

- beta jest bardzo krótka, jakieś 1h grania, tristram -> łąka -> 4 levele katedry z bossem -> koniec

- bardzo niski poziom trudności, gracze mało kiedy tracą hp, jeden co oglądałem nie stracił przez cały gameplay życia nigdy poniżej 90% :), potwory padają od losowych skilli, 1-2 uderzenia

- lecą bardzo podstawowe przedmioty, magiczne z 1 statsem

 

W sumie dobrze że nie dali za dużo, będzie sens grania w pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie bez zbędnego gadania zaczęło się Przecieki z Bety Diablo III - klient, muzyka, baza danych | diablo3.progames.pro !!

 

"A pojawily sie moze gdzies informacje o wymaganiach sprzetowych bety?" - jak ciągniesz SC2 to z Diablo 3 nie powinno być problemu.

Edytowane przez kerios83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie bez zbędnego gadania zaczęło się Przecieki z Bety Diablo III - klient, muzyka, baza danych | diablo3.progames.pro !!

 

"A pojawily sie moze gdzies informacje o wymaganiach sprzetowych bety?" - jak ciągniesz SC2 to z Diablo 3 nie powinno być problemu.

 

 

Nie są to przecieki, jako że wszystkie materiały z F&F bety nie są objęte NDA i są legalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda Panie nuda .......

 

Obejrzałem filmy z bety i generalnie przyszła mi do głowy jedna myśl: 'Wszystko to już było w poprzednich częściach'. Blizzard tak się boi innowacji (vide: Starcraft II), że serwuje tego samego kotleta w nieco odświeżonej oprawie graficznej. Oczywiście, pisma branżowe napiszą o 'sprawdzonych rozwiązaniach' hehe. Gdyby to było inne studio, pisałyby o 'rozgrywce wtórnej do bólu'. Z Diablo spędziłem mnóstwo czasu (więcej tylko z serią UT), ale na razie nijak mnie to co widzę nie przekonuje niestety. Co do oprawy graficznej, to stary Titan Quest juz wygląda lepiej....

 

Diablo 3 to taki spin-off World of Warcarft (Call of Recall = Hearthstone, prawie identyczne combat/chat menu (lewy dół ekranu) itp, podobieństwa można by mnożyć).

Edytowane przez Night_Bird
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

niezła jakość

 

edit:

 

to jest miazga:

 

Musi być stare, jakoś to przeoczyłem, ale są wyższe levele postaci, party, gameplay prezentuje się 10x lepiej niż w dostępnej becie. Niezła rozwałka :)

Edytowane przez aerial
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję, że kolejne Diablo będzie np. FPS-em :-) , ale ileż można eksploatować Deckarda Caina, Tristram, itp, itd.. Gwarantuje Wam, że w Diablo 10 też sie pojawią :-) Blizzard zjada własny ogon -dobrze, że wydaja gry tak rzadko, bo by z tego było kolejne Call of Duty hehehe (notabene Activision Blizzard). Miłego grindowania! :-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny sposób rozdawania/wybierania skilli po level upie.

Tragiczna jakość i pustka na ziemi.

Za bardzo kreskówkowe postacie.

Gdzie zapowiadana szczegółowość postaci?

Chyba bardziej "skaużolować" się nie dało Diablo.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - okreslenie kultowej, mrocznej gry jako brzydala bo w moim odczuciu jest za kolorowa to trolling

 

Napisz moze encyklopedie pojec internetowych, bo widze ze wiele sie pozmienialo

 

 

Chcialbym pograc w kolorowa gierke to bym odpalil pokemony albo WoW'a ... ale ja chce mrocznego diabelka z klimatem, a nie wybuchy, lasery, aury milosci, mrozne piardy, gazowe beki i biegajace kucyki z doliny teczy...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...