Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedł nowy crack, można wejść do gry tylko male Demon Hunterm i pobiegać po mieście i kawałek poza jego granicami. Brakuje questów, itemów, interakcji, nie można rozmawiać z NPC, używać skilli, w sumie można tylko pobiegać i obadać jak gra wygląda i chodzi na kompie.

http://www.youtube.com/watch?v=UTBfPOewx5E&feature=player_detailpage

Edytowane przez stalowy sracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy crack, można wejść do gry tylko male Demon Hunterm i pobiegać po mieście i kawałek poza jego granicami. Brakuje questów, itemów, interakcji, nie można rozmawiać z NPC, używać skilli, w sumie można tylko pobiegać i obadać jak gra wygląda i chodzi na kompie.

 

link, instrukcje ? chetnie przetestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem ładnie i chodzi mega płynnie (ale bez npcow, itp.). Można posluchać opisów questów itp. Do przeglądniecia są również statystyki, plecak itp. Postać ma 2 lvl i wygląda na to, że jest juz po queście z obroną bramy miasta. Zapowiada się świetnia zabawa. Oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i7-920 @ 3.8GHz, 4GB, 470GTX, 1920 x 1080, max detale 80-90 nontoper :)

 

Ja mam 60-80 na swoim staruszku, d3 nie jest dobrym tytułem do pucowania się sprzętem.

 

CB już się zaczęła i Blizz aktywował parę kont. Wczoraj na YouTube pojawiły się nowe filmiki z bety od ludzi, którzy wcześniej dostępu nie mieli.

 

Jak chociażby na kanale: BlueXephos

 

Wygląda na to że miałeś racje i beta faktycznie się zaczęła, teraz już oficjalnie.

The Diablo III Beta Is Now Live - Diablo III

Edytowane przez stalowy sracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie na grywalna wersje, to ile fps jest w pustym miescie duzo nie znaczy

jak w starcrafcie na starcie patrzysz na baze to kazdy ma 100+, a w bitwie limitow spada do 20 ;)

 

btw

 

http://www.ebay.com/itm/Diablo-III-Closed-Beta-Access-Play-NOW-/300601972207?pt=Video_Games_Games&hash=item45fd4615ef#ht_500wt_1156

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Klucze do bety" (bo to nie sa klucze a gra po prostu pojawia sie na koncie) rozdawane sa juz od kilku dni i nie mowie o F&F. Dostali je bloggerzy i zaprzyjaznione media - wtedy rozpoczal sie ten szum o ktorym pisalem wczesniej (zreszta niewiele sie pomylilem, oficjalnie przyznali sie we wtorek czasu US a nie poniedzialek). Klucze trafiaja "paczkami" by (jak podobno tlumaczy sam Blizzard) nie zawalic serwerow napalonymi swirami. Choc i tak wg mnie powinni sie na to szykowac powoli :)

 

Nie wiem czy bedzie to obowiazywac wszystkich ale czesc osob NIE DOSTALA notyfikacji mimo ze zostali wlaczeni do bety lub zostala ona usunieta przez anti-spam. Najlepsza opcja jest od czasu do czasu wejsc na strone z kontem i sprawdzic czy gra nie "wpadla".

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sprawdziłem wczoraj w nocy przed spaniem twittera na telefonie, że beta się zaczęła, ale nie chciało mi się już kompa odpalać żeby sprawdzić ;p dzisiaj jak wrócę z roboty to będę spamował F5 może się doczekam :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Klucze do bety" (bo to nie sa klucze a gra po prostu pojawia sie na koncie) rozdawane sa juz od kilku dni i nie mowie o F&F. Dostali je bloggerzy i zaprzyjaznione media - wtedy rozpoczal sie ten szum o ktorym pisalem wczesniej (zreszta niewiele sie pomylilem, oficjalnie przyznali sie we wtorek czasu US a nie poniedzialek). Klucze trafiaja "paczkami" by (jak podobno tlumaczy sam Blizzard) nie zawalic serwerow napalonymi swirami. Choc i tak wg mnie powinni sie na to szykowac powoli :)

 

Nie wiem czy bedzie to obowiazywac wszystkich ale czesc osob NIE DOSTALA notyfikacji mimo ze zostali wlaczeni do bety lub zostala ona usunieta przez anti-spam. Najlepsza opcja jest od czasu do czasu wejsc na strone z kontem i sprawdzic czy gra nie "wpadla".

 

Klucze do bety też oczywiście istnieją, za parę tygodni zaczną je rozdawać strony fanowskie w przeróżnych konkursach.

Jeśli chodzi o media to większość dostała na konto bete jeszcze przed startem F&F, po prostu Blizz teraz uaktywnił te konta.

Co do anty spamu to nie ma on tu nic do rzeczy, Blizz najpierw dodaje bete do konta, a dopiero później powiadamia mailem.

 

no ja sprawdziłem wczoraj w nocy przed spaniem twittera na telefonie, że beta się zaczęła, ale nie chciało mi się już kompa odpalać żeby sprawdzić ;p dzisiaj jak wrócę z roboty to będę spamował F5 może się doczekam :lol2:

 

Closed Beta startuje najpierw w USA, a dopiero później w Europie, więc nie ma co się napalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze do bety też oczywiście istnieją, za parę tygodni zaczną je rozdawać strony fanowskie w przeróżnych konkursach.

 

Nie bedzie zadnych kluczy do bety, jesli zostaniesz wybrany gra pojawi sie na twoim koncie battlenetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest niski poziom, lecą same śmieci na początku.

Z tego co oglądałem akurat na ilość itemów raczej nie można narzekać, tylko na jakość (ale to zrozumiałe).

 

A co do kluczy, to że były w sc2 to jedno, ale teraz chcą ograniczyć handel nimi, więc trzeba będzie pchnąć całe konto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: mowta co chceta ale poziom artystyczny jest zenujacy, gumisowie banery nie byly w zadnym stopniu przesadzone. Grafika ssie tak dlugo jak tylko sie da. Odpalilem ta bete i nie lykam tych kolorowych klimatow. Jak ktos nie widzi podobienstwa do WOWa to nalezy do grupy osob ktore nie wychwytuja roznicy w dzwieku miedzy sluchawkami za 5zl a 400zl. Jest kolorowo i mydlano, jak gameplay tego nie nadrobi to bedzie bieda dla nolifeow

 

artystycza kaszanka dla mas i nic wiecej, jak ktos liczy ze blizzard pojedzie na swojej renomie to zycze zeby sie nie przejechal za mocno. Ja przynajmniej nie kupie tego w ciemno. Zwlaszcza ze jestem zmuszony do bycia okablowanym podczas grania. A co z wypadami z laptopem w siano? nie ma neta, nie ma grania. wole kobiete...

 

edit: wyjdzie na to ze lepiej bedzie zaopatrzyc sie w torchlight 2 :) gdzie jedynka miala krotki aczkolwiek bardzo przyjemny gameplay

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carson: grałeś w betę, że tak narzekasz? Grałeś w Torchlighta 2, że tak chwalisz? Czy naprawde grafika w D3 jest najważniejsza? Bo kilka stron temu ludzie pisali, że chętnie dzisiaj włączają D1, żeby się odprężyć. A jaka tam była grafika, sami wiemy. Więc po co te ciągłe narzekania, że kolorowo i gumisiowo? Liczy się klikat i nastrój, a grafika jest dodatkiem.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kilka stron temu ludzie pisali, że chętnie dzisiaj włączają D1, żeby się odprężyć. A jaka tam była grafika, sami wiemy. Więc po co te ciągłe narzekania, że kolorowo i gumisiowo? Liczy się klikat i nastrój, a grafika jest dodatkiem.

 

 

To może ja odpowiem: w D1 grafika była dojrzała, klimatyczna i nastrojowa, parafrazując Twoje słowa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiegalem w becie. POdobal mi sie T1 i podobaja mi sie filmiki z T2. Za to nie podobami sie to co widze na filmikach z bety D3, grafika ma duzo do powiedzenia jesli chodzi o klimat i nastroj, a to co do tej pory widze jakos mnie nie nastraja odpowiednio do klimatow diablo. Z reszta juz napisalem wczesniej, d1 i d2 mialo zajebista kreske, wpadajaca w realny klimat zachowujac jednoczesnie mala rezerwe na to ze to nie do konca rzeczywistosc. Tutaj kreska jest efekciarsko wowo-mangowa, jak ktos tego nie widzi to jest albo slepy albo widzi to co chce widziec.

 

no ale jak to mowi Jonas, jeden lubi owo, a drugi jak mu nogi smierdza takze to gumidiablo pewnie znajdzie i swoich zwolennikow

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest najeżdżanie na D3 jeśli chodzi o kolorową grafikę, a następnie wyskakiwanie z Torchligtem, który dopiero ma ją kolorową plus "przerysowaną" :blink: Nie to, że jestem fanbojem Diablo, ale takie zestawienie jest cokolwiek dziwne.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...