Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakim kompie grasz? Wydaje mi sie, czy przycina podczas rozwalania otoczenia czasami?

 

Gram na bardzo slabym komputerze, moze poza kr graficzna

ale to nie ma znaczenia ... na filmikach moga byc przyciecia z uwagi na FRapsa .. i ze robilem w tle kompresje filmikow na forum...

Gra Swietnie chodzi na slabych maszynach i ma niskie wymagania.

 

Pogralem troszke i mam nieco mieszane uczucia... niby jest super hiper i wogole...

a czegos jednak w stosunku do D2 mi brakuje ... jak pogram dluzej to napisze

a tymczasem NEXT filmik

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=qoKpbNS0JLQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłócić się nie będę :) Ja jakimś wielkim fanem (fanbojem) Diablo i battle.netu nie jestem, więc zmiany, które wprowadził Blizzard do serii mnie nie zaciekawiły, a i za remejkiem Diablo 1/2 też nie jestem. Po prostu nie widzę tego czegoś... chyba, że wydadzą demo Diablo 3 i wtedy przekonam się do tych zmian :) ale wątpie w takie demo, bo zbyt duży wycinek gry musieliby udostępnić, że sprawdzić jakość rozgrywki. Mi się nie podobają zmiany w pkt: 2,3,4,8.

 

Dla mnie byłoby cudowne, gdyby zostawili atrybuty i skille po staremu (jakieś unowocześnienie) i do tego dodali system run. Wtedy można by powiedzieć, że świat jest zróżnicowany. A tak, to po pół roku będą w necie bulidy z odpowiednio ułożonych skilli, czyli tak samo jak było to w Diablo 2 czy w innych MMO.

 

Edit:

Grałem tylko w SP i w D3 tylko sam bym grał, więc:

1. Nie zwracałem uwagi na złoto, bo jedynie potrzebowałem je do potów, tp i naprawy broni, więc dla mnie mało istotny punkt.

2. Bieganie dodawało trochę realizmu i zmieniało troszkę taktykę.

3. Klucze = ciekawość, a nuż widelec jakiś klejnocik będzie.

4. Na początku trzeba było odpowiednio zużywać tp przez brak kasy, ale generalnie "kamień" nie jest zły.

5. Jakoś nie przeszkadzało mi układanie ekwipunku, poza tym mamy wybór: wyrzucam sprzęt albo cofam się do miasta? No i znowu drobne obniżenie realizmu

6. Kociołek dobry, ale gdy kociołek = mniej złota niż w sklepie.

7. Nie grałem w MP.

8. IDIOTYZM. W ogóle nie przemawia do mnie ta zmiana, chyba że w powyższej koncepcji (atrybuty+skille+runy, wszystko pod moją kontrolą i ze złymi następstwami moich wyborów)

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwsze siedem punktow to zdecydowany plus. Jedynie ostatni.. co prawda bedzie mozna sie teraz niezle bawic w experymenty i budowanie ciekawych ustawionych pod przeciwnika setow, ale zabraknie mi troche tego planowania i obmyslania postaci z DII. Choc jak mawiaja wszystkie zmiany sa dobre.. Ja gre kupie na 102% w dniu premiery.

 

(...) No i znowu drobne obniżenie realizmu (...)

W przypadku Diablo to chyba akurat nic nie zmienia. A moze sie myle?

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Diablo to chyba akurat nic nie zmienia. A moze sie myle?

 

Mi akurat to przeszkadza. Diablo było fantasy, ale miał odrobinkę realizmu, surowości, "ciężkości", jak zwał tak zwał. Mi po prostu koncepcja, pomysł Blizza nie podchodzi i jeżeli nie dadzą dema do wypróbowania, to ja gry nie kupię. I nie na złość Blizzardowi, bo wprowadził zmiany, ale nie czuje już "magii" tego tytułu, żeby ciemno wydać 160zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat to przeszkadza. Diablo było fantasy, ale miał odrobinkę realizmu, surowości, "ciężkości", jak zwał tak zwał. Mi po prostu koncepcja, pomysł Blizza nie podchodzi i jeżeli nie dadzą dema do wypróbowania, to ja gry nie kupię. I nie na złość Blizzardowi, bo wprowadził zmiany, ale nie czuje już "magii" tego tytułu, żeby ciemno wydać 160zł.

 

No właśnie, te sortowanie ekwipunku, czy powroty do miasta, czy inne "utrudnienia" ehhh teraz to idzie w kierunku autolife, autopotion, autotarget i wszystko na auto żeby broń boże myśleć nie trzeba było <_<

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wysyła jakieś zawiadomienie na maila czy trzeba sobie sprawdzać konto na b.necie?

 

mail przychodzi, ale podobno dużo później, dlatego najlepiej jest sprawdzać czy na koncie jest już dostępna instalka do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w

Gra jest bardzo uproszczona pod pewnymi wzgledami w stosunku do diablo 2

Poki co najbardziej brakujacym elementem jest rozwijanie atrybutow postaci -- by stworzyć bardziej indywidualne niepowtarzalne bulidy.

Ponad to pogralem troche i stwierdzam ze Wizzard jest przesadzony <_< porownujac do mocy pozostalych postaci.

Jest wiele Fajnych pomyslow ktore zostaly wprowadzone (ale nie bede wszystkiego zdradzal by nie psuc weteranom rozgrywki)

Muzyka jest MEGA klimatyczna i doskonale oddaje lokacje w ktorych wystepuje - Brawo

Grafika wbrew wczesniejszym obawa rowniez prezentuje sie bardzo dobrze... zwlaszcza tereny sa przepieknie przedstawione, jest naprawde dosc mroczno i klimatycznie.

Jedynie mozna by sie przyczepic do modeli postaci nieco za bardzo kanciasto, oraz do niektorych efektow swietlnych.

Wymagania gra ma niemal Zerowe ... spokojnie pogramy na sprzecie z przed 3lat np. E5200 i grafa typu 8600GTS.

A radosc z rozgrywki JEST PRZE OGROMNA ... gra wciaga niesamowicie i ma sie ochote zwiedzac kazdy cm mapy

z takich bugow na szybko

To napewno momentami Kuleje animacja postaci przy okreslonych atakach tak jakby brakowalo klatek...

poza tym w niekotrych lokacjach podczas biegu mam wrazenie jakby postac nie byla dobrze zintegrowana z podlozem :lol: bieg w powietrzu moze jak mi sie uda to uchwycic to wrzuce filmik :lol:

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFFFFFFFUUUUUUUUUUUUU!!! własnie sobie sprawdzam maila, patrzę a tam Blizzard Entertainmen... otwieram a to jakiś głupi newsletter :/

 

No mi sie juz tak dwa razy zrobilo cieplo na sercu i w galotach :P Do tego rano i wieczorem profilaktycznie wchodze na konto na bnecie a tam ciagle nic. Patrzac na filmiki z bety (oraz samemu odpalajac w trybie "forever alone") mam wrazenie ze cienie nie sa dynamiczne. Mozna chodzic do okola latarni a cien ciagle rzucany jest z polnocy. Czy tylko mi sie wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale to tylko BETA, pragne przypomniec co sie dzialo w becie SC2 gdzie byl placz i zgrzytanie zebami :) poza tym blizz pewnie wypuscil do testowana bilda z przed roku :D zeby hieny nie plakaly ze nie ma bety d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby hieny nie plakaly ze nie ma bety d3

hieny? jak się od kilku miesięcy ogłasza betę, nakręcając przy tym ludzi, to chyba nic dziwnego że ludzie reagują tak jak reagują, nie rozumiem skąd te hieny...

 

a co do kluczy, to podobno są rozsyłane od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 3.00 w nocy (czasu polskiego)

 

When Do Beta Invites Go Out? - Forums - Diablo III

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale to tylko BETA, pragne przypomniec co sie dzialo w becie SC2 gdzie byl placz i zgrzytanie zebami :)

 

Miales na poczatku bete starcrafta? To byl praktycznie gotowy multi, tylko slabo zbalansowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla ciebie strongmen:

 

Bashiok:

The very beginning of the game is extremely linear and guided on purpose. We want anyone and everyone to be able to sit down and begin playing and enjoying the game. That means there's a lot of thought put into a gentle, guided experience for the beginning of the game. But in all reality if you sit down and play Diablo II you'll see the difficulty and linearity from the beginning of the game is pretty much the same. The game opens up a lot more later in Act I, and especially in Act II.

 

The vast majority of you guys are going to breeze through Normal, and that's ok, because most of the real character building and customization doesn't even begin until Nightmare.

 

 

zrodlo: forum BN

 

a co do atrybutow, "Poki co najbardziej brakujacym elementem jest rozwijanie atrybutow postaci -- by stworzyć bardziej indywidualne niepowtarzalne bulidy." wez sobie nie zartuj, w d2 nie bylo zadnych unikalnych buildow, wszystko szlo pod sprzet a to co zostalo miales do wyboru wklepac w max life, max dex albo max mana. wszystko inne bylo bez sensu. brak mozliwosci rozdzielania atrybutow to tych oficjalne potwierdzenie rzeczywistosci z d2.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe monstery w emulatorze d3, z ciekawszych jest Talic (przywołaniec barba) i Gargantuan (przywołaniec WD)

 

Zeby jeszcze chodzily, a tak to stoja w miescu i sie nie ruszaja.

 

 

Ale zaraz sciagne zrodla i skompiluje. Obadam jak to dziala teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moderatorzy/admini jeszcze zaglądają do tego tematu ?

 

Jesli masz na mysli ze emulatory to piraty to jestes w bledzie.

Sam blizzard niestety nie moze sankcjonowac emu w europie, a jedynie USA :) U nas prawo zezwala.

Tak samo jest z emulatorami WoW'a ;) Osobiscie gram na BNie, ale swego czasu mialem okazje zapoznac sie blizej z tematem legalnosci EMU. USA - niedozwolone, EU - dozwolone.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mówi o okradaniu ?

kto rozdaje bany na forum za pirackie tematy ? admin czy producent :P ?

a z resztą nie mój interes ;)

 

od siebie jeszcze dodam, że już dawno przestałem się interesować beta diablo 3 i czekam na fulla. zobaczyłem co mogłem na streamach, jeżeli dostane klucz czy dostęp to będzie miła niespodzianka jeżeli nie, to nic mi się nie stanie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...