Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy da się zrobić tak żeby były polskie napisy + angielski dubbing?

Ponieważ polska wersja językowa (chodzi rzecz jasna o głosy) nie ma tego klimatu, jest zbyt rodem z filmów Disneya.

Ściągam językową paczkę angielską ale wychodzi na to że podmienia również napisy , jednym słowem chciał bym zrobić wersję kinową.Da się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystaliscie z AH? Jak wrażenia?

Kupiłem sobie pare żółtych przedmiotów po 200-500 golda. Na dobry początek dobra opcja.

 

Mięsny jeż to prawda, jest jeszcze achievment "co ja pacze" (pisownia oryginalna).

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mięsny jeż to prawda, jest jeszcze achievment "co ja pacze" (pisownia oryginalna).

 

No, i kto tu marudził, że gra nie jest mroczna :-P

 

A tak serio, widać, że odmłodzili ekipę tłumaczy. Będą kwiatki, jak się okaże że jednym z NPC-ów jest Gracjan Roztocki albo Jola Rutowicz. Jak dla mnie - porażka .... No i głos Deckarda Caina (oglądałem intro) brzmi o NIEBO lepiej w oryginale.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ryzykuję, gram z wyostrzeniem. Bez niego 30 cali zabija moje oczy - totalne mydło. Z DarkD3 jest znośnie. Kolory zostawiam, są ok nawet na IPS wg mnie. Jak mnie zbanują zostanę męczennikiem walczącym o jakość doznań estetycznych :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kraku w mm w solvay wziąłem ostatnią sztukę, dobrze, że kumpla spotkałem co wychodził z reklamówką :blink: to mi jeszcze jedną odsprzedał dla znajomka, ludzie się rzucili masakrycznie, no i jest edycja kolekcjonerska jedna wystawiona cena - 666zł :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na konto bnet i aktywuj sobie Diablo 3 starter. Jest za free. Dostępna taka sama część świata jak w becie i też limit 13 lvl, z tym, że jeśli aktywujesz klucz pełnej wersji na tym samym koncie to ci się gra po prostu zupgraduje i postać, którą już wyexpisz na starterze zostaje. Z tym, że można grać dalej ;)

 

Przez 30 dni po premierze można to zrobić tylko z guest pass.

 

Jak ktoś ma zbędnego passa to chętnie przygarnę. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na konto bnet i aktywuj sobie Diablo 3 starter. Jest za free. Dostępna taka sama część świata jak w becie i też limit 13 lvl, z tym, że jeśli aktywujesz klucz pełnej wersji na tym samym koncie to ci się gra po prostu zupgraduje i postać, którą już wyexpisz na starterze zostaje. Z tym, że można grać dalej ;)

 

...

 

U mnie póki co niema takiej opcji.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce key do wer. próbnej walić na PW, kto pierwszy się odezwie ten dostanie :)

 

NIEAKTUALNE szczęśliwym wygranym został jurek911

;)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy akt skończony, jak dla mnie rewelacja!

Gram na wersji angielskiej i jakoś nie wyobrażam sobie tej gry po polsku... cały czas mam uraz do polskich dubbingów po battlefieldzie z pazurą ...

jakby ktoś był chętny do gry to moj battletag Bielski#1276.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za wprowadzenie w błąd. Już doczytałem jak to działa. Przez pierwsze 30 dni quest pass daje dostęp do startera. Po 30 dniach każdy będzie miał dostęp do startera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: diablo padł po 10 godzinach grania.

Ludzie po pierwszych 24 godzinach mają już 50 level.

 

Po tylu latach spodziewałem się czegoś więcej...

 

Kurde lipa, pamiętam w DII to trzeba się było natrudzić by wylevelować na wysoki poziom postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wylevelować owszem, ale Baala na hellu można było na 50 lvl zabić, a 50 lvl się robiło 2h przy dobrym taxi. Lvl od 85 w górę się tylko długo klepało.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że bawi od początku ;] Od bety się oderwać nie umiałem, a była ultra krótka. Odpaliłem około 19 i nagle była 2 w nocy. Wspólokator z akademika od mojego kumpla z grupy był w nocy na otwarciu. Z tego co kumpel mówił to po przyjściu ze sklepu grał do 6 rano, potem krótki sen i od 9 nadal grał. Tak więc coś w tym jest ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy akt skończony, jak dla mnie rewelacja!

Gram na wersji angielskiej i jakoś nie wyobrażam sobie tej gry po polsku... cały czas mam uraz do polskich dubbingów po battlefieldzie z pazurą ...

jakby ktoś był chętny do gry to moj battletag Bielski#1276.

 

po przeczytaniu Twojego posta zmienilem sobie jezyk w opcjach na angielski... gra sie zrestartowała i tyra teraz jakies dodatkowe paczki... a ja zamiast grac musze czekac bo do polskiego nie moge wrócic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie nie wiem czy czegoś nie czaje, ale można jakoś wybierać grę do jakiej chce się dołączyć czy tylko losowo przez system ??

 

Wchodzę w grę -> gry publiczne -> wybieram zadanie i zawsze łączy mnie do gier gdzie gra 1 osoba. Jak mogę wybrać grę z pełnym teamem ?

 

 

Albo jak się zakłada grę prywatną na hasło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...