Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon Hd 4870 X2 /4850 X2

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Panowie mam pytanie. jak przeglądam oferty sklepów (poszukuje Radeona HD 4870 x2) zastanawiam sie którego producenta wybrac. co byscie poradzili?? czy jest jakas wielka róznica miedzy tymi wszytskimi producentami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

referenty nie roznia sie niczym procz cena i wyposazeniem :P ja kupilem diamonda za 1530 zl dostalem grafike,sterowniki i instrukcje a za 1700 masz asusa ktory dorzuca 3dsmarka vatage ktorego mozesz sobie sciagnac i jakies tam bzdety :P wiec wedlug mnie bierz jak najtanszego bo nawet plyta ze sterami ci sie nie przyda bo przeciez i tak sciagniesz nowe z neta ;]

 

 

PS: a przepraszam jeszcze dostalem przejsciowke z dvi na vga , z dvi na hdmi i jeszcze jakas nie mam pojecia do czego sluzaca :P chyba do podpiecia kamery jesli sie nie myle sory zapomnilem o nich gdzie ja mam łeb :blink:

Edytowane przez raczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy w HD 4870 x2 jest możliwość wyłączenia 1 procesora graficznego, aby funkcjonował identycznie jak HD 4870? Niestety w niektórych grach 2 procki się kłócą. Ot, np. w Mirror's Edge HD 4870 zajmuje wysokie miejsce, a HD 4870 x2 jest na szarym końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. ;) Niby przeleciałem ten temat(No dobra... 2/3) szybko wcześniej, ale nie zwróciłem na to uwagi. Tylko, że ja sobie nie wyobrażam jak A.I może być odpowiedzialne za sterowanie tym, które procesory są aktywne. Z tego co mi wiadomo A.I służy podmianie kodów shaderów. Jeśli wyłączę A.I to 1 procesor zostanie wyłączony tak? Jak się odbije to na grach, że kody shaderów nie będą podmieniane? Pytam, bo w niektórych grach jest tak, że 2 procesory graficzne chodzą gorzej niż taki sam 1. Mogę sobie bez problemu grać godzinkami na takim 1 w daną grę, jak na HD 4870, a po wyjściu sobie samemu włączyć A.I znów?

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co mam sie przesiadac na 280 skoro jest drozsza i gorsza ? albo na 295 skoro jest podobna wydajnoscia a baaaaardzo droższa ?

 

nie wiem :D myslallem ze ktos moze tanio by sprzedał :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...