Skocz do zawartości
Michaelius

Star Wars: Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiciel EA potwierdzil w trakcie wywiadu ,ze trwaja prace nad MMO w swiecie gwiezdnych wojen:

 

"We've got two of the most compelling MMOs in the industry in development," said Riccitiello. The first title, based on the Warhammer property, will launch soon. "And the one that people are dying for us to talk to them about -- in partnership with Lucas, coming out of BioWare, which is, I think, quite possibly the most anticipated game, full stop, for the industry at the point when we get closer to telling you about it."

 

Does Riccitiello mean the oft rumored Knights of the Old Republic Online? "Yes," he said.

http://www.portfolio.com/views/blogs/the-t...he-old-republic

 

 

Edit: zmienilem nazwe topicu

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero doczytalem:

 

"Electronic Arts chief executive John Riccitiello said that EA is working on the next version of Star Wars game Knights of the Old Republic, and it will most certainly have a massively multiplayer online component to it."

 

Czy bedzie normalny KOTOR3 + tryb online. I tak chyba bym chcial, bo nie wiem czy bedzie tyle czasu na granie zeby pakowanie sie w MMO mialo sens w moim przypadku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero doczytalem:

 

"Electronic Arts chief executive John Riccitiello said that EA is working on the next version of Star Wars game Knights of the Old Republic, and it will most certainly have a massively multiplayer online component to it."

 

Czy bedzie normalny KOTOR3 + tryb online. I tak chyba bym chcial, bo nie wiem czy bedzie tyle czasu na granie zeby pakowanie sie w MMO mialo sens w moim przypadku :(

Ooo tego nie zauwazylem :) W takim przypadku jest to automatyczny must have jak juz wyjdzie :)

 

@Black_war - kotory dalej sa wciagajace choc w 1 graficznych fajerwerkow sie nie spodziewaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się łezka w oku kręci jak to w jedynce grając Soldierem zawsze wyrywało się Bastilę ;D, albo Basia i Mission kłócą się na Tatooine i nagle Force Push i Mission leży. No i oczywiście nasz ulubieniec HK47 i jego meatbag. Te smaczki + fabuła i mamy hit. Jeśli KotOR3 będzie nadal trzymał się tej ścieżki + MMO to ja już się boje o swoją maturę xD

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to EA wiec imho multiplatformowosc pewna :)

No chyba jednak nie bardzo, przynajmniej wg tego newsa http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43522

 

To ze bedzie PC-only to mnie traca, ale wychodzi na to, ze to bedzie jednak tylko MMO czyli jak dla mnie to w ogole moze nie wychodzic :( Mogila i tyle, mam nadzieje tylko, ze jednak jakis single playerowy modul bedzie (tak jak to kiedys zapowiadali)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucichły info na ten temat już? :( Miałem nadzieję, że wreszcie wyjdzie coś co uratuje moją wiarę w rozrywkę na PC, bo równia pochyła w tym przemyśle, same praktycznie crapy ostatnio :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

wlasnie obejrzalem trailer na prezentacji EA i musze powiedziec ze to byl chyba najlepszy trailer jaki zrobiona do gry z serii star Wars!!!!

pewnie jutro bedzie dostepny na necie

 

nalezy zmienic tytul na Star Wars:Old Republic

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejrzalem trailer na prezentacji EA i musze powiedziec ze to byl chyba najlepszy trailer jaki zrobiona do gry z serii star Wars!!!!

pewnie jutro bedzie dostepny na necie

 

nalezy zmienic tytul na Star Wars:Old Republic

Juz jest dostepny http://www.swtor.com/media/trailers/deceiv...nematic-trailer

 

edit.

 

Faktycznie, kopie zad ostro. Tylko czemu MMO :(

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik wypas ale to tylko filmik. Odsłaniający kawalątek (mam nadzieje) fabuły. Nie ma nic na temat samej rozgrywki. Pocieszające jest to że to chyba jednak nie będzie to KOTOR 3 ale gra w realiach starej republiki. KOTORy były świetnymi crpg i przykro było by patrzeć jak kolejny tytuł stacza się i zmienia w bezmyślną papkę. Jeszcze nie spotkałem morga który wciągnął by mnie na dłużej niż miesiąc, nawet jeśli się dobrze zapowiadają to i tak w końcu zmieniają się w bezmyślną rąbankę: zadźgaj 1000 tych żeby dostać przedmiot, porąb 2000 tych żeby zyskać poziom i tak bez końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak nie 3 część. Oby. Sam filmik kopie d*psko, ale wiadomo, że filmik filmikiem a gameplay to inna sprawa.

Muszę się wybrać do sklepu nie dla idiotów i poszukać KOTOR 2, bo dotąd grałem tylko w 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 3 czesc, co nie zmienia jednak faktu, ze w najlepszym razie nadal musimy dluuugo poczekac na kolejna odslone, jesli w ogole sie doczekamy. Ja mialem nadzieje, ze jednak bedzie tak jak pisali wczesniej, czyli normalny single player + modul online. No, ale niestety.

 

@ Szawel: kup koniecznie, ale powiem Ci, ze ilosc bugow w tej grze (nie tylko graficznych) skutecznie potrafi zniechecic do rozgrywki. Na wlasnym przykladzie: zacialem sie w jednym momencie, bo blad w programie uniemozliwial wykonanie questu niezbednego do przejscia dalej. Gra caly czas stoi na polce wiec moze zrobie kolejne podejscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Szawel: kup koniecznie, ale powiem Ci, ze ilosc bugow w tej grze (nie tylko graficznych) skutecznie potrafi zniechecic do rozgrywki. Na wlasnym przykladzie: zacialem sie w jednym momencie, bo blad w programie uniemozliwial wykonanie questu niezbednego do przejscia dalej. Gra caly czas stoi na polce wiec moze zrobie kolejne podejscie.

Nieoficjalny patch naprawia różne błędy które nie doczekały się rozwiązania ze strony twórców. Zatem - kupować i grać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to jak gry o GW lubią się wahać to to pewnie nie będzie żaden szał a jedynie kicz w postaci galaxies, zwłaszcza że ostatnio mamy tendencję spadkową. jeśli wprowadzą jakiś małowymyślny tryb walki gdzie wszystkie ciosy będą powtarzalne i będzie się je wywoływało z kombinacji to będzie największy minus (ktoś grał w enter the matrix? tam walkę rozwiązali genialnie). dwa - screeny to prawie wszystko same concept arty nie mniej widać na nich jedi/sithów/ którzy podczas walki nie mają pełnego "szlafroka" to kolejna żałosna rzecz której przynajmniej ja nie zaakceptuję, zwłaszcza przy zdolnościach dzisiejszego sprzętu. fabuła pewnie też nie będzie jakaś porywająca...

 

ps kotor 3 to to na bank nie będzie bo akcja toczy się 300 lat po wydarzeniach z kotora ;) a więc kreia revan i inni już dawno gryzą ziemie.

 

ps2 grę robi BIOWARE co jednak może napawać optymizmem ale tak pewny to ja bym nie był... nie mnie i tak będzie lepiej niż miałoby to robić EA

 

ps3 gra nazywa się STAR WARS: THE OLD REPUBLIC

 

EDIT:

oho no i mamy film ukazujący gameplay ;) no i lipa, rozgrywka turowa ok ja rozumiem klimat poprzednich części ale kurcze mamy XXI wiek czy to tak ciężko stworzyć jakiś porządny silnik walki co by dawał wrażenie walki jak z filu żadnych kombosów tylko płynne cięcia i nieustanny ruch miecza w najróżniejsze sposoby generowane losowo? dwa tak jak mówiłem wcześniej brak pełnego szlafroka to kolejny minus w kotorze I potrafiłem to przeboleć bo gra jest staraaa ale nie w grze z końca pierwszej dekady XXI wieku a może nawet i z początku drugiej. Jedyne rzeczy in plus to lokacje (choć te i tak mogłby by być dużo lepsze...) i muzyka ale ta w GW zawsze stoi na hiperwysokim poziomie.

 

LINK - game play

 

oraz
- tutaj mamy filmiki wyjaśniające chronologię wydarzeń.

 

a więc jak widać fabuła wygląda zachęcająco. no i trzeba zrewidować najciekawsze i najbardziej zadziwiające info :) kotor 3 to to oficjalnie nie jest ale fabuła jest mocno związana z 2, ktoś pamięta jak kreia mówiła o tym że revan poleciał w odległe rubieże walczyć z prawdziwy imperium sith? no to teraz owi sithowie wrócili :)

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to jak gry o GW lubią się wahać to to pewnie nie będzie żaden szał a jedynie kicz w postaci galaxies, zwłaszcza że ostatnio mamy tendencję spadkową. jeśli wprowadzą jakiś małowymyślny tryb walki gdzie wszystkie ciosy będą powtarzalne i będzie się je wywoływało z kombinacji to będzie największy minus (ktoś grał w enter the matrix? tam walkę rozwiązali genialnie). dwa - screeny to prawie wszystko same concept arty nie mniej widać na nich jedi/sithów/ którzy podczas walki nie mają pełnego "szlafroka" to kolejna żałosna rzecz której przynajmniej ja nie zaakceptuję, zwłaszcza przy zdolnościach dzisiejszego sprzętu. fabuła pewnie też nie będzie jakaś porywająca...

 

ps kotor 3 to to na bank nie będzie bo akcja toczy się 300 lat po wydarzeniach z kotora ;) a więc kreia revan i inni już dawno gryzą ziemie.

 

ps2 grę robi BIOWARE co jednak może napawać optymizmem ale tak pewny to ja bym nie był...

 

ps3 gra nazywa się STAR WARS: THE OLD REPUBLIC

 

EDIT:

oho no i mamy film ukazujący gameplay ;) no i lipa, rozgrywka turowa ok ja rozumiem klimat poprzednich części ale kurcze mamy XXI wiek czy to tak ciężko stworzyć jakiś porządny silnik walki co by dawał wrażenie walki jak z filu żadnych kombosów tylko płynne cięcia i nieustanny ruch miecza w najróżniejsze sposoby generowane losowo? dwa tak jak mówiłem wcześniej brak pełnego szlafroka to kolejny minus w kotorze I potrafiłem to przeboleć bo gra jest staraaa ale nie w grze z końca pierwszej dekady XXI wieku a może nawet i z początku drugiej. Jedyne rzeczy in plus to lokacje (choć te i tak mogłby by być dużo lepsze...) i muzyka ale ta w GW zawsze stoi na hiperwysokim poziomie.

Po 1: zacznij wstawiac jakies znaki interpunkcyjne typu przecinek, bo strasznie się to czyta, szczegolnie jak nawet i o kropce zapomnisz.

 

Po 2: nie wiem czy wiesz, ale ta gra dostala na tegorocznym E3 Best PC Game, wiec ludzie z branzy jednak sa troche innego zdania niz ty.

 

Po 3: jak niby wyobrazasz sobie losowo generowane ciosy + plynnosc?

 

Po 4: po paru minutach gameplayu twoj podstawowy zarzut stosunku do gry (powtarzany kilkukrotnie) to brak szaty Jedi? To ma byc jakis zart? Przeciez ten film nie pokazuje NIC jesli chodzi o customizacje postaci. Bedziesz chcial szate jedi to zalozysz szate, bedziesz chcial lekki pancerz to tez nie bedzie problemu. Nie mozna bylo tego zrobic w Kotorach?

 

Gierka robi dobre wrazenie, lepsze nawet niz sie spodziewalem (a staram sie duzo nie wyobrazac). Nie obraz sie, ale twoj post troche wyglada tak jakbys chcial napisac cos dla samego faktu pisania, ale sensu w tym zero.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co do interpunkcji to fakt, często zapominam o tym. przepraszam.

 

co do concept artów, to powiem że zazwyczaj ukazują one jedne z ciekawszych, jak nie najciekawsze bajery postaci. zresztą pancerz nie będzie fajnie powiewał, a jedi bez szaty to jednak trochę lipa, przynajmniej w moim odczuciu (zaznaczyłem to wcześniej)

 

co do gameplaya to owa szata to jest drugi plan a w zasadzie potwierdzenie wcześniejszych domysłów (posta ciągle edytowałem...) największy zarzut to walka w systemie turowym. co do płynnej walki to w "enter the matrix" rozwiązali to wybitnie ciekawie, jak? sam sprawdź! Do dziś mogłoby to być tak rozwinięte że patrząc na stare gry myślałbyś - "boże jak ja mogłem grać w tak prymitywną grę?" ten aspekt gry, a w zasadzie to wszystkich gier woła o pomstę...

 

patrząc ogółem to będą musieli się naprawdę mocno napracować aby stworzyć coś naprawdę ekstra. jedyne plusy to lokacje (choć takie super super to one wcale nie są, za mało w nich klimatu), muzyka (która trzyma poziom poprzednich części gier o GW) oraz fabuła (tutaj po krótkim wglądzie się pomyliłem, jak widać będzie naprawdę ciekawie).

 

a no i ludzie z branży, często zachwycają się mało ważnymi ciach!łami, a nie całością gry. np TFU też było wychwalanie przez branżę a okazało sie grą średniego sortu.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co do interpunkcji to fakt, często zapominam o tym. przepraszam.

 

co do concept artów, to powiem że zazwyczaj ukazują one jedne z ciekawszych, jak nie najciekawsze bajery postaci. zresztą pancerz nie będzie fajnie powiewał, a jedi bez szaty to jednak trochę lipa, przynajmniej w moim odczuciu (zaznaczyłem to wcześniej)

 

co do gameplaya to owa szata to jest drugi plan a w zasadzie potwierdzenie wcześniejszych domysłów (posta ciągle edytowałem...) największy zarzut to walka w systemie turowym. co do płynnej walki to w "enter the matrix" rozwiązali to wybitnie ciekawie, jak? sam sprawdź! Do dziś mogłoby to być tak rozwinięte że patrząc na stare gry myślałbyś - "boże jak ja mogłem grać w tak prymitywną grę?" ten aspekt gry, a w zasadzie to wszystkich gier woła o pomstę...

 

patrząc ogółem to będą musieli się naprawdę mocno napracować aby stworzyć coś naprawdę ekstra. jedyne plusy to lokacje (choć takie super super to one wcale nie są, za mało w nich klimatu), muzyka (która trzyma poziom poprzednich części gier o GW) oraz fabuła (tutaj po krótkim wglądzie się pomyliłem, jak widać będzie naprawdę ciekawie).

No i ok z szatami, tez uwazam ze Jedi powinien tylko w czyms takim chodzic, ale mieszac gre z blotem ze wzgledu na brak szlafroka w filmiku to jakas pomylka. System turowy akurat uwazam za bardzo duzy plus, tego typu rozwiazan brakowalo mi np w Mass Effect (chociaz realtimeowa walka nie jest zla). To co sie liczy w takich grach to fabula, a na to skladaja sie lokacje, postaci, klimat (w tym muzyka) i wydaje mi sie, ze akurat tego nie powinno zabraknac w Old Republic.

 

edit.

 

Akurat TFU wcale nie bylo zla gra, dostalo srednio 7/10 a spokojnie zaslugiwala na 8/10 (a dla fana SW jeszcze wiecej). Nie zmienilo to jednak faktu, ze jest to najlepiej sprzedajaca sie gra SW ever.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do szat to obrazuję tylko lenistwo lub przywiązanie do kotora 1 (kotor 2 robił obsidian i uważam że 2 była dużo bardziej klimatyczna, niż 1 którą robił bioware) twórców gry. tymczasem jednak zostawmy to i skupmy się na walce. wg mnie jest tyle aspektów, które należałoby inaczej rozwiązać że hoho...

 

walka turowa a postacie stoją jak kołki, dlaczego nie mogłyby wykorzystać większego pola do walki. albo rozwiązać to w jakiś inny sposób, rozgrywka aktywna i np klikasz klawisz od ciosu krótkiego, szybkiego a postać sama wykonuje ruch, płynny ruch, który zgrywa się z innymi. ty byś tylko klikał i kombinował czym zaskoczyć przeciwnika a nie uczyć się na pamięć megarozbudowanych kombinacji. takie sposoby walki są dla mnie już po prostu zbyt prymitywne. w wielu starszych grach gdzie zasoby sprzętowe były 0,1% tego co mamy dziś było to często ciekawiej rozwiązane, jak się patrzy na gry typu obliwion, gdzie walka mieczem skupia sie w zasadzie na bezmyślnym machaniem, kawałkiem wykutej stali. inny motyw który mnie denerwuje to to, że przejadę kogoś mieczem na wylot a on dalej żyje, puki mu hp nie spadnie do zera... co to ma być? mamy już konsole nowej generacji a gry są jak z epoki kamienia łupanego... fabuła owszem może być ciekawa kotor 2 miał lepszą od jedynki choć obsidian miał gorsze zadanie gdyż musiał bazować na tym co zostawił im bioware. lokacje mają tak samo. w kotor 1 były porządne ale często a nawet prawie zawsze brakowało im klimatu, obsidian ponownie dał popis swoich możliwości i pokazał swoją wyższość nad bioware.

 

co do TFU to to jest tylko średni/dobry produkt z bajerem w postaci fabuły jako łącznika trzech pierwszych episzodów z trzema kolejnymi wspieranymi marketingiem, stąd tak rewelacyjne wyniki. ja się zapytam gdzie te bajery którymi nas kuszono w filmikach. nigdy nie udało mi się np podnieść storm tropera i jakieś odłamki z ziemi za jednym razem...? mimo wszystko zostawmy TFU ta gra ma swój temat.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do walki: jak dla mnie to w porzadnym RPG powinna byc turowa walka. Zrecznosciowe wygibasy zostawmy TPP i hack&slash ;)

 

Co do punktow zycia itp. - taka konwencja, sprawdzona zreszta niejednokrotnie (i dosc typowa dla RPG). Czasy i moc obliczeniowa komputerow nie ma tu kompletnie nic do rzeczy.

Co do KOTOR2 - Obsidion tak pokazal swoja wyzszosc, ze gra byla zabugowana ponad granice przywoitosci, a bledy i ciecia czesto uniemozliwialy skonczenie duzych framentow rozgrywki (czy wrecz ukonczenie gry) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...