Skocz do zawartości
rezo_

Google Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pablo27

-Jak klikam na ikonę chroma i wyświetla mi się Google polska, to mam pod napisem ``wyszukaj w gogle lub wpisz URL``takich osiem prostokątów.

 

-W jednym nieraz było YouTube w kolejnym Google.pl... itp., a jak wyczyściłem historie przeglądania, oraz skanowałem komputer programem antywirusowym, to zniknęły.

-.) Mam pytanie: :rulez:

Wie Ktoś jak zrobić żebym w jednym prostokącie miał Google.pl a drugim YT  ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

zainstaluj speed dial i na nim skonfiguruj co tylko chcesz

O takie osiem kart prostokątów mi chodzi; W jednym chcę mieć google.pl,drugim YT,trzecim forum.

112.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam Ci się wyświetlają najczęściej odwiedzane strony.

Najedź na nie myszką i kliknij krzyżyk (nie wyświetlaj na tej stronie), wtedy miniaturka powinna zostać zastąpiona inną.

Zdaje się, że dopóki nie wyczyścisz ustawień przeglądarki, to te strony które usunąłeś już się nie pokażą, nawet gdy często w nie wchodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo dlatego napisalem, ze jak chcesz miec takie miniatury pod siebie skonfigurowane to zainstaluj speed diala i dodaj skroty do tych stron co chcesz. Sam z tego korzystam od kilku lat i sprawdza sie bdb. Jedynie czasami wykrzaczaja sie strony z filmami, ale to jak pracuje sie na oknach przegladarki z wieloma stronami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Jestem na etapie przesiadania się z FF na Chrome (Chromium). Czy da się zrobić jakoś aby wyniki wyszukiwania pojawiały się w nowej zakładce? Chodzi o taką sytuację: mam otwartą stronę purepc.pl, w pasku adresu wpisuję frazę do wyszukania, wciskam enter i lista wyników pokazuje mi się w nowej zakładce, a stronka purepc.pl nadal jest otwarta w swojej zakładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podrzućcie, jakieś fajne rozszerzenie, blokujące profil w Chrome. 

Do tej pory używałem Browser Lock for Chrome, ale z jakiś tam powodów, przestał być wspierany przez Chrome'a i obecnie nawet ręcznie nie mogę go zainstalować (Pakiet jest nieprawidłowy. Szczegółowe informacje: "The 'manifest_version" key must be present and set to 2 (whitout quotes). See developer.chrome.com/extensnions/manifestVersion.Html for details")

Znalazłem w google seb store "LockPW Free". Generalnie zdaje egazmin, jednak gdy zablokuję przeglądarkę, nie można kliknąć nic innego, jak tylko okienko czekające na wpisanie hasła do odblokowania przeglądarki, ponieważ w przeciwnym razie zamknie się przeglądarka bez zapisywania sesji w celu przywrócenia sesji z otwartymi kartami. 

Używam prywatnego konta w pracy, więc fajnie byłoby zablokować przeglądarkę, odejść od kompa i jak wrócę dalej korzystać z otwartych kart a nie zaczynać od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można coś zrobić z koszmarnym zarządzaniem energią w chromie? Po ostatniej aktualizacji zamraża wszystkie strony i wymusza ich przeładowanie. 
Gram w głupią gre flaszową (Settlers online), wystarczy kilka minut pracy w tle i już gra się zamraża i trzeba ją przeładowywać (a to trwa pare minut). W poprzednich wersjach chrom tak nie ubijał wszystkiego. Mam 32GB Ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innymi przeglądarkami wcale nie lepiej. Edge ma tak samo jak chrome, Opera ma uperdliwy system pozwoleń dla flasha który po każdym uruchomieniu wymaga ręcznego dodania strony do dozwolonych. A FireFox też coś miał nie tak...
Ale może ze starszą wersją Opery to nie jest zły pomysł, bo poprzednia działała lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...