Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no to dla wszystkich marud, "Windows Mobile jest lepszy i balbalbal"

MacOS i WM na iPhone

Fake jak nic ;>

 

A przy okazji czy ktoś może polecić jakąś awaryjne baterie do iPhone'a? Bo właśnie znowu przeklinam sobie w tym momencie patrząc na stan baterii i fakt, że nie zabrałem kabelka do ładowania.

Coś w stylu http://allegro.pl/item446701449_apple_ipho...na_1000mah.html

W szczególności interesuje mnie ile trwa przerzucanie prądu pomiędzy telefonem a tym dodatkiem, bo trzymanie baterii z telefonem w dłoni jest raczej średnio wygodne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy parafianie, słyszeliście coś o problemach Apple z UE? Zasłyszałem że UE chce by Apple wycofało iPhone z Europy z powodu braku zgodności z jakimiś normami np. brak możliwości wyjęcia baterii z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows to byla inna bajka, nic z tym nie zrobia, o to samo mozna oskarzyc producentow nawigacji satelitarnej

Wyjmowana bateria to jest standard, niestety nie dla apple, ale na rynku jest masa urzadzen elektronicznych ktore takze nie posiadaja takiej mozliwosci

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten styl nie podoba :P . W ogóle jestem przeciwnikiem zmian stylów. Są ludzie, którzy w swoim Mac OS X manipulują wyglądem itp. A ja w dalszym ciągu mam domyślną tapetę na MacBookowym Biurku i kulę Ziemską w iPhone 3G.

 

Co ciekawe, w Polsce w punktach, gdzie można kupić iPhone'a są one osadzone na specjalnym Docku, którego nigdzie nie można kupić i nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle będzie xD.

 

Dołączona grafika

Na całe szczęście kupiłem sobie takowy w Dreźnie (Niemcy) w salonie T-Mobile :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki a czy mozna Iphona 3G uzywac jako system nawigacji do samochodu ? ...czy jest mozliwosc polaczenia sie poprzez BT z odbiornikami GPS, co by nie ciagnelo po GPRSie ?

na tę chwilę nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Was serdecznie i milo,wiem że zaraz bedzie "o kolejna blondi", ale niestety w tym przypadku to prawda icon_smile3.gif,wiadomo "meni"szybciej łapią te tematy zwiazane z elektronika, dostalam w prezencie na "mikolajki" iphona 2g apple, wesrja z dwoma kartami sim,niestety nie bardzo wychodza mi z nim pewne rzeczy icon_redface.gif ,otóz nie odtwarza mi plików video,pomimo iz próbowałam w kilku formatach: avi,mpg4 i nic przerzucam go na karte pamieci , pokazuje ze takowy plik jest ale go nie czyta,czyta pliki muzyczne mp3 i tu jest ok,czy mozna cos z tym zrobić i czy można go przybajerzyc w jakąs dodatkowa gierkę ,dzwonki itd

prosze pomożcie rolleyes.gif pozdrawiam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na te i nastepna ;) pogodzmy sie z tym :)

 

moj lockscreen:

Fajny theme ;) chciałbym mieć taki tylko z drobnymi modyfikacjami np. zamiast pogody kalendarz na cały miesiac.

Dobra też jest blokada klawiatury :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Was serdecznie i milo,wiem że zaraz bedzie "o kolejna blondi", ale niestety w tym przypadku to prawda icon_smile3.gif,wiadomo "meni"szybciej łapią te tematy zwiazane z elektronika, dostalam w prezencie na "mikolajki" iphona 2g apple, wesrja z dwoma kartami sim,niestety nie bardzo wychodza mi z nim pewne rzeczy icon_redface.gif ,otóz nie odtwarza mi plików video,pomimo iz próbowałam w kilku formatach: avi,mpg4 i nic przerzucam go na karte pamieci , pokazuje ze takowy plik jest ale go nie czyta,czyta pliki muzyczne mp3 i tu jest ok,czy mozna cos z tym zrobić i czy można go przybajerzyc w jakąs dodatkowa gierkę ,dzwonki itd

prosze pomożcie rolleyes.gif pozdrawiam :razz:

muszę Cię zmartwić ale niestety nie dostałaś iPhona tylko jego podróbkę, przypuszczam ze nikt tu takiej nie posiada wiec raczej masz marne szanse na rozwiazanie twojego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny theme ;) chciałbym mieć taki tylko z drobnymi modyfikacjami np. zamiast pogody kalendarz na cały miesiac.

Dobra też jest blokada klawiatury :rolleyes:

mowisz masz

Dołączona grafika

 

------

 

Konami zapowiedzialo Metal Gear Solid na wiosne, Silent Hill ma ukazac sie jeszcze w grudniu :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo!

dzis odpalilem iP 3g, nie jestem tam jakis pierwszy z lapanki, mam htc diamond, kaisera, nokie wszytskie przelecialem i musze powiedziec, ze ten telefon ma cos w sobie. czas zweryfikuje jeszcze moja opinie, na pierwsze godziny moge powiedziec, ze warto go sprawdzic na wlasnych paluchach (:

jutro JB i takie tam, mam nadzieje ze pojdzie gladko, pozdro!

czego uzywacie do robienia zrzutow ekranu ?

 

thx kucyk, to naprawde działa :D

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko koledzy, tu jeszcze raz ja.... 3 miesiące użytkownik iphonea 2g 8gb. Chodzi o to, że mam okazje kupic 3g za śmieszne pieniądze tyle, że ma simlocka na francuską sieć lecz kolo dorzuca za friko turbo-sim'a. A teraz pytanie... słyszałem, że taki turbosim w jakis sposób ogranicza działanie karty. Tzn nie działa 3g czy gprs. To prawda??

 

Można śmiało brać takiego zagranicznego 3g + turbosim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki soft jest tam wgrany?

jak ponizej 2.2 albo 2.2 ze stara wersja firmware'u basebandu to do konca roku bedzie unlock :)

jak 2.2 z nowy basebandem to trzeba bedzie poczekac

 

z turbosimami czesto sa problemy, po prostu loteria, na twoim miejscu dowiedzialbym sie jaki baseband ma sluchawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie napewno telik ma soft niższy niz 2,2. Czyli wtedy napewno nie ma problemu ? bo właśnie słyszałem, że lock na niego będzie na nowy rok.

Wiem, ze z tym fw2,2 turbosimy nie chodzą.

 

I również słyszałem, że jeżeli już raz się zainstaluje 2.2 na telu to nie da sie zrobic downgradeu ?

 

[+]

sprecyzuj 'częste problemy z turbosimami' :P

Edytowane przez kamilo900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieranie urządzeń od Apple jest chyba najgorszą rzeczą która może spotkać człowieka. Sam otwierałem iPoda Video i mało co go nie wyrzuciłem na ulice.

 

Może tu coś znajdziesz i w Podobnych wideo:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze wymienic przednia szybke bo jest cała rozwalona, kupiłem tą http://allegro.pl/item500555909_100_orygin..._iphone_3g.html

ma ktos moze linka jak to sie dokladnie robi zeby nic nie popsuc. iphon 3g 16gb

W wielu przypadkach wymiana samej szybki bez digitizer'a konczy sie uszkodzeniem touchscreena, ale sprobowac mozesz, jak cos to caly zestaw kupisz TU a instukcje jak rozebrac TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze wy mi pomożecie - Kupilem sobie iphona 3g fw 2.0 (przypadkiem zrobilem upgrade na 2.2 przez itunsa)

ale mam tel w sieci orange na karte wiec mniejszy problem. Wszystko dziala ale...jak na razie nie udalo mi sie polaczyc z ŻADNĄ siecią przez wifi :( przyklad:

 

router LINKSYS - 2 laptopy smigaja, xbox360 smiga...ihpone 1G ŚMIGA a mój ma ciągle ten sam komunikat NIE MOŻNA SIĘ POŁACZYC Z SIECIA

do neostrady ... to samo

do jakielkowiek sieci z zabezpieczeniami lub bez nigdy nie moge się połączyc.

Dodatkowo bedac w tym samym pomieszczeniu co router widze tylko 2/3 kreski zasiegu sieci (iphon 1g - max)

 

Jedyne z czym mi sie udalo polaczyc to laptop toshiba i jego wifi pracujace w trybie adhoc....

 

Spotkal sie ktos z czyms takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc na twoim miejscu zrobiłbym pierw tak:

ustawienia - ogólne - wyzeruj - ustawienia sieciowe

zibi - moze masz static wlaczone :>

jak nic ci nie zadziala to zrob upgrade raz jeszcze i ustaw go jako nowy tel

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...