Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że wyda się to nieprawdopodobne... To była pierwsza myśl na jaką wpadłem:] Okazało się, że wszyscy mają laptopy albo ich napędy też padły... Jeden kumpel już się zgodził, zachodzę ze śrubokrętem... Plomba:) A komp ma pół roku... Nie mogłem jej zrywać...

Inaczej... Rozumiem, że wszystko wygląda na to, że to pendrive jest powodem? Postaram się skołować od kogoś pena i wtedy spróbuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wymysł to na prawde nie działa ;) Jeszcze w wypadku 32bit wersji pare tricków pomaga ale przy 64bit jest katastrofa!

6 stronicowy wątek na ten temat - http://windows7forums.com/windows-7-games/...ter-kick-6.html

 

Nie chodzi o to że sie nie da zainstalować bo to sie da zrobic bez problemu jak i zaktualizować do najnowszej wersji. Problem w tym że podczas gry punkbuster wykopuje z serwerów z np komunikatem o błędnym API.

Mi zarówno na 32 i 64 bit (na buildach 7000 i 7100) punk buster działa normalnie, nie będę tu teraz wymieniać tytułów w jakie grałem bo robiłem to wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranded

 

Na forach tysiace ludzi pisze o problemach z PB pod W7 x64

widac ty jestes jakis farciaz , albo.... kita pociskasz

Już 2 razy zaznaczałem, że u mnie na b7000 64bit PunkBuster też działa bez problemu. Zainstalowana wersja ta, która instaluje się razem z QuakeLive. Żadnych sztuczek nie robiłem.

Przez "działa bez problemu" rozumiem fakt, że proces jest widoczny na liście procesów i QuakeLive działa bez problemu.

 

Dodam, iż bezproblemowo działają również: AIMP2, AllPlayer, Avira, CCleaner, Gadu-Gadu, ffdshow, Firefox, FlashGet, OpenOffice, Spybot S&D, Winrar, WinUHA, Total Commander.

 

Nie działa: Unlocker i SubEdit, ale przyznam iż nie próbowałem nowszych wersji ani rozwiązywania tych problemów w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci na pocieszenie(?), że to nie wina 7 tylko tych wieśmaków z thomsona. Moja kuzynka, dostała jakiegoś tam z tele2 nie tak dawno znowu, a teraz kupiła laptopa z vistą i okazuje się, że do tego modelu drivery są tylko pod xp. :rolleyes:

To akurat wiem, że wina Thomsona. To rzecz jasna, że sterowniki idzie zrobić do wszystkiego i na każdy system jeżeli tylko producent ma taką ochotę... Jednak Thomson bardziej mi sie kojarzy z telewizorami aniżeli ze sprzętem komputerowym więc jasnym jest że nie spieszno im z jakimiś tam sterami do jakiegoś tam modemiku... :lol: Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka kilkanascie czy kilkadziesiat, cos mi dzis piwo oczy przyslania, jakbys mogl wkleic bylbym wdzieczny

Wszystkie wymienione sa prawdziwe bo co chwila ktoś o to pyta. Szukajka na dole i jedziesz ;)

 

Już 2 razy zaznaczałem, że u mnie na b7000 64bit PunkBuster też działa bez problemu. Zainstalowana wersja ta, która instaluje się razem z QuakeLive. Żadnych sztuczek nie robiłem.

Przez "działa bez problemu" rozumiem fakt, że proces jest widoczny na liście procesów i QuakeLive działa bez problemu...

To niestety nie jest żadnym dowodem na to że działa. U mnie też procesy (oba) "żyją", tylko chodzi o to że podczas gry on-line punkbuster wykopuje z serwera.

Na pewno dotyczy to COD i Battlefield.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to nic ponad zwykłą maszyne wirtualną. Do wad niestety nalezy brak wykożystania karty graficznej czyli brak szans na instalowanie gier (problem z punkbusterem) bo emuluje tylko S3 Trio + dźwięk SB16.

Fajna sprawa jesli idzie o aplikacje użytkowe, kiepsko jeśli chodzi o rozrywke.

 

Polecam od razu przydzielić ramu ponad domyślne 256MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz może jak zmienic tą granicę ?

Zerknij do przyklejonego tematu o windows xp, był tam opis jak to zrobić, w viscie/w7 powinno być podobnie choć głowy nie daję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to ma emulowac programy dla firm, a nie gry :)

 

u mnie PB w CoD4 sam sie wylacza. nie moge sie polaczyc z serwerami bo sapią, ze PB jest off. daje go na on, lacze sie, a on znowu wylaczony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podkreślić że dostępny jest tylko jeden rdzeń CPU a sam system to 32bit wersja.

 

Niestety nawet nie udało mi się zainstalować tam kamery i nie widzi tez mojego mikrofonu. A miałem nadzieje na rozwiązanie mojego problemu z SparVoip :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was uzywa Windowsa 7 jako głównego systemu? Zastanawiam sie czy warto przejsc na 7 z Viste Ultimate 32bit. Nie wiem czy instalowac wersje x64, czy pozostac przy 32bit. Obawiam sie ze moga wystapic problemy z pewnymi programami na x64 i na pewno bedzie problem ze sterownikiem do mojej karty dzwiekowej na usb.

 

System zostanie zainstalowany na tym komputerze: E8400 @ 4ghz, 4gb ram, 8800gtx, 2x250gb raid 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was uzywa Windowsa 7 jako głównego systemu? Zastanawiam sie czy warto przejsc na 7 z Viste Ultimate 32bit. Nie wiem czy instalowac wersje x64, czy pozostac przy 32bit. Obawiam sie ze moga wystapic problemy z pewnymi programami na x64 i na pewno bedzie problem ze sterownikiem do mojej karty dzwiekowej na usb.

 

System zostanie zainstalowany na tym komputerze: E8400 @ 4ghz, 4gb ram, 8800gtx, 2x250gb raid 0.

Ja od samego początku jak tylko beta była dostępna i nie mam zamiaru na nic zmieniać 7x64 jest jedynym systemem i sprawuje się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum to proszę o uwagi jeśli napiszę coś nie tak;-)

 

Po bardzo sprawnym zainstalowaniu "siódemki" x64 - wszystkie komponenty mojego kompa zostały rozpoznane i działają bez problemu poza kartą muzyczną. Posiadam już dość leciwego Sound Blastera Audigy - karta została rozpoznana prawidłowo, sterownik został zainstalowany, dźwięk jest, ale tylko w przednich głośnikach (posiadam zestaw creative 5.1). Tylne głośniki się nie odzywają nawet po ustawieniu w panelu sterowania opcji 5.1 i teście głośników - dźwięk dochodzi tylko z przednich, też w momencie jak powinny grać tylne.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Czy znacie może jakieś rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest różnica w działaniu na sprzęcie PDC 3ghz, 2gb, raid 2xF1 320gb? pomiędzy vista w W7? prosiłbym o odczucia posiadaczy podobnego sprzętu! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows Vista Home Premium 32bit SP1 -> Windows 7 Ultimate RC 32bit

 

Elo wszystkim. Zdecydowalem sie na instalk w7 RC na swoim lapku i musze powiedziec ze jestem bardzo mile zaskoczony. W7 wykryl caly sprzet i nie trzeba bylo nic instalowac ze sterownikow. Roznica w szybkosci dzialania systemu jest znaczna wzgledem visty. Gry i aplikacje chodza o wiele szybciej. Jednym slowem duuuzy plus.

 

Nie obeszlo sie bez minusow... brak klienta mail - szkoda ze go wywalili gdyz przyzwyczailem sie do Outlook express.

 

Mam pytanko zwiazku z tym - czy ktos moze "przeszczepil z visty do w7 klienta poczty ?

 

Pytam gdyz w necie znalazlem wzmianke na ten temat i podobno wszystko ladnie smiga. Niestety konkretow nie podal autor tego "moda"

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...