Skocz do zawartości
Powerslave

Need For Speed Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Zabawne to jest, że co roku pojawia się nowy temat i piszemy w nim dokładnie to samo. ;)

 

Z podziałem na trzy grupy:

 

a) fani NFS 1 i 2

b) fani NFS HP(2) i Porsche

c) fani NFS U(2) i MW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co roku mamy nadzieje na powrot do tego od czego seria sie zaczela. Co rok ta sama nadzieje, co roku kolejny crap. Ludzie maja sentyment do marki NFS i jak widac sporo osob teskni jednak do tego co bylo przed U/MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Harry Lloyd

Bo pojawiaja sie co roku? [;

A powazniej - duza czesc wychowala sie przy tej serii i maja szersza pespektywe niz dzieciaki ktore mowia o prawdziwym NFS. Gdyby EA zamiast na kasie skupila sie na wykonaniu... :(

Nie pogralbys w miodny arcade okraszony smaczkami jak humor Angoli z Top Gear, smigajac SLRem po Arabii Saudyjskiej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo grida, jedno i to samo, obejrzałem te filmiki i ziew... nuda nuda zero emocji, goście z EA mają oczy w [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teaser, dziś się więcej na reklamę wydaje niż na robienie gier ;x

Takie czasy, taka rzeczywistość [ ; Niestety...

 

 

Swoją drogą, ładny ten teaser : ) i na tym filmie prezentującym grę wcale nie wygląda to źle, choć nie da się ukryć, że szyld "Need4Speed" tutaj już nie pasuje... no ale... reklama ; P Nie oczekuję po tej części [jak i po żadnej wcześniejszej] realizmu, tylko grywalności, choć tym ostatnim nawet i tego brak ; ) ale mimo tego, "Shift" [taki według mnie powinien być tytuł tej gry, bez dodatku na przedzie "N4S"] może, może ; P być ciekawy : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne to jest, że co roku pojawia się nowy temat i piszemy w nim dokładnie to samo. ;)

 

Z podziałem na trzy grupy:

 

a) fani NFS 1 i 2

b) fani NFS HP(2) i Porsche

c) fani NFS U(2) i MW

To ja się zaliczam do multigrupy :P jak dla mnie można było się jeszcze naprawdę smacznie pościgać w całej serii .... do MW. Dla mnie MW to już był szit, potem z roku na rok kolejny i kolejny a teraz doczekaliśmy się kolejnej części i ........ i zapowiada się kolejny ........ ale dowiemy się gdy wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zapowiada się ciekawie, tylko... model zniszczeń / : jeśli tego nie będzie i 'autka' będą się odbijały od siebie i napotkanych przeszkód jak gdyby nigdy nic, to... przynajmniej wnętrza samochodów ładnie się prezentują ; P ; D ; )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

o jedno się nie trzeba martwić czyli liczba samochodów ;d póki co zapowiada się dobrze, jak model jazdy będzie dobry to gra, myślę, będzie warta zagrania.

A jaka to liczba? Jest gdzieś oficjalna lista? Jeśli model jazdy nie będzie odrzucał to może będzie to pierwszy NFS od Most Wanted w którego zagram dłużej niż 2 godziny. Ale to samo chyba pisałem podczas Prostreeta ;x

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo grida, jedno i to samo, obejrzałem te filmiki i ziew... nuda nuda zero emocji, goście z EA mają oczy w [gluteus maximus].

Eee... nie rozumiem cię a co twoim zdaniem grze wyścigowej dodaje emocji.

 

Sama gra wygląda i prezentuje się rewelacyjnie. Jedyne co łączy tą grę z serią NFS to nazwa w tytule co mnie bardzo cieszy. Zauważcie że w stosunku do Grida widzieć będziemy całą przednią szybę więc ciekawe jak to wpłynie na wyczucie samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Eee... nie rozumiem cię a co twoim zdaniem grze wyścigowej dodaje emocji.

Dobra fizyka dająca nam poczucie, że na zakrętach jedziemy na krawędzi a jeden błąd może pozbawić nas szansy na wygraną... no ale od tego są simy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? gran turismo, pierwotnie wyższych lotów arcade. a już w dwójce cało radę wyczuć pewne zachowanie auta. gt4 na ps2 to już w ogóle odlot. a jak ten nfs będzie oferował poziom przynajmniej z gt4 to będzie wypas. wypas jakich mało. tylko jak do tego dojdzie to nie zdziwię się jak fani 50' i murzyńskich dup okrzykną ją najgorszą grą bo nie będą umieli w nią grać... co dostaniemy czas pokaże ale liczę raczej na grę wysokich lotów.

 

jednak i tak nie obdarzę tej gry bezgranicznym zaufaniem i zanim ją kupię przetestują ją i wtedy wydam werdykt czy warto czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika ladna, rozgrywka zapowiada sie ciekawie, mam nadzieje, ze bedzie sie dalo grac przyjemnie na g25 bo zamierzam kupic w ciagu 2 tygodni i powrocic do grania, jak narazie kazdy nfs+kiera = porazka, moze teraz... moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Grafika ladna, rozgrywka zapowiada sie ciekawie, mam nadzieje, ze bedzie sie dalo grac przyjemnie na g25 bo zamierzam kupic w ciagu 2 tygodni i powrocic do grania, jak narazie kazdy nfs+kiera = porazka, moze teraz... moze...

też mam taką nadzieję, no i w końcu kokpit powrócił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Grafika ladna, rozgrywka zapowiada sie ciekawie, mam nadzieje, ze bedzie sie dalo grac przyjemnie na g25 bo zamierzam kupic w ciagu 2 tygodni i powrocic do grania, jak narazie kazdy nfs+kiera = porazka, moze teraz... moze...

Co prawda to inne serie , ale w Grida tez nie dalo sie jezdzic na kierze - znaczy sie mozna , ale to bezsens. Nie wierze , ze tutaj bedzie to dobrze chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra fizyka dająca nam poczucie, że na zakrętach jedziemy na krawędzi a jeden błąd może pozbawić nas szansy na wygraną... no ale od tego są simy ;p

Tego też nie rozumiem, a co niby jak jedzie się w Gridzie na poziome Extreme z wszystkimi wyłączonymi wspomagaczami + widok z kokpitu + manualna skrzynia na G25 to jedzie się jak po szynach. Ja tak jeżdżę w Gridzie i mogę pomarzyć o zwycięstwie po jakimś błędzie poważniejszym bo o ile po lekkim uślizgu może jeszcze da się dojechać na czołowym miejscu o tyle po bączku lub po walnięciu w ścianę możesz co najwyżej oglądać koniec stawki. No chyba że ktoś gra na klawiaturze i widok z zza samochodu + wszystkie wspomagacze on (a nawet niektóre i na off bo na klawiaturze nie ma to żadnego sensu) to wtedy mu fizyka nie pasuje bo jedzie jak po sznurku. Teraz jeżdżę na Amerykańskich torach ulicznych gdzie trzeba mieć gaz cały czas w podłodze i doznaję samozadowolenia kiedy wchodzę w zakręt na pełnym gazie i o milimetry mijam bandy itp.

 

Grafika ladna, rozgrywka zapowiada sie ciekawie, mam nadzieje, ze bedzie sie dalo grac przyjemnie na g25 bo zamierzam kupic w ciagu 2 tygodni i powrocic do grania, jak narazie kazdy nfs+kiera = porazka, moze teraz... moze...

Twoja wypowiedź dobitnie świadczy że nie miałeś żadnej styczności ze Street'em na kierownicy więc nie wiem dlaczego piszesz takie herezje. Pro Street ma obsługę jako nie liczna a może i jedyna nie simowa gra sprzęgło i 900 stopni obrotu kierownicy a dodatkowo przy swoim modelu jazdy da się przy takich ustawieniach wygrywać normalnie wyścigi. Mimo tego że samochody są tuningowane pod wyścigi możemy się cieszyć z kręcenia kierownicą bo choć mało jest to realne (na zakrętach przy takich prędkościach) to jest z tego niezła frajda. Porównywanie więc tej części do pozostałych gniotów to jak zrównać ferrari z Daewoo.

 

Co prawda to inne serie , ale w Grida tez nie dalo sie jezdzic na kierze - znaczy sie mozna , ale to bezsens. Nie wierze , ze tutaj bedzie to dobrze chodzilo.

Skąd żeś ty się urwał, jasne, a ja mam Opla Astrę ale na kierownicy na nim się nie da jeździć chociaż można ale to bezsens lepiej wstawić joistick.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Pozwól, że pozostawię Kenigerze Twój post bez komentarza bo chyba nie wiesz o czym ja i Fire mówimy, Fire pewnie będzie się starał Ci coś wytłumaczyć ale pewnie mu to nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...