Skocz do zawartości
Powerslave

Need For Speed Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja wypowiedź dobitnie świadczy że nie miałeś żadnej styczności ze Street'em na kierownicy więc nie wiem dlaczego piszesz takie herezje. Pro Street ma obsługę jako nie liczna a może i jedyna nie simowa gra sprzęgło i 900 stopni obrotu kierownicy a dodatkowo przy swoim modelu jazdy da się przy takich ustawieniach wygrywać normalnie wyścigi. Mimo tego że samochody są tuningowane pod wyścigi możemy się cieszyć z kręcenia kierownicą bo choć mało jest to realne (na zakrętach przy takich prędkościach) to jest z tego niezła frajda. Porównywanie więc tej części do pozostałych gniotów to jak zrównać ferrari z Daewoo.

Moglbym teraz poszukac Twojego posta w ktorym to zachwycales sie g25 w proshicie i wychwalales ta gre jako wspaniala symulacje, gdzie wrzucales 4 bieg po 1 zeby uniknac uslizgu w zakrecie... wybacz ale Twojego dobra tego nie zrobie, wystarczajaco sie wszyscy usmialismy wtedy i nie ma co odgrzewac kotleta, a Ty kup w koncu rfactor i zobacz co to dobra symulacja i przestan sie upokarzac. EA Ci placi za pisanie herezji o ps?

 

Ostatnio czytalem recenzje G25 pisana przez jakiegos polskiego mistrza w Carbona, ktory testowal G25 wlasnie w carbonie jako arcade i w... TDU jako prawdziwej 100% symulacji. Albo jestes nim, albo masz podobnie spaczony gust... i to mocno.

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbym teraz poszukac Twojego posta w ktorym to zachwycales sie g25 w proshicie i wychwalales ta gre jako wspaniala symulacje, gdzie wrzucales 4 bieg po 1 zeby uniknac uslizgu w zakrecie... wybacz ale Twojego dobra tego nie zrobie, wystarczająco sie wszyscy usmialismy wtedy i nie ma co odgrzewac kotleta, a Ty kup w koncu rfactor i zobacz co to dobra symulacja i przestan sie upokarzac. EA Ci placi za pisanie herezji o ps?

 

Ostatnio czytalem recenzje G25 pisana przez jakiegoś polskiego mistrza w Carbona, który testował G25 właśnie w carbonie jako arcade i w... TDU jako prawdziwej 100% symulacji. Albo jestes nim, albo masz podobnie spaczony gust... i to mocno.

Nie ma co odgrzewać kotleta ale jednocześnie piszesz co właśnie w tamtym poście napisałem i dodatkowo interpretujesz go tak jak ci pasuje wprowadzając innych ludzi w błąd. Nigdy nie napisałem że Pro Street to jakiś wspaniały symulator a jedynie próbowałem przekonać ludzi jaka jest różnica przy graniu na klawiaturze i na kierownicy bo większość negatywnie wypowiadających się o tej grze to grający na klawiaturze. Sam zjechałem tę grę po premierze ale że to była jedyna gra jaką miałem po kupnie kierownicy od razu ją zainstalowałem i przeżyłem mały szok jak ta gra może się odmienić po zmianie formy sterowania. Rfactor mnie nie interesuje tak jak inne podobne symulacje. Wolę gry pokroju GRID i Dirt które mają kompromis między arcade a symulacją dodatkowo okraszoną świetną grafiką. Tak gratuluję logicznego myślenia EA mi płaci za pisanie herezji o PS 5zł ale za to że wszystkie inne nazywam gniotem to jeszcze muszę im dopłacać i ostatecznie to ja im płacę. Jak z ciebie taki pro fanboy to co robisz w temacie o grze której celem jest podbicie rynku niedzielnych kierowców czyżbyś tak podbudowywał swoje ego razem z kolegami z którymi tak się uśmiałeś. Bo ja gram w wyścigi które lubię ale nie wchodzę w tematy maluch reacera i nie wypisuję że "żałosne jest nazywanie tej gry wyścigami lepiej kupcie sobie GRID'a albo Dirt'a".

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czekamy na demo, które ma się pojawić przed premierą gry, fajnie jakby niedługo. Grafika się wydaje super, na torach to moje ulubione wyścigi, jeśli handling będzie przyzwoity to pewnie zagram, choć raczej za parę miesięcy bo zaraz będzie DiRT 2 a potem Forza 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Po takiej jakości filmiku bym akurat tekstur nie oceniał. Na GameTrailers jest pełno filmików 720p, tam wygląda to bardzo ładnie, bardzo podobnie do Forza 3.

 

Jak wygląda kariera:

http://www.gametrailers.com/video/career-w...-need-for/55390

http://www.gametrailers.com/video/career-w...-need-for/55388

 

Tutaj handling - http://www.gametrailers.com/video/e3-09-need-for/50474

 

Za rewelacyjnie to nie wygląda, choć pada dali najgorszej osobie z możliwych i niestety nic nie widać jak się auto zachowuje na zakretach, ale raczej zupełnie na odwrót niż w Undercover. 90 stopni na ręcznym chyba już nie zrobimy.

 

Co do grafiki to warto też dodać że prezentacje i filmiki zawsze są z wersji konsolowych. Pewnie wersja PC będzie wyglądać trochę lepiej, choć zapewne nie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Official system requirements for Need for Speed: Shift

OS: Windows XP (Service Pack 3), Windows Vista (Service Pack 2), Windows 7

CPU: 1.6 GHz Intel Core 2, AMD Athlon X2 3800+

VGA: Graphics card with 256 MiByte VRAM and Pixel Shader 3.0 (Ati Radeon X1800, Geforce 7800 GT)

RAM: 1 GiByte (Windows XP), 1.5 GiByte (Windows Vista/Windows 7)

HDD: 6 GByte

Input: Keyboard, mouse

Optional: USB Gaming wheel, dual analog gamepad

 

Wersja na PC wygląda lepiej ale ponoć i tak szału nie ma.

 

Co do fizyki to dalej przyśpieszanie od 0km/h samochodem przypomina bardziej start odrzutowcem.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“In the last few weeks we’ve received a lot of messages and forum posts about a demo so we’re currently looking into the feasibility of releasing a demo for SHIFT. We are committed to releasing the best Need for Speed game so we kept the entire team working on the game to make sure we release a really great experience.

 

We’re really proud of what the guys at SMS and Black Box have created and we can’t wait to get the game in your hands.”

Czyli dema nie będzie przed premierą.

 

Szkoda że nie dali Merca Stirlinga.

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde... jak juz ktos pisal grafika nie jest jakas super... glownie otoczenia. Autka w srodku wygladaja stosunkowo ladnie. Jest jedno ale.. po obejrzeniu tych wszystkich filmikow, trailerow wydaje mi sie ze te samochody sie za dobrze trzymaja w zakretach... czuje zapach kolejnej pol arcadowki pol symulatora. Ciekawe kiedy producenci nfsa odpala pierw gtr2 i rfactora na kierownicy a pozniej dopiero zaczna robic kolejna gre ze swojej seri...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde... jak juz ktos pisal grafika nie jest jakas super... glownie otoczenia. Autka w srodku wygladaja stosunkowo ladnie. Jest jedno ale.. po obejrzeniu tych wszystkich filmikow, trailerow wydaje mi sie ze te samochody sie za dobrze trzymaja w zakretach... czuje zapach kolejnej pol arcadowki pol symulatora. Ciekawe kiedy producenci nfsa odpala pierw gtr2 i rfactora na kierownicy a pozniej dopiero zaczna robic kolejna gre ze swojej seri...

a zgadnij jaka to ma być gra? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde... jak juz ktos pisal grafika nie jest jakas super... glownie otoczenia. Autka w srodku wygladaja stosunkowo ladnie. Jest jedno ale.. po obejrzeniu tych wszystkich filmikow, trailerow wydaje mi sie ze te samochody sie za dobrze trzymaja w zakretach... czuje zapach kolejnej pol arcadowki pol symulatora. Ciekawe kiedy producenci nfsa odpala pierw gtr2 i rfactora na kierownicy a pozniej dopiero zaczna robic kolejna gre ze swojej seri...

helooooł budzimy się :) Co Ty myślałeś, że dostaniesz symulator sygnowany marką NFS ? Nie w tym wcieleniu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

helooooł budzimy się :) Co Ty myślałeś, że dostaniesz symulator sygnowany marką NFS ? Nie w tym wcieleniu :lol2:

Tutaj nie chodzi o symulator , ale o to by choc troche przypominalo to auto , ktore skreca za pomoca kierownicy , a nie klawy i 0-1. Po demku w zasadzie moge powiedziec , ze na kierze w to nie ma sensu grac. Ba..w TRD3 mozna...ale tutaj? Ja nie oczekuje wypasow symulacyjnych bo od tego sa inne gierki , ale choc troche fizyki przydaloby sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Po demku?

Filmowym , mozesz to nazwac trailerem , gameplayem. Widze co sie z autem dzieje , gdy koles skreca i co bylo w zakrecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Po takiej jakości filmiku bym akurat tekstur nie oceniał. Na GameTrailers jest pełno filmików 720p, tam wygląda to bardzo ładnie, bardzo podobnie do Forza 3.

Po obejrzeniu tego gamepleja też mi to Forze 3 przypomina. Powiem nawet, że widok z kokpitu prezentuje się lepiej niż w FM3 ( porównując gameplay FM3 Bugatti Veyronem na Nordschleife z kawałkami gameplaya w Bugatti z Shifta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Firekage a nie przyszlo ci do glowy ze moze grał na klawie? przeciez to jest idealny kontroler do tej gry :)

A nie przyszlo Ci do glowy , ze ja o tym wlasnie pisalem? Smieszy mnie widok kokpitu przy fizycznie dziwnie wygladajacych skretach przez klawe , a i na kierze nic innego nie bedzie. W ogole przypomina mi to rozpaczliwa probe ratowania marki bo ostatnie NFSy okazywaly sie zwyczajnym szajsem zas ludzie rzucili sie na Grida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A nie przyszlo Ci do glowy , ze ja o tym wlasnie pisalem? Smieszy mnie widok kokpitu przy fizycznie dziwnie wygladajacych skretach przez klawe , a i na kierze nic innego nie bedzie. W ogole przypomina mi to rozpaczliwa probe ratowania marki bo ostatnie NFSy okazywaly sie zwyczajnym szajsem zas ludzie rzucili sie na Grida.

Ale w Gridzie fizyka własnie taka była, widok z kokpitu i na kierownicy na zakrętach gaz do techy i kierownica w lewo lub prawo do oporu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ale w Gridzie fizyka własnie taka była, widok z kokpitu i na kierownicy na zakrętach gaz do techy i kierownica w lewo lub prawo do oporu :lol:

Wlasnie. Dlatego EA kopiuje na sile to co juz kiedys tam bylo. Pewnikiem nie mialbym pretensji , gdyby w ogole kokpitow nie bylo , ale widzac kokpit i to niezle wykonany , a nastepnie to szarpanie przy zakretach odechciewa sie grac. Dziwne , ze w starusienkim Porsche tego nie bylo. Tam auto jakos plynnie skladalo sie do zakretu , a tutaj jakby od razu mialo stawac bokiem. Denerwuje mnie to niemilosiernie i nie tylko w tym , ale i w Gridzie , dlatego nawet nie gralem z kokpitu w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire, ziomuś wyluzuj... ;-) Wiem, że nie lubisz takiego typu wyścigów, ale powiedz serio: Czy na serio po nfs spodziewałeś się czegokolwiek innego?

Ja po raz pierwszy od dawna przestanę mieszać nfs-a z błotem już przed wydaniem, bo gra wygląda naprawdę obiecująco. Prawdziwe trasy, kupa fajnych aut, grafika ok (to i tak nie to co mnie przyciąga do gier). Jak fizyka nie będzie dziwna, to będzie pięknie. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Fire, ziomuś wyluzuj... ;-) Wiem, że nie lubisz takiego typu wyścigów, ale powiedz serio: Czy na serio po nfs spodziewałeś się czegokolwiek innego?

Ja po raz pierwszy od dawna przestanę mieszać nfs-a z błotem już przed wydaniem, bo gra wygląda naprawdę obiecująco. Prawdziwe trasy, kupa fajnych aut, grafika ok (to i tak nie to co mnie przyciąga do gier). Jak fizyka nie będzie dziwna, to będzie pięknie. :)

Po samochodowkach zawsze spodziewam sie jednego - modelu jazdy to jest fizyki , ktora umozliwi podpiecie kierownicy. Te rowniez sa dla konsol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...