Skocz do zawartości
Powerslave

Need For Speed Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna szansa dla tej gry to ciekawy tryb kariery. Jak widzę, że ta bmwucha wyprzedza wszystkie porsche i lambo jakby tamte były fiatem 126p i zaraz po starcie z samego końca przesuwa sie do pierwszej piątki, to mam dość. Modelu zniszczeń też nie widzę.

Ogólnie to wieje lipą. Ja chce Gran Turismo 4 na PC :cry:

Tak jakby w GT5 czy Grid to nie było możliwe... all zależy od stopnia trudności ustawionego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie można zapomnieć też o tym, że często w takich wyścigach startują BMW z silnikami o mocy 6xx koni mech. oraz Lambo czy Porsche o standardowych silnikach 3xx - 5xx koni.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. takie jak to - BMW M3 GT2 [485km, 500nm przy masie 1150kg]

i żeby nie było, że taki obeznany w temacie jestem, akurat na pierwszej stronie onet'u w dziale - technowinki, widnieje taki o to news - „Need for Speed” z najszybszym samochodem w historii : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Punkty za pokonywanie zakrętów przypominają mi PGR ale cała reszta widać, że wzorowana na Gridzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie graliscie tylko w Grida czy jak. Pieprz..ie jak poparzeni. Ze co po torach sie jezdzi to GRID?? Dla mnie ta gra to bardziej taki GTR3 dla mas, bo w sumie tworza ja ci sami ludzie. A co do grafiki itp no to sory, ale w tym nfsie jest o wiele lepsza. Jakosc wnetrz nieporownywala. Dzwiek zabija. Widac zreszta po filmikach ze przy takich ustawionych pomocach to powinni grac raczej na kierownicy, a nie na padzie. Jeden tor w miescie jak w wiekszosci teraz topowych arcadowek - EA nie chcialo byc gorsze. Ja mam tylko nadzieje, ze ten NFS odniesie sukces co spowoduje zastrzyk gotowki dla studia Slightly Mad Studios co moze zaowocowac jakims fajnym simem z super grafika :)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam nadzieję

i że będzie w miarę zoptymalizowana, jak grid, to wtedy kupie i mój syn będzie mieć kolejną fajną scigałkę w którą lubi łupac - teraz to własnie grid i nfsmw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E3 była "super" prezentacja :/ Facet, który prowadził samochód, zamiast chociaż udawać, że nie można uderzać o bande itp, to jedzie prosto po bandzie, bez hamulców itp, uderzając w ściane 200km/h gniotąc maskę i bez utarty osiągów :o

 

Marzy mi się remake N4S HS czy jakoś tak ;) Gdzie o kupowane samochody trzeba było dbać i uważać na zniszczenia!! I to były eksluzywne samochody, a nie zrobili grę ala "grid" :/ Gdzie te klimaty eksluzywności, prędkości i "realnego" arcade, które były w starych N4S?!

 

Ale i tak gra zapowiada się lepiej niż kilka poprzednich części :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E3 była "super" prezentacja :/ Facet, który prowadził samochód, zamiast chociaż udawać, że nie można uderzać o bande itp, to jedzie prosto po bandzie, bez hamulców itp, uderzając w ściane 200km/h gniotąc maskę i bez utarty osiągów :o

 

Marzy mi się remake N4S HS czy jakoś tak ;) Gdzie o kupowane samochody trzeba było dbać i uważać na zniszczenia!! I to były eksluzywne samochody, a nie zrobili grę ala "grid" :/ Gdzie te klimaty eksluzywności, prędkości i "realnego" arcade, które były w starych N4S?!

 

Ale i tak gra zapowiada się lepiej niż kilka poprzednich części :-)

wszystkie nfs zapowiadały się dobrze ( pro street, undercover) no ale wyszła lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Drifty już mi się maksymalnie znudziły. Fajnie było w Underground 2 (zwłaszcza te górskie), ale potem już była lipa. Ani w Carbonie, ani też w GRIDzie mi się to bardzo nie podobało. Lipa jeśli drifty będa konieczne do przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drifty będą takie jak w GRIDzie to mi to nie przeszkadza, bo IMHO w GRIDzie były dość łatwe IMHO łatwiej sie robiło, bo w takim GRIDzie trzaskam comba po kilka milionów, a w NFSach zawsze jak robiłem drift na 100 000 to był cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drifty będą takie jak w GRIDzie to mi to nie przeszkadza, bo IMHO w GRIDzie były dość łatwe IMHO łatwiej sie robiło, bo w takim GRIDzie trzaskam comba po kilka milionów, a w NFSach zawsze jak robiłem drift na 100 000 to był cud.

:damage_wall:

 

 

Zeby nie bylo OT co do samego NFSa , niech dorowna MW i bedzie ok, z checia zagram :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie będzie prawdziwy nfs, no bo prawdziwy nfs to śmiganie po mieście, tuning, egzotyczne autka, policja, tak jak starsze części. mimo to i tak w to zagram z chęcią, bo teraz to się jakoś lepiej zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie będzie prawdziwy nfs, no bo prawdziwy nfs to śmiganie po mieście, tuning, egzotyczne autka, policja, tak jak starsze części. mimo to i tak w to zagram z chęcią, bo teraz to się jakoś lepiej zapowiada.

Że co?? Od kiedy prawdziwy NFS to tuning i miasto?? Zagraj w NFS od 1 do 6 i wtedy możesz sie wypowiadać o prawdziwym NFSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co?? Od kiedy prawdziwy NFS to tuning i miasto?? Zagraj w NFS od 1 do 6 i wtedy możesz sie wypowiadać o prawdziwym NFSie.

Kolega napisal ze DLA NIEGO prawdziwy NFS to .... To ze jemu sie to z czyms kojarzy nie znaczy ze i Tobie musi. PEace;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisal ze DLA NIEGO prawdziwy NFS to .... To ze jemu sie to z czyms kojarzy nie znaczy ze i Tobie musi. PEace;)

Czyli w skrocie jest za mlody i nie pamieta Corvetty przez las uciekajacej przed policja w Hot Pursuit czy tez delektowaniem sie wybrzezem w Porsche Challenge. Bo to byly dobre NFSy w ktore gralo sie z wypiekami. Od Underground'a nastala era plastikowych resorakow - niby tak samo przyjemnie sie zabijalo czas ale bez takich wypiekow. Moze kwestia tego ze dawniej mialo sie plakaty Diablo na scianach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisal ze DLA NIEGO prawdziwy NFS to .... To ze jemu sie to z czyms kojarzy nie znaczy ze i Tobie musi. PEace;)

no bo prawdziwy nfs to śmiganie po mieście, tuning, egzotyczne autka, policja, tak jak starsze części

Pierwsze zdanie, ma sie nijak do tego, bo tutaj, nie uwzglednia jaki NFS jest dla niego, tylko czym NFS jest w ogole.

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy NFS - pod tym się kryją różne pojęcia .

 

Dla większości z nas prawdziwy NFS to nietunningowane , ekskluzywne auta ; szalone wyścigi , przepiękne scenerie ( NFS 5 , NFS 6 ) .

 

Nowi gracze wolą bardziej styl U1 i późniejszych gier cyklu - tunning optyczny i mechaniczny , auta wyglądające jak choinki ( które auto w U1,U2 czy MW tak nie wyglądało , no może poza tym które sam prowadziłem - nie lubię takich przegięć ; reszta aut była tak pstrokata że głowa boli ) .

 

W sumie można by częściowo pogodzić te 2 grupy - tylko luksusowe auta , tunnng mechaniczny ala NFS5/TDU , lekki tunning optyczny ( równe wersje lakieru - zwykły , metalik i jeszcze jakiś , do tego białe pasy ala Viper , felgi , trochę naklejek , spojlery i wloty powietrza ale bez przesady ) .

 

Popatrzmy na takiego TDU - mamy tam luksusowe auta bez żadnych pospolitych wozków jak w U1 czy MW , do tego fajnie zrobiony tunning .

 

Porzyjemy to zobaczymy co wyjdzie z najnowszej odsłony serii NFS .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki to motor , do tego chyba ścigacz ( nie wiem , nie dotarłem jeszcze do motorów ) .

 

Audi TT taki pospolity znowu nie jest .

 

To samo się tyczy tych BMW .

 

Tylko ten A3 jakoś nie pasuje .

 

W MW mamy takie "fury" jak Fiat Grande Punto , Renault Clio V6 , do tego w U1 Dodge Neon , Honde Civic .

 

Te auta to jednak inna klasa niż taki TT czy BMW w TDU .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja akurat lubię takie zwykłe autka w grach. U2 całość kilka razy przeszedłem Peugot 206 i jeździło się super. Nikt nie każe jeździć takimi autami, ale są tacy którzy lubią, więc czemu ma ich nie być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy NFS - pod tym się kryją różne pojęcia .

 

Dla większości z nas prawdziwy NFS to nietunningowane , ekskluzywne auta ; szalone wyścigi , przepiękne scenerie ( NFS 5 , NFS 6 ) .

 

Nowi gracze wolą bardziej styl U1 i późniejszych gier cyklu - tunning optyczny i mechaniczny , auta wyglądające jak choinki ( które auto w U1,U2 czy MW tak nie wyglądało , no może poza tym które sam prowadziłem - nie lubię takich przegięć ; reszta aut była tak pstrokata że głowa boli ) .

 

W sumie można by częściowo pogodzić te 2 grupy - tylko luksusowe auta , tunnng mechaniczny ala NFS5/TDU , lekki tunning optyczny ( równe wersje lakieru - zwykły , metalik i jeszcze jakiś , do tego białe pasy ala Viper , felgi , trochę naklejek , spojlery i wloty powietrza ale bez przesady ) .

 

Popatrzmy na takiego TDU - mamy tam luksusowe auta bez żadnych pospolitych wozków jak w U1 czy MW , do tego fajnie zrobiony tunning .

 

Porzyjemy to zobaczymy co wyjdzie z najnowszej odsłony serii NFS .

niestety w starsze części grałem tylko chwilę i to dawno temu, a teraz trudno kupić (porsche 2k za 45 zł, czasami widziałem hp2). tak więc grałem w nowe części od underground'a. owszem lubię tuning optyczny, ale nie żeby robić z auta choinkę. a w tdu też gram i nic mi nie przeszkadza, że jedyny możliwy tuning optyczny to zmiana koloru. tak więc mógłbym należeć do obu grup. co do nowego nfsa to głównie mam na myśli to, że to będzie raczej taki gtr/grid/toca a nie właśnie prawdziwy (nowy lub starszy) nfs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że przy Porsche....nudziłem się wówczas, nudzę się i dziś :wink: . Jakoś nie znalazłem nic ciekawego w modelu jazdy(moi kumple zresztą również) -nie czuć zbytnio, ze auta mają i napęd i silnik w zadku(mam fart -dwóch kolegów ma 911ki i jedną miałem okazję :rolleyes: ). Auta i owszem lecz różnorodność pod zdechłym Azorkiem. Oczywiście kwestia gustu i upodobań lecz zadziwiają mnie te ciągłe odniesienia do Porsche U. -zresztą w tamtym okresie baaaardzo się "zajmowałem graniem" i te zachwyty nie były podzielane przez nikogo ze znajomych, a wielu nas się "zajmowało graniem"(chole...a dorosłość :angry: ). Była dla nas po prostu niezła, bo też i konkurencję miała mizerną ale nie tęsknię :lol: . Sorry za OT -musiałem to z siebie wyrzucić. Moje ulubione części to jedynka(bo była pierwsza i powalała wówczas), U1(mniej), U2(nooo!) i MW. Głównie lubię swobodę jazdy, a nie tylko dudlanie w kółko. Tubing zewnętrzny typu okleiny plus parapety za to...bueeee.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy NFS - pod tym się kryją różne pojęcia .

 

Dla większości z nas prawdziwy NFS to nietunningowane , ekskluzywne auta ; szalone wyścigi , przepiękne scenerie ( NFS 5 , NFS 6 ) .

5 i 6? A gdzie 1, 2, 2SE? Czas jaki spedzilem przy czesciach od U2 w gore nawet nie zbliza sie w ulamku do tego ile sie katowalo pierwsza czy druga czesc. Jakby tak chcieli naprawde wrocic do korzeni i zrobic remake NFS1 z grafika godna roku 2009 (tak jak to bylo przy premierze w 1995 kiedy grafa zmiazdzyla wszystko) to by bylo cos...a tak to pewnie znowu wszyscy sie napalaja, znowu mamy zapewnienia ze tym razem bedzie przelom i rewolucja i odskocznia od dotychczasowej rozgrywki i znowu skonczy sie jak zwykle czyli kupa. Juz w innych tematach pisalem, ze NFS leci po rowni pochylej od U2 i seria niestety jest skazana IMO na smierc. Po raz kolejny napisze ze chcialbym sie mylic, bo NFS to jednak kawal historii gier komputerowych, ale jakos mam dziwne przeczucie, ze tego typu zabawy trzeba szukac w innych tytulach (PGR czy chociazby TDU).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...