Skocz do zawartości
mpeg-4

Brazylijskie Metody Na Przestępczość

Rekomendowane odpowiedzi

100% racji. Zalew czarnego koloru np. na wyspach jest zastraszający. Ojciec, matka (inkubator) i stado rozwrzeszczanych trzmieli wkoło w bangbusie typu van. Obrazek normalny. Całe czarne osiedla.

Tak jak mówisz jonas. Zadepczą nas. Zacząłem "polski rasizm" wychwalać po powrocie icon_mad.gif Oby Polski tak nie zalali.

o to bym sie nie martwil.

 

Poza tym problem z emigrantami jest troche wiekszy przyklad Slowacja. Romowie to tam plaga oczywiscie nie beda pracowac taka nacja. Oczywiscie w okropnych czasach socjalizmu postanowiono zrobic z nimi porzadek ==> wybudowali im mieszkania (bloki nie wiem czy cale osiedle mialo byc ich czy tylko poszczegolne bloki) mieszkania oczywiscie pelen wypas prad, ciepla woda, i inne wynalazki to oni zdemowali rozpiepszali te gniazdka, rozkradali co sie da i poszli dalej do swych lepianek. Pieniadze maja z zasilkow, panstwo postanowilo im je odebrac to zaczeli krasc, wiec panstwo przywrocilo im zasilki.

EOT

Ja jestem jak najbardziej na tak za takimi jednostkami jak te w Brazylii, tak samo jak za kara smierci. Ba nawet PO zyskala w moich oczach, jak minister sprawiedliowsci zaproponowal, aby kazdy w domu mial bron. Do tego zmiana prawa o tym jak zostaniemy zaatakowani (trenuje KM i czesto trenujemy z nozami i naprawde jest ciezko sie powstrzymac jak wyrwiesz noz napastnikowi i nie dzgnac go w serce, nogi czy tam rece).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

A to akurat wina samych Niemców - nawpuszczali masy pastowanych emigrantów, którzy niejednokrotnie nawet nie chcą uczyć się niemieckiego i tylko korzystają z rozbudowanego socjalu, nie dając absolutnie nic w zamian. I mnożą się na potęgę, produkując następnych pastowańców, którzy nie chcą się uczyć i tylko korzystają. Jak skorzystają, to mnożą się i tak dalej.

Przeciętna europejska rodzina ma jedno, dwoje, góra troje dzieci. Przeciętna rodzina imigrantów ma siedmioro. Pokonają starą Europę nie karabinami czy bombami, tylko fallusem. Epic fail jak się patrzy.

Acz helmuty mają o tyle przerąbane, że jakakolwiek akcja wymierzona w imigrantów natychmiast budzi kudłate skojarzenia z papą Adolfem. Ot, stereotypik.

A my się dziwimy, że Polak to u nich złodziej :>

 

100% racji. Zalew czarnego koloru np. na wyspach jest zastraszający. Ojciec, matka (inkubator) i stado rozwrzeszczanych trzmieli wkoło w bangbusie typu van. Obrazek normalny. Całe czarne osiedla.

Tak jak mówisz jonas. Zadepczą nas. Zacząłem "polski rasizm" wychwalać po powrocie :mad: Oby Polski tak nie zalali.

Niestety macie obydwoje 100% racji.

Na całe szczęście u nas w PL (na razie przynajmniej) taka sytuacja nam nie grozi - chociaż jak słyszę tych wszystkich co to krzyczą "bo w Unii tak jest" ("tolarancja" i te sprawy) to się zaczynam powoli bać.

 

 

Do Ruskich nikt nie podskoczy, bo mają kraniki z gazem, którymi ochoczo kręcą przy wszelkich podskokach. Poza tym kogo obchodzi jakaś tam Czeczenia czy Gruzja? Ciągle Rosja traktuje okoliczne kraje jak zbuntowane Republiki Rad, którym należy co pewien czas pokazać miejsce w szeregu.

Francuski prezio o ładnej buzi i bezpierśniej żonie jak zwykle bezbożnie włazi temu Putinu w anus, co przekornie nazywa negocjacjami. Napoleon przewraca się w grobie z mocą turbiny wodnej średniej wielkości.

 

Ruskich jak tak dalej pójdzie to za 100 lat nie będzie.

http://news.money.pl/artykul/rosja;ma;prob...5,0,339225.html

 

Ta sama "historia" - tylko z drugiej strony - DEMOGRAFIA.

Kraj potężny (obszarowo) - ale zbyt słaby żeby się realnie bronić jeżeli zajdzie taka potrzeba. ChRL stoi za rogiem.

I rośnie w "siłę" w zastraszającym tempie. No i oczywiście BARDZO potrzebuje każdej ilości surowców.

 

ps. Oby dzisiejsza Rosja nie skończyła jak nie tak stosunkowo dawno ZSRR. Bo to jedyny "bufor" między tzw. Zachodem a Azjatami.

 

A co do metod w Brazylii w stosunku do Mafii czy ogólnie zorganizowanej przestępczości - całkowicie je popieram.

Jak napisał @costi - są pewne granice których się nie przekracza - za nimi tylko piekło .....

 

 

pzdr. for ALL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, w każdych czasach mówiło się że jest źle i będzie gorzej, taka już ludzka natura. Chociaż od kilku lat odnoszę wrażenie że wszystko zmierza do jakiegoś przesilenia, ciekawi mnie gdzie to wszystko zajdzie - chociaż pewnie już tego nie dożyję.

 

Wielka Brytania szpieguje swoich obywateli jak tylko może (kilka niedawnych spraw - cały ruch sieciowy ze światem idzie przez przezroczyste proxy które miały niby wyłapywać pedofilów - ale trzeba być niesamowicie głupim żeby wierzyć że zainwestowali setki milionów tylko z tego powodu. Ostatnio przedłużyli okres przez który operatorzy są zobowiązani do przechowywania nagrywanych rozmów do 21 dni - a nagrywane są wszystkie rozmowy. Przy okazji po cichu zdjęli prawo zgodnie z którym kamery CCTV miały być ustawione tak, żeby nie mogły zaglądać do okien prywatnych) Wydaje mi się że to co do niedawna było tylko kiepskim Sci-Fi może się tam ziścić szybciej niż nam się wydaje, w ciągu ostatniego roku zaszli dalej niż ktokolwiek w nadzorze nad obywatelami.

 

Afryka cywilizuje się tak powoli że trudno powiedzieć czy robi to w ogóle, państwa "cywilizowane" posuwają się do absurdów. W Australii nie można kupić niczego na czym widać choćby kawałek cycka, w USA można albo dostać kulkę albo pozew o molestowanie za przepuszczenie kobiety w drzwiach. W Anglii każdy twój ruch jest monitorowany. Niewiele jest miejsc naprawdę spokojnych, chyba najlepszym jest Kanada, ale za to jest tam za zimno.

 

Jeśli chodzi o przestępczość to trudno powiedzieć. Kara śmierci jest ryzykowna - zawsze, nawet w "całkowicie pewnych" sprawach zdarzają się pomyłki. Z drugiej strony utrzymywanie psychopatów i recydywistów jest nonsensem. I tu wkraczają obozy pracy przymusowej które rozwiązują problem w sposób doskonały.

 

Brazylia jest ciężkim krajem - skrajna bieda obcująca dosłownie przez płot ze skrajnym bogactwem zawsze będzie powodować problemy, pokusa jest zbyt duża. Wystarczy sobie wyobrazić ich codzienność - spędzając całe życie dosłownie w rynsztoku, widząc na wyciągnięcie ręki bogate panienki których jeden kolczyk może zapewnić życie na jako-takim poziomie na wiele lat, który z Was może uczciwie powiedzieć że oparłby się temu?

Zresztą USA też jest krajem policyjnym, tylko w trochę inny sposób. Można obrażać prezydenta, cały Kongres i wszyscy przyklasną. Ale niech tylko ktoś spróbuje powiedzieć na ulicy coś złego o policjancie - następnego dnia znajduje się na przesłuchaniu w sprawie "burzenia porządku społecznego", trafia na listę potencjalnie niebezpiecznych i koniec - żadnego kredytu, banki odmawiają wydawania kart, są problemy choćby z kupieniem telefonu, nie wspominając już o domu. I to nie jest wyolbrzymienie, ludzi z zerowym Credit Rating z powodu nieprawomyślności jest tam tylu że powstały firmy zajmujące się udowadnianiem ich głębokiego przywiązania do najwspanialszego kraju na ziemi. Dlatego często zastanawia mnie ile z tego ich wręcz przysłowiowego patriotyzmu to faktyczne odczucia a ile to zapobiegawcze zapewnianie o lojalności.

 

 

Taka ciekawostka - wiecie jak wygląda kontrola drogowa w Grecji? Kierowca jest wyciągany z samochodu, przeszukiwany i skuwany kajdankami, w tym czasie dwóch policjantów przeszukuje dokładnie samochód. Doświadczyłem tego na własnej skórze i dość mocno ochłodziło to moją sympatię do tego kraju.

Edytowane przez n3mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wymiękłem jak zobaczyłem z jakim między innymi sprzętem policja idzie na akcję ,3 fotka od lewej :

 

http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?t=115328

 

http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?t=110268

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jeszcze opcja c. zniesc doplaty do produkcji zywnosci w USA i UE oraz cla, zeby oplacilo sie ja uprawiac w panstwach trzeciego swiata

Nie rozsmieszaj mnie prosze, moze powiesz jeszcze, ze w Afryce nie uprawiaja zywnosci bo sie nie oplaca, a nie dlatego, ze nie maja gdzie?

 

BTW. Unia to generalnie nadal doplaca do nieprodukowania, co jest w dzisiejszych czasach idiotyzmem i tylko wszystkim szkodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamajka, Laos czy Nigeria nie mają ropy ani złota, raczej niewielu decyduje się tam uruchamiać swoje fabryki. Nie ma żadnego ekonomicznego ani politycznego powodu, by angażować się w ich wewnętrzne sprawy, nawet jeśli owe sprawy to strzelanie do ludzi dla zabawy.

Interesujące. http://en.wikipedia.org/wiki/Nigeria#Economy

"Nigeria is the 12th largest producer of petroleum in the world and the 8th largest exporter, and has the 10th largest proven reserves."

"Nigeria is the United States' largest trading partner in sub-Saharan Africa and supplies a fifth of its oil (11% of oil imports)."

"The United States is the country's largest foreign investor."

Chyba wystarczy.

 

 

Bardziej interesująca jest wypowiedź Michaeliusa

No jest jeszcze opcja c. zniesc doplaty do produkcji zywnosci w USA i UE oraz cla, zeby oplacilo sie ja uprawiac w panstwach trzeciego swiata

Tutaj chyba wstarczy chyba przykład Zimbabwe. Kilka cytatów z http://en.wikipedia.org/wiki/Zimbabwe#Economy

"Zimbabwe maintained positive economic growth throughout the 1980s (5.0% GDP growth per year) and 1990s (4.3% GDP growth per year). However, the economy declined from 2000: 5% decline in 2000, 8% in 2001, 12% in 2002 and 18% in 2003"

 

Skąd ten spadek?

 

"The downward spiral of the economy has been attributed mainly to mismanagement and corruption of the Mugabe regime and the eviction of more than 4,000 white farmers in the controversial land redistribution of 2000."

 

Szczególy w linku i wsetkach artykułów prasowych (nawet w lewicującym NYT aka Int Herald Tribune). W skrócie - Zimbabwe nieźle się rozwijało, podstawą gospodarki było rolnoctwo, jeden z wiekszych exporterów zbóż i kukurydzy na świecie. W 2000r czarny prezydent zdecydował wywłaszczyć białych farmerów i rozdzielić ziemię miedzy czarnych obywateli. Rezultat - obecnie inflacja jest liczona w milionach procent, ludzie głodują, 80% bezrobocie, rozkład służb publicznych, co skutkuje np. rozwijającą się epidemią cholery + rusza ONZtowski program żywnościowy i medyczny za setki mln dolarów... Tyle nt. opcji c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem zdania, że całe to nasze "cywilizowanie" i poprawność polityczna kiedyś nas zgubią. Na naszych oczach trwa w najlepsze istna krucjata muzułmanów, podczas gdy za zmianę religii w tamtejszej kulturze grozi kara śmierci. My nie możemy tam budować kościołów - ok, nie mam nic do tego, ale w takim razie nie budujmy u siebie meczetów. Ja rozumiem, że jesteśmy bardziej postępowi, etc., ale jakoś nie widać aby społeczność muzułmańska była nam za to wdzięczna. Jeśli dalej ustawodawstwo będzie zmieniane w stronę zwiększania tolerancji itp. to niedługo (kilkadziesiąt lat), jak słusznie już ktoś zauważył, w Europie będzie więcej muzułmanów niż przedstawicieli innych wyznań, co oczywiście musi skutkować dostosowaniem prawa (bo przecież nie można dyskryminować mniejszości, tym bardziej, kiedy staje się większością) do koranicznego, które jest maksymalnie po****ne. Zaprawdę nie chciałbym dożyć czasów, w których zgwałcona (w moim kraju - jeśli dzieje się to parę tyś kilometrów stąd to jakoś mnie to nie rusza) kobieta może być skazana na śmierć, za "splamienie honoru męża".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tą wypowiedzią und3r'a nie pozostaje mi nic innego, jak tylko się podpisać. Tzw. poprawność polityczna to rak toczący wszelkie sfery życia w cywilizowanej, zachodniej kulturze. I niestety może się to obrócić przeciwko nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawność polityczna jest zaprzeczeniem rozwoju i technologii...

Również nie jestem rasitą (a coponiektórzy pewnie zaś na to odpowiadają tak: mówi tak, więc rasitą jest - mówcie co chcecie, ja wiem czym jestem przez to co robię - jeśli byłbym rasistą nie przepuściłbym wczoraj Murzyna w galerii, a samo słowo napisał z małej litery).

Nie mam nic przeciwko akurat samym Murzynom. Nie napiszę: kocham,lubię,nienawidzę - bo żadnego osobiście nie znam.

Jestem zaś wielkim przeciwnikiem innowierców "pure blood" (mówie to jako chrześcijanin kościoła rzymsko - katolickiego). Przychodzą do Polski, toczą ten kraj swoimi bzdurami i wyzyskują kasowo nasz kraj. Najlepszym przykładem jest tutaj Kraków - Kazimierz.

Żydzi dostali w prezencie od któregoś z królów tę dzielnicę. DOSTALI W PREZENCIE. Obecnie to co się tam dzieje pod względem pieniężnym i roszczeniowym woła o pomstę do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jedno....nie po to ojcowie i dziadowie przelewali krew za nas, aby teraz po ulicy mi bambusy się tu panoszyły...

Moge być rasistą, hipochondrykiem czy ksenofobem...ale ludzie na milosc boska jak tak dalej pojdzie niedlugo zaczniemy tolerowac wszystko....imho to idzie w zlym kierunku, a ostatnio rozwalil mnie temat na wp.pl gdzie z przedszkol beda znikac pistolety i czolgi, a chlopcy beda sie lalkami bawic...ja piernicze ten swiat na psy schodzi

Wprowadzic kare smierci...bo niedlugo bedzie szambo...a trzeba ziarno od plew oddzielić

 

ps. gwoli pewnego wytłumaczenia, wkurza mnie ta ewolucja demograficzna, czlowiek jako jedyny gatunek migruje na taka skale...a przeciez roznimy sie nie tylko kolorem skóry, chinczycy mleka nie trawia (80% doroslych chinczykow) a finowie trawia etc...lwa na antarktydzie nie uraczysz. Mamy swoja historie, kulture, mieszanie sie spowoduje ze to sie zatraci..

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jedno....nie po to ojcowie i dziadowie przelewali krew za nas, aby teraz po ulicy mi bambusy się tu panoszyły...

Moge być rasistą, hipochondrykiem czy ksenofobem...ale ludzie na milosc boska jak tak dalej pojdzie niedlugo zaczniemy tolerowac wszystko....imho to idzie w zlym kierunku, a ostatnio rozwalil mnie temat na wp.pl gdzie z przedszkol beda znikac pistolety i czolgi, a chlopcy beda sie lalkami bawic...ja piernicze ten swiat na psy schodzi

Wprowadzic kare smierci...bo niedlugo bedzie szambo...a trzeba ziarno od plew oddzielić

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Jeśli czarni są ludźmi to mają też rozumy i powinni sami się organizować w swoich społeczenościach a nie żerować tylko i włącznie na krajach rozwiniętych. Ok, pomoc pomocą ale na Boga, ile można ładować w nich kasy kiedy dyktator z jakiegoś czarnego landu wszystko podbierze a paczki z żywnością idą na lokalną armie ''wyzwolenia''. Generalnie korupcja władz i totalne przeżarcie doprowadzają że mają kibel u siebie w regionie. Kiedy były kolonie był porządek. Ładna infrasrtuktura, szkoły, szpitale trzymano za morde wywrotowców(to inna bajka) ale za to był...porządek. Kiedy potęgi kolonialne opuszczały rejony wystarczyło kilka lat na totalny rozpieprz wszystkiego co było budowane przez dekady. Czy czarni genetycznie nie potrafią się organizować przeciw biedzie i bajzlowi jakich ich otacza ? Wg mnie nie. Sawanna i polowanko na antylopy. Tam jest ich miejsce jak indian w Amazonii gdzie sobie żyją albo się starają żyć zdala od cywilizacji i jakoś sobie radzą.

 

Gratuluje odwagi brazylijskim władzom za odważne działania wobec takiej przestępcześci jaką mają u siebie czyli rzeźnie jednym słowem. A obrońcy praw człowieka niech sie zastanowią raz jeszcze siedząc w wygodnym zachodnim świecie nie mając takich sąsiadów i całej tej brazylijskiej patologii...

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Jeśli czarni są ludźmi to mają też rozumy i powinni sami się organizować w swoich społeczenościach a nie żerować tylko i włącznie na krajach rozwiniętych.

Alez oni nas wykorzystuja wlasnie dlatego, ze maja rozumy... a my sie dajemy robic w bambuko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,89916,title,Gw...mosc_video.html

 

Przyklad ich rozumu?

Przeciez to zachowanie przypomina szympansy a nie ludzi...

Costi idac twoim tokiem rozumowania, to ludzie zyjacy z zasilkow, zapomogi etc. tez sa hiper inteligentni bo nic nie robia i doja z nas kase?

Dla mnie to raczej przejaw inteligencji nie jest...

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest teraz poczucie wartosci. Ludzie rozczulaja sie nad pedalem ktory obskoczyl wpierdziel bo zalotnie spojrzal na nie tego co trzeba (zaraz krzyk o homofobii), a zlewane jest to ze codziennie zdychaja (tak zdychaja jak zwierzeta, bo trudno jest nazwac ludzkimi warunkami zycie nietorych) niczemu niewinne dzieciaki. I nie trzeba tu siegac na inne kontynenty.

 

Ogolnie wpienia mnie ten caly szal na "swiadomych europejczykow". Poklada sie gruba kase na rownouprawnienia pedalow, muzulmanow, niezaleznych kosciolow i innych wymyslow. Kiedy naprawde te pieniadze mozna byloby inaczej spozytkowac. W Brazylii ta bida jest naprawde widoczna, podobnie jak w Indiach. Lecz czy malo biednych rodzin u Nas w kraju? Sponsoruje sie renty dla pieprzonych pijakow, dostaja mieszkania, a matka z dwojgiem dzieci wpierdziela tynk ze scian, bo ona jest zdolna do pracy, zwlaszcza z niemowlakiem na ramieniu.

 

Moze to brutalne ale osobiscie przetrzepalbym wiezienia. Zabojstwa, wielokrotne gwalty - kula w leb i do piachu. Inne przestepstwa pognac do prac publicznych, autostrad nam brakuje, stadionow. Chca zrec, niech zapracuja na to... W wielu krajach sie to sprawdza...

Mysle ze z tego ladna kasa wrocilaby do panstwa, a tak wychodzi na to ze kazdy z nas po trochu utrzymuje jakiegos sciach!iela, a drugiemu funduje tanie wina, ktore ow opierdzieli o 6 rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem zdania, że całe to nasze "cywilizowanie" i poprawność polityczna kiedyś nas zgubią. Na naszych oczach trwa w najlepsze istna krucjata muzułmanów, podczas gdy za zmianę religii w tamtejszej kulturze grozi kara śmierci. My nie możemy tam budować kościołów - ok, nie mam nic do tego, ale w takim razie nie budujmy u siebie meczetów. Ja rozumiem, że jesteśmy bardziej postępowi, etc., ale jakoś nie widać aby społeczność muzułmańska była nam za to wdzięczna. Jeśli dalej ustawodawstwo będzie zmieniane w stronę zwiększania tolerancji itp. to niedługo (kilkadziesiąt lat), jak słusznie już ktoś zauważył, w Europie będzie więcej muzułmanów niż przedstawicieli innych wyznań, co oczywiście musi skutkować dostosowaniem prawa (bo przecież nie można dyskryminować mniejszości, tym bardziej, kiedy staje się większością) do koranicznego, które jest maksymalnie po****ne. Zaprawdę nie chciałbym dożyć czasów, w których zgwałcona (w moim kraju - jeśli dzieje się to parę tyś kilometrów stąd to jakoś mnie to nie rusza) kobieta może być skazana na śmierć, za "splamienie honoru męża".

z meczetami jest ten problem, że raz postawiony praktycznie przekresla szanse na istnienie czegoś innego w tym miejscu w przyszłości, ziemia pod nim jest święta, i gdyby nawet przeszło tornado lub spaliło go żywcem to na gruzach można wybudowac albo meczet albo nic nie można. Z tego powodu niezbyt wiele takich pzwoleń na ich budowę wydaje się w miastach w centrach miast nawet w takiej Francji, ale oczywiście to z powodów ekonomicznych głównie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jeszcze raz, nie jestem rasistą

Jesteś jesteś, ale nie przejmuj się - jak dotąd żaden lewak nie nałożył za to na nikogo żadnej kary ani grzywny. Jak dotąd.

Zresztą ja też jestem i jakoś mogę patrzeć na swoją gębę w lustrze.

O ile żółta rasa jest bardzo pracowita, biała bardzo pomysłowa (również w zadawaniu cierpienia bliźnim), o tyle czarni są leniwi i głupi i jeszcze wmawiają wszystkim, że to nie ich wina. Dobrze biegają i skaczą - niemal we wszystkich zawodach Murzyn przybiega pierwszy, NBA to też raczej ich domena, więc to nie jest tak, że są całkiem do kaki. Ale ile wynalazków jest dziełem jakiegoś Murzyna?

Nie rozumiem myślenia lewactwa w Europie, przecież naturalnym jest, że każda rasa powinna dążyć do własnego przetrwania, czarni wokół siebie się kręcą, Azjaci również, Arabowie również, a białe picze dają na lewo i prawo przy tym zmniejszając nasze szanse na przeżycie - chyba, że zamiast blondyna lub bruneta ktoś woli w przyszłości oglądać typową afrykańską małpę z ilorazem poniżej szympansa (przepraszam z góry szympansy :)).

Żarcik:

Rok 2035, dwóch niemieckich policjantów legitymuje przechodnia. Jeden z nich mówi:

- Zobacz Abdul, jakie dziwne imię: "Helmut".

 

:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

ps. gwoli pewnego wytłumaczenia, wkurza mnie ta ewolucja demograficzna, czlowiek jako jedyny gatunek migruje na taka skale...a przeciez roznimy sie nie tylko kolorem skóry, chinczycy mleka nie trawia (80% doroslych chinczykow) a finowie trawia etc...lwa na antarktydzie nie uraczysz. Mamy swoja historie, kulture, mieszanie sie spowoduje ze to sie zatraci..

Ależ IM o to właśnie chodzi. Aby zrobić z najlepiej całego świata, jedną ludzką papkę. IQ5, potrzeby podstawowe (żarcie, picie, pieprzenie). Tym się najlepiej manipuluje. Ma zapierdalać, płacić 90% podatki na ową kastę przy władzy i nie pyskować. Trzeba jeszcze zapodać chip pod skórę, kamerę na każdym rogu i super. I do tego to zmierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z meczetami jest ten problem, że raz postawiony praktycznie przekresla szanse na istnienie czegoś innego w tym miejscu w przyszłości, ziemia pod nim jest święta, i gdyby nawet przeszło tornado lub spaliło go żywcem to na gruzach można wybudowac albo meczet albo nic nie można. Z tego powodu niezbyt wiele takich pzwoleń na ich budowę wydaje się w miastach w centrach miast nawet w takiej Francji, ale oczywiście to z powodów ekonomicznych głównie

Niezbyt wiele?! Toż powtarzam, że jak dla mnie skala tego zjawiska to nic innego jak zakrojona na szeroką skalę krucjata, jeno bez mieczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

z meczetami jest ten problem, że raz postawiony praktycznie przekresla szanse na istnienie czegoś innego w tym miejscu w przyszłości, ziemia pod nim jest święta, i gdyby nawet przeszło tornado lub spaliło go żywcem to na gruzach można wybudowac albo meczet albo nic nie można. Z tego powodu niezbyt wiele takich pzwoleń na ich budowę wydaje się w miastach w centrach miast nawet w takiej Francji, ale oczywiście to z powodów ekonomicznych głównie

Tak swoją drogą to ciekawa metoda aneksji gruntów. Tu meczecik, tam meczecik i git. Jak potem się zawali, albo braknie na dzierżawę kasy to i tak nie można ruszyć. :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Ależ IM o to właśnie chodzi. Aby zrobić z najlepiej całego świata, jedną ludzką papkę. IQ5, potrzeby podstawowe (żarcie, picie, pieprzenie). Tym się najlepiej manipuluje. Ma zapierdalać, płacić 90% podatki na ową kastę przy władzy i nie pyskować. Trzeba jeszcze zapodać chip pod skórę, kamerę na każdym rogu i super. I do tego to zmierza.

Tak jak piszesz Pigmej, tak jak piszesz, nie inaczej.

 

UNIFIKACJA to "je to" <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos rasizmu i kultury muzułmańskiej. Miałem właśnie jakiś czas temu pewne przedstawienie z marokańcem w roli głównej. Zamówiłem gościa do montażu anteny satelitarnej, gość od którego wynajmuje chatę z 3 innymi Polakami wszedł i wyrwał mi kabel antenowy, bo instalator przewiercił dziurę, aby puścić kabel. Wiem, że w Holandii kable puszcza się pod ziemią, ale prosiłem właściciela, że zapłacę mu, aby to zrobił, bo ja pracuję bardzo dużo i nie mam czasu na to. Oczywiście ciągle to samo "jutro". Oczywiście doszło do sprzeczki i zaczął wypominać, że jestem rasistą i go nie szanuje - co ma satelita do szanowania i rasizmu? Czy naprawdę doszliśmy do takiego momentu, że wszystko co ONI robią jest ok, a my jesteśmy beee i gęba w kubeł?

Nie wspomnę już o ciągłych pytaniach do Polaków, co on ten Polak powiedział. Oni są strasznie ciekawscy i chcą wszystko wiedzieć, co się o nich mówi. Mnie jednak po roku pobytu w Holandii dało jedno, oni nas szmacą na każdym kroku i są strasznie pazerni na pieniądze, chcą, żeby płacić za wszystko i na czas, trzeba coś naprawić, jak się wynajmuje? Wszystko na odp******...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka linków odnośnie tematu :

 

Szkolenie fizyczne :

http://www.youtube.com/watch?v=ZnVnAs1Zd18...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=52R-JoO6rDs...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=925uus6OHWs...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=fGh0x0qdhYQ...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Mx4kO4D_r6E...feature=related

 

 

 

 

Gangs - Brazil - Rio de Janeiro

http://www.youtube.com/watch?v=m3TLm0ubeZM

http://www.youtube.com/watch?v=e43Ci_RgmJc...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=pkRPCUUXMt0...feature=related

http://www.youtube.com/verify_age?&nex...ature%3Drelated

http://www.youtube.com/watch?v=OEu9QMDnV_4...feature=related

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=4WJ7HyjFLAE...feature=related

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=YB1cdeiIlps&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=LIQ3j-Y5xI8&...feature=related

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=04cGzcJBNrA&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=iYUxuvZwyMM&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=0EI7WuvQYcI&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=6RQZZX20ApM&...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=IL-fDMhjj0s

http://www.youtube.com/watch?v=2en_g81Yfrc...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=CInCtCK_yLI...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=655CdqIF2wQ...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=P7HIC9CnIM4...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=9G2IjXlcQAQ...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=7vB2mv15nZ0...feature=related

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos rasizmu i kultury muzułmańskiej. Miałem właśnie jakiś czas temu pewne przedstawienie z marokańcem w roli głównej. Zamówiłem gościa do montażu anteny satelitarnej, gość od którego wynajmuje chatę z 3 innymi Polakami wszedł i wyrwał mi kabel antenowy, bo instalator przewiercił dziurę, aby puścić kabel. Wiem, że w Holandii kable puszcza się pod ziemią, ale prosiłem właściciela, że zapłacę mu, aby to zrobił, bo ja pracuję bardzo dużo i nie mam czasu na to. Oczywiście ciągle to samo "jutro". Oczywiście doszło do sprzeczki i zaczął wypominać, że jestem rasistą i go nie szanuje - co ma satelita do szanowania i rasizmu? Czy naprawdę doszliśmy do takiego momentu, że wszystko co ONI robią jest ok, a my jesteśmy beee i gęba w kubeł?

Nie wspomnę już o ciągłych pytaniach do Polaków, co on ten Polak powiedział. Oni są strasznie ciekawscy i chcą wszystko wiedzieć, co się o nich mówi. Mnie jednak po roku pobytu w Holandii dało jedno, oni nas szmacą na każdym kroku i są strasznie pazerni na pieniądze, chcą, żeby płacić za wszystko i na czas, trzeba coś naprawić, jak się wynajmuje? Wszystko na odp******...

Jestem właśnie z kilkoma kolegami w Holandii na delegacji. O ile kiedyś, kilkadziesiąt lat temu, biali ludzie pogardliwie traktowali czarnych ludzi, o tyle teraz czarni, pastowani, czort-wie-jacy ludzie traktują białych ludzi z równą, jeśli nie większą, pogardą. Biali Holendrzy sprawiają wrażenie zahukanych przez imigranckie tałatajstwo z Turcji, Maroka i innych Senegali, ale trochę w tym ich winy - nawpuszczali tego celem przerobu na tanich niewolników, a tu niewolnicy zbuntowali się, użyli nieco sprytu, szczyptę bezczelności i mają większe przywileje jak panowie. I niewielu z nich mówi innym językiem niż swoje chrząkane barbarzyńskie narzecza, a co więcej, ani myśli uczyć się czegoś komunikatywnego.

Swoją drogą oczekiwaliśmy gorszego powitania i traktowania nas, jakichś Polaków z azjatyckiej dziczy, przez Holendrów. No wiecie, te tam polish jokes w stylu "jak nazywa się Polak na rowerze? złodziej" i tak dalej. Nic z tych rzeczy, Holendrzy (jak chyba większość zachodniej Europy) mają zbyt duży problem z pastowańcami, by obawiać się Słowian. I ogromna większość mówi minimum trzema językami (holenderski, angielski, niemiecki, często jeszcze francuski i rosyjski), co cholernie nam wszystkim imponuje. Znajdźcie mi w Polsce 60-letnią kobietę, która zaczepiona na ulicy wyjaśni płynną angielszczyzną, którędy dojść gdzieś tam, a ponadto poradzi, co warto jeszcze zobaczyć w tym mieście. I dare ya'.

 

Na następną wyprawę na Zachód wystroję się chyba w poplamione dżinsy, glany, czerwone szelki i koszulkę z papą Adolfem oraz ogolę łeb na łyso i będę sobie nienatrętnie hajlował tu i ówdzie :>

 

A propos papy Adolfa - ciekawym, jak w perspektywie kilkudziesięciu lat skończy się ta pastowana inwazja na Europę? Wygrają nie-biali za pomocą demografii czy może nastanie jakiś nowy Adolf, który pogoni Saracenów precz za Morze Śródziemne?

 

Rada dla wybierających się do ojczyzny budowniczych najlepszych tam i zapór - najpierw jest rowerzysta, potem pieszy, potem transport publiczny, na końcu prywatne samochody. Nie studiowałem wprawdzie kodeksu karnego tego kraju (i mam nadzieję, że nie będę musiał), ale wydaje mi się, że

a) za potrącenie rowerzysty jest mniej więcej taka kara, jak u nas za wielokrotny gwałt ze szczególnym okrucieństwem

b) ludzie tutaj MYŚLĄ i zdają sobie sprawę z szans rowerzysty w zderzeniu z samochodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chris Ryan Elite World Cops: BOPE w znacznie lepszej jakości niż podałem wcześniej (dodatkowo tryb lepszej rozdzielczości) ,pod filmem są dość sensowne i trafne komentarze co niektórych użytkowników :

 

http://www.youtube.com/watch?v=a-nQ7VuPRTo

http://www.youtube.com/watch?v=1i58WlWz5xQ...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=azXUwvsgKqA...re=channel_page

http://www.youtube.com/watch?v=EuNMH0ts58E...re=channel_page

http://www.youtube.com/watch?v=4XMvc4-QIhc...re=channel_page

 

Ale okazuje się że i BOPE też nie wystarcza :

 

http://www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?...kul&id=6523

 

''Gubernator Rosinha Matheus zwróciła się do rządu federalnego o przysłanie 4 tys. żołnierzy, "najlepiej komandosów lub spadochroniarzy". Pojawiły się plany otoczenia kilku najbardziej niebezpiecznych dzielnic nędzy trzymetrowym murem.''

 

Milion zabitych w 30 lat :

 

http://latynosi.bloog.pl/d,,id,2848166,m,s...ml?ticaid=678b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) za potrącenie rowerzysty jest mniej więcej taka kara, jak u nas za wielokrotny gwałt ze szczególnym okrucieństwem

b) ludzie tutaj MYŚLĄ i zdają sobie sprawę z szans rowerzysty w zderzeniu z samochodem

Podobnie jest w Szwecji, wystarczy odwrócić się w stronę jezdni i od razu wszystkie samochody się zatrzymują :blink: Tam zawsze odpowiada kierowca nie przechodzień, są bardzo duże kary za potracenie... Ogolnie kultura jazdy jest ok, praktycznie wszyscy przestrzegają przepisów i jada ciągiem np 50/60 kmh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za brak polskich liter nie umiem pisac ich na obcojezycznej klawiaturze. Moje spotkania z czarnoskórymi zaczęły się pozytywnie na studiach jednym z naszych wykładowcow był czarnoskory doktor. Jednak moje spostrzezenia z pracy z czaroskórymi imigrantami w Norwegii sa zgola inne. Spotkalem tam imigranta z somalii. Respect dla niego ze przezyl ( mial slady po kulach na ciele), zabito mu tam 2 zony. Mimo ciezkich przezyc uwazam jednak ze nie nalezy mu sie za to jakies specjalne zadoscuczynienie.

Opierdal sie w pracy niemilosiernie. Potrafil jezdzic wuzkiem widlowym w ta i zpowrotem, albo pojechac po prostu za palety na magazynie i spac na nim. Pracowal w tej fabryce tylko dlatego bo dostal skierowanie z urzedu pracy przymusowe aby otrzymac zasilek. Który z reszta wynosił wielokrotnośc zarobków z fabryki. Trudno sie dziwic utrzymywal 7 mioro dzieci (3jka zginęla w Somalii) i trzecią żonę. Obecnie już nie pracuje utrzymuje sie z samego zasiłku, kolejne dziecko w drodze. Podobnie podczas pracy w sklepie czarnoskóry ( w polsce) zakupił karte prepaid orange i zrobił awanturę gdy niechciała działac ( simlock w tel z zagranicy). Po 20 minutach naszych tłumaczeń stwierdził że nie chcemy mu pomóc bo jest czarny, i jest to spisek firm telekomunikacyjnych w naszym kraju wymierzony w ludzi o odmiennym kolorze skóry. Osobiście jak dla mnie jest 2:1 przeciwko czarnoskórym. Co do muzułmanów narazie nic nie mam jedynie to jak traktują kobiety wydaje mi się nie odpowiednie. Ale myśle że to kwestia kultury i wychowania. Obok w bloku wprowadził sę jeden ( turek w odpicowanym starym merolu, alusy spojlery full wypas) poganiający żonę i córki noszące meble i torby do nowego mieszkania. Oczywiście on akurat nie mógł jej pomóc bo jadł kebaba ( całkowity przypadek, mamy akurat kebab przed klatką schodową). Innych osobistych kontaktów z wyżej wymienionymi nie miałem, więc wstrzymam się od wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad tematu - IMO chora jest akceptacja działań tych brazylijskich brygad śmierci, bo:

- jak widzę ich metody niczym nie różnią się od metod gangów, tylko "licytują się" kto kogo bardziej "przestraszy" = eskalacja przemocy

- wystarczy poczytać jak wygląda struktura społeczna (poziom ubóstwa itp) w Brazyli, jak ktoś zda sobie sprawę jak wąska jest kasta ludzi bogatych, ten od razu będzie wiedział, że te brygady śmierci nie chronią społeczeństwa, tylko co najwyżej kilkanaście % jego obywateli, a państwo oferujące najuboższym warstwom (stanowiącym przeważająca ilość obywateli) jedynie gwałt i przemoc powinno zniknąć z mapy

- niestety nie możemy mierzyć swoją miarą (i swojej kultury) innych krajów - w ameryce południowej policja jest sama sobie winna tego, że jest nieskuteczna i lekceważona - w tamtym rejonie w wielu przypadkach policjanci to po prostu gangsterzy na etacie mundurowym (dobrze obrazuje to film Miasto Boga)

- a samo przyzwolenie na prowadzenie przez policję prywatnych krucjat jest niedopuszczalne - do czego może to doprowadzić dobrze widać w filmie Lakeview Terrace

 

ad imigrantów - nie ma się co dziwić, że od jakiegoś czasu kraje zachodnie z otwartymi rękoma przyjmują ludność z krajów w których nie znano demokracji. Po prostu takimi ludźmi (ograniczonymi, rodem prawie ze średniowiecza) łatwiej manipulować. Taki Algierczyk, Turek czy Kongijczyk nie będzie się zastanawiał co to jest swoboda wyboru wyznania, czy monitorowanie wszystkich jego ruchów nie jest naruszeniem swobód obywatelskich, ... u niego w kraju ojczystym najczęściej takie pojęcia nawet nie występowały w języku...

A to, że się nie chcą zasymilować, to jeszcze lepiej dla rządzących tymi liberalnymi państwami zachodnimi:

- najpierw daje się sporo swobody imigrantom,

- po jakimś czasie rośnie przestępczość w tej grupie (w końcu oni są przyjezdni = najczęściej nic nie mają, a nie chcą się czuć gorsi od "tubylców", więc idą drogą na skróty w celu zdobycia jakichś tam "bogactw")

- zaczyna rosnąć akceptacja "cywilizowanego" społeczeństwa dla stosowania brutalnej przemocy = powstają takie SWATy, BOPE itp posiadające spore uprawnienia w stosowaniu przymusu bezpośredniego, ...

- ... i nagle budzimy się w państwie totalitarnym, gdzie rządzą paramilitarne jednostki policji, obywatel ma tylko pracować, konsumować i płacić podatki

 

Zaraz mi ktoś wyjedzie, że to teoria spiskowa. Może i tak nie interesuje mnie jak ktoś to będzie nazywał, wystarczy popatrzeć szerzej, pomyśleć i wyciągać wnioski - tylko inne niż ta papka która serwują media :blink: Od razu da się zauważyć, że oŚWIECONA eUROPA tylko kopiuje sprawdzone rozwiązania. Jakie :?: A już podpowiadam, swojej młodszej siostrzyczki aMERYKI, popatrzcie co się z tym krajem zaczęło wyrabiać po Wojnie Secesyjnej, już wtedy zaczęła upadać prawdziwa Ameryka. Zezwolono na osiedlanie się byłym niewolnikom z południa w miastach północnych stanów, 1 pokolenie znające niewolę jeszcze potrafiło korzystać z wolności. Ci którzy wydali pozwolenie na ta migrację ludów byli jednak bardzo cwani, zauważyli zapewne, że na kontynencie afrykańskim plemiona walczą ze sobą non-stop. Zapewne przewidzieli podobny rozwój wypadków gdy nowe pokolenia post-niewolnicze zaczną przychodzić na świat... No i dziś mamy państwo policyjne, mieniące się obrońcą światowej demokracji ...

 

Co może łączyć te tematy :?: Może to, że już dziś prowadzi się doświadczenia socjotechniczne na całych narodach. Może taka czeka nas przyszłość. Garstka wybranych posługująca się przymusem bezpośrednim, manipulująca resztą społeczeństwa. A gdy jakaś grupa w społeczeństwie zaczyna się domagać przynależnych im praw, wystarczy nazwać ich terrorystami, gangsterami, ... wysłać BOPE, sprytnie zmontować materiały propagandowe i nadawać w mediach. Społeczeństwo ogłupione kolejnym Tańcem z Gwiazdami, występem p-osła Palikota, ... łyknie wszystko jak młody pelikan. :mur:

 

Jak to można podsumować w 1 zdaniu: NWO zbliża się (obym się mylił) :huh:

 

PS.

Nie pamiętam już gdzie, ale kiedyś czytałem ankietę co kilkuletnie dzieci najbardziej lubią oglądać w telewizji. Na jednym z czołowych miejsc była odpowiedź ... REKLAMY. Jak może wyglądać świat gdy takie pokolenie "dojdzie do głosu" ... wnioski niech każdy sam wyciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...