Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Dziś możesz pograć z developerami z Rockstar. ;)

 

Szczegóły można znaleźć na Social Clubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czekam na przesyłke z UK. Wysłana w poniedziałek, zapewne dojdzie dopiero w przyszłym tygodniu.

 

 

A developerzy dziś grają jednak na PSN. Na XBL będą jutro, od 18 do 22 naszego czasu jesli dobrze liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilkę płytka ląduje w mojej konsoli.. Napięcie rośnie.. B-)

Czekałem z odpaleniem gry na moment w którym nikt mi nie przeszkodzi w delektowaniu się rozgrywką - muszę przyznać że trudno było wytrzymać widząc pudełko z grą na półce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pooglądałem wczoraj oficjalnego streama na Social Clubie, i multi wyglada bardzo porządnie. Poprawili też te niewidzialne bugi. Jeszcze te kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w poniedziałek będę miał. Kurier się nie zjawił wczoraj. Także urlop na żądanie w poniedziałek będzie ;) Co do samej gry to oglądałem filmiki. No i cóż zalatuje mi to GTA trochę. Czyli aby wykonać kolejną misje to muszę jeździć do kogoś tam. Liczyłem na co innego. Że fabuła będzie ciągła jak w Call of Juarez. Mnie akurat liniowość tak nie przeszkadza, a wręcz wolę taki gameplay niż taki jaki jest w serii GTA. Szczerze GTA mnie właśnie tym troszkę zniechęcało i dość długo go przechodziłem. Ale sama gra w sobie była bardzo dobra. Także jestem spokojny jeśli chodzi o RDR. Wszystko co mnie się nie podobało w GTA nadrabia klimat dzikiego zachodu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze, nawet bardzo dobrze ;]

nie ma spadkow fps na ps3

graficznie lepiej od gta 4

po 3 godz. gry bardzo podoba mi sie fabula + losowe zdarzenia i zadania.

zobaczymy jak to dalej sie wszystko rozwinie ;]

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na liczniku ok 12h gry i jakieś 52% fabuły. Gram na xboxie, jest dosyć dużo bugów w singlu ;/ ale grafika i klimat powala :) naprawdę widać ogrom pracy twórców. Te widoki..nie raz stawałem gdzieś aby pooglądać krajobrazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiście RDR przez neta? Bo ja wczoraj stwierdziłem, że jednak nie będę czekał tego tygodnia/dwóch aż cena spadnie, tylko kupie na mieście. I tak odbiłem się od media/empiku i euro. Gry nigdzie nie ma, do sklepów trafiło po kilka sztuk, cenega po raz kolejny dała ciała. I bądź tu legalny :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za soba prawie 8h grania i dopiero odkryte 30% mapy. Wczoraj nie moglem sie od niej oderwac! Wykonuje wszystkie mozliwe questy, nie tylko te glowne. Mysle, ze zajmie mi okolo 30h przejscie singla. Od poczatku ustawilem celowanie na expert, na amateur bylo za latwo. Spadki FPS zdarzaja sie, ale o dziwo w cut scenkach, a nie gameplayu 8)

 

Gierka jako calosc jest wykonana kozacko, postacie sa bardzo wyraznie nakreslone, a misje ciekawe. Wbrew pozorom nawet jazda na koniu nie nudzi. Ogolnie ciezko opisac ta gre w slowach, w to trzeba zagrac :)

 

Wczoraj podszedl do mnie jakis bandzior i spytal czy go nie podwioze, po czym po 3 sekundach zmienil zdanie mowiac "w sumie mam lepszy pomysl" i zrzucil mnie z konia :) Oczywiscie poczestowalem go seria w plecy ze strzelby, a banan na twarzy pozostal na dlugo :) Takich smaczkow jest masa i juz nie moge sie doczekac jak dzisiaj wroce do domu z pracy i powroce do swiata RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

 

 

To tylko pokazuje genialność Euphorii. :)

 

Każda postać może zrobić wszystko, coś co nie było do tej pory możliwe w grach.

 

 

Szczerze to bym chciał żeby te bugi poprawili opcjonalnie, w konfiguracji dać opcję "bugs on/off", bo jak bym chciał na coś takiego czasem trafić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...h?v=kYdCvN-ukRY

To tylko pokazuje genialność Euphorii. :)

 

Każda postać może zrobić wszystko, coś co nie było do tej pory możliwe w grach.

 

Szczerze to bym chciał żeby te bugi poprawili opcjonalnie, w konfiguracji dać opcję "bugs on/off", bo jak bym chciał na coś takiego czasem trafić. :)

OMFG :D ROTFL

Rockstar chyba to specjalnie zrobił

 

Kto z forumowiczów już gra na xbox prócz kucyka? Ja dzisiaj jadę kupić.

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mi w końcu doszła przesyłka z UK (co śmieszne strategy guide który był wysłany dwa dni później doszedł już w poniedziałek), myślałem że ktoś ukradł, no ale jest. Za pare godzinek odpalam, ciekawe czy pójde spać.

 

EDIT.

 

Swoją drogą byłem dziś w Saturnie kupić Blur, przy okazji spojrzałem na cenę RDR - 249 zł!!! Pogieło ich. Nieźle wykorzystują ten niby wszechobecny brak gry u dostawców.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w końcu doszła przesyłka z UK (co śmieszne strategy guide który był wysłany dwa dni później doszedł już w poniedziałek), myślałem że ktoś ukradł, no ale jest. Za pare godzinek odpalam, ciekawe czy pójde spać.

 

EDIT.

 

Swoją drogą byłem dziś w Saturnie kupić Blur, przy okazji spojrzałem na cenę RDR - 249 zł!!! Pogieło ich. Nieźle wykorzystują ten niby wszechobecny brak gry u dostawców.

 

U nas w ogóle tego nie ma na półkach. Nie wiem o co chodzi. Koleś w saturnie powiedział ze dostali dziś tylko kilka sztuk na ps3 i sie rozeszły odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą byłem dziś w Saturnie kupić Blur, przy okazji spojrzałem na cenę RDR - 249 zł!!! Pogieło ich. Nieźle wykorzystują ten niby wszechobecny brak gry u dostawców.

 

U mnie kosztował 239zl, powiedzialem ze z jakiej racji skoro we Wrocku w Saturnie kosztuje 199zl, pan poszedl wykonac tel. i po chwili mialem juz cene 199zl na pudelku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kosztował 239zl, powiedzialem ze z jakiej racji skoro we Wrocku w Saturnie kosztuje 199zl, pan poszedl wykonac tel. i po chwili mialem juz cene 199zl na pudelku ;]

 

A ja myslalem, ze w IRE sa drogie gry, za swoja dalem 43.99e :)

 

Gierka syci na maksa. Od zakupu w mojej konsoli nie zakrecila sie zadna inna plytka. Wykonuje wszystkie questy, te glowne i poboczne. Ostatnio spedzilem godzine grajac w kosci i pokera :) Ansolutny must have dla wszystkich fanow gta iv i otwartego swiata !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spodobała mi się sprawa wykonywania misji na koniu. Jedna z pierwszych misji polegała chyba na odbiciu ludzi z jakiegoś obozu wroga. W teorii misja polegała na przebrnięciu przez paru wrogów. Ha! Ale z użyciem wierzchowca było ciekawiej : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obdzwaniam okolice Katowic i samo centrum miasta, niestety wszędzie brak towaru (Media Markt, empiki, PSX sklep). W Saturnie podobno są 2 ostatnie sztuki na x360 w cenie ok 230PLN i chyba tam się przejadę po pracy, bo już mi zbrzydło czekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet słyszałem teorię, że im zatonął kontener z kopiami gry... [; Cena na giełdzie na batorego - 250zł, do gry dodają jakiś kod na turbokonia... Zamiast przywieźć 300sztuk chłopak przywiózł 60, właśnie dlatego że po prostu nie było. Nowa dostawa (świat gier) podobno na piątek... Ale trzeba się na listę preorder wpisać, gdyż po prostu mają ponad 500 zamówień na ten tytuł... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czemu nie zamawiacie z UK tylko chcecie dać zarobić polskim beznadziejnym wydawcom? Z UK prawie zawsze taniej, a w tym przypadku nawet szybciej. Pre-order zwykłej edycji RDR był za 35 funtów, teraz można kupić za 37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Skończyłem dziś fabułę, i szczerze mówiąc nie wiem co sądzić o zakończeniu.

 

 

Bardzo mi się podobało że po ataku na fort było sporo misji rodzinnych, fajny pomsył.

 

Natomiast zupełnie nie rozumiem ostatniej misji. Co to miało być? Nagle sobie stróże prawa pomyśleli "a zabijmy go"? Do tego ostatnia cutscenka w stodole, nawet słowa nikt nie powiedział. Przyznam że mnie to rozczarowało.

 

Muszę też przyznać, że brakowało mi trudniejszych misji. Praktycznie wszystkie były banalne, zwłaszcza z pomocą dead eye.

 

Ogólnie gra jest genialna, spędze w niej jeszcze wiele wiele wiele godzin (a już 96 na liczniku), ale fabularnie jednak lekko mnie rozczarowała. Historia w GUN bardziej mi się podobała, mimo iż krótka, to jednak miała bardziej westernowy, filmowy klimacik. No ale mimo wszystko wielkie brawa.

 

Co było fajne przy przechodzeniu ostatniej misji, to że wyskoczył achievemencik za 500 pistol killi, a potem chieviek za misję, co mi dało równiutkie 20000 G. Nie planowałem tego. :)

 

 

 

Pamiętajmy też o dniu Laury, znaczy Luisy. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...