Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

"Filmowy" w znaczeniu filmów na vhs, ewentualnie na dvd ;)

 

Albo youtube 320 :D

Nie po to jest HD żeby robić z niego mydło filmy tez mają mieć jak najwyższą ostrość obrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie to tlumacz

 

To co powiesz na to, że jednak exy PS3 (U2, KZ3, GoW3) wyglądają lepiej niż jakakolwiek gra na X360?

 

 

Niestety tak to jest, jak się wersję klocka później portuje na PS3 to nie wygląda za dobrze. Zresztą w drugą stronę jest podobnie, patrz FF XIII, gdzie ta jest sporo gorsza na X360.

Edytowane przez thuGG
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te porownania przelaly dzisiaj czare goryczy, wlasnie upchnalem ten szmelc i kupilem elita z Alan Wake

a za dwa dni odbieram RDR i nie bede sie martwil o gowniany framerate, a blur i "filmowy efekt" moja wada wzroku dorobi sobie sama

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te porownania przelaly dzisiaj czare goryczy, wlasnie upchnalem ten szmelc i kupilem elita z Alan Wake

a za dwa dni odbieram RDR i nie bede sie martwil o gowniany framerate, a blur i "filmowy efekt" moja wada wzroku dorobi sobie sama

 

Szmelc tylko z tego powodu ze programiści nie umieją albo nie chcą tracić czasu na pisanie gry pod ps3 i klocka oddzielnie...

To temat o RDR i kończymy OT.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm- A w temacie o RDR powinna być mowa o porównaniu obu wersji, dla osób, które się zastanawiają, na którą platformę wybrać ten tytuł. Jeśli tego nie rozumiesz, to może nie moderuj poza subforum "gry > pc"?

 

@nuO3-Lzuruha- chill out, kucyk pisał to z ironią (spójrz na wcześniejsze posty).

Edytowane przez draak
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk wez sie opanuj, wkleilem linka do filmiku nie wspominajac slowem czy ps3 > x360 czy na odwrot, napewno wiele osob ciekawych jest jak gra sobie radzi w ruchu i nie zadowalaja ich statyczne screeny, a to ze gameplay z ps3 co w tym zlego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie rozumiem tego szczypania się. Jak coś jest lepsze od drugiego to trzeba o tym pisać, a miernotę piętnować. Jak ktoś ma tylko jedną konsole to wiadomo że nie będzie się rozczulał nad porównaniami bo kupi to na czym będzie mógł grać. Coraz więcej mamy użytkowników z obiema platformami więc trzeba jasno nakreślić różnice.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te porownania przelaly dzisiaj czare goryczy, wlasnie upchnalem ten szmelc i kupilem elita z Alan Wake

a za dwa dni odbieram RDR i nie bede sie martwil o gowniany framerate, a blur i "filmowy efekt" moja wada wzroku dorobi sobie sama

 

Tego ekskluzywa na X360 z rozdzielczością 960x540? I ty mówisz o efekcie blur? :D

 

Gwoli prawdy RDR na PS3 cierpi chyba głównie z powodu obcięcia detali bo różnica pomiędzy 1280x720 a 1152x640 jest imho mało widoczna, to co rzuca się w oczy to choćby brak niektórych detali czy gorsza jakość trawy i jej mniejsza ilość. Framerate z tego co czytałem jest stały 30 skaczący o 2-3fps w górę!, poza tym standardowe spadki w newraglicznych momentach na obu konsolach.

Grę tak czy inaczej kupię ale szkoda że nadal poważni developerzy potrafią pokpić sprawę, gdzieś wyczytałem że SPE są w ogóle niewykorzystywane, cała praca jest wykonywana tylko przez PPE - i taki mamy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli prawdy RDR na PS3 cierpi chyba głównie z powodu obcięcia detali bo różnica pomiędzy 1280x720 a 1152x640 jest imho mało widoczna, to co rzuca się w oczy to choćby brak niektórych detali czy gorsza jakość trawy i jej mniejsza ilość.

 

Nie zwróciłem wcześniej uwagi. Głównie mi się rzucił w oczy ten masakryczny blur, który pewnie wynika z rozdzielczości, skalowania obrazu, filtrów itp. Ale rzeczywiście trawki jest mniej. Moim zdaniem Rockstar dał ciała od strony technicznej. Zresztą z GTA było to samo. Średnio to wszystko funkcjonowało na xbox, spadki fps, rozdziałka. A na PS ponoć jeszcze gorzej było.

Teraz troszkę poprawili silnik ale na PS nadal jest kiepsko. Na pewno nie bez przyczyny tej trawki nie ma ;) może jakieś dropy by były duże, gdyby nie redukcja detali.

Grunt, że gra nadrabia te niedopracowania gameplayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm- A w temacie o RDR powinna być mowa o porównaniu obu wersji, dla osób, które się zastanawiają, na którą platformę wybrać ten tytuł. Jeśli tego nie rozumiesz, to może nie moderuj poza subforum "gry > pc"?

 

@nuO3-Lzuruha- chill out, kucyk pisał to z ironią (spójrz na wcześniejsze posty).

 

Chyba nie rozumiesz "porównanie obu wersji gier" a "wyższość jednej z platform nad drugą". Pisanie, że ps3 to szmelc z powodu tego ze programiści niezoptymalizowani gry pod ps3 jest nie na miejscu. Trza było napisać ze RDR na ps3 to szmelc.
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra recka:

•• Recenzja Red Dead Redemption | Gamezilla

 

dobry filmik i komentarz jak ktos sie chce z gra zapoznac:

http://www.giantbomb.com/quick-look-red-dead-redemption/17-2507/

 

a ponizej taki fajny bug :)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sHIAtjCNgVI&feature=player_embedded

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Hehe, na x360a sporo ludzi narzekało że mają niewidzialne postacie w multi. Wygląda to śmiesznie (ale oby za długo nie trwało). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ogólnie niestety straszne cięcia muszą być w grach na konsole, na obie. Mimo iż Xboksowa wersja jest bardzo ładna, to nie jest to to co by mogło być z odpowiednim sprzętem.

 

 

Jeśli wyjdzie na PC (choć szczerze wątpię) to tam będzie wyglądać pięknie jak GTA IV (szczególnie z nowymi cieniami, pomijając optymalizację), tyle że zapewne znowu nie będzie AA. Czas na nowe konsole zdecydowanie nadszedł, a tu niestety jeszcze zapewne przynajmniej dwa lata, co dobrze nie wróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeoGAF - View Single Post - Red Dead Redemption - 360 & PS3 comparison thread (Bish-approved!)

 

porównanie x360 vs ps3

 

 

Ostatni screen to przegięcie, jak dla mnie nie powinni tej gry w takim stanie wypuszczać na ps3.

 

Miało nie być tej dyskusji, ale nie chodzi tu o to która konsola lepsza. Także pytam się Ciebie czemu akurat ostatni screen to dla Ciebie przegięcie. Różnica jest taka sama jak w przypadku pozostałych. Ja tam widzę tylko tyle, że na PS3 obraz jest mniej ostry. Prawdopodobnie ze względu na rozdzielczość i większy blur. Nie wiem dokładnie co tam namieszali, ale IMO tragedii nie ma. Także ludzie nie przesadzajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica jest spora, ostrość, blur, szczegóły, brak antyaliasingu... tak już jest raz gry są ładniejsze na PS3 raz na xBoxa, co staje się tylko pożywką dla zagorzałych fanbojków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil - Przypatrz się dokładniej. Nie tylko chodzi o fakt, że wsio jest rozmazane, ale też ogółem o fakt, iż np. jest mniej rzeczy na ekranie, np. trawa. Coś jak zredukowanie ilości samochodów w GTA4... Imho czekałem na tą grę, nadal czekam, ale teraz będę żył ze świadomością tego, że na ixie lepiej wygląda... Niech mnie ktoś przytuli ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...