Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zajcev99

No fakt, DX10 nie zauważyłem... ale no co prawda to prawda w becie zawsze było mało fpsów a w finalnej okazywało się że gra chodzi o wiele lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

PCLab leciutko noobki. 18:0 :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Aha i 15 headów na pewno wpadło :D

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, udalo mi sie dzisiaj w koncu polaczyc. Gra gdzies 12 vs 12 z wszystkim co gra oferuje na maks fps waha sie miedzy 45 a 100 przy 1680x1050 u mnie. Nie wyglada tez tak zle, bo w sumie ciezko to ocenic po jednej, w dodatku zimowej mapie. Wciaz jednak sa spore lagi i nieraz trzeba dwa magazynki w goscia wpakowac, zeby ten padl co denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moje cpu idzie do lamusa, rozgladam sie za jakism q6600 albo q9400 ;/. Jesli chodzi o moj cfg to jeszcze moge jako tako pograc 8vs8 i to uciakajac przed zadyma bo wtedy fps rzedu 10-15 tak na oko. Co dziwne wchodze od czasu do czasu i gram, albo ta gra ma cos w sobie, albo daaawno nie gralem w cos podobnego i zasycam głód... ?

 

pozdr ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coż, jak wlazłem w gre to juz nie chciałem wychodzić...

mimo ze nie wiem jak sie tu zabija(zapewne hitboxy plus lagi skutecznie psuły mi celność)

 

ale udalo sie wsiąść w heli i po przykrym odkryciu ze jak zwykle deweloper pozamieniał ruchy myszą(głupi ci amerykanie...) i wyladowaniu w wodzie 2 lot juz po przesawieniu był frajdą

 

grafa - na high textury cierpią, zwłaszcza podłoża, poza tym jest tyle akcji ze nie ma czasu sie zastanawiać co wygląda be(przeważnie nei wyglada), domyslnie gra ustawia na med i ładnie to chodziło

na high - okolice 31fps to jakby norma w 1680x1050, jak spadochronem zasuwasz w dół to 7X, pozniej spada, na gruncie te 4X do wlasnie 30 spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam z mojej strony, że totalnie mnie beta rozczarowała. Już większość tutaj wspominała o tragicznej oprawie wizualnej (to chyba jakiś żar tak btw) ale gameplay nie odstaje w cale poziomem od tej grafiki :lol:

No nie mów, że gra na @max prezentuje się wyśmienicie, bo dla mnie to poniżej średniej... dla porównania zobacz sobie tekstury terenu i modele postaci w mw2, nie muszę mówić jak stary to silnik graficzny.

 

A co do zniszczeń budynków to faktycznie skrypty, inaczej by musieli wykorzystać jakiegoś physx a wtedy tp już w ogóle by to pięknie chodziło. :)

 

Btw jeśli komuś podobał się bf2 to prędzej mu przypasuje bc2 ja nigdy tej gry nie trawiłem, może dlatego dla mnie to kolejny fail. Co z tego, że duży teren, pojazdy, blablabla jak zabicie kogoś to prawie losowy element gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie no, gra jest genialna. Nie mogę się doczekać pełnej wersji.

 

To na dobrą sprawę mój pierwszy Battlefield (pomijając 1943 na X360, w którego zagram też na PC), ogólnie nigdy nie przepadałem za multi w FPS-ach, może dlatego też nie widzę tych wad które wszyscy wymieniają (jakieś hitboksy czy coś, nie wiem nawet co to), po prostu czerpię z gry ogromną przyjemność i frajdę.

 

Jak gram medykiem jako obrońca to praktycznie zawsze jestem drugi lub trzeci, a raz udało mi się wygrać, miałem jakąś rundę życia. Aż się pochwalę.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zauważyliście że w końcowej tabelce są zamienione teamy? Jak się grało defenderami to pokazuje attackers, i na odwrót.

 

 

A poniżej użycie proca przy koligacji na dwa rdzenie. Wydajność nawet minimalnie wzrosła (są spadki do 30, ale dużo rzadsze, przeważnie jest 40-50), czyli gra nie dość że nie wykorzystuje quadów, to dodatkowo najwyraźniej ich nie lubi.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram medem to zawsze jestem 1 z dużą przewagą pkt ;]. I tutaj nie chodzi tylko do revivy ale o dobre KDR też.

 

Gra się wyranie lepiej jak na mapie jest 20 osób - i ni tylko lepiej TP wyglada ale gameplay fajniejszy jakiś.

 

U kolesia na nowym phenomie II X4 + 5750 jest średnio grywlne na all full aax8, afx16 hboa on. Fpsy max 50 spadki do 24. A on gra w rozdziałce 1024 x 768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na to co piszecie to mi się śmiać chce. 1920x1080 AAx8 AFx16 i płaczecie, że 10-15-18fps, czego Wy cholera oczekujecie od tak starych kart?

 

Ile czasu można wierzyć, że HD4850 czy 8800GT to ponadczasowe karty?

 

Mój nowo zakupiony HD5850 lekko @ daje mi średnio 50fps przy sieczce w 1680x1050 AAx8 AFx16 i wyłączone to ostatnie coś co jak dla mnie nic w grafice nie zmienia. Po zejściu na AAx2 mam średnio 70fps. To jest karta za 1000zł, procek za 600zł, ram za nie wiem, 300? Całego takiego kompa można złożyć poniżej 3000zł, to dużo? Przestańcie jojczyć, że nie działa jak należy na przedpotopowych kartach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, praktycznie nie czuć broni, strzela się "autoamtami" tak samo, żadnej róznicy. Dziwne system trafień, całe poruszanie się i kolizja z przeszkodami to prehistoria, a masakra, to jazda czołgiem. Pa za tym czemu jeden "sens" zamiast tego co mapy w BF2. Biegam piechurem czułość low/mid, wsiadam do "rudego" a tu wieżyczka prawie się nie porusza. Parodia, medyk z ciżemki karabinem maszynowy, snajper może biegać ze strzelbą. Ta gra to żart. Oni pracowali osobno nad wersja PC, kłamią w żywe oczy. Stary BF2 ma więcej do zaoferowania, a graficznie nie ustępuje dużo.

 

ps

na podstawie gry w wersję beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na to co piszecie to mi się śmiać chce. 1920x1080 AAx8 AFx16 i płaczecie, że 10-15-18fps, czego Wy cholera oczekujecie od tak starych kart?

 

Ile czasu można wierzyć, że HD4850 czy 8800GT to ponadczasowe karty?

 

Mój nowo zakupiony HD5850 lekko @ daje mi średnio 50fps przy sieczce w 1680x1050 AAx8 AFx16 i wyłączone to ostatnie coś co jak dla mnie nic w grafice nie zmienia. Po zejściu na AAx2 mam średnio 70fps. To jest karta za 1000zł, procek za 600zł, ram za nie wiem, 300? Całego takiego kompa można złożyć poniżej 3000zł, to dużo? Przestańcie jojczyć, że nie działa jak należy na przedpotopowych kartach...

Powtórzę się kolejny raz , przetrzyj oczy i zobacz jak ta gra wygląda :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się kolejny raz , przetrzyj oczy i zobacz jak ta gra wygląda :lol2:.

Przecieram, widzę, dla mnie bardzo ładnie. Nawet kolega co wpadł na chwile zobaczyć co to stwierdził "wow, ale grafa"...

 

Crysis to nie jest, ale wygląda IMO naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze temat przewodni to grafika...

 

O optymalizacji nie ma co się wypowiadać, bo to w końcu beta jest :damage_wall: ale żeby jakieś większe przemyślenia nt gry, tzn. omówić trochę gameplay, jak się strzela, jakie są obrażenia itp itd. to gdzie napisać... najważniejsze, że grafika jest gorsza niż w Crysisie czy w przecudownym UE3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis to nie jest, ale wygląda IMO naprawdę dobrze.

No i w tym problem, Crysis to nie jest a wymaganiami przewyższa znacznie bardziej dopracowaną graficznie grę. Owszem, jest to beta i oby twórcy gry poszli po rozum do głowy i coś z tym zrobili bo silnik gry ewidentnie jest spartolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...