Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sie dzis gralo WYKUR(*(*_... musialem stanowczo wylaczyc gre, chyba bym dzis nie spal :D

 

Spotkalem pare osob na serverze, niektorzy z PPC inni nie. Jako tak lepiej leczyc kogos znajomego ;>

 

PS. Jednak akcja na African Harbor mnie zaskoczyla. Na poczatku jako defence powyrzucalem miny gdzie sie dalo, gdy stracilismy punkty, okazalo sie na masowo przeciwny team chyba zebral wszystkie pojazdy i ruszyl dalej ... pod moje male malenstwa. Wynik tego wszystkiego ... 930pkt ... az milo sie sluchalo pikania ... 1, 2, 3, multi kill, vehicle damage, vehicle distroyed etc etc ;>, dobranoc ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetowane. Zbugowana ta gra, pingi poniżej 100ms nie schodzą, na razie podziękuję- do kolejnego patcha.

 

FRUSTRAT ;)

 

 

Pomimo wszystkich bledow BC2 nie ma sobie rownych gier , to jest poprostu rodzynek

nie posiadajacy konkurencji .

 

 

Co wy tak ludzie religijnie bronicie tej gry? To po prostu gra, która za 2 lata będzie leżała na półce jak Battlefield 2.

Bugów jest sporo, patche mało poprawiły, a wytłoczona na płycie jest wersja Beta.

To że są błędy nie oznacza że gra jest fatalna i niegrywalna. To że jest tak jakby hitem obecnie, nie znaczy, że nie wolno wytykać jej błedów.

 

FYI, BC2 MA konkurencję w postaci "niesławnego" MW2. Choć obie gry mierzą w inny typ gracza, to obie mają swoje plusy i minusy. Fakt, że głosy wytykające błedy spotykają się z odpowiedziami typu "a mi się podoba, zamknij się" zieją ignorancją i brakiem asertywności.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mapy razem z MW2 są i tak mniejsze niż np. Port Valdez :lol:, poza tym tutaj są dedyki co zmienia praktycznie wszystko.

 

Gra jest świetna, a bugi przez was wymienione praktycznie mnie nie dotykają. A jak ktoś kupił gierkę żeby grać tylko w single player no to gratuluję. To tak jakby kupić Unreal Tournament GOTY żeby grać z botami.

 

Wczoraj widziałem mnóstwo osób z PPC, nawet się zdziwiłem wtf wszyscy, których dodałem są w grze xD a tak btw odkryłem buga - po dodaniu tak wielkiej ilości graczy do friendsów gra nie ogarnia tej listy i np. klikając w nick jonathan zaznacza mi zupełnie inny. Zaraz będę pisać jakiegoś maila do DICE czy na jakimś forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo dźwięku....

I found the real performance problem. - Steam Users' Forums

co prawda goscia zjechali, że uzywa CPU ponizej minimalnych ale....fakt jest jeden, wystarczy zmienić dźwięk z low na medium i masz fps hit....w dół ofkors. Bardzo źle że nie zrobili alternatywnego silnika do sprzętu z hw jak x-fi...

 

nie wiem jeszcze jak jest z ac3

po weekendzie moze pokombinuje, dziś raczej nie bede mogl grać

 

PS. co do linka powyżej - gain jest tylko przy procach cd2 z zegarkiem mniejszym niż 3.4ghz z tego co widze(wliczając w to nawet quady...liczy się ilość Mhz na jednym z rdzeni...)

 

więc - albo robisz downgrade dźwięku, albo krecisz proca.... dlatego chyba zmienie płytke na jakąś wyciagająca fsb 400 bez problemu(STRANDED, czemu NIE KRĘCISZ??) :P

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/56oZK.jpg

 

Wczoraj natrafilem na server na ktorym nic sie nie dzialo. RUS nie podchodzili atakowac mcomow tylko rzucali naloty. Po kilkunasty minutach po prostu sie zawalily. Jestem za podpisaniem sie pod petycja zeby zawalenie budynku nie powodowalo zniszczenie punktu.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przyrost fpsow tylko na integrach jest? Na Sb Live nie widze roznic, Ati Catalyst AI tez nic nie daje.

 

Napiszcie jakie macie ustawienia myszki, u mnie dziwnie reaguje.

 

Kolejna sprawa to chcialem zagrac 1 raz w MP i mam" nie mozna sie polaczyc z EA online" - wczoraj bez problemu. Widac znowu cos kombinuja.

 

Ile macie fps? Na moim sprzecie podczas gry SP mam okolo 40-60 ale potrafi spasc do 30. 1650x1080 aa x4 textury wysokie reszta medium. Wlasciwie moglbym grac na high. Widac duzo robi procek - przydalby sie Phenom x4.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

http://i.imgur.com/56oZK.jpg

 

Wczoraj natrafilem na server na ktorym nic sie nie dzialo. RUS nie podchodzili atakowac mcomow tylko rzucali naloty. Po kilkunasty minutach po prostu sie zawalily. Jestem za podpisaniem sie pod petycja zeby zawalenie budynku nie powodowalo zniszczenie punktu.

 

Giga lol. Żeby jeszcze wygrana była cokolwiek warta. Przecież cała przyjemność z tej gry to strzelanie i ciachanie wrogów a nie martwienie sie o nic nie znaczące k/d ratio, a jak sie uda tak zrobić streaka 6 czy 8 zabić to jest satysfakcja.

 

Mi najlepiej pasuje Squad Deathmach, szczególnie mapka z takim małym miasteczkiem, świetnie się tam biega z budynku do budynku obserwując co się dzieje i polując na przeciwników, zwłaszcza że większość gra snajperami, i fajnie jest ciachnąć z LMG takiego wygladającego przez okienko.

 

Ja zdecydowałem się na wersją na X360. Kompa zapewne będę sprzedawał więc nie chciałem się pakować w taką grę. Na padzie gra się bardzo przyjemnie, a satysfakcja jak idzie dobrze jest ogromna.

 

 

 

Czytajcie Twittera. Tam na bieżąco są informacje co się dzieje. Obecnie serwery są wyłączone do godziny 13, robią upgrade sprzętu. Jutro rano ma być to samo.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za chwilę zaczynam ściągać z ea download, myślę że mój proc wystarczy na tym ustawieniu co mam w sigu :)

 

U mnie w SP śmiga aż miło w 1680x1050 grafika na full (proc 3,8GHz). W MP dopiero zobaczymy. Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w SP śmiga aż miło w 1680x1050 grafika na full (proc 3,8GHz). W MP dopiero zobaczymy.

 

No w sumie podobny sprzęt mamy, ja 200mhz więcej na procu ale za to Ty 4890 :wink: planuje siepać w 1680x105 @ high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa to chcialem zagrac 1 raz w MP i mam" nie mozna sie polaczyc z EA online" - wczoraj bez problemu. Widac znowu cos kombinuja.

 

EA servers will come down tomorrow and Saturday morning to install extra hardware to improve your online experience. http://bit.ly/duCkNp

about 12 hours ago via web

 

Czasem warto spawdzic twittera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby tylko zrobili porządnie ten upgrade

swoja droga sie nie dziwie ze sie statsy sypia, friendlisty znikają...

gdzies znalazłem inf, ze od premiery sami tylko gracze wersji pc wygenerowali 1.3miliona kili...

 

poprawka:

Since launch a week ago, BFBC2 has already put EA servers through the following stress:

 

* The 4 different soldier types have gathered a score of more than 34 Billion.

* There's been more than 400M kills made.

* 1.3M roadkills

* Squads and Teams have assisted each other to 6.2 Billion points.

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak ludzie religijnie bronicie tej gry? To po prostu gra, która za 2 lata będzie leżała na półce jak Battlefield 2.

Bugów jest sporo, patche mało poprawiły, a wytłoczona na płycie jest wersja Beta.

To że są błędy nie oznacza że gra jest fatalna i niegrywalna. To że jest tak jakby hitem obecnie, nie znaczy, że nie wolno wytykać jej błedów.

 

FYI, BC2 MA konkurencję w postaci "niesławnego" MW2. Choć obie gry mierzą w inny typ gracza, to obie mają swoje plusy i minusy. Fakt, że głosy wytykające błedy spotykają się z odpowiedziami typu "a mi się podoba, zamknij się" zieją ignorancją i brakiem asertywności.

 

 

Nikt tu swiecie tej gry nie broni.

Poprostu Ty wytykasz bugi s SP ktory wiekszosc olala, bo kupila ta gre w celu w jakim zostala stworzona.

Ja przeszedlem kawalek Sp i ich np nie zauwazylem.

 

 

Co do nocnego multi.

Dobijaja mnie nieraz debile, na HC to sam mam czasami ochote pojechac debila ktory siedzie lokacje dalej za kamieniem i tylko mortyr przywoluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tylko patrzyl przez lornetke ;) mnie dobijaja z kolei debile, ktorzy siedza w 5 w latarni, kiedy zdobywamy przedostatnia baze... ciekawy jestem czy w ogole wiedza gdzie wszyscy poznikali ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtrowanie dziala jezeli chodzi o PB? Bo juz sam nie wiem. Informacja nt servera podczas loadingu nie ufam bo juz nie raz okazalo sie ze klamia co do ustawien dot. mapy i innych. A jak jest z PB. Osobiscie albo nie wchodzielem jeszcze na zaden server z PB (mam nadzieje ze to niemozliwe i ze wiekszosc dedykow go ma), albo nie ma zadnego komunikatu zaraz po podlaczeniu ze mi PB cos weryfikuje w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtrowanie dziala jezeli chodzi o PB? Bo juz sam nie wiem. Informacja nt servera podczas loadingu nie ufam bo juz nie raz okazalo sie ze klamia co do ustawien dot. mapy i innych. A jak jest z PB. Osobiscie albo nie wchodzielem jeszcze na zaden server z PB (mam nadzieje ze to niemozliwe i ze wiekszosc dedykow go ma), albo nie ma zadnego komunikatu zaraz po podlaczeniu ze mi PB cos weryfikuje w grze.

 

działa/nie działa

czesto mam komunikat o wywaleniu z serv gdy nie dałem opcji pb, wiec dla spokoju sumienia zawsze zaznaczam wszystkie opcje...co mnie wkurza że za każdym razem to trzeba robić...cholerstwo powinno zapamiętywać ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tylko patrzyl przez lornetke ;) mnie dobijaja z kolei debile, ktorzy siedza w 5 w latarni, kiedy zdobywamy przedostatnia baze... ciekawy jestem czy w ogole wiedza gdzie wszyscy poznikali ;D

 

 

Siedzialo ich tam trzech.

Brak sily by zdobywac nowe punkty a CI siedza i na zbawienie czekaja

 

Podobnie bylo pod koniec naszego grania tu tylko medycy zajebisci ;]

Biegali grupkami po 2-3 ale zaden nikogo nie podnosil, ich strata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregu nie kręcę, ponieważ nie mam w ogóle takiej potrzeby - jak narazie wszystko śmiga pięknie a mam już ten konfig rok

 

ciekawe kiedy wypuszczą kolejny patch? 30 marca ma być dlc darmowe

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy wiecie dlaczego na stronce Battlefield Veterans nie mogę dodać Battlefielda Bad Company 2??

 

Wczoraj znowu z Pieknisiem łoiliśmy ile wlazło,ale często się trafia na serwa gdzie kolesie boją się wyjść z ukrycia żeby nie zginąć LOL.Jak zwykle lecę rozbroić ładunek i oczywiście ginę,bo samemu to można rozbroić ale małżonkę na łóżeczku :D :D :D

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile pogralem po sieci i WOW, ale jak wiadomo na poczatku troche sie motalem.

 

Pogralme snajperem i tutaj zdziwienie - wale typowi w glowe 2 razy i zyje......

 

Gralem szturmowcem i luz tylko ciezko zabic , wale i wale i wale i stoi.

 

Na serwerach 32 osobowych da sie grac, ale mam spadki fps. Chyba nowy procek trzeba bedzie kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djsilence, ja tez generalnie bronie swojego zdania zawsze i zrozum tak po prostu bedzie - wszyscy sie uparli ze gra jest zajebista (wg mnie jest) i nie przekonasz juz nikogo - nie ma sensu polemizowac, probowac przetlumaczyc etc :)

 

zgadzam sie z sajlensem w kilku kwestiach, np. glupie jest stwierdzenie, ze gra jest zrobiona do multiplayera - gdyby tak bylo, nikt by sie nie silil na dubbing ani fabule - a ta jest spoko.Mozna stwierdzic ze jest w 35 % na single i 65 % na multi, ale te 35 % na single jest dopracowane w 30 % ;) a to troche malo - stanowczo malo. Bugi i problemy z AI skutecznie zniechecaja mnie do rozpoczecia gry od nowa (save mi sie skasowal) - ale najbardziej zniecheca mnie IDEALNE MULTI - szkoda mi czasu na singla ! :) Silence, moze i przywalili nie powiem w co z bugami w SP, ale multi wynagradza to z nawiazka... Nie mozna oceniac wg mnie gry na zasadzie: grafika 90, muzyka 90, miodnosc 85, duzo bugow etc - to nie Secret Service (szanowany i uwielbiany zreszta przeze mnie ;) - gre sie ocenia po radosze, jaką daje - a ta wręcz kipi radochą.

 

Widzialem ze chlopaki od nas z friendsow tagują się jako ppc, z checia dopisze w "MOTTO KLANU" (co za banan robil tlumaczenie :/) - natomiast jako spoleczniak i konfident ;) byc moze zaistnieje w jakiejs zorganizowanej spolecznosci - nie wiedziec czemu uwielbiam klany prowadzone przez zagraniczne laski :) juz w 2 takich bylem ;) to ewentualnie zmienie, mam nadzieje, ze mnie nie skasujecie z forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw za co sa przyznawane punkty umiejetnosci? ;D z tego co patrzylem to mam ich w miare duzo, ale pojecia nie mam o co moze chodzic. yooguruto np. ma o wiele wiecej pkt za gre w druzynie, wiecej pkt zdobywanych na minute, a mniejszy "skill level"... troche to dziwne

 

@stranded przyznaj sie... jak zjechales z nimi na minus :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co trzeba zrobić żeby mieć taki ładny obrazek (1 strona topicu) z osiągami i danymi? :wink:

 

Inf-o-Matic & Sigg-O-Matic! Battlefield: Bad Company 2 Stats & Signatures

 

pamietaj tylko, zeby nie wstawiac tego w sygnaturke (nie podchodzi pod reguly forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeregowy rafa_rafa melduje się na służbie :D

Dołączona grafika

 

Grafa bardzo ładna ale pod warunkiem włączenia minimum FAx8. Przy x4 wygkąda to słabo. Do szczęścia brakuje mi frame rate. Nawet te moje 800MHz na GPU nie pomaga niestety <_< grafe trza zmienić...

 

BTW nieźle dostaje po [gluteus maximus] na razie ale tez nie miałem z kim współpracować bo wszyscy się gdzieś rozłazili. A ja lubie akcje a nie chowanie się po kątach.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...