Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktos zarzuci jakimis informacjami na temat ilosci cheatow , dziwnie jakos kazdy milczy na ten temat ;)

 

PBBans | Master Ban Index

Tutaj znajdziesz ilość banów na GUID, najwięcej banów ma ET, ale to oczywiste ze względu na to że silnik gry jest otwarty i oczywiscie że gra już ma sporo latek. Na drugim miejscu jest kochany COD4 ;)

BC2 pod tym względem dogania bf2142 który jest sporo starszą grą, myślę ze pod koniec wakacji go prześcignie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jak się trafi na serwerze jak ja to nazywam "klan cheaterów" tzn. jest po dwóch typa w każdym teamie ewidentnie grający na cheatach i pomagający sobie wzajemnie koszący całą resztę uczciwych, widać ewidentne oszustwo, a admin albo nie chce, albo nie widzi co się dzieje, albo w ogóle nie ma admina.

 

EDIT:

 

Ze stronki wyżej:

 

Violation Data

Alias Soldat Ivan (GT | GM)

Violation VIOLATION (MULTIHACK) 70805

Streaming Source

Team hF.

Server IP 208.167.234.72:19567 (MSi | GT | GM)

Server Desc Hack Free Gamers hF. RUSH HC HARDCORE :lol2:

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k/d ratio 2,36 więc to o niczym nie przesądza, zobacz sobie na leaderboard jakie ludzie mają wysokie ratio, wszystkich nie można chyba posądzać o cziterstwo..

Leaderboard - BFBC2 Stats

 

Z jednej strony szkoda, że killcama nie ma, to by było wszystko jasne.

 

nie o ratio mowilem, te wcale nie jest jakies rewelacyjne

sprawdz historie

zawsze mial stabilne ratio na poziomie 1.6 do 1.65

2-3 tygodnie temu nagly przyplyw mocy? i blyskawiczny przyrost do 2.35+?

kpm ma srednie z calosci na poziomie 1.77

ale ponownie - od 3 tygodni jego kpm to ~4?

medyk to jego druga najczesciej uzywana klasa

nie leczy, nie podnosi, odsetek headshotow?

do tego zakladam ze wczesniej gral legit, i staty te sa zaciemnione przez to, bo ilosc headow mial wtedy w normie

mozna tak dalej pisac.

 

musialby ustawki grac zeby lapac w 2-3h 600 kilsow+ praktycznie w kazdej sesji

 

edit

a zreszta najwyrazniej juz wczesniej czitowal

[PBBans:168009 04.14.2010] 80f7b4521366dc79299036972e46a75a "mischastone" "188.192.*.*" "AIMBOT 50116"
Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie nagralem, urlop sie zbliza a mi sie usmazyla karta graficzna. Nie podkrecana nic. najpierw krzaki wczoraj w BF'e, potem w systemie, dzisiaj takze w biosie, w koncu nie odpala... I strasznie goraca. Mialem Radeona 4870 512 MB, poprosze Was o rade jaka karte graficzna kupic? Chce cos taniego, ale dobra, a nawet lepsza od 4870, za male pieniadze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie nagralem, urlop sie zbliza a mi sie usmazyla karta graficzna. Nie podkrecana nic. najpierw krzaki wczoraj w BF'e, potem w systemie, dzisiaj takze w biosie, w koncu nie odpala... I strasznie goraca. Mialem Radeona 4870 512 MB, poprosze Was o rade jaka karte graficzna kupic? Chce cos taniego, ale dobra, a nawet lepsza od 4870, za male pieniadze.

 

Ile rozumiesz przez słowo małe pieniądze ?

 

~450-500zł - Asus EAH5770/2DI/512MD5/A ATI Radeon 5770 - Karty graficzne - Asus EAH5770/2DI/512MD5/A ATI Radeon 5770 od 463.00zł

700zł - Gigabyte GV-R583UD-1GD ATI Radeon 5830 - Karty graficzne - Gigabyte GV-R583UD-1GD ATI Radeon 5830 od 708.87zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pobawić się joy'em, ale niestety gra nie ma pełnego wsparcia dla tego kontrolera, nie wykrywa przepustnicy i hat'a. ;/

Na forum ea wszyscy psioczą, że dice nie umie sobie poradzić z takim czymś i zrobić fix'a.

Jakoś w bf2 się dało a tutaj nie, czyżby to przez konsole, taka ułomność ? :]

 

Btw mam wrażenie, że mycha mi jakoś pływa w tej grze, czy to celuję ze szczerbiny, czy działka w czołgu. Akceleracja w windowsie jak i w grze wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się tym programem i uzyskałem efekt, że w pojazdach mam dobre sterowanie a z buta czułość jest na bardzo niskim poziomie. Gdy zwiększę czułość w grze tak, żebym mógł dobrze sterować "infantry" to z kolei pojazdy dostają mega speeda w czułości myszy.

 

Próbowałem tego - BFBC2MouseFix-1.1 i tego BFBC2Settings

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaBattlefield Bad Company 2 F.A.Q.

 

Dołączona grafika

 

Druga część jednej z odnóg serii Battlefield. Tytuł oferuje ciekawą fabułę i sporo dynamicznej taktycznej akcji w wojennym klimacie.

 

Battlefield: Bad Company 2 to kontynuacja świetnej gry taktycznej współtworzonej przez firmy Digital Illusions i Electronic Arts. Pierwsza część została wydana w 2008 roku i była kolejną po Battlefield 2: Modern Combat udaną próbą przeniesienia pecetowej serii na konsole (Xbox 360 i PlayStation 3).

 

W drugiej odsłonie cyklu po raz kolejny wcielamy się w członka tytułowej niesławnej kompanii, złożonej z raczej niezbyt poprawnych żołnierzy. Jak zwykle ekipa znalazła się w centrum niezwykle niebezpiecznych wydarzeń i ponownie bierze udział w zakrojonym na ogromną skalę konflikcie zbrojnym. Aby poznać ciekawą historię musimy przemierzyć między innymi ośnieżone szczyty górskie, gęstą dżunglę i zapyziałe małe wioski.

 

Zabawa zasadniczo nie różni się od pierwowzoru, gdyż twórcy postanowili kontynuować i rozwinąć najlepsze elementy jedynki. Otrzymujemy więc całkiem sporo okazji do wykorzystania licznych pojazdów, których w tej części jest jeszcze więcej. Bitwy z ich udziałem są spektakularne i iście epickie. W nasze ręce oddano także bardzo pokaźny arsenał złożony z rozmaitych broni i sprzętu. Sednem rozgrywki jest oczywiście sianie zniszczenia – większość obecnych w grze obiektów może ulec destrukcji.

 

Tytuł wykorzystuje ogromne możliwości zaawansowanego silnika graficznego Frostbite, który został użyty już w pierwszej części serii. Wykreowane przez twórców krajobrazy są więc niezwykle szczegółowe, a cała zabawa jest bardzo dynamiczna. Oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza, autorzy standardowo przygotowali kilka trybów gry sieciowej. W Bad Company 2 pojawiają się znane z poprzednich odsłon Conquest i Rush, a także dwie zupełnie nowe opcje rozgrywki koncentrujące się na drużynach, czyli kilkuosobowych grupkach graczy tworzonych w obrębie jednej strony konfliktu.

 

 

Battlefield: Bad Company 2 ( PC ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

 

Home | Battlefield Bad Company 2

 

Recenzja:

 

Battlefield: Bad Company 2 - recenzja - gram.pl

 

Testy wydajności pod procesory i k. graficzne:

 

Bad Company 2 - recenzja i testy wydajności. Testy wydajności, platforma testowa. Benchmark.pl

 

Battlefield: Bad Company 2 GPU Performance In-depth - TechSpot

 

Dołączona grafikaGdzie kupić grę ?

 

Odradzam allegro i tzw. klucze do ea store, było już wiele przypadków, ze zostały banowane w krótkim czasie, ich pochodzenie i legalność jest mocno wątpliwa, więc lepiej dołożyć i kupić z pewnego źródła np. Battlefield: Bad Company™ 2 on Steam (zabójcza cena), z ea store (na dzień dzisiejszy tj. 15 sierpnia jest promocja i gra za niecałe 100zł), lub poszukać w jakimś tanim sklepie - Battlefield: Bad Company 2 DVD - Gry PC - Battlefield: Bad Company 2 DVD od 109.10zł

 

Dołączona grafikaJakie wymagania sprzętowe ma bc2 ?

 

minimalne

 

  • Procesor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
  • RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: GeForce 7800 GT lub ATI X1900 (karta z 256 MB RAM)
  • System operacyjny: Windows XP
  • HDD (Bad Company 2): 15 GB dla cyfrowej wersji lub 10 GB dla pudełkowe
  • HDD (Battlefield 1943): 10 GB dla cyfrowej wersji lub 4 dla pudełkowej

zalecane

 

  • Procesor: czterordzeniowy
  • RAM: 2GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 260 (z 512MB RAM)
  • System operacyjny: Windows Vista lub Windows 7

Od siebie dodam, że gra ma dosyc wysokie wymagania, lubi mocny procesor jak i grafikę, ważne szczególnie w trybie multiplayer, gdzie liczy się jak największa ilość klatek na sekundę - na ekranie na prawdę dużo się dzieje, dziesiątki graczy, eksplozje itd.

 

Dołączona grafikaJestem zagubiony, jak grać w multi, z czym to się je ?

 

Polecam ten 7-częściowy poradnik do gry, opisy trybów gry, map, taktyk - Tydzień z grą Battlefield: Bad Company 2 - gram.pl

 

Dołączona grafikaCzy mogę ustawić większy poziom fov niż domyślnie ?

 

Tak, otwieramy plik settings.ini znajdujący się w katalogu C:\Users\(nazwa użytkownika)\Documents\BFBC2 i zmieniamy domyślną wartość FOV z 55 na dowolną, ale nie większą niż 200. Podana liczba jest wartością pionowa, którą należy przeliczyć na poziomą za pomocą kalkulatora.

 

Battlefield: Bad Company 2 FOV Calculator

 

efekty

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ps. zmiana fov działa tylko w multi..

 

Dołączona grafikaGra działa wolno, jak mogę zwiększyć ilość fps'ów ?

 

Na początek proponuję ustawienie rozsądnej rozdzielczości pod posiadany sprzęt. Można także pobawić się wysokością detali z opcji graficznych.

Jeśli chcemy wycisnąć maksymalną ilość klatek na sekundę możemy zastosować kilka tricków.

 

-dodajemy do wiersza poleceń komendę +fullproc, ma to zwiększyć obciążenie na wielordzeniowych procesorach, możemy także ręcznie z menadżera zadań zwiększyć priorytet

 

-zmniejszyć jakość dźwięku na najniższą i ustawić źródło dźwięku z hi-fi na headset (słuchawki)

 

-w pliku settings.ini zmieniamy parametry DXVersion z auto na 9, bloom z true na false i renderaheadlimit z 2 na 0

 

-w/w opcje graficzne możemy łatwo i wygodnie zmienić programem Gossamer's Bad Company 2 Launcher

 

-usuwamy pliki D3DCompiler_42.dll, D3DX9_42.dll, d3dx10_42.dll, d3dx11_42.dll z głównego katalogu gry (robimy ich backup na wypadek, gdyby gra się nie chciała włączyć), ma to podobno wymusić na grze, aby korzystała z najnowszych wersji bibliotek dx i tym samym poprawić ilość fps'ów na kartach ati jak i nv

 

Got a 5xxx series ATI card? read this (may apply to nvidia also) - Electronic Arts UK Community

 

Dołączona grafikaCelownik w grze dziwnie się zachowuje, pływa, nie oddaje w pełni moich rzeczywistych ruchów, wtf ?

 

W grze zastosowano akcelerację myszy, którą można wyłączyć z poziomu gry. Nie jest to do końca prawda, bo mimo to w grze dalej możemy zaobserwować niekorzystny wpływ akceleracji, lecz można sobie tym poradzić na kilka sposobów.

 

Po co to wszystko i o jaką akcelerację chodzi ? W skrócie, ma to sprawić, aby ruchy naszej myszy były idealnie (1:1) odwzorowywane w grze, kursor się nie rozpędzał pod wpływem szybkiego poruszania się myszy itp.

 

-permanentne wyłączenie akceleracji w windowsie, w tym celu należy ściągnąć programik ESR - Hardware Forum i podczas instalacji (a raczej procesu tworzenie wpisu do rejestru, który potem aplikujemy) wybrać najlepiej domyśle ustawienia, sugerowane przez twórcę

 

-w windowsie zastosowano autorską akcelerację o nazwie "Enhance pointer precision", która ma za zadanie bardziej precyzyjne sterowanie kursorem, przesuwanie myszki piksel po pikselu, w grach bardziej przeszkadza niż pomaga więc odznaczamy ta pozycję

 

Dołączona grafika

 

-niektóre oprogramowanie do myszek ma możliwość wyłączenia akceleracji z poziomu sterowników, przykład g9

 

Dołączona grafika

 

-dodatkowo w samej grze można zastosować opisane w tym temacie tricki - Mouse Smoothing Fix (Remove Negative Acceleration) - Battlefield Bad Company 2 PC - Battlefield Bad Company 2: EA Forums jednak bc2 jest na tyle dziwną grą, że nie da się chyba do końca wyeliminować akceleracji, ale po zastosowaniu w/w kombinacji będzie raczej nieodczuwalna

 

Dołączona grafikaMój joystick nie działa prawidłowo, gra nie wykrywa przepustnicy, orczyk działa odwrotnie, hut nie reaguje, dlaczego ?

 

Generalnie gra ma połowiczne wsparcie dla joy'i, niby w opcjach jest oddzielna rubryka do przypisania klawiszy funkcyjnych, ale tak na prawdę nie da się w pełni skonfigurować tego urządzenia. Można zastosować kilka tricków:

 

Fix for Reversed Joystick Controls - Battlefield Bad Company 2 PC - Battlefield Bad Company 2: EA Forums

 

Saitek X-52 FIX! And Possible Other Sticks Download Here! - Electronic Arts UK Community

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - Chciałbym wrzucić twój post w miejsce drugiego ale niestety zabugowane IP.Board 3.0 na to mi nie pozwoli. Na razie podlinkuję tylko twój post do pierwszego, może z czasem kretyni z Invision Power Services ogarną swój skrypt forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Gaming: The Core Debate - Test: Battlefield Bad Company 2, Far Cry 2

 

Procki odpowiednio taktowane 3,4ghz | 2,4ghz | 2,66ghz | 2,66ghz - gpu 5870

 

 

 

Intel zdecydowanie na korzyść, w przedziałach 2,4-2,66 ma podobną ilość fps'ów co x4 o prawie 1ghz wyżej taktowany.

Brak różnicy między starym q6600 a nowymi quadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiecie dlaczego zamiera mi ekran na 1-2 sekundy w momencie gdy ma się pojawić napis na ekranie,na przykład po zabiciu przeciwnika czy oznaczenia wroga.Po czymś takim przeważnie ginę,bo często kolesie chodzą po dwóch i więcej.Jednego zabiję,ekran zamarza,a gdy ruszy to już leżę na ziemi.

A znacie może jakieś fajne serwery,bo ja trafiam na jakieś takie dziwne.Gdy zginę stojący obok medyk ma to w du..e i tak samo jest jak wołam kolesia aby mi dał amo.Ciśnieniem i trochę wwtedy rośnie a bez potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...