Skocz do zawartości
poca

Fuck! Okradli mnie :(

Rekomendowane odpowiedzi

tak, a najleprze jest w tym to, ze kazdy z nas placi za tych kretynow, powinni ich zamykac w celach z pryczami, z mlautkim okienkiem, bez kibla zeby srali do wiader skur...yny, zeby to byla dla nich najgorsza z mozliwych rzeczy w zyciu, zeby taki delikwent sie na drugi raz zastanowil lepiej...

100x lepszym byloby rozwiazanie jak w krajach anglosaskich - tam nie ma czegos takiego jak niska szpoleczna skodliwosc czynu - po prostu jak ktos popelni wykroczenie i nie oplaca sie go zamykac w pierdlu to dostaje ilestam godzin prac spolecznych (za darmo) i idzie taki delikwent zamiatac ulice w pomaranczowym kubraczku - u nas tez moznaby to wprowadzic, IMO taki system spelnia swietnie swoja wychowawcza funkcje - jakby jeden z drugim zamiast zawiasow musial przez miesiac (albo dluzej) zbierac kupki psie na swoim osiedlu i kumple-dresiki by to widzieli to nie dosc ze on nastepnym razem by sie zastanowil czy warto to reszta moze tez by pomyslala czy warto przezyc taki wstyd (zbieranie kupek psich)

 

ale co zrobic skoro nasze politykiery - zamist wprowadzac liberalizm gospodarczy to oni liberalizuja przepisy karne w imie jakis tam praw czlowieka i innych masonskich wymyslow :(

 

a moze by tak wprowadzic cos na wzor prawa koranicznego :?:

ukradles - tracisz lape, chyba ze z glodu kawalek chleba to tylko dostajesz ruzga w golego dupala w miejscu publicznym oczywiscie zeby dzialal funkcja wychowawcza :!: no ale pomarzyc zawsze mozna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, a najleprze jest w tym to, ze kazdy z nas placi za tych kretynow, powinni ich zamykac w celach z pryczami, z mlautkim okienkiem, bez kibla zeby srali do wiader skur...yny, zeby to byla dla nich najgorsza z mozliwych rzeczy w zyciu, zeby taki delikwent sie na drugi raz zastanowil lepiej...

100x lepszym byloby rozwiazanie jak w krajach anglosaskich - tam nie ma czegos takiego jak niska szpoleczna skodliwosc czynu - po prostu jak ktos popelni wykroczenie i nie oplaca sie go zamykac w pierdlu to dostaje ilestam godzin prac spolecznych (za darmo) i idzie taki delikwent zamiatac ulice w pomaranczowym kubraczku - u nas tez moznaby to wprowadzic, IMO taki system spelnia swietnie swoja wychowawcza funkcje - jakby jeden z drugim zamiast zawiasow musial przez miesiac (albo dluzej) zbierac kupki psie na swoim osiedlu i kumple-dresiki by to widzieli to nie dosc ze on nastepnym razem by sie zastanowil czy warto to reszta moze tez by pomyslala czy warto przezyc taki wstyd (zbieranie kupek psich)

 

ale co zrobic skoro nasze politykiery - zamist wprowadzac liberalizm gospodarczy to oni liberalizuja przepisy karne w imie jakis tam praw czlowieka i innych masonskich wymyslow :(

 

a moze by tak wprowadzic cos na wzor prawa koranicznego :?:

ukradles - tracisz lape, chyba ze z glodu kawalek chleba to tylko dostajesz ruzga w golego dupala w miejscu publicznym oczywiscie zeby dzialal funkcja wychowawcza :!: no ale pomarzyc zawsze mozna ;)

no wlasnie tez sie tak zastanawiam czemu unas niemoze tak byc ?? niedosc ze mieliby nauczke to jeszcze w polsce byloby duzo czysciej :| (strasznie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iajace sa psie kupki ;) :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że piszecie że dresiki mówiły "dawać" . To mnie spotkalo coś 'milszego' - zaczeli mnie obmacywać. Najlepiej im szło po [gluteus maximus] i klacie. Tak sobie teraz myśle że oni chcieli mnie tylko z gwałcić a nie okraść :? Ale tak czy inaczej byłaby niska szkodliwość społeczna , a później Miller na drugi dzień:

 

- Polska to bezpieczny kraj.

 

A Kwasior:

 

- Będziemy stać na straży.

 

Tyle że oni mają ochroniaża nawet w kiblu, bo się boją czy ktoś się może zaczaić i ich wykorzysta SIC! .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak by to bylo wczoraj: wracam sobie z dworaca a tu typ do mnie wyskajuje :masz zeta ? a ja mu na to ze nie mam nic. pecha mialem bo: bylo lato i portfel bylo mi widac, za mna stal o glowe wyszy edzio :? . wziol moj portfel przeszukal i zanlazl zuzyta karte telefoniczna :) poprostu BUCE. co do zegarkow to jeden "taki" podchodzi do mnie i pyta sie ktora godzina. to ja podwijam renkaw i mowie:13. ladnie podziekowal. tyle ze obie te sytuacje zazyly sie w odstepie 3 lat. czlowiek troche przypaowal i zaczol na aikido chodzic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś mieszkał na Ursynowie kiedyś i ustawił się z panienką w jakiejś knajpce. Włożył ganek , buty extra i pojechał autobusem na spotkanie. Laska nie przyszła więc dał sobie w palnik zdrowo , później jakaś dyskoteka - przetrzeźwiał trochę o 10tej następnego dnia. Wsiadł w tramwaj i jedzie do domu. Tramwaj stanął na przystanku , koleś patrzy dresy jakieś wsiadają (myśli uuu będzie bum chyba - facet 190cm i 110kg żywej wagi). Nagle poczuł tępy ból w głowie i...ciemność (dostał pałą jakąś chyba). Budzi się bo ktoś go szarpie....a tu motorniczy do niego: Panie wypier...aj pan z tego tramwaju , ile rundek będziesz pan jeździł?? !! Koleś patrzy jest na pętli w... samych majtkach i pantoflach !!! Wyleciał i chciał łapać taryfę ale nikt nie chciał stanąć bo myśleli , że psychiczny jakiś. W końcu się jeden zatrzymał...koleś podjeżdża pod blok mówi do taryfiarza : weź pan zadzwoń tu i tu nich mi matka jakie spodnie wyniesie bo obciach do klatki wejść !! Taryfiarz nie chciał wyjść z samochodu sam i we dwóch wyszli w dzień przed bl;okiem z samochodu i idą do kolesia na chate (bał się , że mu nie zapłaci). Kur----wa dajcie spokój dzieciaki przed blokiem , sąsiedzi... ale obciach !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech jada na syberie wszystkie dresy swaita i wtedy atomowke poslac tam i ...

szkoda takiego malowniczego zakatka Rosji :)

IMO lepiej wyslac wszystkich na stacje MIR ktora teraz sobie krazy po orbicie jako zlom i ma za jakis czas splonac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, też miałem przygode z dresami-fagasami... Wracałem sobie z polibudy z kumplem, 2lata temu (15lat wtedy miałem), dostałem sesemsa, przeczytałem no i phone wkieszeń (motorola V2288, wtedy przebój), ale coś qrde mnie tak tkneło że 2 gości takich z deka większych idzie za nami od dłuższej chwili, no to mówi do kumpla że jak coś to niech przy<span style="color:red;">[ciach!]</span>li choćby w jaja jednemu ja drugiemu i w nogi... No i się stało, tym mnie za kark i: "dawaj komórkę hu... bo zapier..." no to ja za jego rękę wykręciłem i z kolana w nos (trenowałem karatke od roku, jednak coś dało), ale nie przewidziałem że kumpel zacznie spier... odrazu, no i drugi mi tube w nos, no więc krzycze do kumpla żeby pomógł, ten mi drugą chciał to się jakoś zasłoniłem, kumpel krzyknoł coś do typa ten się odwrócił, no to bez chwili namysłu wyjeb... mu tak mocno jak tylko mogłem w potylice z łokcia no i w długą, ale ten pierwszy złapał za kieszeń bojówek i rozerwał, wypadł portfel i 40zł poszło się jeb... bo nie miałem zamiaru wracać... Później ich spotkałem idąc na trening z ludźmi z kadry, chyba nie musze pisać co im zrobiliśmy... Ehhh, od tamtego momentu się przyłożyłem znacznie do treningów ;] Ale taka jest prawda że samemu się nic nie da wskórać :( Bo wyjdzie 3 większych, i siłą rzeczy się dostanie... No ale dzięki temu że cos trenowałem nie odniosłem większych słów, ale niestety w polsce nadal nie są tak rozpowszechnione szkoły samoobrony, itp.... :( Mam nadzieje że kiedyś uda się pozbyć takich gości co to chcą tel. pożyczyć, lub przeliczać naszą kasę... No koniec wykładu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mialem historyjke fajna tyle ze wtedy stracilem co nieco :( bylo to 3 lata temu (mialem 14 lat). Szlismy z kumplem pietryna w lodzi (na zakupach bylismy), weszlismy do bramy streeta czy black zona nie pamietam i gdy wychodzilismy trzech kolesi w bramie jeszcze wyskoczylo z jakiejs klatowy i wciagneli nas do niej:( nie mielismy nawet szans sie bronic kolesie o leb wyzsi starsi o pare latek :( mi poszla sie jebac nokia 3210 i 200 zł a kumplowi nokia 5110 i 140 zł. S<span style="color:red;">[ciach!]</span>ysyny drechy od tamtej pory na pietryne zapierdalalm tylko z laska albo wieksza ekipa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100x lepszym byloby rozwiazanie jak w krajach anglosaskich - tam nie ma czegos takiego jak niska szpoleczna skodliwosc czynu - po prostu jak ktos popelni wykroczenie i nie oplaca sie go zamykac w pierdlu to dostaje ilestam godzin prac spolecznych (za darmo) i idzie taki delikwent zamiatac ulice w pomaranczowym kubraczku - u nas tez moznaby to wprowadzic, IMO taki system spelnia swietnie swoja wychowawcza funkcje - jakby jeden z drugim zamiast zawiasow musial przez miesiac (albo dluzej) zbierac kupki psie na swoim osiedlu i kumple-dresiki by to widzieli to nie dosc ze on nastepnym razem by sie zastanowil czy warto to reszta moze tez by pomyslala czy warto przezyc taki wstyd (zbieranie kupek psich)

 

ale co zrobic skoro nasze politykiery - zamist wprowadzac liberalizm gospodarczy to oni liberalizuja przepisy karne w imie jakis tam praw czlowieka i innych masonskich wymyslow :(

 

a moze by tak wprowadzic cos na wzor prawa koranicznego :?:

ukradles - tracisz lape, chyba ze z glodu kawalek chleba to tylko dostajesz ruzga w golego dupala w miejscu publicznym oczywiscie zeby dzialal funkcja wychowawcza :!: no ale pomarzyc zawsze mozna ;)

JEstem za. Co do politykow tp sie nie wypowiadam, sld, ktore mowi o sobie jako o lewicy"(nie widac tej lewicy jakos w tej lewicy;]) powino zaosstrzyc prawo, ale jednak, nic z tego. Procz wiekszego uprawnienia policji jest tak samo:(. Moim zdaniem pomysl z obcinaniem konczyn jest calkiem OK. Tak samo jak prawo za PRL'u, bylo jakie bylo, ale przynajmniej nie bylo tak jak teraz. Jakos nikt sie nie bal wyjsc w nocy "na dwor". Teraz takie cos to prawie samobojstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOjego kumpla skroil kiedys taki wiekszy cham. Jak sie odwrocil i zaczol uciekac z jego kasa ten nie wyrobil. Na chodniku lezale cegla. Ten wiele nie myslal tylko <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mu z kilku metrow. Koles jak dlugi padl na ryj. Dewastacja lba z tylu (cegla) i z przodu brak ryja (nieprzytomny calym ciezarem <font color="#FF0000">[ciach!]</font> o chodnik) Ja na miejscu kumpla bym go jeszcze skopal. Kurde moze jestem nie ludzki, ale do takich <font color="#FF0000">[ciach!]</font> to bym strzelal bez mrugniecia oka. Wyrwac chwasta.

Masz racje TĘPIĆ DEBILI!!!!

Mi uciekł pies i widziałem jak jeded dupek rąbnął z kopa, pies sie wyłożył i nie może wstać ja tam zaczęłem bluzgać na pojeba i podlazłem do niego a ten we mnie kamolem... ja w niego a potem przylazł Karp i hama stłukliśmy i Łapszysa ściągneliśmy(to komendant) mieliśmy świadków i niezaciekawie się mu porobiło... Pies przeżył ale dzechłnastępnego dnia w wyniku odniesionych ran wewnętrznych... :cry: :cry: :cry: 16.04.2003r. :cry: :cry: :cry: Miał 11 lat i 2 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOjego kumpla skroil kiedys taki wiekszy cham. Jak sie odwrocil i zaczol uciekac z jego kasa ten nie wyrobil. Na chodniku lezale cegla. Ten wiele nie myslal tylko <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mu z kilku metrow. Koles jak dlugi padl na ryj. Dewastacja lba z tylu (cegla) i z przodu brak ryja (nieprzytomny calym ciezarem <font color="#FF0000">[ciach!]</font> o chodnik) Ja na miejscu kumpla bym go jeszcze skopal. Kurde moze jestem nie ludzki, ale do takich <font color="#FF0000">[ciach!]</font> to bym strzelal bez mrugniecia oka. Wyrwac chwasta.

Masz racje TĘPIĆ DEBILI!!!!

Mi uciekł pies i widziałem jak jeded dupek rąbnął z kopa, pies sie wyłożył i nie może wstać ja tam zaczęłem bluzgać na pojeba i podlazłem do niego a ten we mnie kamolem... ja w niego a potem przylazł Karp i hama stłukliśmy i Łapszysa ściągneliśmy(to komendant) mieliśmy świadków i niezaciekawie się mu porobiło... Pies przeżył ale dzechłnastępnego dnia w wyniku odniesionych ran wewnętrznych... :cry: :cry: :cry: 16.04.2003r. :cry: :cry: :cry: Miał 11 lat i 2 miesiące...

Ja bym gościa z jaja powiesił :twisted: A ten Karp to nie miał przypakiem na imię - Przemek Karp ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOjego kumpla skroil kiedys taki wiekszy cham. Jak sie odwrocil i zaczol uciekac z jego kasa ten nie wyrobil. Na chodniku lezale cegla. Ten wiele nie myslal tylko <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mu z kilku metrow. Koles jak dlugi padl na ryj. Dewastacja lba z tylu (cegla) i z przodu brak ryja (nieprzytomny calym ciezarem <font color="#FF0000">[ciach!]</font> o chodnik) Ja na miejscu kumpla bym go jeszcze skopal. Kurde moze jestem nie ludzki, ale do takich <font color="#FF0000">[ciach!]</font> to bym strzelal bez mrugniecia oka. Wyrwac chwasta.

hehe, kingpin na zywo:] a tak powaznie mysle ze cegla mu wystarczyla za kare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taką historię. Wchodzę wczoraj o 22:00 do sklepu z wiklinowym koszykiem na zakupy (koszyk był stary, wyklina odłaziła na boki). Kupuję 2-litrową Coca-Colę. Wchodzi dwóch dresików (budowa ciała-wióry) tak po 18 lat. Ja myślę: "będzie jakaś akcja...". Wychodzę ze sklepu, a oni za mną i kawałek dalej mówią : "wyskakuj z forsy", no to ja przypier******* jednemu z tego koszyka w ryjaka (koszyk obciążony 2l Coli), wiklina przeryła mu gębę. Drugi koleś zaczął uciekać to wyjąłem Colę z koszyka i w niego rzuciłem z całej siły, butla trafiłe mu w plechy i się wywalił o krawężnik. Podbiegłem do niego i "z kolanka". Wyciągnął się jak długi... Tamten z rozbebeszoną gębą zdążył się pozbierać i zwiać.

 

I jak tu wyjść na dwór nawet po głupią Colę (chociaż koszyk i 2l butla napoju to dobre wynalazki)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też przebuj :?

Z kumplem odprowadzilismy moją panne iwracamy na chate.Patrzymy stoi od nas jakies 5 mietrów pieciu klesi (ale nie z Gizycka, tylko widocznie do woja szli z przepustki).Idziemy dalej i nagle z tych pieciu podbiega donas dwuch.Kumpel w długą (aha byli pijani), a ja myślełem na poczatku ze on stoi koło mnie.Jeden koleś za nim a ja stoje i podchodzi do mnie drugi typek.Krótka wymiana słów (łącina) i ni z tąd ni z owąd podbiega do mnie z nienacka ten koleś co pobiegł za kumple i go nie dorwał i przy<span style="color:red;">[ciach!]</span>.lił mi z bańki.<span style="color:red;">[ciach!]</span>a straciłem na chwile kontakt, nie wiedziałem oco chodzi.Normalnie zamarłem.Puścili mnie, zabrali karme dla kota :) i wężykiem doszedłem do domu.wiecej juz ich nie spodkałem.A KU.RWA SZKODA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczol na aikido chodzic  :D

W tej chwili nie ma innego wyjscia jak nauka sztuk walki plus wspomaganie gazem, teleskopowymi palkami, kastetami i innym osprzetem. Ja, dzieki temu ze na tatami spedzilem juz troche czasu to z trzech sytuacji wyszedlem bez wiekszego uszczerbku (raz rozerwana kurtka :( ), dresiki troche gozej 8) O tempores, o mores :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe powiem wam tak ja jeszcze (i jak znam zycie kiedys to mi tez sie przytrafi) nie mialem okazji znalesc sie w takiej sytuacji ale wiecie co moze wyda wam sie to dziwne ale nawet jakby ich bylo trzech to nie dalbym sie okrasc najwyzej by mnie okradli ale conajmniej jednego bym poslal do szpitala. To forum jest juz chyba trzecim forum na ktorym jest taki topic przekonuje mnie to do zakupu jakiejs ladnej kosy aby ladnie wygladala w kieszeni i basebolla do samochodu i chyba sobie kupie taki pistolet na gaz lub slepaki kiedys w sredniej szkole poszlismy do kina mielismy wtedy po 17-18 lat dwoch kolesi zaczelo sie bic jednemu zaczela sie lac krew z nosa i bylo ja widac na chodniuku nikt z nas nie zareagowal nikt nic nie zrobil kazdy patrzyl... to bylo kolo swiatel akturat bylo czerwone zatrzymal sie mercedes ówczesna E-klasa ta poprzednia nie teraz co jest wyszedl koles w garniturku i tylko podniosl bron (nie wiem czy prawdziwa czy atrapa ale ja mial i wycelowal w nich) powiedzial ma byc spokoj kolesie co sie bili tak sie wystraszyli ze odrazu sie rozeszli mimo ze koles z merca odjechal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zippo: i tak powinno byc jak juz im zap****** to trzeba zabrac im co maja jak zaczna doswiadczac tego na wlasnej skorze to moze sie im to znudzi.

 

Narzekacie na policje ze nic nie robi policja by robila ale prawo jej nie daje uprawnien... a prawo nie daje uprawnien bo na najwyzszych szczeblach wladzy sie najwiecej kradnie a jak sie cos rypnie to zeby sie za duzo nie sie dzialo... przykladem moze byc ostatnia afera o ktorej glosno w mediach wierzycie ze ktos za to zostanie ukarany?? Jesli od lipca prezydent nawet wiedzial ze takowa padla wtedy nikt za to nie polecial to teraz poleci??? Watpie... na poprawe sytuacji w kraju moze teraz wplynac tylko obsadzenie wszystkich stanowisk w panstwie ludzmi mlodymi ktorzy nie maja takich duzych kontakow bo teraz to reka reke myje... gdzie nie pojdziesz gdziekolwiek czy do przychodni czy do urzedu doslownie gdziekolwiek to kazdy sie oglada na cos najlepiej na koperte... przykladow moznaby mnozyc... przyklad ktory kiedys widzialem w urzedzie kobieta miala cos tam zrobic dla faceta ktory mial wtedy fajna furke to bylo cos jak rejestrowalem samochod powiedziala no to on sobie poczeka bo nawet kawy nie przyniosl i to ma byc panstwo??? To ma byc rownouprawnienie??? To nie wina tego faceta ze mial wiecej kasy niz ta urzedniczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOjego kumpla skroil kiedys taki wiekszy cham. Jak sie odwrocil i zaczol uciekac z jego kasa ten nie wyrobil. Na chodniku lezale cegla. Ten wiele nie myslal tylko <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mu z kilku metrow. Koles jak dlugi padl na ryj. Dewastacja lba z tylu (cegla) i z przodu brak ryja (nieprzytomny calym ciezarem <font color="#FF0000">[ciach!]</font> o chodnik) Ja na miejscu kumpla bym go jeszcze skopal. Kurde moze jestem nie ludzki, ale do takich <font color="#FF0000">[ciach!]</font> to bym strzelal bez mrugniecia oka. Wyrwac chwasta.

Masz racje TĘPIĆ DEBILI!!!!

Mi uciekł pies i widziałem jak jeded <font color="#FF0000">[ciach!]</font> rąbnął z kopa, pies sie wyłożył i nie może wstać ja tam zaczęłem bluzgać na <font color="#FF0000">[ciach!]</font> i podlazłem do niego a ten we mnie kamolem... ja w niego a potem przylazł Karp i hama stłukliśmy i Łapszysa ściągneliśmy(to komendant) mieliśmy świadków i niezaciekawie się mu porobiło... Pies przeżył ale dzechłnastępnego dnia w wyniku odniesionych ran wewnętrznych... :cry: :cry: :cry: 16.04.2003r. :cry: :cry: :cry: Miał 11 lat i 2 miesiące...

Ja bym gościa z jaja powiesił :twisted: A ten Karp to nie miał przypakiem na imię - Przemek Karp ??
Łukasz. BTW. Szkoda mi było psa dobry był...Ale hama jeszcze ugryzł i nie chciał puścić :twisted: Maksiu to był super piesek... Miał farta, samochod go potrącił a psa odrzuciło, wstał i poszedł se do domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie raz zdarzylo, ale sie wykrecilem- nie lubie przemocy :D

Gostkowi sie spodobal moj zegarek, cos sie zaczal rzucac-

-dawaj to ^$$&~*@ bo karetka nie zdarzy dojechac.

-nie(spokojnie)

-dawaj mowie!

-po co ci?

-po ch^|@

-to nie dam. Kup sobie w koisku

-dawaj qrwa

-nie bo to prezent (tak mi jakos do glowy przyszlo)

Gosc popatrzyl na mnie troche dziwnie, pomyslal chwile i mowi

-Trzeba bylo tak od razu mowic mnie nie wqr^%ac. Masz na piwo?

-nie

-no to spie$%aj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]Mi sie raz zdarzylo, ale sie wykrecilem- nie lubie przemocy :D

Gostkowi sie spodobal moj zegarek, cos sie zaczal rzucac-

-dawaj to ^$$&~*@ bo karetka nie zdarzy dojechac.

-nie(spokojnie)

-dawaj mowie!

-po co ci?

-po ch^|@

-to nie dam. Kup sobie w koisku

-dawaj <font color="#FF0000">[ciach!]</font>

-nie bo to prezent (tak mi jakos do glowy przyszlo)

Gosc popatrzyl na mnie troche dziwnie, pomyslal chwile i mowi

-Trzeba bylo tak od razu mowic mnie nie wqr^%ac. Masz na piwo?

-nie

-no to spie$%aj.

<hahaha>

do dresow to trzeba sposobem ;) niesa zbyt rozgarnieci

mi sie rowniez takie sos przytrafilo tylko ze kolesi bylo 3 i mi zajebali komurke ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maroo:, miales sporo szczescia ze donieczego niedoszlo....

 

wnioski z dyskusji nasowaja sie same, jest kilka wyjsc na wyjscie z takich sytuacji, albo byc dobrym sprinterem, wyjatkowym negocjatorem, albo umiec sie bronicatakowac, niewspomne juz ze mozna miec tez posture jak np Jarosław Dymek :)

 

Kilka osob juz wspominalo o sztukach walki, ja bym chcial polecic BJJ czyli Brazylijskie JiuJitsu, to jest sztuka walki nastawiona na ulice, łaczy ona w sobie duzo dosyc prostych i bardzo skutecznych technik z roznych sztuk walki, jak np Judo, Aikido i innych, zaskakujace sa dlamnie sposoby na uwalnianie sie z roznych chwytow ktore moze zastosowac nam pzeciwnik, jak duszenia itp :)

Jestem zadowolony z tych treningow, najbardziej z tego, ze ostatnie 40 minut "bawimy" sie w symulowane walki, ktore zaczynaja si eod takich typowek zaczepek.

Szczerze polecam, na BJJ szybko mozna sie nauczyc przydatnych umiejętnosci.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...