Skocz do zawartości
toman

Narodowy Test Z Języka Polskiego!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przyznam szczerze, że nie mam się czym chwalić.

Skoro założyłeś temat, to wypada się pochwalić wynikiem :mrgreen:

 

Na 40 punktów zdobyłaś (zdobyłeś):

21 czyli 52.5%

Trójka, czyli jak dla mnie standard :lol2: Siadam przy odmianie nazw dziwnych miejscowości. Szkoda tylko, że nigdzie nie umieszczono odpowiedzi z poprawnymi formami ;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się mejla odebrać:D

 

 

Dziękujemy za udział w Narodowym Teście z Języka Polskiego. Na 40 punktów zdobyłaś (zdobyłeś):

22 czyli 55%

 

Jak na osobe ktora miala ostanie zajecia z j.polskiego na maturze 6 lat temu, to calkiem niezle:)

ps. wiem wiem jezyka polskiego uzywam na codzien, ale na pewno internet odmóżdża, a w tescie byly kosmosy:P wiec czuje sie rozgrzeszony ^^

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za udział w Narodowym Teście z Języka Polskiego. Na 40 punktów zdobyłaś (zdobyłeś): 25 czyli 62.5%

 

Może bym się na -4 załapał. Shame :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj słabo coś wyszło. Tylko 29 punktasów (72.5 %). ;[

 

Chyba czas porzucić stołek nadwornego korektora w redakcji. ;]

 

 

BTW, Józków. Co to kurna za nazwisko?

No chyba, że chodziło o rodzinę Józków od imienia męża - na wsiach kiedyś tak się mówiło. I syn, powiedzmy, Józefa i Marii to właśnie Wojtek Józków.

Ja np. u babci na wsi byłem wnukiem Olesiów (dziadek miał na imię Aleksander).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj słabo coś wyszło. Tylko 29 punktasów (72.5 %). ;[

 

Chyba czas porzucić stołek nadwornego korektora w redakcji. ;]

 

 

BTW, Józków. Co to kurna za nazwisko?

No chyba, że chodziło o rodzinę Józków od imienia męża - na wsiach kiedyś tak się mówiło. I syn, powiedzmy, Józefa i Marii to właśnie Wojtek Józków.

Ja np. u babci na wsi byłem wnukiem Olesiów (dziadek miał na imię Aleksander).

Tylko wtedy ja bym to napisał z małej a nie dużej litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test jest trochę źle zrobiony. Np. te przysłowia. Ktoś może ich po prostu nie znać. Co wcale nie oznacza że nie zna gramatyki i ortografii. Albo zadanie z poprawną wymową. Powinny być pliki dźwiękowe i wtedy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test jest trochę źle zrobiony. Np. te przysłowia. Ktoś może ich po prostu nie znać. Co wcale nie oznacza że nie zna gramatyki i ortografii. Albo zadanie z poprawną wymową. Powinny być pliki dźwiękowe i wtedy wybór.

Dokladnie, ja np nigdy nie slyszalem tego okreslenia na kogos kto biega po roznych miejscach probujac cos zalatwic albo to drugie o skrywaniu tajemnicy... Przydalyby sie prawidlowe odpowiedzi po zakonczeniu calego testu, czyli po 22 kwietnia. Bylby z niego wiekszy pozytek bo teraz nie wiem co zrobilem zle, a co dobrze.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj słabo coś wyszło. Tylko 29 punktasów (72.5 %). ;[

 

Chyba czas porzucić stołek nadwornego korektora w redakcji. ;]

 

 

BTW, Józków. Co to kurna za nazwisko?

A nie było to "Jóźków" czasem? Naprawdę jest takie nazwisko, jeden u nas w firmie się tak nazywa. Pozdruffki i cmoka$ski.

Na 40 punktów zdobyłaś (zdobyłeś):

27 czyli 67.5%

Okryłem się hańbą. Pora umierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zabilo zadanie, w ktorym jedna z odpowiedzi byla "dopuszczalne potocznie" - skad ja kurcze mam wiedziec, co wg. autora jest potocznie dopuszczalne?

 

EDIT:

Dziękujemy za udział w Narodowym Teście z Języka Polskiego. Na 40 punktów zdobyłaś (zdobyłeś):

27 czyli 67.5%

To co, Sikor, oficjalnie umywamy rece od bledow na portalu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...