Skocz do zawartości
romek

Konkurs Genius

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Wraz z firmą Genius przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Prócz topowych myszy, przede wszystkim do wzięcia jest najnowszy zestaw głośników SW-HF5.1 5100, następca osławionego modelu 5005. By wziąć udział w zabawie, wystarczy udzielić poprawnych odpowiedzi na kilka bardzo prostych pytań. Chętnych zapraszamy do rozwinięcia, nagrody czekają właśnie na Was.

 

Aby odpowiedzieć na pytania, wejdź TU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która nagroda do mnie przyjedzie tym razem? :D

 

Głośniczki za 3 miejsce już znam, bo dziewczyna ma takie - świetnie grają :)

 

Powodzenia dla wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze, ladne glosniki z przyzwoitą ilością watów. Pytania banalnie proste. Czasem odnosze wrazenie, ze wzór odpowiedzi jest niejako podpowiedzią:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland musimy się chyba zaprzyjaźnić, bo mamy podobne szczęście :D, choć pamiętam, że kiedyś wygrałem takie coś na ptasie mleczko, ale wsadziłem do tego przyprawy :D

 

Kolejne wypasione konkurskiwo z ekstra nagrodami, pozdrowienia dla organizatora/ów :)

 

Mam pomysł na następną nagrodę: wyczyszczenie ostrzeżeń :D

Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę głośniki i nową grafę. Później możecie brać wszystkie inne nagrody ;p

 

Ten pomysł z konkursami co dwa tygodnie naprawdę przedni, wyrazy uznania dla Romka. Za to, że chce mu się nas uraczyć.

 

ADD: No i poszło.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz romku, szalejesz ^_^ Wyrazy uznania za tę serię konkursów.

 

Odpowiedzi poleciały, a co. Znając moje szczęście to pewnie znowu ath i stivo zgarną nagrody :lol:

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie by podsycić temat puściliśmy artykuł na temat głównej nagrody. Głośniki są przednie więc warto trzymać (za siebie) kciuki. Konkurs kończy się już niedługo. Noc z czwartku na piątek lub sam piątek.

 

Kolejny konkurs będzie miał o wiele więcej nagród więc prawdopodobieństwo wygranej rośnie prawie 3-krotnie. Czekam jeszcze na materiały i 15 maja kolejny konkurs przygotowuje dla Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że kolejny konkurs. Ja również wysłałem odpowiedzi.

<domysły_mode_on>

Mam takie wrażenie, że koledzy andrew777 i Gi3r3k mogą być zwycięzcami :wink:

<domysły_mode_off>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam ze chocby bylo 20 konkursow pod rzad to i tak nic nie wygram :lol: takie szczescie

 

ale trzeba probowac

Dla ludzi jak my wymyslono automaty z coca-cola - wrzucasz los za dwa zlote i wygrywasz :D

 

Co mi przypomina ,ze trzebaby maila wyslac dzis wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie prawda ;], ale raczej odpowiedziałem dobrze. Dla ułatwienia można by było zrobić jakiś taki automatyczny system, że wysyłałby maila z informacją o tym czy podane odpowiedzi są poprawne. Zmniejszyło by to wątpliwości co do odpowiedzi i nie trzeba by było czekać w napięciu do końca konkursu ;).

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...