Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przez wszystkie te rozmowy, że zakończenie jest ME2 jest gorsze od ME1, byłem mile rozczarowany. Chyba jestem jedyny ale mi się podobało :) I chyba też jeden z nielicznych, który uważa że dwójka jest naprawdę fajna i lepsza od jedynki. Może jestem dziwny, ale przyznam, że mi się naprawdę lepiej grało w dwójkę.

 

ps. i piszę to świeżo po przejściu ME1, które to zrobiłem w ramach oczekiwania na ME2.

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

Jakie?

 

 

Bo właściwie każdy z członków może zginac, jeden, dwóćh, trzech. Mogą zostać też co najwyżej postrzeleni. Sami też decydujemy co zrobimy z .. no wiadomo czym. :) Pod koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "zakonczenia"
bo albo wysadzisz albo nie i albo przy tym zginiesz albo przezyjesz, nie wliczlalem do tego sceny przy trumnach bo to wtedy daje nam chyba dodatkowe 3 mozliwosci. a 3 bo shepard ginie dopiero wtedy gdy nikt z druzyny nie przezywa wiec joker i tak stoi przy 11 trumnach. a zakonczenie to ostatnia rozmowa Ilusiv Men'a z shepardem/jokerem

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez wszystkie te rozmowy, że zakończenie jest ME2 jest gorsze od ME1, byłem mile rozczarowany. Chyba jestem jedyny ale mi się podobało :) I chyba też jeden z nielicznych, który uważa że dwójka jest naprawdę fajna i lepsza od jedynki. Może jestem dziwny, ale przyznam, że mi się naprawdę lepiej grało w dwójkę.

 

ps. i piszę to świeżo po przejściu ME1, które to zrobiłem w ramach oczekiwania na ME2.

Przed chwilą skończyłem - 26 godz. gry z małym haczykiem (ale nie przechodziłem wszystkich zadań pobocznych).

Samo zakończenie imo jest gorsze niż w jedynce, ale ogólnie grę ocenię lepiej. Większa grywalność przede wszystkim, a to się liczy najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , troche dziwnie zacząłem grac w mass effect najpierw przeszedlem 2 i po wielu wspaniałych godzinach zainstalowałem 1 i tu zaczął sie problem 2 chodzila mi na max ustawieniach nie schodzac z 55-60 fps za to w 1 straszne problemy filmiki smigaja 60 fps ale gra 25-45 , stawiam na sterowniki ale moze ktos spotkal sie z czyms takim ( mam najnowsze sterowniki ) ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26h to rzeczywiście nie wiele widziałeś :)

Mam jakieś 22h na save, zrobione wszystkie misje lojalnościowe i wszystkie odkryte dotychczas poboczne questy. Jestem po misji z modułem IFF, mam już pełną ekipę.

 

Mógłbyś oszacować ile jeszcze czasu gry z głównego wątku mi zostało?

 

Shepard ma 22lvl.

 

 

6-8h. Mniej jeśli zrobiłeś wszystkie ulepszenia.

thx

 

Nie wiem jak wyciągacie ponad 40h z tej gry. Chyba na skanowaniu planet. Btw. bardziej durnego dodatku do gameplaya dawno już nie widziałem w grze klasy AAA, już wolałem rozbijać się Mako w ME1.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! można wiedzieć z kim są te wątki ? jakie mamy możliwości

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "wybadałem możliwości"
tali i miranda . Czy to oznacza że egzekutorka i jack też mogą być nasze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "@up"
Z tych co napewno wiem to Tali, Miranda, Jack i oficer Chambers (ta psycholog/sekretarka). A wlasnie nie wiem czy egzekutorke tez mozna poderwac to wtedy by wychodzilo ze 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaciekawiliście mnie tymi wątkami miłosnymi :)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "konkretniej"
przy pierwszej grze zaliczyłem tylko Jack. Teraz akurat kończyłem drugie podejście i zaliczyłem jeszcze Mirande. Ciekawy motyw po tym jest.

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "samara/morinth"
w trakcie gry zabiłem Samare i wybrałem Morinth. Ta niestety przy próbie "zbliżenia" zabija mnie :( czy z samarą byłoby inaczej?

Mam zonka. Przeszedłem gre drugi raz

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "i"
tym razem miałem lojalność wszystkich poza Tali i wszystkie upgrade'y. Robiłem tak, żeby nikt mi nie zginął i tak się stało (oglądałem wszystkie filmiki), ale gdy kontynuuje grę to nie ma Tali. Jest napisane, że jest martwa. Czy to jakiś bug?

Nie miałem jej lojalności, bo przy kłutni z Legionem wybrałem jego stronę i później pomimo, że mam prawie max paragon nie było dostępnej tej opcji w rozmowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bug ja też tak miałem . Skończyłem grę i straciłem członków których nie powinienem stracic . Aktualnie ukończyłem gre drugi raz i tym razem wszyscy przetrwali . Własnie sobie z nimi pogawędziłem .

 

Pozostaje teraz skopiowac save-y i odstawic grę na pułkę . Ah chciało by się popykac już w trójke . Ciekawe czy nastepna czesc wiecej rozjasni niz ta , obecna pozostawia wiele niedomowien .

 

BioWare na pewno szybko nie zrezygnuje z serii Mass Effect , jak dotad to zyła złota .

 

edit

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "@pawelekmal ( samara )"
dobrze wiedziec . Przy samarze jest tak że ona stwierdza ze jest za stara co za tym idzie nie jara i bedzie nam słóżyc ale bzykac sie z nami juz nie będzie . Bo to nie na miejscu , wbrew kodeksowi , bla bla bla

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Mozliwe stosunki ktore odbylem"
Jack , Tali , Miranda . Pisaliscie o psycholog czy ktos moze z nia zrobic film i wrzucic na youtube ? ewentualnie jak doprowadzic do zblizenia .
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Psycholog"
Edytowane przez Suanis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...