Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Sayonara Zetsubou Sensei - jestem po dwoch epkach... ktos mi wyjasni o co w tym chodzi? :P Mam wrazenie, ze mam za niski poziom alkoholu albo ziola w organizmie ;)

A to ta pierwsza wersja Zetsubou Senseia czy jedna z tych pozniejszych ? Bo imho dobry dowcip skończył się na pierwszej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Do czego służy opcja Mylist options >> Correct data if different w AOM?
  • Chciałbym, aby anidb mi podpowiedziało co może mi się spodobać. Jak to najlepiej zrobić? Jak rozumiem muszę zaktualizować mylist, zaznaczyć co oglądałem i wystawić jakieś oceny? Gdzie później znajdę te rekomendacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Kiedyś w my_list na stronie była zakładka "hints" w której podpowiadało Ci co może Ci się spodobać - ale generowała za dużo zapytań do bazy danych, więc do czasu aż ktoś wymyśli jakiś wydajny algorytm opcja jest wyłączona.

 

1. Nie używam AOM ale wydaje mi się że brzmi to jakbyś mógł zmieniać my_list offline, a potem połączyć się ze stroną i zsynchronizować dane w obydwu miejscach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Zero no Tsukaima"
Właśnie obejrzałem 1. epek 3. serii (Princess no Rondo) i w kółko to samo. O ile jeszcze w 1. serii bawiły mnie akcenty ecchi, szmacenie Saito przez Zero i śmieszna (pozytywnie) fabuła, a w 2. serii znowu to samo, tyleże mój entuzjazm skurczył się jak chiński T-Shirt po praniu, to 3. seria już mnie wk@#$ia. Chciałbym, aby anime zakończyło się śmiercią Louise w wyjątkowo okrutny sposób, bo już nie mogę zdzierżyć jej zachowań. Generalnie Saito również mnie wk@#$ia, bo jak ten "głupi pies" ciągle lata za swoją panią. Siesta początkowo rozkochała mnie w sobie, ale już po XX epków też mnie wk@#$ia - jest taka idealna, wyrozumiała i milutka. Jedyne postacie jakie polubiłem, to ten dobry-zły nauczyciel (zapomniałem jak go zwą) i wujaszek Siesty. Zdecydowanie te wątki zasługują na rozwinięcie, a może i na osobne anime.
Jeśli złamałem komuś serce swoją opinią to przepraszam, ale musiałem się gdzieś podzielić tymi emocjami, a do rana nie wytrzymam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem sobie 3 dni temu Fate Stay Night którego nie oglądałem z TL aby poprawić ratio na BakaBT i tak sobie pomysłem a co mi tam obejrzę sobie ładna wersja od Thory nie będzie tak leżeć 15gb na dysku :) jak siadłem we wtorek o 22 tak zakończyłem pierwszą połowę o 4 nad ranem lol w środę skończyłem, bardzo dobre anime a nuta w nim naprawdę konkretna i klimatyczna.

Możecie polecić coś w podobnych klimatach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GANTZ - lojezusicku, nareszcie przez to przebrnalem, z trudem bo z trudem, ale jednak. Jak juz chyba kiedys wspominalem, poczatek naprawde denny, potem w sumie podobnie, a na koniec wcale nie inaczej... Kompletnie to anime do mnie nie przemowilo, te cale alieny, dialogi, brutalnos itd rysowaly mi na twarzy tylko usmiech, i to nie z zadowolenia (az tak ze mna zle nie jest ;)), a raczej z politowania :) Ogolnie wykonanie lezy i kwiczy. No ale skonczone, wiecej juz sie patrzec na to nie bede musial.

3/10

 

Ogladal juz ktos Valkyria Chronicles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niedawno przeszedlem przez berserka i jestem pod wrazeniem ;] moglo by byc go wiecej :P mange tez cala machnalem i czekam na dalsze chaptery :] ale Guts to rasowy "badass" ;)

 

Basiliska jakos nie moge skonczyc utknolem na 13 epku, taki jakis jest, poczatek dobry pozniej juz tak sobie.

 

Polecacie cos najlepiej podobnego do berserka ;P??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladal juz ktos Valkyria Chronicles?

Ja wlasnie ogladam, ale ciezko mi bezstronnie sie wypowiedziec jak to sie prezentuje jako samoistna calosc bo ogladam z pozycji osoby , ktora i tak wie wszystko o wszystkich bohaterach i wie jak sie skonczy glowny plot (bo to wszystko jest mocno oparte na grze z PS3).

 

Poczatek ciekawy i mocno zakrecony, srodek juz sie slabszy robil, koncowki jeszcze nie obejrzalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niedawno przeszedlem przez berserka i jestem pod wrazeniem ;] moglo by byc go wiecej :P mange tez cala machnalem i czekam na dalsze chaptery :] ale Guts to rasowy "badass" ;)

 

Basiliska jakos nie moge skonczyc utknolem na 13 epku, taki jakis jest, poczatek dobry pozniej juz tak sobie.

 

Polecacie cos najlepiej podobnego do berserka ;P??

 

Blade of the Immortal zdaje się być miodne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać zachwalanego Tentai Senshi Sunred -_-

Straszna słabizna jak na parodię. W sumie dobre gagi można policzyć na palcach jednej ręki. Dziwi mnie wysoka ocena na anidb (8.59?), dla mnie toto nie jest godne niczego powyżej 6/10.

 

Dobrze, że wcześniej obejrzałem Natsume Yuujinchou wraz z drugim sezonem które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, zatem ciąg dobre/złe/dobre/złe anime nie został zachwiany.

Teraz pora nadrobić drugą serię melancholii....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Blade of the Immortal zdaje się być miodne ;)

Szkoda , ze tylko zdaje ;) Bo generalnie Blade mnie wynudzil tak ze skonczylem na niego czekac po kilkunastu epkach, mange zabrnalem kilka chapterow dalej.

 

Ano wlasnie... Doslownie przed momentem skonczylem Blade of the Immortal. Niestety anime pokrywa tylko 5 pierwszych tomow z mangi, a ta ma aktualnie 25 i wciaz leci, przez co anime nie ma "wlasciwego" zakonczenia. IMHO poziom odcinkow troche nierowny, jedne nawet ciekawe, inne juz nie bardzo. Ogolnie cala historia moglaby byc ciekawa, bo nie wyglada na taka prostacka, tylko co z tego, jak nie ma wiecej odcinkow i chyba nawet nie wiadomo, czy powstana :) Za mange pewnie nie bedzie mi sie chcialo brac. Klimat calkiem niezly, rysunek mi sie podobal, animacja daje rade. Mimo to, IMHO spokojnie mozna sobie darowac.

5/10

 

W ostatnich dniach siegnalem jeszcze po Sengoku Basara. Naczytalem sie wczesniej, ze na podstawie gry, wiec od razu nastawilem sie, ze nie bedzie to nic nadzwyczajnego. I bardzo dobrze zrobilem, bo sie nie zawiodlem a i stwierdzam, ze jest to calkiem niezle anime, ktore przyjemnie sie ogladalo. Od razu zwraca uwage starannie wykonana oprawa graficzna, muzyka ladnie sie wpasowuje. Na plus wykorzystanie kilku watkow historycznych - tylko aby ktos czasem tego nie traktowal jak historyczne anime - dodanie odpowiedniej ilosci satyry i mamy calkiem udany miks. Superpowersy calkiem spoko, jednak nieco kwiczy ukazanie niektorych walk. Fabula prosta jak drut, ale w niczym to nie przeszkadza - czasem mialem skojarzenia ze scryed (motyw z dwoch gosci, ktorzy uwielbiali sie nawzajem tluc - seiyuu od kazumy ze scryed i mugena z champloo)). Nie nudzilo mnie, nawet nie bylo jakichs irytujacych postaci czy motywow. Chociaz ostatniego dwa odcinki nieco mnie zawiodly. Mimo tego swoje smaczki ma (np "rozmowy" Yukimury ze swoim panem, czy kon z akcesoriami od harleya ;)). Z przyjemnoscia zobacze drugi sezon, ktory ma sie pojawic w tym roku.

6/10

 

 

//edyta:

No to zaczynam Valkyria Chronicles.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakończyłem Code Geass i powiem że to najlepsze anime jakie widziałem (w sumie w d. byłem i g, widziałem bo za dużo anime nie oglądałem) ale jak dla mnie dużo lepsze od tak zachwalanego Death Note.

Code Geass 10/10

Death Note 7/10

 

Może mi ktoś polecić jakieś anime podobne do tych 2 tytułów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakieś anime podobne do tych 2 tytułów?

Mnie nic nie przychodzi do głowy. To wyjątki. Mało jest takich.

 

Ja tymczasem walczę z ARIĄ - najnudniejszym anime świata. I poza tym, że można by nim leczyć bezsenność, nie jest znowuż takie złe. Jakkolwiek niezgodnie to brzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłbym się czy nie jest to wykonanie tego pana...

 

 

 

Macross Frontier - 7/10, początkowo wciąga i zaskakuje, niestety końcówka już taka nie jest ;F a nawet nużąca.

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłbym się czy nie jest to wykonanie tego pana...

 

Proszę, nie przy obiedzie!

 

 

faktycznie, cały/a ten/ta hhhi64 to chyba facet ;) Ma nieco za grube dłonie jak na kobietkę. A często je zasłania, toteż można tak podejrzewać.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=rfbgrhMzgtw...feature=related

 

komentsy:

 

its a dude. not a girl.

 

i odpowiedź:

 

I know. So? Those legs are still wonderful!

 

:wacko:

_____________________________________

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...