Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

@up czyli ostra mucka :D

 

Auriga rlz :D

Auriga, Runing Man, Magic Pad. Gdyby Top wo Nerae! 2 Gekijouban miało taką dynamikę....

Właśnie stwierdziłem że brakuje mi czegoś pokroju Black Lagoon :(

 

 

Obejrzałem kilka tych AMV i są spoko.

Ale żadnej mucki nie uświadczyłem, jeżeli chodzi o muzyke to jest raczej z tych spokojniejszych :rolleyes:

Dużo im brakuje do AMV z DMC :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak na złość nie ma żadnych cięższych kawałków ;)

 

BTW. Chciałem kiedyś to Kiddy Grade zobaczyć, ale po połowie epka dałem sobie spokój ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzalem Canaan i... szczerze mowiac spodziewalem sie czegos lepszego. Mialem ochote na strzelanke i troche tego strzelania bylo, ale ogolnie niestety sredniak. Ogladalem to bez jakiegos wiekszego zaciekawienia, bez emocji. Za to byla fajna animacja ;)

5/10

 

Udalo sie... skonczylem wreszcie Wangan Midnight... i powiem, ze do Initiala nie ma w ogole podejscia - odpada w przedbiegach. Nie ma to powera, jakies takie dretwe od poczatku do konca, wyscigi to nie wyscigi, nie czuc tych emocji, za to fajna muzyka. Generalnie jest ok, ale nic wiecej - strasznie sie dluzylo.

5/10

 

Dzisiaj wzialem sie jeszcze za druga czesc GANTZa, bo lezy od tych kilku miesiecy i mi tylko miejsce zajmuje... Moze na dniach sie uda, zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Canaan nie było aż tak złe ;)

 

A na pewno lepsze od Blassreitera który po masakrycznie nudnym początku robił się ciut ciekawszy po mniej więcej 10 odcinkach. W zasadzie można podsumować go jako połączenie cycatych lasek + dziwnych mechow + bezsensownego story ;) 6/10

 

Acha i poswiecilem sie dla dobra ogolu ogladajac w ciemno kilka produkcji nowego sezonu.

 

Ookamikakushi - nawet niezle. Tajemnicze atmosfera ciutke przypominajaca Higurashi (tajemnicze znikniecia , tajemnica malego miasteczka itp). W dodatku co dosc rzadkie w nadchodzacym sezonie kompletnie pozbawione fanservicu ;)

 

Baka to Test Shokanju - dosc zabawna szkolna komedia. Da sie obejrzec choc poczatek daleki od wybitnego.

 

Ladies versus Butlers - chce odszkodowanie za odniesione uszkodzenia mózgu. Crap porównywalny z Queens Blade przy którym Rosario to Vampire to szczyt dobrego smaku :) Słabawa komedia starająca się nadrobić za pomocą ecchi braki w wykonaniu.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Canaan nie było aż tak złe ;)

Dlatego taka ocena (no... moze w porywach do 6 :unsure: ), bo az tak dobre tez nie bylo ;) Ponownie draznily mnie glupie wstawki komediowe, piskliwe panienki, a niektore teksty/dialogi doprowadzaly do irytacji :) No coz...

 

Chyba wezme sie teraz za Tokyo Magnitude 8.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spice And Wolf II - mniej lub bardziej bezposrednia kontynuacja pierwszej serii, tym razem scenariusz ciazy bardziej w strone zwiazku Horo i Lawrence'a, choc nie brakuje suspensu zwiazanego z zakreconymi pomyslami handlowymi Lawrence'a. Grafika i muzyka jak w sezonie pierwszym (no, pojawilo sie troche nowych melodii, ale ogolny klimat jest identyczny), OP i ED moim zdaniem duzo gorsze niz w S1.

Ogladalem z najwyzsza przyjemnoscia, znow musze ponarzekac na krotkosc - kto to widzial 12 odcinkow? :P

Ode mnie zdecydowana dziewiatka.

 

A teraz czas na DtB2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tokyo Magnitude 8.0 - elegancko zrobione anime od poczatku do konca i co najwazniejsze, dosyc realistyczne. Bardzo fajnie przedstawiona historia, dobre postaci oraz dobrze ujete relacje miedzy nimi, ilosc odcinkow w sam raz - nie ma zbednych dluzyzn. Animacja stoi na wysokim poziomie, muzyka ladnie sie komponuje. Ogolnie kawal dobrego anime. Po ostatnich trzech sredniakach/niewypalach (no, czterech, bo jeszcze jeden caly czas mecze...), dobrze bylo dla odmiany obejrzec w koncu cos porzadnego.

Ocena bedzie tytulowa - mocne 8.0/10

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakieś fajne Anime z króciutkim opisem bo coś dobrego bym obejrzał, ale nie mam pojęcia czym warto się zainteresować. Dodam, że ostatnio oglądałem Cowboy Bebob , Samuraj Champloo , Ghost in the Shell i Afro Samurai wszystkie powyższe bardzo mi przypasowały wczoraj zacząłem oglądać Hellraising oglądnąłem 3 odcinki, ale jakoś niespecjalnie mnie wciągnął. Jakbyście mogli coś polecić to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy i seriale, czytam czytam tyle, że tego jest bardzo dużo, a u mnie z czasem tak średnio więc wolałbym się skupić na perełkach. Na pewno są tak zwane pozycje obowiązkowe, czy kultowe, które są oczywiste dla fana Anime, a dla mnie jako laika niekoniecznie podałem tytuły bo być może ktoś na tej podstawie podsunie coś w tych klimatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelna klasyka:

 

Cowboy Bebob (już masz), Gits 2 seriale i 2 filmy, Evangelion, Berserk, Gundam Seed, Sekkai no Senki, Gungrave, Macross, Code Geass, Twelve Kingdoms, Noir.

 

Masa innych , ale na razie zobacz czy cos z tego ci sie nie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że ostatnio oglądałem Cowboy Bebob , Samuraj Champloo , Ghost in the Shell i Afro Samurai wszystkie powyższe bardzo mi przypasowały

Black lagoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak sie składa, że Berserka mam to sobie dzisiaj zaczne oglądać bo jak mówie Hellsing po 3 pierwszych odcinkach jakoś mnie nie wciągnął zobaczymy. Dzięki za podsunięcie tytułów pewnie w niedługim czasie wrócę po więcej :rolleyes: .

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darker Than Black 2 - rewelka, nie chce sie przestac ogladac. Koncowka tradycyjnie zakrecona jak sloik z dzemem ;) Kreska ta sama co w pierwszym sezonie, OP i ED IMHO slabsze, za to soundtrack ogolnie bardzo dobry - zroznicowany i swietnie pasujacy do akcji. Przeszkadzalo mi troche ciagle powtarzanie "efektu Sailor Moon", raz by wystarczyl... ale pomysl z dziewczynka biegajaca z PTRD jest w pytke :P

 

Ode mnie 9/10. I can has third season now? :unsure: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...