Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

S01E01 ;)

Chodzi mi dokładnie o ichniejszy film :)

 

Obejrzałem sobie Initial D Live Action teraz...

Jak się zaraz nie opamiętam to zrobie całego Initiala jeszcze raz, zaczynając od zaraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Initial D to było to :) ile można oglądać podobnych wyścigów.... a jednak wciągało. Może za sprawą genialnej muzyki ;] Świeżo po obejrzeniu całości ściągnąłem pełny ost i przez długi czas słuchałem w kółko.

 

Ja obejrzałem tylko dwa live action: Death Note, Lovely Complex i chyba 2ep GTO. Wszystkie anime moim zdaniem genialne w swojej kategorii, za to live cienizna... jednak ciężko dorównać treści jaką da się przedstawić za pomocą kreski.

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zawsze tak jest. Initial D live action jeszcze uszło, ale ostatnio chciałem obejrzeć DMC i się po prostu nie da, jest taka porażka że rzygać się chce. Powinni sobie uświadomić, że nie można przenieść dokładnie takich samych zachowań z anime do RL. Ale pewnie są i tacy którzy się tym podjarali.

 

http://www.youtube.com/watch?v=CbE-CvRBB6w :damage_wall:

 

Nie wiem... może miałem po prostu zły dzień i spróbuję jeszcze do tego podejść kiedyś.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem jeszcze Nodame Contabile.

Po pierwszym odcinku serialu miałem siekę z "musku" ;)

Zupełnie inaczej się to ogląda, i rzeczywiście anime jest o wiele lepsze, bo tam zawsze jakieś dziwne akcje czy zachowania wyglądają normalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon 3rd Season aka Roberta's Blood Trail (OAV) - 17.07.2010 :D

anidb / anime news network / oficjalna strona

oj tak, nie moge sie juz doczekac :)

 

Przy okazji Initial D - calosc poszla mi sie czesac razem z dyskiem... Teraz trza bedzie dorwac wszystko jeszcze raz - niewykluczone, ze tez sobie machne calosc ponownie ;)

 

@zzizzy:

Bomb a Head ;) imho OP jest calkiem niezly - jak przewaznie je przewijam, tak ten czasami sobie zostawie :) szkoda, ze reszta jest juz biedniejsza - na razie po 11 odcinkach jestem.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice. Dużą część nagrodzonych widziałem także można uznać 2009 za sycący.

 

Toradora! i Bakemonogatari FTW!1 Clannad:AS - naprawdę irytujące jak człowiek płacze jak bóbr [; Kara no Kyoukai dokończyć, obejrzeć Hatsukoi Limited & Eve no Jikan :D

 

Poproszę żeby doba trwała 36h i Dębowe mniej kopało :D

 

BTW. Zacząłem oglądać Rozen Maiden - strange...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozen się robi lepszy później początek faktycznie strange.

 

Heh kurcze ale ja ciemny człowiek myślałem , że Toradora to komedia a tu ciach best romance :lol2: Hmm muszę to w końcu skończyć.

 

Obejrzałem ostatnio też Kurokami w sumie 23 odcinki smętnej sztampy na obrabiany po raz tysięczny temat Ździsiu ciach!ła spotyka super dziewczyne z nieziemskimi mocami i razem wyruszają by uratować świat przed zagładą przy okazji zbierając mini-harem. Znaków szczególnych czy czegoś innego odróżniającego od tłumu nie stwierdzono, nawet kreska brzydka a muzyka jak cała reszta do zapomnienia. Tylko dla fanów gatunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ostatnio też Kurokami w sumie 23 odcinki smętnej sztampy na obrabiany po raz tysięczny temat Ździsiu [ciach!]ła spotyka super dziewczyne z nieziemskimi mocami i razem wyruszają by uratować świat przed zagładą przy okazji zbierając mini-harem. Znaków szczególnych czy czegoś innego odróżniającego od tłumu nie stwierdzono, nawet kreska brzydka a muzyka jak cała reszta do zapomnienia. Tylko dla fanów gatunku :)

 

A mnie się podobało jak w 1 odcinku się bili, tak na pięści.

I tylko to, gdzieś w połowie wymiękłem na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez całą resztę też tak walki wyglądały najpierw trochę kopniaków z obowiązkowym kopem wysyłającym kogoś w jakiś twardy obiekt po którym wstawał otrzepywał się potem power up i dragon ballowe strzelanie mocami na zasadzie "moja szmoc jest większa niż twoja" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem "Michiko to Hatchin"! Całość wciągnąłem w 2 dni. Najlepsze anime jakie oglądałem od dosyć długiego okresu. Podobnie w sumie do niczego (może main frmale przypominała nieco Revy/Levy z Black Lagoon), ale za to oryginalne i wspaniałe. Wszystko mi się w nim podobało. Mocne 10/10

Kto jeszcze nie obejrzał niech nadrabia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toradora - jestem po 19 odcinkach i w sumie chyba nie moge dodac nic, co nie zostalo juz tu powiedziane ;)

 

Aha - wcale mnie nie dziwi nagroda Best Romance, na Best Comedy to IMHO jest tak umiarkowanie smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę napisać o FMA ostatnie kilka odcinków jest zwyczajnie świetne. Pamiętam jak miałem pewne obiekcje co do jakości jak seria się zaczynała za to teraz uważam, że nowe FMA zmiażdżyło starą wersje bez litości :D zaraz biore się za 50 odcinek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Hunt - miałem kaprys, grzebałem po dysku i przeglądałem nie mogąc się zdecydować i w końcu padło na Ghost Hunt. Nie zawiodłem się. Nie opiera się na fanservice, nie zawiera śmiesznego patosu, jest to bardzo normalna seria (zaleta). W największym skrócie - grupka egzorcystów i medium rozwiązują przypadki nawiedzenia przez duchy. Sprawy, które przychodzi im rozwiązywać, zabierają średnio po 3-4 odcinki i jest ich w sumie 8 o ile dobrze pamiętam. Postacie są w porządku, szczególnie Mai od początku daje się lubić, Naru na swój sposób również (to jest główne duo). Troje egzorcystów jest dorosłych zatem przynajmniej unikamy wrażenia, że znowu same dzieciory świat ratują. ;)

8/10 (very good), chociaż może trochę zawyżone.

 

Teraz znowu mam dylemat, tyle tego mam a nic się nie prosi o obejrzenie...

Zacząłem Rental Magica ale to jest chyba jakieś anime wykrojone z szablonu, chyba przyjdzie mi porzucić.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rental magica jest słaba. Kiedyś to widziałem i nie jest to produkt zapadający w pamięć. Do tego zakończenie było spaprane z tego co pamiętam.

 

Skończyłem Frontiera - przepiękne anime , chociąż na początku trudno mi było się przebić przez pierwsze 2-3 epki. Najfajniejsze były połączenia walk ze śpiewem. Spokojnie 9/10. 

 

Obejrzałem też w końcu Spice & Wolfa S2 , ale jakieś takie poczucie niedosytu zostaje, a akcja kończy się w momencie w którym powinno nastąpić kolejne co najmniej kilka odcinków. 8/10 ode mnie bo jednak jest gorszy od S1.

 

Hmm teraz pora na antyczne Romance of Three Kingdoms skoro obecny sezon nie rozpieszcza to można starocia i zaległości nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berserker jakoś mnie nie zachwycił... po 14 epkach dałem sobie spokój. Może Trigun da radę.

 

Inna sprawa że gram w Sora no Kiseki. Co prawda całość po japońsku, ale intuicyjnie się gra :D

Trochę pomocy z solucją, gdzie trzeba orientacyjnie iść żeby ciągnąć wątek dalej [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem też w końcu Spice & Wolfa S2 , ale jakieś takie poczucie niedosytu zostaje, a akcja kończy się w momencie w którym powinno nastąpić kolejne co najmniej kilka odcinków. 8/10 ode mnie bo jednak jest gorszy od S1.

 

Mam podobne odczucia po obejrzeniu 2 serii. Tego, że będzie słabiej niż w pierwszej się spodziewałem, ale takiego urwania akcji już nie.

 

Wczoraj zjadłem Time of Eve - nagrody za najlepsze anime 2k9 i best sci-fi jak najbardziej zasłużone. Kawał dobrej historii, tylko czemu tak krótkiej...-_-

 

Rozłożyło mnie to (Sengoku Basara):

Dołączona grafika

WTF? ::blink:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...