Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jakos na koniec zbytnio mi to nie wyglada. Za biedny.

 

NHK ni Youkoso! zaliczony i moge od serca polecic te anime. 9/10

 

BTW. Nadrabiajac zaleglosci teraz wiem ze Orgiusz ma obojniaka w avatarze ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoona mi nie żal - ten drugi sezon był jakiś taki mało porywający dla mnie.

 

Ale wspomnę o takim dziwnym tytule jak Narutaru. Zaczyna się cukierkowo, jak dla najmłodszych, szybko robi się brutalne, zapowiada się fabuła w stylu Geass i potem gdzieś znika. Wykazuje pewne podobieństwo do Elfen Lied czy Jigoku Shoujo. Ogólnie mam mieszane uczucia po obejrzeniu :-P .

 

A, mam pytanie do forumowiczów oglądających anime dłużej: zauważyłem, że przestaje mi się rzucać w oczy "animowatość" anime, ten sposób przedstawiania akcji wydaje się już "prawie normalny". I to nawet w produkcjach rysowanych na sposób xxxHolic czy Gankutsuou. Czy to znak, że należy sobie zrobić przerwę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoona mi nie żal - ten drugi sezon był jakiś taki mało porywający dla mnie.

 

Ale wspomnę o takim dziwnym tytule jak Narutaru. Zaczyna się cukierkowo, jak dla najmłodszych, szybko robi się brutalne, zapowiada się fabuła w stylu Geass i potem gdzieś znika. Wykazuje pewne podobieństwo do Elfen Lied czy Jigoku Shoujo. Ogólnie mam mieszane uczucia po obejrzeniu :-P .

 

A, mam pytanie do forumowiczów oglądających anime dłużej: zauważyłem, że przestaje mi się rzucać w oczy "animowatość" anime, ten sposób przedstawiania akcji wydaje się już "prawie normalny". I to nawet w produkcjach rysowanych na sposób xxxHolic czy Gankutsuou. Czy to znak, że należy sobie zrobić przerwę? :D

Nie wiem co o tym mysla inni, ale dla mnie to normalne. Poprostu "przyzwyczailes" sie do ogladania kreski zamiast aktorow.

Zreszta nie rozumie terminu "zrobic sobie przerwe od anime" (joke).

 

 

s0n1c myslalem ze to tylko rozdwojenie jazni :wink:

Szczegoly, szczegoly :wink:

 

 

Nie wiem czy juz byl wspomniany w temacie Evangelion Shin Gekijouban: Rebuild of Evangelion

Z tego co wyczytalem:

Ma być to jeszcze raz opowiedziana ta sama historia, ale z innego punktu widzenia i z większym naciskiem na akcję niż na psychikę bohaterów, a seria ma się składać z 4 kinówek. Bodajze 4 i ostatnia ma zawierac calkiem inne zakonczenie.

Hmm juz widze ten glos w trailerze:

"4 movies. Different look on the same story. 20% bigger Asuka's boobs. More action, less bullshit.

Evangelion the Movie: Rebuild of Evangelion.

2007"

Ale nie ma co, moje must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś tam mruczałem o tym evangelionie :P

Wziąłem się za D.Gray-man i jak komuś podobało się FMA to na pewno i to mu się spodoba ;) Nie wiek jak będzie dalej akcja poprowadzona ale dotychczas mnie się podoba [;

A ze starszych to sobie oglądam DB :D Przypominają się dawne dzieje jak każdy za małolata w szkole kamehameha robił [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie jestem w trakcie xxxHolic. Nawet niezle, bylo pare fajnych gagow, ale kreska zupelnie mi nie podchodzi. Duzy plus dla serialu, ze chce mi sie to ogladac, mimo jego wygladu.

 

EDIT: i juz po :) Calkiem fajne, kreska w koncu przestala mi przeszkadzac (albo ostatnie odcinki rysowali nieco "lagodniej"). Troche cierpial na syndrom Cowboy Bebopa (brak wyraznie zarysowanej fabuly spajajacej cala serie), troche na syndrom Chobitsow (pol serialu lekko i smiechowo, a potem zaczynaja sie doly), ale w sumie na zle mu to nie wyszlo.

 

Ma ktos namiary na film, w jakiejs normalnej jakosci (na tokyotoshan szukajka wyrzuca mi tylko w 720p)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, mam pytanie do forumowiczów oglądających anime dłużej: zauważyłem, że przestaje mi się rzucać w oczy "animowatość" anime, ten sposób przedstawiania akcji wydaje się już "prawie normalny". I to nawet w produkcjach rysowanych na sposób xxxHolic czy Gankutsuou. Czy to znak, że należy sobie zrobić przerwę? :D

jak wpadasz w rutynę to sprawdź np. Kemonodzume i Mind Game albo ze starszych rzeczy Manie-Manie: Meikyuu Monogatari, Angel's Egg czy Ihatov Gensou: Kenji no Haru.

 

A tak w ogóle, jeśli ktoś szuka czegoś oryginalniejszego to polecam Kemonodzume, co prawda kreska wielu odrzuci ale to naprawdę fajna seria, w odczuciach momentami przypomina Ergo Proxy, plus od czasu do czasu masakrycznie śmieszny czarny humor.

 

Po za tym ostatnio z ciekawszych rzeczy widziałem Sunabouzu aka Desert Punk, czyli taki Trigun z tym że główny bohater jest odwrotnością Washa, a wszystko dzieje sie głownie w komediowej konwencji, choć czasami można doszukać sie poważniejszych wątków, w każdym razie ciekawy to kontrast dla Triguna.

 

Btw ogląda ktoś jeszcze Bleach’a? coś ciekawego zaczęło się może dziać, bo jakoś zwątpiłem po Soul Society.

 

EDIT

@costi

xxxHolic movie? sprawdz tu http://shinsen.b33r.net/

Edytowane przez cookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw ogląda ktoś jeszcze Bleach’a? coś ciekawego zaczęło się może dziać, bo jakoś zwątpiłem po Soul Society.

 

Właśnie skończyła się era fillerów i anime od następnego odcinka wraca do tego co jest w mandze. : )

Edytowane przez Dewelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yah... W sumie 2 razy widzialem jakas kreske anime na AXN'ie ale nie chcialo mi sie za bardzo drazyc co to bylo.

costi tez jakos chce mi sie wiecej strzelaniny, wiecej alkoholu i wiecej Roanapur [; Az sie zastanawialem czy nie odswiezyc sobie GunGrave'a [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na axnie sci-fi lecą: Sakura Wars i Samurai 7 :] a niedługo axn ma zrobić kanał gdzie 24h będą anime lecieć xD aaaaaaaaaa orgia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujace... oby tylko to rzeczywiscie ruszylo i trzymalo jakis poziom.

 

Skonczylem wlasnie drugi sezon Black Lagoon... more, please :D

Uhhh, ja stoje niestety na 16stym... Brakuje jednak troszke czasu ostatnio ;>

Ogladam jeszcze futakoi....Po tym co zobaczyłem w Futakoi Alternative stwierdziłem ze moze wczesniejsze anime równiez było takie fajne, ale niestety to mocny sredniak. Zreszta nie lubie anime o dzieciach XD,

 

 

uhhh, jeszcze dzis na polsatanie lecial titan nowa ziemia....mógłby ktos pisac o takich rzeczach....:<

 

lista animaxa na zachete

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_progr...dcast_by_Animax

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ogladal juz moze ktos jeszcze Afro Samurai'a?

Jak na 1 odcinek przystalo, duzo akcji malo dialogow :D

Ciekawa kreska, glownej postaci glos podklada Samuel L. Jackson, muza by RZA. Szkoda ze bedzie tylko 5 oav'ek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film xxxHolic obejrzany - faktycznie sporo CG, miejscami troche na sile (mozna bylo spokojnie zwyklym rysunkiem zalatwic, powierzchnie nie wygladalyby jak tytulowy bohater topicu pt. "moja pierwsza praca w 3DStudio"). Historyjka krociutka i prosciutka, ale klimat fajny.

 

Hmm, co by tu teraz... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, ogladal ktos Banner/Crest of the stars? Ciagnie mnie do jakiejs space opery...

Zdarzylo mi sie poogladac. Pomijajac kawalki w stylu naparzanie sie impulsami/minami (nie wystepujace wlasciwie na poczatku serii) calkiem ciekawa pozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis ibil wrzucil na anime-alliance samuraia champlo z hammerykanskimi odglosami swiata zywego. No nic tylko sie zastrzelic....

ała... a powiedziec musze ze kazdemu polecam ta serie, szczerze mowiac przypomina ona mi, na swoj sposob, cowboy bebopa - bo tez jest jeden glowny watek, ale kazdy ep jest pobocznym. bo tez muzyka jest swietna w kazdym kawalku [choc zupelnie inna niz w CB, swietny chillout ;]. no i tez animacja walk wymiata, szczegolnie ze jeden z bohaterow wyraznie porusza sie podobnie jak spyke, ktory to z kolei uczyl sie z ni mniej ni wiecej stylu bruca lee.

 

ponizej super spoiler wiec prosze o klik tylko tych co juz widzieli ;]

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
choc niestety mamy happyend... i dlatego wlasnie SC jest gorszy niz CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam nadzieje, ze ktos skorzysta.

 

GTO, rozkrecilo sie po polowie, bardzo fajne sie zrobilo i nabralo ciekawszego schematu, miny onizuki sa bezbłędne, nie ma innego anime ktore mialo by takie super miny.

 

Hachimitsu to Clover, jedno z najśmieszniejszych i najbardziej wzruszajacych anime, wdodatku w jednym, polecam kazdemu, muzyka jest tez swietnie dobrana, jedno z anime ktore ma prawie wszystkie zalety.

 

Hoshi no Koe ( Voices of a Distant Star ) , nie podobalo mi sie, kreska tez nie przypadla mi do gustu, ale nie zaluje bo 25 min to niewiele czasu.

 

Pale Cocoon, dosc oklepany pomysl a nawet ciekawa pozycja, chodz wydaje mi sie ze nie zrozumialem do konca tego anime.

 

Mushishi, genialna kreska, unikalna fabula, bardzo dobre anime, sklada sie z 26 odcinkow nie powiazanych ze soba ( cos jak w bebopie ), czuje, ze bede to za rok niezle wspominal.

 

narcissu, gra ( dokladnie visual novel ) bez zadnych erotyzmow itp. o dziewczynie i chlopcu co sa chorzy czekaja na smierc bo sa smiertelnie chorzy, bardzo wzruszajaca opowiesc, czasem mi sie przypomni wieczorem i potem jest ciezko zasnac :D Glowna zaleta jest przepiekna muzyka, wiekszosc utworow jest sliczna i naprawde działa!

gra darmowa, po ang. do sciagniacia tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie.... ktoś wspomniał o Get Backers :] ktoś inny widział może? bo jakoś tytuł mi się spodobał a że kupiłem wypalarkę dvd (w końcu....) to mam miejsce na hdd :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...