Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

pamietam jak bylem w uk, to w ostatnium tygodniu otworzyli w moim miescie sklepik z plytkami cd, no i najdziwniejsze bylo to ze bylo tam tez nawet anime. pamietam ze mieli appleseed'a no i ghosty 1st i 2ng gig niestety wtedy chcialem wrocic z jak najwieksza iloscia kapuchy do pl i nie kupilem ani jednej dvd :P ale wydania naprawde byly "mlodziezowe".

 

tak btw. to ostatnio ogladadlem hellsing ultimate, po ogladnieciu calego poprzedniego hellsinga to w tym nie mozna znalesc nic nowego :/ niestety tylko 2 odcinki i na dodatek nie ma nawet ostatniej walki alucarda z tym ostatnim kolesiem, tylko konczy sie atakiem na glowna siedzibe :(

 

wczoraj takze przypomnialem sobie swietny filmik jakim jest Cowboy Bebop - Knockin` on Heaven`s Door tym razem w HD ;-) super filmik podobnie seria.

 

teraz zabieram sie za Love Hina, no i wciaz czekam na wychodzace Ergo Proxy :/ niestety narazie stanelo na 19 ep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem zaszczyt zobaczyc Final fantasy:last order. Nic ciekawego....Głupia sieczka na podstawie gry. A podobno zrobili nawet anime tekkena, az strach sie bac Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem zaszczyt zobaczyc Final fantasy:last order. Nic ciekawego....Głupia sieczka na podstawie gry. A podobno zrobili nawet anime tekkena, az strach sie bac Oo

ogladalem tego tekkena, nic ciekawego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw. to ostatnio ogladadlem hellsing ultimate, po ogladnieciu calego poprzedniego hellsinga to w tym nie mozna znalesc nic nowego :/ niestety tylko 2 odcinki i na dodatek nie ma nawet ostatniej walki alucarda z tym ostatnim kolesiem, tylko konczy sie atakiem na glowna siedzibe :(

Hellsing Ultimate bedzie mialo 4 odcinki (wychodzi jeden na pol roku :? ), prawdopodobnie juz w trzecim bedzie nowa tresc (z mangi). Incognito w mandze nie bylo.

 

Co do Ergo Proxy - jest juz przecie calosc, od Pino-No-Usagi. Chyba, ze czekasz na wersje HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellsing Ultimate bedzie mialo 4 odcinki (wychodzi jeden na pol roku :? ), prawdopodobnie juz w trzecim bedzie nowa tresc (z mangi). Incognito w mandze nie bylo.

 

Co do Ergo Proxy - jest juz przecie calosc, od Pino-No-Usagi. Chyba, ze czekasz na wersje HD.

nie no to masakra ze 1 ep do pol roku :P

co do ergo to czekam na HD :) przy rozdzielczosci 1920x1200 to wersje ponizej hd nie wygladaja zachecajaco :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wczoraj mialem zaszczyt zobaczyc Final fantasy:last order. Nic ciekawego....Głupia sieczka na podstawie gry. A podobno zrobili nawet anime tekkena, az strach sie bac Oo

Heh..nie ogladalem tego FF albe Advent mi sie podobal(koffam FF7)...a Tekken jest zalosny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy: Last Order jest dla tych, ktorzy skonczyli FF7 i nie mogli dojsc (choc, nie wiem jakim cudem) kim byl Zack... Jako anime wypada srednio, a jako rozszerzenie histori z gry jest bardzo ciekawe :)

 

 

Zaczolem ogladac Full Metal Panic... fajne to :D. Czy kolejne czesci sa jakos polaczone fabularnie z pierwsza seria czy mozna to ogladac w dowolnej kolejnosci?

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

)

Zaczolem ogladac Full Metal Panic... fajne to :D. Czy kolejne czesci sa jakos polaczone fabularnie z pierwsza seria czy mozna to ogladac w dowolnej kolejnosci?

najlepiej po koleji ;] fumoffu to lekka parodia, ale jednak po fabule. second raid stanowczo jest sequelem, wiec.. po koleji, zeby sobie nie popsuc zabawy ;] nawiasem mowiac polecam, fumoffu dla smiechu, a 2nd raid bo jest lepszy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma tu ktos jakies zdanie o:

Noein

Kino no Tabi: The Beautiful World

Gankutsuou

?

bo ostatnio pytalem sie o shane, ale mimo ze ktos ja mi tutaj odradzał, zaczolem ja ogladac ale niestety po 1 odcinku wywalilem, bo nie lubie takich w stylu bleach.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma tu ktos jakies zdanie o:

Noein

Kino no Tabi: The Beautiful World

Gankutsuou

?

bo ostatnio pytalem sie o shane, ale mimo ze ktos ja mi tutaj odradzał, zaczolem ja ogladac ale niestety po 1 odcinku wywalilem, bo nie lubie takich w stylu bleach.

Wyglada na to ze wybrales 3 ciekawe pozycje (kazda oceniona na anidb powyzej 8/10 :) )

 

Kino no Tabi - IMHO ciekawe adventure, fantasy anime.

Noein - jeszcze nie ogladalem, ale zakolejkowane na podstawie recenzji do ogladniecia

Gankutsuou j.w.

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem swiezo po Gin`iro no Kami no Agito, i musze powiedziec ze sie zawiodlem na tej produkcji. Moze ladnie wyglada (szczegolnie tla) ale fabula kuleje jak i samo zachowanie bohaterow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejzalem ouran, fajny, kreska super, rozmaity wyglad facetow, ale mało śmieszne było, byly niektore mocne naprawde zarty, ale bardzo malo, przez co nudne

Nei :icon_exclaim: Wlasnie koncze i stwierdzam ze humor jest jaknajbardziejzajebisty. Bardzo mi przypadlo do gustu ;]

 

Teraz tylko skonczyc Blood i Tsubasa.. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nei :icon_exclaim: Wlasnie koncze i stwierdzam ze humor jest jaknajbardziejzajebisty. Bardzo mi przypadlo do gustu ;]

 

Teraz tylko skonczyc Blood i Tsubasa.. :]

ej no fajny humor, np. z tym chomikiem albo z grzybami, ale mało tego było !

i powiedz o co chodzi za ta tsubasa ze ma zwiazek z innymi anime ?

 

niedługo będę sobie oglądał Macrossa Zero :] zobaczymy co to za ciekawy wynalazek xD

taki se Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i powiedz o co chodzi za ta tsubasa ze ma zwiazek z innymi anime ?

Cechą chrakterystyczną CLAMP`a jest to, że w wielu swoich produkcjach wykorzystuję elementy innych stworzonych przez siebie dzieł. Np w Tsubasie ja dostrzegłem wpływy Chobitsów no i oczywiście xxxHOLiC (Mokona :* no i tam Yuuko, Watanuki i inni :P ), może są i inne ale nie doczytałem tyle mangi [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem se przerwe w ogladaniu nudnego GTO, i strzelilem sobie Noein - o kurde ;D niezly, niezly, tylko brakowalo mi tam jeszcze jednej sceny zeby zrobic z niego wylewac łez.

Pozostaje mi teraz ogaldac dalej tego gto :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem se przerwe w ogladaniu nudnego GTO, i strzelilem sobie Noein - o kurde ;D niezly, niezly, tylko brakowalo mi tam jeszcze jednej sceny zeby zrobic z niego wylewac łez.

Pozostaje mi teraz ogaldac dalej tego gto :S

Wczesniej mialem domysly. Teraz jestem pewien :arrow: Masz bardzo zwichrowany odbior....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tylko, czy ktos ogladal DearS albo Saikano : )))

DearS - widzialem chyba poczatek - jakos mnie specjalnie nie przekonalo do ogladania

Saikano - jest raczej ogolnie znane :> Jesli mnie pamiec nie myli to Dijkstra za tym przepada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tylko, czy ktos ogladal DearS albo Saikano : )))

tak, ogladalem saikano, w 5,6 ep była przerwa i juz nigdy mi sie nie chcialo wrocic do tego, wogle 2 głowne postacie bardzo brzydkie i nie pasujace do siebie ;d

 

Jesli podoba ci sie pomysł ( recenzja ) na saikano, to polecam Iriya no Sora, UFO no Natsu dla mnie najlepsze anime jakie ogladalem w roku 2006. Fabuly sa bardzo podobne.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tylko, czy ktos ogladal DearS albo Saikano : )))

Moze byc, choc historia glownych bohaterow mnie nie wzruszyla zupelnie (troche zbyt naciagane IMO), za to postacie poboczne to maly majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...