Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

s0n1c

 

Widzialem ze sie przewijalo. Ale najwyrazniej moja ciemnota byla ogromna... [;

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

NHK? To :?: Moze jak bedzie lekkie to po to siegne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

własie zaopatrzam się w Wolf's rain :] ciekawe toto?

Intrygujace. Mozna powiedziec , ze glownymi bohaterami sa zwierzaki :lol2:

Anime dobrze zrobione , nie meczy i nie nudzi a i historia jest ciekawa.

Wal w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wczoraj skonczylem black lagoon. W sumei koncowka taka sobie, ale dobrze ze nie ciagneli tego dalej. Teraz zabiore sie chyba za 2x2 Shinobuden, zapowiada sie idiotycznie wiec moze do mnei trafi...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wczoraj skonczylem black lagoon. W sumei koncowka taka sobie, ale dobrze ze nie ciagneli tego dalej.

moze byloby lepiej gdyby mieli wieksze pole manewru, wiecej odcinkow i 'ciagneli dalej' ;p. ogolnie wszystko wyglada na to ze powinni zrobic 3 sezon, ale z drugiej strony jesli historia z mangi sie skonczyla [a chyba..] to nie maja juz materialu. wiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ze gdyby ciągneli to dalej, widziałbym słodki finał z Revy i Rockiem w rolach głównych....;]

 

Narazie mi sie odwidziało i ogladam elfen lieda dalej. Szczerze mowiac nei wiem czym sie wszyscy tak jarają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no slodki final Rocka i Levy? Po czyms takim rezyser i scenarzysta nie mieliby przyszlosci :lol2:

No przeca wim. Aczkolwiek [trudne słowo] nic głupszego nie wymyslilem na zakonczenie, wiec takie pewnie by nas czekalo gdyby powstal 3 sezon.....;> Bo niestety...im dalej w las [:lol:] tym gorzej z odcinkami.

 

Btw, czemu co sub to inne imie Revy? :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przez japoncow. oni maja problem z wymowieniem L. na samym poczatku na oficjalnej stronie bylo Revy [i nadal jest - blacklagoon.jp], ale np. na animenewsnetwork bylo Levy. SHS wybral Levy? nie jestem pewien. ale ja zwasze wolalem Revy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim sezonie by SHS jest Revy chyba... a pierwszy i tak mam skad indziej :P

 

I tak nie przebije to numeru z imieniem Deadlus w Ergo Proxy (wymowa Japonczykow: Dedars, i tak tez bylo na poczatku tlumaczone) :lol:

Nie wspominajac o problemach z przetlumaczeniem OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mushishi swietne sa rozne kawałki w endingach, i tutaj zaopatrzylem sie w OST.

leborg, skoro Ci sie tak EL nie podoba, to nie ogaldaj do konca, bo napewno nie bedzie ci sie podobalo skoro juz teraz masz jakies trudnosci, i bedziesz potem na sile szukal czegos co by ci sie nie podobalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi niestety, drugi epek odpalałem chyba 3 razy i po prostu klikałem na "x" bo odrzucało... Jeżeli z trzecim bedzie tak samo to rzeczywiscie podziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi niestety, drugi epek odpalałem chyba 3 razy i po prostu klikałem na "x" bo odrzucało... Jeżeli z trzecim bedzie tak samo to rzeczywiscie podziekuje.

do 6 odcinka nie bedzie sie nic działo, tylko taka sielankowata historyjka, zadnej akcji wiec sayônara

Mi sie akurat taki klimacik podobal, w dodatku glowilem sie nad openingiem, a pierwsze anime niewazne jakie bylo i tak nie nudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NHK? To :?: Moze jak bedzie lekkie to po to siegne..

Moim zdaniem NHK nie jest lekkie i przyjemne. Ukazuje bardzo poważne problemy w groteskowym świetle. Oglądanie tego dla komedii raczej nie jest dobrym rozwiązaniem ;)

 

Ja zakończyłem maraton z Fantastic Children. Najmniejsza postać, zdarzenie odgrywa bardzo ważną rolę w serii (no może poza Chitto). Najlepsza historia jaką widziałem w anime. Świetna szczegółowość krajobrazów. Genialny klimat. Ale ostrzegam, że kreskę można albo kochać, albo nienawidzić. Polecam obejrzeć za jednym posiedzeniem, bo wtedy nic nam nie umknie.

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obejzalem 2 ep i... Zastanawiam sie nad shift+del :| To nie to.

Ale dobrze ze przejzalem co wydalo Bones - Kenran Butoh Sai The Mars Daybreak. Bez jak w polowie zmieni sie z lekkiego klimatu na psychodrame to powaznie zastanowie sie nad sensem ogladania anime <_<

BTW. Mignela mi recka anime romansidla. Poczatek jest taki ze gosc poznaje panne w szpitalu... Any ideas jaki to tytul? Bo moze siegne po cos w 100% normalnego...

 

Dobra znalazlem - Hanbun no tsuki ga noboru sora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem NHK nie jest lekkie i przyjemne. Ukazuje bardzo poważne problemy w groteskowym świetle. Oglądanie tego dla komedii raczej nie jest dobrym rozwiązaniem ;)

true. z powodu takiego nastawienia [bo podobno to mial byc nastepca genshikena] utknalem w jednym z sam nie wiem juz ktorych pierwszych epow i wyglada na to ze jesli bede chcial to w koncu obejrzec to i tak bede musial od poczatku... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEEeeeexcel Saga... Nie pamietam kiedy ostatnio tak dlugo mialem szczeke blizej ziemi...

puchuu puchuu :lol:

 

Szkoda tylko ze ostatni odcinek jest co najwyzej b.dobry i odstaje od reszty ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu (czy też przypomnieniu sobie młodości) przez ostatnie pół roku DB, DBZ i DBGT, przyszedł czas na coś poważniejszego

Kumpel nagrał mi Fate Stay Night, mniejsza o to, że nawet połowy tekstów z napisów nie rozumiem (a z angola jestem całkiem dobry) ale jest ciekawe i ma dużo akcji, ładnie zrobione, dlatego mogę polecić :)

EDIT: Dzięki grópl, już będę wiedział, gdzie szukać napisów do anime :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu (czy też przypomnieniu sobie młodości) przez ostatnie pół roku DB, DBZ i DBGT, przyszedł czas na coś poważniejszego

Kumpel nagrał mi Fate Stay Night, mniejsza o to, że nawet połowy tekstów z napisów nie rozumiem (a z angola jestem całkiem dobry) ale jest ciekawe i ma dużo akcji, ładnie zrobione, dlatego mogę polecić :)

http://animesub.info/szukaj.php?szukane=Fate+Stay+Night

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

school rumble 2

 

-wogle nie smieszne, jeden moment mnie rozbawil, ale oglanie wogle nie ma zadnych smiesznych scenek

-nudne, wiele razy nie wiedzialem co sie dzieje

-parodie innych anime chyba, bo bohaterowie przebrani sa przez caly odcinek i nasladuja cos

-skupianie sie na bohaterach drugoplanowych, komplednie glupie, nawet nie kojaze ich imion

-wydaje sie ze harima jest rysowany inna kreska, i postacie maja inny glos, da sie przyzwyczaić

 

+akira jest zabawniejsza i udana

+harima i eri czesto wpadaja na siebie

 

ogolnie - raczej nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie bardzo podobalo SR2. :wink:

 

BTW. narazie jestem po 4 epkach "Nodame Cantabile" i musze przyznac ze bardzo fajne i przyjemne anime.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...