Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się oglądać Naruto?

Bo ja już nie wiem czy zaczynać, bo jak zacznę to muszę obejrzeć :P

Jesli nie boisz sie straszliwej ilosci odcinkow, w sporej czesci fillerow i walk to mozesz sprobowac podejsc. Byle nie w wersji "dub pl" bo sie pozygac mozna.

Nie jest to zadne ambitne anime - po prostu kawalek akcji, ktory mozna sobie poscic jak juz sie myslec nie chce.

IMHO lepszymi tasiemcami od tego sa Bleach czy One Piece.

 

Przypadkiem nie sugeruj sie ze Naruto sie skonczyl. Ten koniec to w gruncie rzeczy cos jak koniec sezonu - dosc sztuczny zreszta - wlasciwie wszystkie istotne watki sa nierozstrzygniete. Naruto Shippuuden to jego bezposrednia kontynuacja (jak zwykle nie wiadomo jak dluga ... ).

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinki to nie problem, bo jak się coś nie dzieje to najzwyczajniej sobie skracam na różne sposoby...

No i z napisami mam.

Podejdę do tego, ale jeszcze nie teraz. Jeszcze mam trochę do obejrzenia w zapasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto w sumie jest ok tak do połowy no z porywami do 3/4 serii jest trochę walk, bardzo efektownych nawet, trochę gadania o marzeniach pragnieniach(niestety raczej łopatologicznie zrobione) trafiają się nawet przekomiczne odcinki, a potem jest przeciąganie... aż do Shippuuden tu znowu dostajemy troszkę akcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Opłaca się oglądać Naruto?

Bo ja już nie wiem czy zaczynać, bo jak zacznę to muszę obejrzeć :P

Warto. Piewsze seria to (zgodzicie sie ze mna) wyciskacz lez. To jest dobre anime , ale po 130 odcinku zaczelo im odbijac i do 220 lecieli z fillerami , raz gorszymi a raz lepszymi ale uwazam , ze mimo wszystko warto to ogladnac bo mamy dobra dawke humoru , sympatycznych bohaterow i dobre walki. Pamietacie walki o wyzsy tytul Ninja? A Shippudden jest powrotem do fabuly. W sumie Bleach bardziej mi sie podobal , ale dlatego ze jest krotszy :D W sumie zawsze czekam na nowe odcinki , lubie Naruto i tyle. Dalem 8/10.

 

 

BTW : lece z 12 Kingdoms. Dobrze , dobrze , zapowiada sie naprawde dobrze a i kreska jest sympatyczna. Jak narazie przypadlo mi do gustu.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po tym, jak w końcu wziąłem się za Juuni Kokuki i wychwaliłem je z każdej strony, ktoś jeszcze się tym zainteresował :lol2:.

 

Firekage: początkowo zachowanie Youko jest nieco irytujące, ale... Sam zobaczysz.

 

Tymczasem idę dokończyć FEAR-a Perseus Mandate i zaczynam Azumangę Daiou.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem przygode z Melancholy - niestety nie porwalo to mnie az tak bym wystawial oceny powyzej 9/10. Szkoda bo klimat przyjemny , postacie sympatyczne ale czegos zabraklo. Moze wiekszej dawki komediowej? Moze lepszej fabuly? Na pewno nie nudzilo , wielka szkoda a jednoczesnie problem z ocena. 6.5/10 czy 7/10 :unsure:

 

Edit : niech strace , 7/10 bo Slayersi dostali 6.5/10 a Melancholy jest znacznie lepszym anime. Jednak nie nazwalbym go best overall 2006....

Kwestia gustu...

Dla mnie to najmocniejsze 10 jakie wystawiłem. Może to właśnie dlatego że nie przesadzili z dawką komediową ?

 

 

Tymczasem idę dokończyć FEAR-a Perseus Mandate i zaczynam Azumangę Daiou.

Przygotuj sobie w lodówce miejsce na duuuuuużo piwa :lol2:

 

Zacząłem przygodę z Air'em...

Na razie jest tak --> :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie Afro Samurai'a :P

 

Nikt mi tego nie polecił jako krwawe... szkoda :P

 

Ogólnie to nie wiem co mam napisać o tym... czy żal, czy to że fajnie się lali, czy minus za to że po angielsku... tak średnio to ze 6,5 wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po tym, jak w końcu wziąłem się za Juuni Kokuki i wychwaliłem je z każdej strony, ktoś jeszcze się tym zainteresował :lol2:.

 

Firekage: początkowo zachowanie Youko jest nieco irytujące, ale... Sam zobaczysz.

 

Tymczasem idę dokończyć FEAR-a Perseus Mandate i zaczynam Azumangę Daiou.

Azumanga troszke przynudza na poczatku, ale mniej wiecej od odcinka z zawodami sportowymi zaczyna byc coraz lepiej. Pod koniec akcje z Osaką wymiatają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Widzę, że po tym, jak w końcu wziąłem się za Juuni Kokuki i wychwaliłem je z każdej strony, ktoś jeszcze się tym zainteresował :lol2:.

 

Firekage: początkowo zachowanie Youko jest nieco irytujące, ale... Sam zobaczysz.

Nie , to nie dzieki wyslawianiu :D Lece po kolei wiec nastepnym bylo wlasnie 12 Kingdoms.

 

Natomiast co do jej zachowania , moze w pierwszych paru odcinkach , ale pozniej juz jest ok. Wczoraj do bodajze 7 rano ogladalem i zakonczylem na 16 epce. Tymczasowa ocena 9/10 , zobaczymy czy utrzyma ja , podoba mi sie - jest ciekawe a kreska dla oka jest mila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo moich znajomych mówiło mi o Green Green, więc postanowiłem obejrzeć

Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał, powiem, że... warto!

Dawno już przy niczym się tak głupio nie śmiałem. Mimo iż anime wysokich lotów nie jest i od początku już mniej więcej wiadomo jak będzie się toczyć akcja (chociaż końcówka była taka... inna :)) to warto obejrzeć, chociażby dla takiego głupiego śmiechu właśnie

Cała ta seria jest zbudowana na fanserwisie i dzięki temu jest taka, jaka jest (czyli rozwalająca)

A EP13 to już zupełnie inna bajka (wtajemniczeni wiedzą ;))

Warto oglądać OAV? Słyszałem, że słabe

Miłego oglądania i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie drugi sezon Girls Bravo i ... :blink:

Non stop mam nawroty kaszlu... przez śmiech i jak bym to powiedział do znajomego: To anime jest aż za bardzo pocieszne ;)

 

Muszę zmienić oceny paru pozycji na AniDB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo moich znajomych mówiło mi o Green Green, więc postanowiłem obejrzeć

[...]

Warto oglądać OAV? Słyszałem, że słabe

Zalezy o ktorym OVA mowisz:

2818119[/snapback]

Skoro już mowa o śmiechu: Azumanga Daiou jest tak głupia, że nie można się przy tym nie śmiać :lol2:. [...]

Osaka mnie rozwalila :) Po dzis dzien jak slysze to imie / nazwe zbiera mi sie na smiech :)

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

12 Kingdoms = to sie po prostu swietnie oglada i ocena z 9 na 9.5/10. Po prostu nie moge sie oderwac od monitora. LOL za mna kolejne 13 epek , spac saznie mi sie chce a mimo to JUZ chce znac koniec losow Youko , chyba nie wytrzymam do konca i zapodam ostatni odcinek. Fantastyczne !! , jednak na dzis koniec. Ide spac :):)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mam kryzys , nazywa sie 12 Kingdoms. Tak mi sie spodobalo ,ze boje sie ogladac dalej. Nie chce sie ewentualnie rozczarowac czy zobaczyc innego zakonczenia niz sobie ubzduralem. :unsure: :unsure: :unsure: :cry: :cry: :cry:

 

EDIT :

 

Kryzys minal.

 

Za mna kolejne 11 fascynujacych epek 12 Kingdoms. Ja juz wiem. To anime zasluguje w pelni na 10. Zostalo mi jeszcze 5 odcinkow do ogladniecia i na pewno ocena nie spadnie , bogactwo swiata ,fabuly oraz postaci oraz dobra kreska.

 

Vennor maly spojler

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
co sadzisz o piosence nuconej przez byla ksiezniczke krolestwa Hou > ta o lalce

 

Cos niesamowitego. Chce wiecej takich animcow. Zakoffalem sie drugi raz :-P Najpierw Fate teraz 12 Kingdoms :-P :-P

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vennor maly spojler

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
co sadzisz o piosence nuconej przez byla ksiezniczke krolestwa Hou > ta o lalce
Beznadziejna.

 

Za to opening mi się podobał.

 

Cos niesamowitego. Chce wiecej takich animcow. Zakoffalem sie (...)

Oj tak, zresztą ja już o tym wspominałem.

 

To najbardziej rozbudowane anime, jakie widziałem.

 

Zwróć uwagę na ogromną ilość pojęć związanych ze światem, pojawiających się tu i tam; poznawanie królestw, obyczajów, życia mieszczan i arystokracji...

 

Osaka mnie rozwalila :) Po dzis dzien jak slysze to imie / nazwe zbiera mi sie na smiech :)

Osaka jest fenomenalna - "Aaaa?" :lol2:.

 

Jej postać dostarcza duuużo śmiechu.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika
Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Zwróć uwagę na ogromną ilość pojęć związanych ze światem, pojawiających się tu i tam; poznawanie królestw, obyczajów, życia mieszczan i arystokracji...

A tak , to prawda. Czasami odbior tez jest utrudniony bo wystepuje duzo podobnie brzmiacych pojec , ale anime tak jest zbudowane , ze da sie to zrozumiec.
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Oprocz obyczajow zycia zauwaz cos jeszcze : szczegoly , jak wyglada swiat. Przeogromne bogactwo detali , niuanse fabularne , intrygi palacowe oraz interesujace powiazanie losow bohaterow
Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem obejrzeć coś "lajtowego". Tu akurat Girls Bravo 2. Ale coś mi nie idzie.

Takie rzeczy bez browarka to nie to samo. Odstawie antybiotyki, zrobię zapas i mogę oglądać.

Hi is my Master w życiu nie miało by u mnie takiej oceny gdyby nie odpowiednia atmosfera ;] [; ;]

 

 

A teraz takie pytanie... Full Metal Panic czy Ergo Proxy? Zaraz sobie opisy zobaczę, bo nie wiem od czego zacząć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie, to ja też nic więcej tam nie robię... Bo w zasadzie, to co miałbym robić.

 

Ten serwis służy mi do tworzenia listy, oceniania, wyszukiwania interesujących mnie anime no i sprawdzania release-ów grup.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...