Skocz do zawartości
gnz

Skad Sie Wzail Twoj Nick ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys gralem w starcrafta i mialem nick :arrow: Kuba-s

 

Potem bylo :arrow: Kubass :arrow: a potem go troche zmienilem i wyszedl :arrow: qbass

 

A dziewczyny mowia na mnie Kubunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już taki temat...

 

...a nick? Od nazwiska (Serafin).

Podczas matury wchodzę sobie do klasy, a taka jedna laska z klasy do mnie z takim textem: ...A TY KIM JESTEŚ?!! aaaa, że obydwoje mieliśmy mózgi przeżarte Monthy Pythonem to ja jej wyjechałem: JESTEM SIR AFEEN!!! no i tak już sie przykleiło do mnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche się zgapiłem rejestrując na forum bo moją xywką tak na prawde jest currahee (patrz [obecny :P] avatar) a Crazy_Ivan wzieło się od ruskich łodzi podwodnych :P oraz red alert 2 :). W tak zwanym "real life" jestem po prostu Bartkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sie wzial jak wiekszosci z was od imienia - Igor. Najpierw bylo Ajgor, bo sie kumpeli z podstawowki skojarzylo z imieniem konia ktorego miala na wsi :twisted:. No i byl Ajgor. Pozniej wypelniajac gdzies jakies podanie o konto, za bardzo pociagnalem prawa kreske w malym "r" pisanym i admin oczytal to jako "n". I tak juz zostalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj.... hmmm historia jest dluga, praktycznie zaczela sie od operacji w Zatoce Swin. Potem przyszedl czas na obalenie muru berlinskiego, potem obalenie dwoch politrowek... no i na koncu wygrane wybory przez SLD-UP.

 

Jak kto sie nie domysla czemu MeHow, to bardzo mi przykro :> jego IQ nie przekracza IQ mojego kota :> :> :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bynajmniej nie od MatriX-a ...

po prostu tak do mnie kiedyś kumpel powiedział bo do każdego słowa wrzucaliśmy X na koniec -- głuupie to no ale musialem wyjaśnić że nie jest to oszołomienie matrixem

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grając w Age of Empires chciałem sobie wymyślić jakieś imię, które pasowałoby do klimatu gry (znudził mi się Player1 :P). I tak się zaczęło.

Najpierw był Michaelus, potem Mikaelus, a na końcu mikaelus (gdy już przestałem grać w AoE to uznałem, że z małej litery wygląda lepiej :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój używany w internecie wziął się od Sid'a [Epoka Lodowcowa]. W szkole wszyscy mówią mi po imieniu (Kacper) lub po xywie szkolnej [Komar]. Jak byłem małym [ciach!]iarzem(czyt ok 2-3 lata temu) to miałem xywe potter_13(wiem, że wieśniacko), a później wzięte z GTA III Salvatore. W końcu postanowiłem zostać przy jednej i został Sid. Chociaż chętnie bym sobie zmienił na Milten, Ged or sthg. Ale np mnie troche wqrza jak co jakiś czas jeden qmpel zmienia xywe :/ Więc pozostaje przy Sidku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...