Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

@Borys-Tech - nie zapomnij o wejściu na kanał PurePC.pl na czacie ;) Podaj jeszcze twojego nicka w grze, to się doda cię do znajomych.

 

Szkoda, że patch nie idzie z pełną prędkością łącza, no ale skoro pobiera go jednocześnie x tysięcy noobków graczy, to wiele nie można wymagać ;) Zostało 100 MB, ściagam już jakieś 30 minut.

 

BTW. Można już klany zakładać - ktoś się pisze?

 

edit. czy tylko mnie update stoi na 99% i ni hu-hu?

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit. czy tylko mnie update stoi na 99% i ni hu-hu?

 

U mnie ściągnął się normalnie i właśnie jest w trakcie instalacji... już się zainstalował ; ) a teraz leci pobieranie lokalizacji... już zainstalowana. Wszystko zupdatowane - gra działa.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają u was te "ulepszone cienie", bo u mnie po włączeniu w ogóle znikają.

 

Edit:

Już działają, nie zrobiłem restartu... swoją drogą wyglądają bardzo fajnie i nawet za bardzo nie obcinają fps.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artylerię skopali, albo straciłem skilla - no nie udaje mi się trafiać :/ A potrafiłem nawet ściągać jadące pojazdy.

 

arty jest dla lam ;)

 

Może wreszcie coś z tym zrobili, bo celność była jak by mieli korygowanie ognia z powietrza albo gps-a :lol:

 

Może tak złożymy sobie klanik?

 

Official Clans Registration Launch :: World of Tanks: "World of Tanks"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przycięcia możliwości arty to nie potwierdzam, dalej wali jak waliła, nie widzę różnicy.

Irytuje mnie natomiast ten PL "lektor", a tak w ogóle to powinni dostosować głosy w zależności jaką maszynę upalamy w danym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym balansem, to... nic się nie zmieniło? ; )

 

 

Polski 'dubbing' / ; - np. "traaafienie", "nie przekłuliśmy" [ ; Wszystko ogólnie wypowiadane bez najmniejszych emocji, oni to chyba z jakiegoś automatu nagrywali [ ;

 

 

Cieni też nie ruszyli, a jak ktoś chce, to w pliku z konfiguracją gry może je sobie odpalić dla wszystkich czołgów w bitwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lektor wkurza. Fajna zmaina kolorów na czarno biłe po zgonie.

 

Polepszony balans.

 

Arty ma problem w trafianiem do pojazdu w ruchu

Do tego chyba damege zadaje mniejsze bo zdjęli meni coś koło 4-5 strzałem a mam tylko stuga III.

 

 

Idę grać dalej to zobaczymy co jeszcze.

 

 

 

Celność na duże dystanse spadła, bo sobie obserwuję ostrzał su-85 do nieruchomego kw i do tego wsparcie arty.

2 minuty i kw nadal istnieje ;)

 

 

Mam lola na maxa- walka sumo 2 arty u mnei vs ostatnie us-5 u przeciwnika. Nie wiem czy zabrakło ammo czy co, ale walka na taranowanie :lol:

 

 

Mam też wrażenie zę jakoś łatwiej ugryżć cięższe tiery- z 10,5 cm można ładnie zdjąć jużisa3 , tiegera itp kilkoma strzałami na duży dystans :D

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wrażenia :

 

- dźwięki wystrzałów gorsze niż były, nie ma tego "powera"

- lektor tragedia, musiałem przełączyć na wersję angielską bo się nie dało tego słuchać :lol2:

 

- balans chyba minimalnie poprawili, aczkolwiek zdarzają się "dziwne akcje"

 

- kolorki po zabiciu nie przypadły mi do gustu, ciężko jest w nich obserwować bitwę do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2ms2ms, ja też przełączyłem na angielską wersję :D

 

 

Kurde, właśnie ubił mnie (KT) M6, od przodu... 2 strzały... hmmm, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło / ;

 

 

Balans, tak jak wcześniej napisałem, bez zmian, przynajmniej grając KT.

 

 

A ten cały efekt 'Postmortem' - też wyłączyłem.

 

 

Ale podoba mi się - Obsługa/Service, teraz dokładnie widzę, ile jestem/mogę być w plecy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jednak z balansem i matchmakingiem zreobili, bo o ile nadal zdarzaja sie bitwy "same heavy 7+ i przystawki", to duzo jest tez bitew, gdzie kroluja mediumy.

 

Ja wlasnie przewartosciowalem swoje poglady nt. T-28 z dzialem 57mm, ktore dawniej bylo mocno slabe, a teraz jest swietna, celna lufa. Gralem nim dzis 3 bitwy i w dwoch nie dosc, ze przezylem, to jeszcze zaliczylem po 3-4 kille i jakies uszkodzenia (z czego w jednej sciagnalem dwa heavy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka wielki kanion to megaporazka - esencja kamperstwa. Fajna jest ta nowa miejska.

 

Ale zauwazylem, ze teraz o wiele bardziej liczy sie accuracy dziala - kiedys czy miales 0,37 czy 0,32 i tak waliles rowno i celnie a teraz sporo ruskich pociskow chybia. Wreszcie czuc ze Niemcy maja ta swoja przewage w celnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka wielki kanion to megaporazka - esencja kamperstwa.

 

MZ nie do konca, bo jest mocno nierowna (w sensie mapy wysokosci) i ma wysokie gory i pagorki, przez co wcale sie latwo nie kampi, choc jest kilka mocno oczywistych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pantera II może mieć 105mm działo bodajże z Tigera II.

 

To zupełnie nowe działo (Asführung B) - celność 0,3 zamiast 0,36 (0,33 w długiej na KT) i 390 zamiast 320 damage. 7 strzałów na minutę zamiast 6,62. Genialny czołg :) Muszę go mieć :D Ciekawa jest dla snajperów też nowa 75ka o celności 0,27 - w sam raz na zdejmowanie co chwilę gąsek z odległości 600m :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz KT to przy Panterce II wygląda blado. Ma tylko ciut lepsze opancerzenie kadłuba.

 

Niestety niemieckie HT coraz gorzej wyglądają na tle ruskich maszyn.

 

A jeśli ktoś uwierzył, że amerykańskie HT zostały osłabione na wieżyczce, grubo się przeliczy.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie nowe działo (Asführung B) - celność 0,3 zamiast 0,36 (0,33 w długiej na KT) i 390 zamiast 320 damage. 7 strzałów na minutę zamiast 6,62. Genialny czołg :) Muszę go mieć :D Ciekawa jest dla snajperów też nowa 75ka o celności 0,27 - w sam raz na zdejmowanie co chwilę gąsek z odległości 600m :D

 

Ja teraz bardzo żałuję, że konwertowałem exp ze zwykłej Pantery i te 160k muszę zbierać praktycznie od zera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w związku z tym że słyszałem o niej wiele dobrego zaczęłem pykać w tą grę. Na początku wiadomo zaznajomienie się etc dużo zgonów. Ale potem jedna mapa dwa kile, uchahany jak żadko i co ? Serwer wywaliło z powodu maintence =_=.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...