Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym jak skyline kupił Lowe i oświecił mnie jak ten czołg zarabia, jakie zadaje obrażenia itd w sumie już nie uważam, aby T34 był gorszy. Ok, jest inny, zależnie od stylu gry jednemu podpasuje Jankes drugiemu Szkop.

Ale co ciekawsze, statystyki czołgów są na korzyść T34:

Lowe: WR (48.74%)

T34: (49.96%)

 

różnica niewielka, ale na RU:

Lowe: (49.41%)

T34: (50.15%)

 

i na US:

Lowe: (48.69%)

T34: (49.55%)

Czyli tak jak by prawidłowość, T34 daje średnio 1 wygraną na 100 walk więcej. Niby niewiele, ale każdy z nas lubi mieć 1% WR więcej na koniec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T34 ma lepsze staty bo gro ma go za darmo i nauczyli sie nim grać jak jeszcze był 9 tierem(z lepszym działem)

Lowe - ma gorsze bo kupa ludu kupuje go na 1 czołg jak widzi jak cienko im z kasą idzie, stąd też gro ludków z win ratio 44-48% z effem 300-700 w tych maszynach - częsty widok...(przy rozpiętości przebytych walk 0-24k...)

Ba...zobaczyć t34 z 1k i wynikiem poniżej 600 to rzadki widok w porównaniu do Lowe

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos kto ma i T34 i Lowe i moze je porownac pod kazdym wzgledem? Bede robil ostatnia galaz w niemieckim Tiger P => Maus i przydaloby sie zaloge wykoksic na 100% zanim bym ich wsadzil do Tigera Dołączona grafika a przy okazji zarobic troche szmalcu Dołączona grafika

 

EDIT: Kazdy gracz WoTa powinien byc podlaczony do paralizatora. Na wniosek innych graczy (glosowanie) bylaby mozliwosc porazenia takiego ciecia solidna dawka 40kV :P robie standard w strefie zabudowanej: strzal i chowam sie za winkiel, strzal i winkiel, itd.. ok wyjezdzam.. i nagle pod lufe wpada mi E50. Palec szybszy wiec dostal z E75 128mm za 590dmg (dammit a wczesniej trafilem wrogiego ISa za 300dmg) i co? glab mi pisze ze mysal ze przeladowuje. Tak - wystawiony pod lufe wroga przeladowuje :| ehh

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan: Za ile kupiłeś Lowe'a?? Bo nie wiem co myśleć o tych cenach, z jednej strony nic tylkob brać w końcu 13k pozytywnych komentarzy , z drugiej, jak gość może sprzedawać, aż tak tanio. Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma sensu kupować niczego poprzez stronę WoT.

Sama idea czołgów premium mnie lekko irytuje. Dobrze, że załogi i XP się nie da kupić, bo byśmy mieli ludzi z tier 10 z 1 bitwą na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze hurtowe zakupy, jesli koles kupuje 1000sztuk to dostaje jakies zniki poprzez ultimatepay

 

Gdyby to bylo full oficjalne to legalni sprzedawcy kodow pokroju keye.pl by mieli to w ofercie.

Prawdopodobnie jest to ten sam mechanizm co w kontach xbox live z 10k punktow za 30% ceny. Czyli kupione za kradzione karty kredytowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że załogi i XP się nie da kupić, bo byśmy mieli ludzi z tier 10 z 1 bitwą na koncie.

 

Może z jedną bitwą to nie ale za złoto można kupić wszystko, expa prze konwertować z wolnego ugranego na prem tanku a załogę przeszkolić za złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z jedną bitwą to nie ale za złoto można kupić wszystko, expa prze konwertować z wolnego ugranego na prem tanku a załogę przeszkolić za złoto.

 

Tylko XP najpierw trzeba zebrać, nawet na prem tanku, a perków się kupić całe szczęście nie da.

EDYTA: choć pewnie jak WG dojdzie do wniosku, że ludzie kupią, to i to się da.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: SU-152 z trollem. Wymieniać na pierwsze działo? Obawiam się niskiej penetracji, ponieważ do tej pory moje siódme tiery miały ~200 penetracji. A to i następne 175.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpusc sobie 122mm , penetracja jest za niska na ten tier juz przez to przechodzilem. (ale odkryc tak czy tak musisz, bo te dziala beda wymagane przed BL10)

Uzywaj derp guna + HE i to niestety az do BL10. (ktory to pozniej wynagrodzi ci cala mękę)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Bat Chatillona: czy stabilizator pionowy MK1 z Lory pasuje do niego? Czy jest jakiś inny? Chciałbym skorzystać z promocji na wyposażenie i zakupić właśnie stabilizator do bat chatillona którego jeszcze nie mam, a nie jestem pewien czy to to ten sam sprzęt. Jakie moduły w ogóle polecacie do szybkich francuzów ( zwłaszcza 13 90 i bat chat.)?

Edytowane przez Rasiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...