Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dziwnego z tymi kamuflarzami, typ59 normalnie wyrósł mi kilkanaście metrów przed moim czołgiem po czym się oddalił i równie szybko zniknął. Zasięg widzenia mam na max.

 

Guzik - podobno będą zwracać złoto za 100% wartości. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem camo w promocji 50%, a oddali mi ich warość sklepową. Teraz pozostaje poczekać na kolejną promocję i odkupić je w jakiś w miarę normalnych cenach...

 

Czy w opcjach zmiany wyglądu tam gdzie wybieramy napisy też powyższe macie tylko w j. chińskim???

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze, bo moze ktos ma podobne problemy. Na 0.7.5 i ustawieniach medium (jedynie textury, draw distance i lod mialem na MAX) mialem 40-60fps (w niektorych miejscach przekraczalo 90fps). W pierwszym tescie fizyki i wszystkich ustawieniach na Low/off nie moglem przekroczyc 10fps - gra byla niegrywalna. Teraz na oficjalnym 0.8.0 i "standardowym" renderze oraz wszystkich opcjach na low/off mam ok 30fps. W improved i wszystkim na low/off mam ok 18-20fps. Jako ciekawostke dodam ze ustawilem wszystko na MAX i.. gra sie wywalila przy rozpoczynaniu bitwy. Usunalem wiec preferences.xls, ustawilem standardowy render i rozpoczalem instalacje najnowszych sterownikow - nie pomoglo. Zainstalowalem wiec jakas wersje polecana na forum WoTa - nie pomoglo. Zaczalem szperac i nagle okazalo sie ze nie ja jeden mam takie problemy. Niestety na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie znalezc wspolnego "miejsca" ktore moze wywolywac te problemy. Na forum WoTa pojawilo sie tak duzo tematow ze spadkami fps ze WG postanowil...

http://www.youtube.com/watch?v=oY4hnMgkpQA&

ciekawe..

 

EDIT - bloom tweak podniosl FPS na improved rendererze do ok 40fps..

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bitwa życia dosłownie dla t95 o dziwo dziś...:

Victory! Map: Fisherman's Bay 27 września 2012 20:16:04

Vehicle: T95

Exp: : 4 160 (x2) Credits: : 92 385

Achievements: : Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"

21hitow przyjete, 16 oddane celne na 19, blisko 8k dmg i 5 kili :)

i to 2 proba zrobienia gwiazdki dopiero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan PPC ogłasza otwarty konkurs na najlepszą porażkę (lub remis) weekendu.

 

Wklejajcie scren wynik indywidualny i drugi wynik drużynowy w spoilerze, jeżeli macie wklejcie też powtórkę. Tylko porażki i remisy.

Wygrywa najlepiej oceniona przez forumowiczów. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani na forum PPC. Dołączona grafika

 

Czas trwania konkursu od 02:00 28-09-2012 do 02:00 01-10-2012. Dołączona grafika

 

Oceniamy plusami, jedna porażka jeden post. Który post zdobędzie najwięcej "+" ten uczestnik wygrywa.

Uprzejmie proszę o nie minusowanie postów konkursowych Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko solo, jak grasz w plutonie to możesz trafić i na atak i na spotkaniową. Podobno w którymś patchu może wprowadzą to również dla plutonów.

 

EDIT: Pograłem w plutku 3 bitwy, wszystkie 3 nieźle wygrane bez problemu, w jednej bitwie zginął nam 1 gość, w kolejnych 2 zginęło pół teamu, ale sensownie, a nie jak idioci. Miło mieć ogarniętych gości w drużynie, którzy wiedzą co robić, a nie ginął jak owieczki. No ale to chyba dlatego, że jest czwartek(piątek) i późna godzina, więc wszyscy genialni młodzi gracze już śpią.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od godziny 07:30 czasu CEST (05:30 GMT) dnia 28 września do 07:00 czasu CEST (05:00 GMT) dnia 2 października wszyscy gracze otrzymają:

Dwukrotnie więcej doświadczenia dla załogi

 

W każdej walce Wasze załogi będą zdobywały dwa razy więcej punktów doświadczenia! Wasze załogi staną się profesjonalistami w mgnieniu oka!

50% zniżki na przeszkolenia załogi

 

Czy zamierzaliście przeszkolić ulubioną załogę pod kątem innego pojazdu? Cóż, trafiliście na idealną okazję! Niezależnie od tego, czy chcecie opłacić przeszkolenie złotem (100%), czy też kredytami, w obu przypadkach wydacie o połowę mniej! Zniżka dotyczy wyłącznie głównej kwalifikacji członków załogi, umiejętności i atuty nie są objęte zniżką.

50% zniżki na powiększenie baraków

 

Jeśli szkolicie załogę, warto również zakupić dla nich nowe prycze! W okresie promocji ten wydatek również będzie o połowę mniejszy niż zwykle.

90% zniżki na zmianę imion i nazwisk załogi

 

Chcecie zmienić tożsamość swojej załogi? Czy Wasze baraki są pełne czołgistów z głupawymi imionami lub nazwiskami, ale koszt ich zmiany jest zbyt wysoki? Cóż, teraz macie okazję spersonalizować wszystkich czołgistów prawie za darmo! Nadajcie im nazwiska, na jakie zasługują!

50% zniżki na sprzęt eksploatacyjny dostępny za kredyty

 

Czy potrzebujecie podstawowego lub zaawansowanego sprzętu eksploatacyjnego? Rujnują Was wydatki na sprzęt, przez co musicie czekać na lepsze czasy, aby zaoszczędzić trochę kredytów? To Wasza okazja! Dzięki tej promocji wypełnicie garaże sprzętem eksploatacyjnym – takim jak zawsze przydatna ręczna gaśnica lub wysokowydajna, stuoktanowa benzyna! Teraz koszt montażu tych dodatków w Waszych pojazdach jest o połowę mniejszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek dorwałem taką poradę:

 

Zważ też na to że na premtankach mozesz szkolic zalogi z innych czołgów tej samej nacji i tego samego typu. Mozna wtedy na jednej załodze zbic gwiazdki 2x.

Przykład:

1. Zbijasz gwiazdke na IS-3

2. Przekladasz załoge do IS-6 (nie trzeba przeszkalać, nie ma kary dla poziomu załogi)

3. Zbijasz gwiazdke na IS-6

4. Załoga wraca na IS-3

 

nie wpadłem na to wcześniej...

 

Opłaca się dawać BIA do T34? Jest zauważalna poprawa z tym skillem?

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem BIa i różnica choć niewielka to jednak jest. Przeładowanie pół sekundy (z rammerem i wentylacją) ale jednak szybciej. Zwrotność, skupienie celownika, przyspieszenie, obrót wieżą, wszystko szybciej. Troszkę ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...