Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to równo idzie po wszystkich nacjach.

USA: HT 10, 9, 8, TD 9, med 8

Ger: HT 8, TD 5, med 8, arta 7

ZSRR: HT 10, 9, TD 7, med 8

Fra: HT 8, TD 7, med 9, arta 5 do kupienia przy okazji promocji

 

Z tych wszystkich nacji mimo teoretycznie nadmuchanych możliwości czołgów ZSRR najlepiej gra mi się Amerykańcami. Nauczyłem się wykorzystywać duży kont opuszczenia lufy, to w wielu miejscach daje sporą przewagę. No i premium mam T34 co jakby ustawia konieczność gry tym czołgiem, aby zarobić na choćby samą grę 9 i 10 tierem, które są u mnie deficytowe.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisaj cały dzień niemcami no nie dało się po prostu rykoszet za rykosztem lub 0 dam, tak gdzies 50% moich trafień. Za to 2 razy pod rząd uszkodzne działo lub ammorack i tradycyjnie już silnik to normalne atrakcje.

Trzeba jednak odnotować że silnik nie zapalił się ani razu.

 

Na koniec dnia zagrałem KV3, pojechałem do przodu ale szybko wytłukli moja 'dzielną' drużyne. Która dosłownie nic nie zrobiła i nigdzie się nie utrzymała.

 

W mój KV3 weszło 41 trafień zanim mnie dostali. Nawalało we mnie na otwartym terenie od przodu i lekko z boku 5 czołgów i jedna arty. 2 zdązyłem zdjać.

 

Prosze nie mówice mi nastepnym razem o balansie bo go w tej grze nie ma, ruskie Heavy i amerykańskie są po prostu bezkonkurencyjne.

 

 

Na popracie moich słow powiem zejszcze ze mam kilku znajomych grajacych w tą grę i część z nich nie gra niemieckimi czołgami bo po prostu nie dają rady.

 

Panie premierze jak żyć???

 

Trochę mi się czytało o WOT i opinie są takie:

 

E-100 i Maus są cholernie mocne i bardzo ciężko te bydlaki penetrować z przodu nawet waląc po weak spotach (wiem sprawdzałem będąc 1 vs 1 E-75 lub innym tier IX)

 

Do tego w niemieckim drzewku są smaczki pokroju VK4502 ausf B (grałem na teście, pioruńsko mocne bydle) no i E-75 (niestety nerf jaki poszedł na przód czołgu -> skrzynia biegów, troszeczkę odbierają frajdę z gry co nie zmienia faktu, że czołg jest rewelacyjny!)

 

Poza tym warto zaznaczyć, że obecny TD niemiecki X tieru jest chyba najmocniejszym TD w grze!

 

W moich drzewkach staram się robić wszystko na elite wygląda to mniej więcej tak:

 

Niemcy

 

Odblokować E-100, VK4502 ausf B, Maus, GW-Type E, Ferdek, Jagd Panther II, Jagd Tiger, Jagd E100, E-50, E-50M

 

Ruskie

 

Odblokować wszystkie medy od T-43 w górę, KV-4 i ST-1, Wszystkie TD powyżej SU-100 artami nie gram (mam odblokowane S-51)

 

Amerykańce

 

HT wszystkie elite, TD ostro grinduję ale na razie siedzę gdzieś na Wolverinie, M18 więc sporo pracy przede mną, z medów obecnie rozbijam się T20 a artami nie gram Dołączona grafika

 

Francja

 

Gdyby nie promocja z darmowym slotem i 50% za kolejny tier w życiu bym tą cholerną nacją nie grał! Mam tylko AMX13-75 i jak tylko zrobię go elite sprzedam w cholerę i nie wrócę do tego drzewka nigdy*!

 

* chyba, że będą sloty darmowe Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się czytało o WOT i opinie są takie:

 

E-100 i Maus są cholernie mocne i bardzo ciężko te bydlaki penetrować z przodu nawet waląc po weak spotach (wiem sprawdzałem będąc 1 vs 1 E-75 lub innym tier IX)

Mausy daję radę ubijać od 8 tieru. Najniżej chyba 7, musiał bym to sprawdzić, zdaje się z trolguna na su-152 w plutonie.

Nawet wpadła pułapka na myszy i z tego co wiem to dość popularna odznaka.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze pierdykniecie ma chyba ruski TD tier 10. Jak E100 lub Maus stoja frontem do mnie to KAZDY czolg tier9 jest w stanie bez problemu penetrowac. Trzeba walic w:

E100 - dolna plyta

Maus - dolna plyta miedzy gasienicami

 

Na cale szczescie tylko 1 na kazde 10 grajacych tymi czolgami jest ogarniete (reszta chyba kupila konta na ebayu :P) wiec dosc latwo ustawic sie face 2 face.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się czytało o WOT i opinie są takie:

 

E-100 i Maus są cholernie mocne i bardzo ciężko te bydlaki penetrować z przodu nawet waląc po weak spotach (wiem sprawdzałem będąc 1 vs 1 E-75 lub innym tier IX)

(...)

Francja

 

Gdyby nie promocja z darmowym slotem i 50% za kolejny tier w życiu bym tą cholerną nacją nie grał! Mam tylko AMX13-75 i jak tylko zrobię go elite sprzedam w cholerę i nie wrócę do tego drzewka nigdy*!

 

* chyba, że będą sloty darmowe Dołączona grafika

 

E-100 ma przedziwny weakspot na przodzie wieży, w który wchodzi pestka z 88L71, pod warunkiem, że jego działo jest w ciebie wycelowane. Kończyłem już tak "pewniaków", którzy z ostatnimi 200hp porywali się na moją panterę II. Dziwili się niezmiernie.

 

Maus to Maus, wygrywa z E-75 tylko ilością HP i szotami za zero. Sprawdzone nie raz i nie dwa: ja jemu 2000hp, on mi też. Tylko że moje hp się kończyło, a on ciągle miał 1000. Ma podobny do E-100 weakspot na wieży.

 

A francuskie TD, począwszy od ARL V39 (somua też, ale w trzeciej linii), są rewelacyjne. V39 jako strzelające krzaki potrafi przygrzać z pół kilosa za 300hp w 8 tier. Z tego co widzę, wyżej jest tylko lepiej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek od boku czy tyłka te molochy są bezbronne ale od przodu ciężko ubić Dołączona grafika Poza tym Su-152 z trollgunem gryzie wszystko Dołączona grafika

 

Oto chodzi że od przodu, kwestia dokładnego wyboru miejsca , czyli w przód tylko z bliska, to co napisał trawienny, dolna płyta poniżej złamania jest dość miękka. Ja staram się nie wyjeżdżać na tego typu czołgi, podobnie na amerykańskie TD 10 tieru. Czekam an ich ruch czając się jeżeli to możliwe w miejscu, które zmusza ich do choćby lekkiego podniesienia podwozia przed możliwym oddaniem strzału. Wtedy walę w ustawioną pod katem +/- prostym przednią część podwozia. Strzelam też z boku w nadkola lub w tył wieży. Dbam też o to, by atak na mysz był skoordynowany, najlepiej we trzech na jednego :P banda łysego :D

Owszem, sporo odbijają, ale jak wejdzie to przyjemność jest podwójna.

 

No i dlatego dostają nerfa. ;>

 

Mam amx ac Mle 1946 i szczerze mówiąc póki co nie zauważyłem zalet tego TD. Miękki, dość duży, mobilność taka sobie. Mam co prawda pierwszą lufę z peną 132 i to jest prawdopodobna przyczyna mojego rozczarowania. Z 100 mm armatą o pen 232 i dmg 300 na tym tierze może robić pogrom. Tym bardziej, że jest celna, szybko się zbiera i w miarę ładuje. Ale póki co wr 24% i porażki z tym działem robiąc po 3 kile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam amx ac Mle 1946 i szczerze mówiąc póki co nie zauważyłem zalet tego TD. Miękki, dość duży, mobilność taka sobie. Mam co prawda pierwszą lufę z peną 132 i to jest prawdopodobna przyczyna mojego rozczarowania. Z 100 mm armatą o pen 232 i dmg 300 na tym tierze może robić pogrom. Tym bardziej, że jest celna, szybko się zbiera i w miarę ładuje. Ale póki co wr 24% i porażki z tym działem robiąc po 3 kile ;)

 

I właśnie dlatego powinno sie robić wszystko na elite. Miałbyś z ARL V39 działo z peną grubo powyżej 200 i dmg na poziomie 240 (zdarzało mi się 300 i więcej, rzadko poniżej 200) na starcie.

Często widziałem pacjentów w T29 z działem z E8, tak samo jak E-50 z 75L70, tudzież 75L100. Skwitować to się da w jeden sposób: "Można, ale po co?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego powinno sie robić wszystko na elite. Miałbyś z ARL V39 działo z peną grubo powyżej 200 i dmg na poziomie 240 (zdarzało mi się 300 i więcej, rzadko poniżej 200) na starcie.

Często widziałem pacjentów w T29 z działem z E8, tak samo jak E-50 z 75L70, tudzież 75L100. Skwitować to się da w jeden sposób: "Można, ale po co?".

 

Nie tyle na elite (bo po co odblokowywać jakieś bezużyteczne haubice na średnich czołgach) co odblokować wszystko, co przechodzi na kolejny czołg.

Btw właśnie wexpiłem 105mm na T29 i jakoś żal mi się rozstawać z 90mm, mam na tym super osiągi. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się 2x tyle ładuje.

 

Zresztą mam na T34 przegrane 450 bitew i na T20 mam 90mm także wiem co mówię. Akurat T29 ma takie losowania, że na prawdę 90 można ładnie pozamiatać ze względu na szybkie przeładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał 'walczyć' o kasę to ma adres:

 

 

Legal Department

Wargaming Europe SAS

54 av Général Leclerc

92100 Boulogne - Billancourt, France

 

 

Mam kumpla w kancelarii prawnej, zobaczymy co się da nasmarować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał 'walczyć' o kasę to ma adres:

 

 

Legal Department

Wargaming Europe SAS

54 av Général Leclerc

92100 Boulogne - Billancourt, France

 

 

Mam kumpla w kancelarii prawnej, zobaczymy co się da nasmarować Dołączona grafika

 

A co ma do tego WG ze kupiles golda kradziona cc?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo próśb o podstawy ich roszczeń:

 

WG nie udowodniło mi że kupiłem golda

WG nie udowodniło mi że ktoś faktycznie wycofał płatność

WG 'nie może' rozliczyć 130 dni konta premium i wycofac sobie część golda z mojego konta, jednocześnie zmieniając konto na standardowe

a support 'nie może' napisać dlaczego

WG zablokowało mi dostęp do gry, której posiadam pudełkową wersję(skan paragonu, zdjecie wysłane supportowi)

 

Ja jestem bardzo chętny do współpracy, niech tylko zmienią mi konto na standardowe a gold za dni ktore wykorzystałem oczywiście odkupię. Ale nie, 'nie można'. Bo lepiej kasę wyciągać.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG nie zachowuje się fair. Gdyby po prostu dali bany to było by fair bo tak jest w regulaminie. Ale jeżeli próbują wyłudzić przy tej okazji kasę to już nie jest fair, bo to jest zmiana zasad w trakcie gry i nasuwa się podejrzenie, że celowo tolerowali nieuczciwe transakcje aby uzyskać korzyść majątkową.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pix3l. To zrobimy tak. Ja Ci sprzedam miesieczny bilet autobusowy... legalny po byku jest, dopiero co wyszedl z drukarki. I bedziesz jezdzil z nim a jak Cie w polowie miesiaca zlapia, to powiedz im tak: "ja wam zaplace za te dwa tygodnie, a wy mnie puscicie ok? a reszte miesiaca to ja bede chodzil na piechote". Widzisz, w zyciu to tak nie dziala. Zaakceptowales regulamin (tak szczerze to go pewnie nawet nie czytales pewnie)? Jesli dalej nie rozumiesz to przeczytaj to: http://forum.purepc....60#entry3751193

 

Edit @UP: Pozwole sobie Ciebie zacytowac: "że celowo tolerowali nieuczciwe transakcje". A dlaczego nie? To Reseller79 moze ich oszukiwac ale oni nie moga poczekac troche zeby odzyskac wiecej kasy? Oni nikogo nie naciagaja. Ludzie zakupili nielegalnie/nieuczciwie gold. WG nie chce zadnej dodatkowej kasy, nie wymaga kar ani zadoscuczynienia.

Edytowane przez Trawienny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no czekaj, większość z tych zbanowanych nie kupiła by tyle golda ani np. Lowe w normalnych cenach. Skusili się tylko ze względu na dobre ceny. A teraz muszą zapłacić prawie 2x tyle. Moim zdaniem podejrzenie o celowe działanie nie jest wcale takie oderwane od rzeczywistości.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Chodzi o sam fakt tworzenia systemu nadużyć - gdybym nie kupil golda tylko dostał, to tez mialbym zbanowane konto. Tyle że wtedy byłbym w [gluteus maximus], bo nic bym z tego nie odzyskał.

WG działa na zasadzie: "Zablokowaliśmy ci konto, bo tak. Nie możemy Ci podać przez kogo, nie możemy Ci udowodnić że ktoś faktycznie wycofał płatność, nie możemy rozliczyć/zabrać pozostałego czasu premium, ale zapłać nam XXX€ to odbanujemy"

 

To ma być podejście do klienta?

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to inni łamali prawo a nie WG, więc mogło sobie poczekać aż się miarka przebierze i wziąć się za to.

 

To co opisałeś jest przestępstwem. Podejrzewam, że we Francji też, a znając zamiłowanie Francuzów do bizantyjskiego prawa to tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...