Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

M26 bardzo mi nie "poprawili" ale T29 jest znerfiony na maxa

* T29:

Changed elevation degrees of 105 mm Gun T5E1 from -25 degrees to -15 degrees

Changed elevation degrees of 76 mm Gun M1A2 from -25 degrees to -15 degrees

Changed elevation degrees of 90 mm Gun M3 from -25 degrees to -15 degrees

Changed elevation degrees of 105 mm Gun T5E1 from -25 degrees to -15 degrees

Dobrze że opracowałem T32. Dziwne te zmiany, od zawsze w hamburgerach był "hull down", a teraz trzeba będzie walczyć inaczej.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca 10 stopni różnicy wychyłu działa to dużo. Do ptaków może i nie postrzelam ale do czołgów pode mną też nie bardzo. Na testowym nie grałem więc w praktyce sprawdzę dopiero po patchu.

 

 

ps1. Jeżeli dobrze doczytałem w linku http://worldoftanks....0-update-notes/ to w t29 nie ma zmian w depresji działa mój błąd sry,

Edytowane przez Turkina
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która droga do pantery jest mniej bolesna? Na PzKpfw III/IV brak mi 13k expa do do VK3001H( na nim brak gąsek i wieży do elite) Mam tez opracowany VK3002DB( brak silnika, wieży, gąsienic) Z VK3001 potrzeba 48,6K expa ale to tier 6 i może z tą krótką 88 da radę. Natomiast z VK2002DB potrzeba 20K expa ale to wyższy tier i losowania mniej korzystne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Object 212:

  • Repair cost increased by 44,12%
* Object 261:
  • Repair cost increased by 41,90%
* T92:
  • Repair cost increased by 59,33%
* M40/M43:
  • Repair price increased by 40,75%
* GW Typ E:
  • Repair costs increased by 33,18%
* GW Tiger:
  • Repair costs increased by27,25%
Jak się cieszę, że naprawili MM Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika Edytowane przez Ram1rez
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z 3002db, jedna bitwa dziennie, żeby sobie nie psuć humoru i jakoś poszło. Akurat kupiłem go w promo za 50%, nic do niego nie dokładałem, aby tylko przejść te 20k. Ogólnie jedno z gorszych badziewi jakimi miałem nieprzyjemność jeździć. ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z 3002db, jedna bitwa dziennie, żeby sobie nie psuć humoru i jakoś poszło. Akurat kupiłem go w promo za 50%, nic do niego nie dokładałem, aby tylko przejść te 20k. Ogólnie jedno z gorszych badziewi jakimi miałem nieprzyjemność jeździć. ;>

 

I bardzo dobrze prawisz! Tym nie dało się grać na stocku wcale! Po zrobieniu elite mogłem powiedzieć tylko tyle, że jest mobilny z papieru i do tego brak mu działa!

 

* T110E4:

  • Max speed of T110E4 suspension decreased from 28 km/h to 26 km/h
  • Max reverse speed changed from12 km/h to 10 km/h
  • Turret side armoring changed from 203 mm to 152 mm
  • Armoring of T110E4 turret cheekbones changed from 254 mm to 203 mm
  • Armoring of T110E4 gun mantlet changed from 305 mm to 254 mm
  • Aiming time of 155 mm AT Gun T7E2 gun changed from 2.7 sec. to 2.9 sec.
  • Reloading time of 155 mm AT Gun T7E2 changed from 20.2 sec. to 21 sec.
  • Dispersion of 155 mm AT Gun T7E2 changed of 0.36 m to 0.37 m
Kto się cieszył z pancerności tego badziewia przyznać się? :P Dziwne jest to, że ciągle mieszają w ustawieniach prem tanków to zwiększą dochody to zmniejszą naprawę koszt ammo a T34 nie dotykają. Co to prem tank dla ubogich czy co? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Object 212:

  • Repair cost increased by 44,12%
* Object 261:
  • Repair cost increased by 41,90%
* T92:
  • Repair cost increased by 59,33%
* M40/M43:
  • Repair price increased by 40,75%
* GW Typ E:
  • Repair costs increased by 33,18%
* GW Tiger:
  • Repair costs increased by27,25%
Jak się cieszę, że naprawili MM Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

WTF?

To nie jest fake?

 

Jesli nie to moja gra arta skonczy sie na zbijaniu gwiazdki. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze prawisz! Tym nie dało się grać na stocku wcale! Po zrobieniu elite mogłem powiedzieć tylko tyle, że jest mobilny z papieru i do tego brak mu działa!

 

* T110E4:

  • Max speed of T110E4 suspension decreased from 28 km/h to 26 km/h
  • Max reverse speed changed from12 km/h to 10 km/h
  • Turret side armoring changed from 203 mm to 152 mm
  • Armoring of T110E4 turret cheekbones changed from 254 mm to 203 mm
  • Armoring of T110E4 gun mantlet changed from 305 mm to 254 mm
  • Aiming time of 155 mm AT Gun T7E2 gun changed from 2.7 sec. to 2.9 sec.
  • Reloading time of 155 mm AT Gun T7E2 changed from 20.2 sec. to 21 sec.
  • Dispersion of 155 mm AT Gun T7E2 changed of 0.36 m to 0.37 m
Kto się cieszył z pancerności tego badziewia przyznać się? Dołączona grafika Dziwne jest to, że ciągle mieszają w ustawieniach prem tanków to zwiększą dochody to zmniejszą naprawę koszt ammo a T34 nie dotykają. Co to prem tank dla ubogich czy co? :/

 

To szacun, że miałeś siłę go na elite robić. ;>

T34 jest dobrze zbalansowany, najlepsze ciach!lnięcie VIII tieru wśród HT i wszystko w temacie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze prawisz! Tym nie dało się grać na stocku wcale! Po zrobieniu elite mogłem powiedzieć tylko tyle, że jest mobilny z papieru i do tego brak mu działa!

 

* T110E4:

  • Max speed of T110E4 suspension decreased from 28 km/h to 26 km/h
  • Max reverse speed changed from12 km/h to 10 km/h
  • Turret side armoring changed from 203 mm to 152 mm
  • Armoring of T110E4 turret cheekbones changed from 254 mm to 203 mm
  • Armoring of T110E4 gun mantlet changed from 305 mm to 254 mm
  • Aiming time of 155 mm AT Gun T7E2 gun changed from 2.7 sec. to 2.9 sec.
  • Reloading time of 155 mm AT Gun T7E2 changed from 20.2 sec. to 21 sec.
  • Dispersion of 155 mm AT Gun T7E2 changed of 0.36 m to 0.37 m
MI brakuje 30k exp do tego TD, ale po tych zmianach to może się okazać, że lepiej zostać przy T30. Ruskie mają reloady na 10-12 sekund amerykańce dwa razy tyle. Wszystko robią, żeby ludzie tylko ruskim g**** grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI brakuje 30k exp do tego TD, ale po tych zmianach to może się okazać, że lepiej zostać przy T30. Ruskie mają reloady na 10-12 sekund amerykańce dwa razy tyle. Wszystko robią, żeby ludzie tylko ruskim g**** grali.

Tak mi się na teście zdawało, że ten T110E4 jakiś cienki jest ;P a to wersja dla ubogich ;) Nie mam zamiaru ładować w to 6,1kk. T30 jest wystarczająco dobry.

 

A co do T34, zrobiłem załogę na 400% i stanąłem przed dylematem jakie umiejętności wybrać, poszło tak:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wybierałem pod kątem tego, aby umiejętność działała już od początku bo nie sądzę, abym w rozsądnym czasie nabił całą kolejną umiejętność. Ładowniczym dałem gaszenie, bo nie mieli nic co działało by przed zdobyciem 100% i stąd nauka, że na czołgach, na których dobijemy tak daleko warto wybrać perki specjalistyczne dla ładowniczych już na trzecim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisaj cały dzień niemcami no nie dało się po prostu rykoszet za rykosztem lub 0 dam, tak gdzies 50% moich trafień. Za to 2 razy pod rząd uszkodzne działo lub ammorack i tradycyjnie już silnik to normalne atrakcje.

Trzeba jednak odnotować że silnik nie zapalił się ani razu.

 

Na koniec dnia zagrałem KV3, pojechałem do przodu ale szybko wytłukli moja 'dzielną' drużyne. Która dosłownie nic nie zrobiła i nigdzie się nie utrzymała.

 

W mój KV3 weszło 41 trafień zanim mnie dostali. Nawalało we mnie na otwartym terenie od przodu i lekko z boku 5 czołgów i jedna arty. 2 zdązyłem zdjać.

 

Prosze nie mówice mi nastepnym razem o balansie bo go w tej grze nie ma, ruskie Heavy i amerykańskie są po prostu bezkonkurencyjne.

 

 

Na popracie moich słow powiem zejszcze ze mam kilku znajomych grajacych w tą grę i część z nich nie gra niemieckimi czołgami bo po prostu nie dają rady.

 

Panie premierze jak żyć???

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja j.w. :mrgreen:

Prawie całe niemieckie drzewko odblokowane, wszystkie czołgi robione @ elite. Zostały mi jeszcze 2801(odblokować), E-50m (odblokować), 4502p (kupić), Maus (odblokować), GW tygrys (kupić), GW E (odblokować) i jpz E-100 (odblokować).

I też nie wiem, czy jest sens to ciągnąć dalej. Zobaczę po patchu u kumpla, jak się gra i wtedy zdecyduję. Na razie mam ciekawsze rzeczy do roboty, no i inne wydatki.

 

Amerykańskie i sowieckie drzewka robiłem tylko dla konkretnego zysku - dawniej się dobrze farmiło E8, więc go zrobiłem. T34 miał być premium - zrobiłem. Miały być sloty za kilka sowieckich czołgów - zrobiłem. I na tym mi się te drzewka skończyły.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...