Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem jakimś super graczem bo posiadam na razie KW1, pz3/4 i t-34-85 (którego nienawidzę) ale bardzo bardzo często zdarza się że po bitwie ja mam wynik 3-5 zabitych a reszta nic w dodatku 3 na 4 bitwy są przegrane (jak nie wiecej). Miałem spora przerwę w wota (pół roku) i wtedy takie rzeczy się nie działy. Wiec pytam się gdzie są Ci wszyscy dobrzy gracze? Exp leci mi teraz tak wolno że odblokowanie czegokolwiek graniczy z cudem.

 

Pewnie nie aktualna już tabela ale mniej więcej umiejętności graczy tak wyglądały

 

Table of efficiency rating values

less than 600 Bad players (~ 10%)

600 - 900 Players below average (-48%)

900-1200 Average players (~ 32%)

1200-1500 Good players (~ 8%)

1500-1800 Great players (~ 1.9%)

more 1800 Unicums (~ 0,1%)

 

Ciągła promocja WoT w tv, na youtubie robi swoje Dołączona grafika

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reseller mi wczoraj odpisał (on, albo bot, mniejsza), że zwrot kasy może się przedłużyć do 30 dni z powodu natłoku podobnych roszczeń. Zrobiło mi się go odrobinę żal Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Pożyjemy - zobaczymy.

 

zalozyles mu spor ze raczyl odpisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam is-8 i serio ciężko się nim gra. Nie dość, że jak to mówią najedziesz na kartkę papieru to już w niebo patrzy ze względu na beznadziejny ruch działa w dół to jeszcze nie trzeba się zbytnio wysilać, żeby w go spenetrować z przodu. Jedyna zaleta to nawet dobra mobilność no i działo, ale co z tego skoro jesteś taki "glass cannon", wychylisz się strzelisz a sam dostaniesz trzy bomby, bo przecież wszystko wchodzi.

T32 imo zarąbisty czołg, tylko działo trochę za słaba pena jak na 8 tier, trzeba się nakombinować z weakspotami, ale mimo wszystko warto, bo później są fajne czołgi.

 

Btw odzyskałem kasę od 2ch sprzedawców, jeszcze tylko reseller i jesteśmy w domu. ;>

Dobra groźba nie jest zła. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że mam dziwne wrażenie, że IS-8 z teoretycznie tym samym działem co IS-4 zachowuje się zupełnie inaczej. Na IS-4 trzeba się postarać żeby nie weszło, a na IS-8 co chwile mam dingi, strzały za zero itp.. Spodziewałem się, że IS-8 z tym działem będzie wymiatał a wcale nie jest tak różowo. M103 z drugim działem radzi sobie o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO T32 jest bardzo słabym czołgiem. Po rewelacyjnym T29 dostajemy lekko poddany tuningowi (spłaszczony) model z tym samym działem. Natomiast IS-8 jest całkiem przyjemnym czołgiem ciężkim z prędkością czołgu średniego. Działo ma znośną penetrację i zadaje przyjemny DMG. Jeżeli chcesz pancernego czołgu ciężkiego t. IX to musisz iść w ST-1 ma podobne parametry jak dawny IS-4 i czasem trzeba się z nim napocić. Oczywiście zawsze pozostaje iść w HT niemieckie ;) Tam od Tigera II gra zaczyna nabierać rumieńców i staje się przyjemnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu z tym że T32 jest bardzo słaby się nie zgodzę mi najlepiej mi się nim grało.

- Wieża mniejsza i do tego nie do przebicia

- z przodu więcej armora niż T29 czy T34 i naprawdę można to odczuć a jak się odpowiednio skontrujemy to i lowe ma problem przebić. Sprawdzałem na T34 i 29 i wchodzi jak w masło gdzie w T32 rykoszetowało.

Naprawdę b.dobry czołg jak się nim nauczysz grać moim zdaniem to taka perełka między T29 a T34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest mocniejszy od T29/34 ale działo ma słabe jak na tier VIII! Pamiętam gdy grindowałem do T34 to często dostawałem lanie od rywali w IS-3/Tiger II ze względu na to, że nic im nie robiłem działkiem... IMO najlepszym czołgiem ciężkim t. VIII jest IS-3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest mocniejszy od T29/34 ale działo ma słabe jak na tier VIII! Pamiętam gdy grindowałem do T34 to często dostawałem lanie od rywali w IS-3/Tiger II ze względu na to, że nic im nie robiłem działkiem... IMO najlepszym czołgiem ciężkim t. VIII jest IS-3!

 

Bo u amerykanów trzeba wykorzystywać ich właściwości i będzie się grało przyjemnie. Miałeś problem z przebiciem is-3 z przodu ? To chyba waliłeś w wieżę, tak samo z tigerem II.

Is-3 i 8 są ok, ale ile to się trzeba namanewrować, żeby sobie dogodną pozycję na byle jakim wzniesieniu zrobić to masakra. Do miasta też kiepsko, bo ich pancerz jest najefektywniejszy kiedy stoimy przodem do wroga a ciężko o to, gdzie wychylamy się z alejki próbując oddać strzał.

Miałem super staty na is-3 ale na 8-ce już nie mogę wyjść na +, mam wrażenie, że wszystko w niego wchodzi bez kitu. W tym momencie zazdroszczę trochę posiadaczom e75 ( tiger II już odkryty ;> ).

 

Btw ja mam przegrane na T34 kilkaset bitew i tak mi podpasował styl gry, że jakiś czas temu wziąłem się za amerykańskie HT-ki.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napisałeś, po 103...

ja is8 sprzedałem, 103 został, nie wiem czy to o czymś świadczy, ale lepiej mi się grało i gra 103. Is8 nawet jak na testowym odpalę to nie to samo. Szybki? przy tej masie to on jest wolny. Liczy się zwrotność i przyśpieszenie (plus działo) a tu 103 go kładzie jak chce. Co po raszu z góry z prędkością 50km/h jak nie wykręcisz dobrze i kazdy strzał od przeciwnika włazi w boki...is7 ciut lepszy, bo ma armor lepszy. Ale też wolny kloc...i działo po wuju...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: El Haluf 22 września 2012 17:38:02

Czołg: M8A1

Doświadczenia: 1 796 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 14 413

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Rozpruwacz, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest mocniejszy od T29/34 ale działo ma słabe jak na tier VIII! Pamiętam gdy grindowałem do T34 to często dostawałem lanie od rywali w IS-3/Tiger II ze względu na to, że nic im nie robiłem działkiem... IMO najlepszym czołgiem ciężkim t. VIII jest IS-3!

 

198 penetracji to nie jest taka znowu tragedia. A opancerzenie T32 to nie w kij dmuchał - kadłub 127 z przodu z niezłym nachyleniem, a druga wieża 300/200/150 (w zaokrągleniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo u amerykanów trzeba wykorzystywać ich właściwości i będzie się grało przyjemnie. Miałeś problem z przebiciem is-3 z przodu ? To chyba waliłeś w wieżę, tak samo z tigerem II.

Is-3 i 8 są ok, ale ile to się trzeba namanewrować, żeby sobie dogodną pozycję na byle jakim wzniesieniu zrobić to masakra. Do miasta też kiepsko, bo ich pancerz jest najefektywniejszy kiedy stoimy przodem do wroga a ciężko o to, gdzie wychylamy się z alejki próbując oddać strzał.

Miałem super staty na is-3 ale na 8-ce już nie mogę wyjść na +, mam wrażenie, że wszystko w niego wchodzi bez kitu. W tym momencie zazdroszczę trochę posiadaczom e75 ( tiger II już odkryty ;> ).

 

Btw ja mam przegrane na T34 kilkaset bitew i tak mi podpasował styl gry, że jakiś czas temu wziąłem się za amerykańskie HT-ki.

 

Posiadaczom E75 od jakiegoś czasu czołg się pali od strzału w przodu a wszystko z Tieru 9 i TD z tieru 8 penetrauja frontalny pancerz bez problemu.

 

T32 to jedyny czołg z tieru 8 który przebija mi pancerz Ferdka z przodu jak papier, wiec jak gram nim bitwy do tieru 8 to pierwsze co staram się ustalic gdzie pojechały TD z 8 tieru i T32.

wiec chyba nie jest tak żle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FasstGold oddał kasę i oczekuje kasacji negatywa. Z tym jednak poczekam na wyjaśnienia WG o konkretny powód bana.

 

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie E75 ANI RAZU nie zapalil mimo ponad 200 bitew. I nawet jakos szczegolnie nie niszczy sie silnik. A to dlatego ze jeszcze na Tigerze II nauczylem sie.. hmmm.. "kątowania" (?) wiec wszystko slizga sie po przednim pancerzu. I powiem szczerze ze jedyne szlagi jakie dostaje to commander cupola i jak sie zle ustawie to czasem kolo napedowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was otrzymał od supportu WG jakiekolwiek potwierdzenie / dowód na jakiej podstawie konto zostało zablokowane?

Wiem, nielegalny gold, ale konkret. Dowód cofnięcia wpłaty itp?

Chodzi o to, czy WG w jakikolwiek sposób udowodniło Wam, że zakup był nielegalny?

Co prawda odzyskałem kasę, ale chcę pobawić się w roszczenia za bana ;)

 

P.S. Olewam WoT i wracam do BF3 ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pretensji do WG.. złoto było podejrzane i duże ryzyko, że to w końcu wyjdzie. Kasę w większości odzyskałem, reszta w toku, konto odbanowałem i śmigam sobie radośnie dalej (mimo, że gra potrafi bardzo zirytować, ale jednak za bardzo wciąga).

Na miejscu WG zrobiłbym dokładnie to samo, jak raz się popuści to później traci się kontrolę nad wszystkim.

Mam nadzieję, że wygrają golden joya, bo ładne bonusy się szykują z tej okazji. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

mieli prawo nie uznawać tego złota, ale nie powinni z punktu widzenia wiarygodności tak bez wyraźnego ostrzeżenia banować dużej ilości graczy bo to psuje jakość gry pozostałym uczciwym. Jak nie mam z kim zrobić plutonu to nie będę włączał gry w ogóle. Wciąga? Tylko dlatego, że jest to gra zespołowa, jak "klan zbanują" to nie będzie wciągać. Proste.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego staram się nie grać sam, bo już w dwie osoby można coś sensownego sklecić.

Jak niewinnego zbanowali to masz przecież potwierdzenia przelewów na maili i dosyć szybko takich ludzi odbanowali.

Jak ktoś się łudził, że może kupić kilka razy tańsze złoto na allegro i to przejdzie w pełni legalnie (w tym ja) to nie powinien się teraz dziwić. Śmierdziało wałem na sto kilometrów, ale człowiek jak zwykle chce zaoszczędzić. Dobrze, że mnie ten eksperyment za dużo nie kosztował, ale współczuje tym, co kupili i wydali po 3 albo 4 x 16500 i teraz muszą to odkupić albo darować sobie granie..

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was otrzymał od supportu WG jakiekolwiek potwierdzenie / dowód na jakiej podstawie konto zostało zablokowane?

Wiem, nielegalny gold, ale konkret. Dowód cofnięcia wpłaty itp?

Chodzi o to, czy WG w jakikolwiek sposób udowodniło Wam, że zakup był nielegalny?

Co prawda odzyskałem kasę, ale chcę pobawić się w roszczenia za bana Dołączona grafika

 

P.S. Olewam WoT i wracam do BF3 ;>

 

Z tego co mi wiadomo to nikomu nie pokazali dowodu, że kasa wycofana, bo to niby jest poufne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Nie wiem sam dlaczego robiłem zakupy na allegro, kupiłem u FasstGold i superGM z tego co udało mi się ustalić oni pośredniczyli w sprzedaży jak większość sprzedających na allegro.

Sam jestem głupi bo złamałem regulamin gry i nie mam szans na obronienie się przy składaniu pozwu czy wniosku o wyłudzenie czy oszustwo. Byle jaki prawnik i portafi to wyciągnąć.

Pozostaje tylko zapłacenie wargaming i granie dalej legalnie. Nie mam zamiaru pozywać sprzedających na allegro ponieważ sam świadomie przecież złamałem licencję i co mi po tym.

Natomiast dołączę się do wniosu przeciwko Wargaming.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...