Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

kelcior to jakiś nup z effi 900 także może się pomylić ;>

najbardziej mnie rozwalił gościu, co ma ponad 5k bitew i twierdzi, że nie zna weakspotów, bo gra tylko TD i strzale z 400-500 metrów :) można i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyli tego isu152 to tak jakbym słyszał mojego diesla w aucie po mroźnej nocy ;)

Jak już tak przeglądasz YouTube to wpisz sobie T-90 jump.

Tak przy okazji zapytam, była do niedawna w google play bardzo dobra nieoficjalna aplikacja o World of tanks gdzie były w bardzo fajny i przejrzysty sposób przedstawione wszystkie drzewka czołgów dostępnych w grze wraz z charakterystyka. Niestety chyba ja usunęli bo nie mogę jej znaleźć, nie wiecie może co się z nią stało?

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Eff to można o du*e rozbić bo nie przedstawia skilla gracza tylko to ile ma tanków i ile kapuje why ? bo najwięcej effa dodaje Capowanie i decapowanie tak samo zależy od tego ile wysoko tierowych pojazdów posiadamy czym MNIEJ tym wyższy eff ja normalnie mam 1320 effa ale zmiejszajac AVG Tank LVL do poziomu kolegi Tangerine1974 moj eff zaskakująco rosnie o 100 a nie raz zdazalo mi sie pojechać BEZ straty HP kolesi z Eff'em 1800+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam effa 1086. Prawie wcale nie capuję tylko poluję na zwierzynę w lesie. Do tego jeżdżę niskimi tierami na których effa raczej się nie nabija. Przestańcie gadać o eff bo zaraz mnie zdenerwujecie i was znerfię o własny współczynnik effi który będzie promować dmg/per battle a nie bez sensu capowanie i lamienie w krzaczorach!

 

Edyta

 

EFF=0.5*(dmg)^2+0.25*sqrt(cap+decap)+0.02*spot

 

na szybko i z pozdrowieniami dla tylko capujących ;)

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Eff to można o du*e rozbić bo nie przedstawia skilla gracza tylko to ile ma tanków i ile kapuje why ? bo najwięcej effa dodaje Capowanie i decapowanie tak samo zależy od tego ile wysoko tierowych pojazdów posiadamy czym MNIEJ tym wyższy eff ja normalnie mam 1320 effa ale zmiejszajac AVG Tank LVL do poziomu kolegi Tangerine1974 moj eff zaskakująco rosnie o 100 a nie raz zdazalo mi sie pojechać BEZ straty HP kolesi z Eff'em 1800+ Dołączona grafika

 

Średni tier nie liczy się z tego jakimi czołgami grałeś/kupiłeś, tylko ile nimi grałeś. Jest to suma bitew każdego czołgu pomnożona przez jego tier i dopiero wtedy podzielona przez całkowitą liczbę bitew np. masz 1 bitwę na TI i 50 na TII, średni tier wynosi nie 1.5, a 1.98. Dlatego też granie wyższymi tierami popłaca, ponieważ funkcja zależności dmg od avg tier nie jest liniowa, a wiadomo, że na wyższych tierach zadaje się więcej obrażeń. Niektóre wzory dodają także 2 tiery do każdej artylerii..

Jednak od effi już większość odchodzi, ostatnia wersja xvm pozwala na wykorzystanie innego wskaźnika efektywności - WN6, który w ogóle nie liczy capa, a def to ok. 5% wyniku.

 

http://code.google.com/p/wot-xvm/downloads/list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady od doświadczonych kierowców M103 ?

Dolna płyta lepiej rykoszetuje po skątowaniu czy stojąc na wprost celu jak w is-ach ?

 

Fajny link trawienny

A wracajac do pytania...

Ten czołg nie ma pancerza(tzn ma, to nie bat) ale traktuj go jakby nie miał. Nie warto kątować, dostaniesz w ammo rack albo przynajmniej zdejmą gąski i jednocześnie wciągniesz dmg.

Wieża ma dziwny profil, jak i buda, więc czasem coś odbija, jak się ma szczęscie i majta czołgiem(nie stoi w miejscu, tylko sie staje na strzała) to czołgiem fajnie sie gra, bo sporo potrafi zdingować...ale znów...traktuj go jako czołg bez pancerza, bo tiger/kt sie wgryza waląc na odwal się aż miło...i ammo rack też pada...

Oczywiście boki wieży też warto mieć zawsze skierowane...nie prostopadle do strzelającego/celu. Zawsze patrzysz do tego co w ciebie wali, duża szansa na pochłonięcie dmg przez oslonę działa.

Ogołem fajny czołg, ale 1x1 z e75 może mieć problem(chyba że objedzie i wessa sie w tył/boki), na wprost jest lipa. Podobnie z st-1. O mocniejszych czołgach pokroju jpe100 nie wspominając...

 

Edyta:

do kątowania wracając - idealnie na wprost się nie ustawiaj, bo podjeżdżając i cofając i tak się wgryzą w dolną płytę/wieżę, lekki kąt(do 5 stopni jest wskazany)

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny link trawienny

A wracajac do pytania...

Ten czołg nie ma pancerza(tzn ma, to nie bat) ale traktuj go jakby nie miał. Nie warto kątować, dostaniesz w ammo rack albo przynajmniej zdejmą gąski i jednocześnie wciągniesz dmg.

Wieża ma dziwny profil, jak i buda, więc czasem coś odbija, jak się ma szczęscie i majta czołgiem(nie stoi w miejscu, tylko sie staje na strzała) to czołgiem fajnie sie gra, bo sporo potrafi zdingować...ale znów...traktuj go jako czołg bez pancerza, bo tiger/kt sie wgryza waląc na odwal się aż miło...i ammo rack też pada...

Oczywiście boki wieży też warto mieć zawsze skierowane...nie prostopadle do strzelającego/celu. Zawsze patrzysz do tego co w ciebie wali, duża szansa na pochłonięcie dmg przez oslonę działa.

Ogołem fajny czołg, ale 1x1 z e75 może mieć problem(chyba że objedzie i wessa sie w tył/boki), na wprost jest lipa. Podobnie z st-1. O mocniejszych czołgach pokroju jpe100 nie wspominając...

 

Edyta:

do kątowania wracając - idealnie na wprost się nie ustawiaj, bo podjeżdżając i cofając i tak się wgryzą w dolną płytę/wieżę, lekki kąt(do 5 stopni jest wskazany)

 

Pytam, bo często dingowałem z topowego działa IS-8 w dolną płytę M103.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w niego się nie strzela w dolną płytę.

Strzelasz w najbardziej prostopadłą do trajektorii pocisku płaszczyznę - nieważne, czy to jest górna płyta, czy dolna, czy może okolice działa (z wyłączeniem osłony). Nawet przód wieży daje im się przebić, strzelając obok osłony działa.

 

Z drugiej strony... ten czołg dinguje w najmniej spodziewanym momencie - wyjeżdżasz na pewniaka, celujesz w weakspot i... ding :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Chyba muszę przestać wychodzić z bitew jak mi losowanie nie odpowiada Dołączona grafika

 

Potem są bitwy gdzie 2-3 jest afk, bo im losowanie nie odpowiadało. Masakra.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zagrac trzy nieudane bitwy do konca i odpuscic granie na tydzien czy dwa - zdrowiej dla mnie i dla innych.

 

Cholera, wszedlem na Seaport, jechalem w strone zwirowni po nabrzezu, z ktorego niechcacy zjechalem jedna gasienica, tak ze zawislem na krawedzi nad woda. Trudno - pomyslalem - jako arta moge wisiec. Ku***, w ciagu 10 sekund znalazl sie ch** niemyty z mojej druzyny, ktory mnie zepchnal do wody... Dołączona grafika Ubilbym gnoja golymi rekami! Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...