Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Zadowole sie na razie ruskami, fajnie mi sie gra MS1 mimo ze slaby strasznie :D

Jak konkretnie działa artyleria? (to te "działa samobieżne"?) Siedziałem przyczajony fajnie w krzaczkach, aż zobaczyłem MT tyłkiem do mnie, walnąłem w niego i.....zostałem zniszczony przez coś niewidzialnego w ciągu paru chwil :(

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arty ma widok "z satelity" i strzela stromotorowo, więc nie musi Cię widzieć, wystarczy, że ma wykryty cel. Oczywiście na możliwość trafienia ma wpływ tor lotu pocisku i przeszkody terenowe. Pocisk leci też dość długo, więc trafienie celu w ruchu jest trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - trafiłeś na jakiegokolwiek przeciwnika , jak miał dobre radio to od razu jesteś widoczny dla innych , w tym dla Arty ( radio to podstawa - szczególnie dla arty ) .

 

A jak byłeś na otwartej przestrzeni bez żadnych przeszkód terenowych i stałeś w miejscu - duże szanse na zgon od arty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prokhorovka, przed momentem... grunt, to dobra miejscówa xDDD:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Na ferdka wyprztykałem prawie wszystkie HE (wcześniej kilka poszło na kv-3 i t-34-85. Reszta to już radosna twórczość tym, co zostało. W tył/bok Lwa AP z pzIV wchodzą jak w masło, chociaż zdejmowanie go po 2-5% trochę dobija <_<

 

Jak zobaczyłem na początku z czym skończyłem w teamie (szczególnie a2e4 mnie trochę zdołowały... i to, że byłem nad, albo i pod nimi), to miałem od razu dość i wiedziałem czym się skończy. A potem, zgodnie z założeniami, zacząłem suicidal smart scouting, a jeden e4 suicidal stupid scouting, jak to nazywam. Pojechał pierwszy, bez zatrzymywania się, co dało mi szansę zająć dobrą miejscówę, za jednym z niewielu kamieni na tej mapie, które potrafią schować cały czołg :lol: no i poszło już z górki.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem działko 27mm jw czy jakoś tak. Szybkostrzelna armatka...albo to mega shit albo ja nie umiem używać. Wieżyczka podskakuje tak że tylko pierwszy pocisk ma szansę (jedynie szansę) trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łahahah, balans w WoT jest jednak najlepiej dopracowaną rzeczą, jaka istnieje :D

 

Przekonani o swojej wyższości grali jak polska reprezentacja w piłę kopaną.

Dołączona grafika

Mapa - Karelia.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem działko 27mm jw czy jakoś tak. Szybkostrzelna armatka...albo to mega shit albo ja nie umiem używać. Wieżyczka podskakuje tak że tylko pierwszy pocisk ma szansę (jedynie szansę) trafić.

 

Całkiem dobrze się nim grało zwłaszcza przy bliskich spotkaniach. Po prosty trzeba je wyczuć i przy każdym następnym strzale obniżać celownik. Jak wyczujesz działko to władowanie wszystkich 3 pocisków w czołg przeciwnika wcale nie jest jakimś wyczynem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na to drzewko to niezly wal

Do tej pory panthera II mialo dzialko 10.5 cm KwK 45 L/52 Ausf. B teraz dostanie 10,5см KwK42 L/28

Czyli oslabia jeden czolg by dac drugi w jego miejsce z takimi parametrami jak poprzedni ;/

Roznica troszke inny pancerz i 5km/h szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum system requirements:

 

Operating system: Windows XP/Vista/7

 

Processor (CPU): 2.2 GHz

 

Memory(RAM): 1.5 GB for Windows XP, 2 GB for Windows Vista / 7

 

Videocard: GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB RAM, DirectX 9.0c

 

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

 

Free hard disk space: 3.5 GB

 

Internet connection speed: 128 Kbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

105 kijowa jest... malo amunicji i dosyc kiepska celnosc :/ Po za tym w druzynie pojawil sie jakis idiota w Marder II co niszczyl sojusznikow - ze 3 ubil pozniej musialem go ubic aby i mnie nie dostal. Wyszlo na to ze zostalem z ta najslabsza arty ruskich vs 3 arty wroga. Niepotrzebnie ruszylem do ich bazy przez miasto bo zajeli nasza baze i niezdazylem wrocic :/ Jakby nie ten kretyn to bysmy wygrali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda krótkolufowa armata ma kiepską celność, to wynika z konstrukcji tej broni. Stąd nie nadają się one do kampienia na tyłach tylko do aktywnej gry. Ale jak już walną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...