Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ten panzer4 to maszynka do robienia kasy 6 walk =200.000 :|

 

Chyba zainwestuje w Panzera, STUGa mam ulepszonego prawie na maksa i jest takim badziewiem, ze łeb urywa. W zasadzie to nie mogę nikogo rozwalić ze 10,5, następne działo jest jeszcze gorsze. Nie doszedłem jeszcze do najlepszego. Jak dla mnie ten TD to taki Hetzer który ma wiecej HP i lepszy pancerz, ale w przeciwieństwie do Hetzera trafia na czołgi z dużo wyższych tierów. Jednym słowem mięso armatnie, tym bardziej ze mając Hetzera spokojnie radziłem sobie ze Stugami, dopiero JagdPz było wyzwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom256 - Stug wydaje ci cię szajsowaty bo masz kiepską armatę .

 

To armata zaprojektowana do zadawania dużego dmg kosztem penetracji , zresztą najcięższe armaty w danym tanku z reguły tak mają , dużo dmg ale kiepska penetracja .

 

Odkryj i załóż armatę Stuk 75 mm L/70 to dopiero zobaczysz jak ten TD radzi sobie z wysokotierowymi czołgami .

 

Jak masz trochę golda ( 800 G ) albo kasy na niego to szkolisz załogę na 100% , każdemu dajesz maskwoanie jako umiejętność dodatkowa , kupujesz do tego siatkę maskującą .

 

Gra robi się o wiele przyjemniejsza po jakimś czasie , nawet od razu po założeniu armaty 75 mm L/70 .

 

DMG sporo mniejsze ale 167 mm penetracji robi swoje , a jak masz amunicję premium to dopiero jest zabawa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami :D Raczej codziennie fakt że ostatnio zmiękłeś i grasz low tierami. Jakby ktoś był chętny na tiery 7-8-9 dawać znać to zrobimy plutka.

 

VK3601 juz zakupiony.... 49000 i bedzie tiger ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info reyden

 

Kolejne 5 walk, 0 fragów. Przeciętnie `75 pkt doświadczenia. Trochę to potrwa zanim doje do tego działa. Załoga na ponad 80%.

 

Na le czego się tu spodziewać jak spotykam nawet Ferdynandy.

 

@Edit nowy rekord 24 doświadczenia

 

@kupiłem lepsze działo, Hetzer mnie zdjął jednym strzałem, buahaha. Zobaczymy co dalej

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które działo - L/70 czy ta krótsza 75 mm ?

 

Jaką taktykę stosujesz - jazda do przodu wraz z resztą czy chowanie się po krzakach i czekanie na przeciwnika ew. powolne posuwanie się naprzód za głównym natarciem i unikanie otwartych przestrzeni ?

 

Btw. A ja kupiłem dziś Pz IV , do tego dłuższa armata 75 mm , max. silnik i zawieszenie ; teraz tylko doczłapać się do wieży i lepszych dział .

 

Btw. 2 Czy któryś z VK odkrywanych po drodze jest OK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które działo - L/70 czy ta krótsza 75 mm ?

 

Jaką taktykę stosujesz - jazda do przodu wraz z resztą czy chowanie się po krzakach i czekanie na przeciwnika ew. powolne posuwanie się naprzód za głównym natarciem i unikanie otwartych przestrzeni ?

 

Btw. A ja kupiłem dziś Pz IV , do tego dłuższa armata 75 mm , max. silnik i zawieszenie ; teraz tylko doczłapać się do wieży i lepszych dział .

 

Btw. 2 Czy któryś z VK odkrywanych po drodze jest OK .

 

Wszystko na maksa, armata najdłuższa 75mm. ładowanie -10%, kamuflaż, wentylacja, załoga 88%, kapitan 75%.

 

Idzie już znośnie, udało mi się teraz nawet ugrać ponad 38000$

 

 

Taka ciekawostka: http://strangevehicles.greyfalcon.us/

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od 17 gram tylko KV probuje wygrac jakas bitwe i nic.. Nie wiem ile juz przegralem pod rzad.. 15, 20 a moze 25.. przestalem liczyc po dziesiatej przegranej.. niestety 99% walk jestem losowany na samej gorze a u przeciwnika... KV3.. a ja tylko stock.. eh

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info reyden

 

Kolejne 5 walk, 0 fragów. Przeciętnie `75 pkt doświadczenia. Trochę to potrwa zanim doje do tego działa. Załoga na ponad 80%.

 

Na le czego się tu spodziewać jak spotykam nawet Ferdynandy.

 

@Edit nowy rekord 24 doświadczenia

 

@kupiłem lepsze działo, Hetzer mnie zdjął jednym strzałem, buahaha. Zobaczymy co dalej

 

Wynik dzisiejszej obrony bazy na Malinówce moim StuGiem to 5 zdjętych wozów koło naszej bazy. Wynik był słaby chyba 7 do 10 dla nich. Ale twardo stałem na pozycji w krzakach, bo jak wiadomo StuG do ataku przeciw poziomowi 5-7 (szczególnie przeciw HT na otwartym polu nie za wiele zrobi). Najpierw zdjęty samodzielnie od 50% do 0 IS (gdzieś tu koło bagien się pałętał). Potem lewą krawędzią przemykał KW-3 chowający się za budynkami. Zjadłem go do 19% (być może ktoś jeszcze strzelał, serce mi waliło i adrenalina nosem prawie szła więc nie zauważyłem, ale o dziwo wszystkie moje kulki chłopak łykał jak pelikan). Przedzierał się z amerykańskim T40. Ponieważ zauważyłem, że w bazie był tylko zdychający PzIII zaryzykowałem powrót do flagi. KW-3 jest duży więc go z daleka zobaczyłem, miał 9%. 2 strzały i go nie było. Ale został jeszcze ten T40. Przyczaiłem się, bo myślałem, że będzie flagę okupował. Ale cwaniak objechał do o koła wiatrak i budynki, pojawił się koło jeziorka. 2 strzały i nie było już T40. Wjechałem do bazy i patrzę, że chłopaki w ataku też sobie radzą. Zostało nas chyba 4, a przeciwko nam PzIV i 2 Hetzery. Z daleka oddałem 2 strzały do czołgu - jeden w celu, drugi poleciał w kosmos. A tu nagle Hetzer na wprost mnie wyskakuje. 1 strzał ostudził entuzjazm chłopa, on strzelił ale nie trafił, albo zrykoszetował. 2 mój strzał i 4 kile na koncie. A tu niespodziewajka - zaraz kolejny Hetzer na wprost mnie się wyłania. Ponownie strzeliłem pierwszy i już się modliłem, żeby on nie miał 105mm bo od przodu jakaś taka wielka ta jego armata była. A jak wiadomo na bliski dsytans 105mm pestka potrafi łyknąć StuGa.Na szczęście spudłował (z 30 metrów!). Oddałem 2 strzał i zostało mu 12%. Gość był frajerem bo nagle zaczął się do mnie odwracać bokiem, więc 3 strzału nie miał szans wytrzymać.

To była moja najlepsza bitwa dziś. Ogólnie dzień był wkurzający bo sporo przegranych i kilka razy na lemingi trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy korzystają z możliwości zarobku i co się dziwić. Sam gdybym miał Pz4 to bym grał nim dla dodatkowej kaski :]

 

A weź przestań.

Tak się złożyło, że gram jeszcze t-34... na który też była promocja, a który kupiłem deko wcześniej, żeby nie jeździć przy tejże promocji stockiem. No i... niech go jasna niespodziewana. Tym czołgiem się nie da jeździć.

Słaby pancerz, wolne to, do tego rozrzut ma taki, że gdybym strzelił w ruchu na jednej mapie, to pewnie pocisk by do drugiej doleciał, byle nie trafić w cel.

Przyzwyczaiłem się do Niemców i Amerykanów, gdzie nie musisz się starać trafić ze 100-200 metrów (że o mniejszych dystansach nie wspomnę). W tym badziewiu są dwie opcje - a) taranujesz i strzelasz, b) kampisz i czekasz aż coś w ciebie wjedzie.

Kumpel mnie pocieszył, że w t-34-85 jest jeszcze większy rozrzut :lol: . Nie wiem, czy mam ochotę to sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-34-85 to jeden z lepszych czołgów jakie można spotkać u ruskich. Też strasznie wspominam T-34 ale po przesiadce tier wyżej w końcu gra staje się przyjemna. Dostajesz do niego działo 100mm które później masz w kolejnych 2 czołgach (T-43, T-44) więc można poszaleć. Fakt że jest z papieru ale z odpowiednią taktyką można działać cuda :) Pokuszę się nawet o stwierdzenie że dopiero od niego gra medami ZSRR ma sens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naumiałem się wreszcie grać trochę w ruchu i idzie objechać lepsze czołgi. BT-7 nie taki zły jak się go na maksa urobi. Ciekaw jestem co będzie jak już do a-20 dozbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bt-7 był całkiem fajny. Potem porażka w postaci a-20, który trafia na tiery pokroju Lwa, Tygrysa2, is-3 i im podobnych, gdzie jest zwykłym mięsem armatnim.

Pz35t i pz38 też miło wspominam... a pz38na to już było wariactwo takie samo, jak a-20. I stwierdziłem że nie warto się z nim tak samo męczyć, więc sprzedałem i kupiłem od nowa pzIV, do którego wyszkolona na 100% ekipa kisiła się w koszarach :twisted:

Efekt był taki, że wczoraj w niewiele ponad godzinę ustrzelałem 500k kredytów :D Normalnie wpada 100-200 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra

 

Victory!

Battle: Ruinberg 29 lipca 2011 12:08:48

Vehicle: IS-4

Experience received: 3 474 (doubled for the first victory each day)

Credits received: 51 673

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Billotte's Medal, Master Gunner, Sniper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja T29 mialem ~3900 (podwojne za pierwsza wygrana) - 6 kill, w tym 2 tygrysy,hetzer,stug,vk(db), m3 lee... (prawie all zdjalem wszystko) i to dzialem 90mm...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ponad 2k expa ( podwójne ) na Pz 35(t) , do tego specjalistę zarobiłem wtedy .

 

Premium robi swoje .

 

Pz 35 (t) jak i Pz II z armatą 2 cm po wyłączeniu wstrząsów przy strzale gra się fajnie , ładni łowcy expa .

 

Jak dobrze pójdzie to wpadnie 800-1000 expa , z podwójnym jeszcze lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gra mi się działami samobieżnymi. Ostatnio ustrzeliłem pięć czołgów w tym ciężkich ruskim działkiem, drugim w kolejności bez opanowanych techów. Taka bitwa po 4 upolowane czołgi trafia mi się z działkiem już kolejny raz, nawet tym pierwszym w drzewku za pierwszym razem ;)

 

Z czołgów mogę grac każdym byle miał dobrze rozwinięte techy. Teraz gram PkwIV z armatą 75mm tą długą :) Robi swoje choć szybko pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem coś dziwnego, wygraliśmy 15:8, zniszczony ostatni czołg przeciwnika, czekam i nic, czas do końca bitwy odmierzył się i nic nie wyskoczyło, w okienku też nic się nie pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo - wjechaliśmy na bazę , w międzyczasie likwidując ostatni czołg przeciwnika , muzyczka oznaczająca wygraną leci , pojazdem nie dało się sterować , ręcznie wyszedłem z gry do menu , patrzę - tam ciągle czołg w bitwie , po chwili koniec , ale expa i kasy nie naliczyło - a trochę tego było .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zalogować się do gry. Ma kto taki sam problem w tej chwili? o 17 było jeszcze ok.

 

P.S. już widać że nie tylko ja ;)

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...