Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

1000 golda do WOT. 

W WoWP 2.0 można zdobyć w dość prostych misjach łącznie 1000 golda. Gold i freeexp jest wspólny z WOT. Przy okazji, nowy wowp jest znacznie przyjemniejszy od pierwszej wersji. Nawet mnie trochę przekonali, zrobiłem sobie 4 tier w ramach tych misji.

QHSsmtT.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tryb linia frontu daje zarobić sporo obligacji. Od początku tego trybu zarobiłem już 500. Poziomy się bardzo łatwo wbija, mniej więcej jedna bitwa jeden poziom, czasem dwa czasem nie wyjdzie to nie wskoczy.

Ciekawe, że zarobki na tym trybie są bardzo dobre. W bitwie scr poniżej, na czysto dostałem 132000 kredytrów. Bez konta premium, bez dopłek. A wszystkie dopałki działają. I klanowe i osobiste. więc pomnóżcie przychód z prem 294643 *1,5 *1,4 - koszty 33527, 31125 = 554000 na czysto z tej bitwy ;) bitwa trwała 26 minut.

Edit:
więcej info o trybie http://rykoszet.info/2018/05/07/linia-frontu-przewodnik-po-trybie-2/

 

Ii8UryH.jpg

Edit:

a jednak 1000 obligacji ale za 4 przejście. Do tej pory zrobiłem trzy.

IlTSRxh.jpg

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bQVgFHe.jpg

link do powtórki "M" na Emil I
W końcu mądrze zagrałem, jak na siedem lat jeżdżenia czołgiem to powoli się uczę xD
I te dwa ostatnie fragi zabrane przez artkę ;) ale też dobrze zagrał, bez niego pewnie byśmy tego nie wyciągnęli.

Bardzo lubię ten czołg, choć jest trochę sytuacyjny. Pasuje mi możliwość ustawienia się tak, aby strzelać i odbijać.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem do WoT'a od 1,5 roku, coś tam ciekawego się dzieje? Chodzi mi o takie mniejsze rzeczy, bo ogólnie o mapach HD czy nowej lini czołgów to wiem, mam na myśli raczej czy poziom debilizmu ten sam, czy się coś pogorszyło/polepszyło w działaniach WG dot. balansu, prem pestek, zarobkach srebra. Pytam tak z ciekawości, bo zobaczył bym sobie mapki w HD i do tego na monitorku 21:9, ale jak sobie przypomnę jak z Mausa i japońskich HT zrobili żelbetonowe bunkry, to nie wiem czy mi się chce ściągać WoT'a, tym bardziej że mam w co grać. I jeszcze takie jedno pytańko, trudno mi się będzie odnaleźć po 1,5 roku, w nowych mapach i różnych zmianach czołgów?

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, demon92 napisał:

Nie zaglądałem do WoT'a od 1,5 roku, coś tam ciekawego się dzieje? Chodzi mi o takie mniejsze rzeczy, bo ogólnie o mapach HD czy nowej lini czołgów to wiem, mam na myśli raczej czy poziom debilizmu ten sam, czy się coś pogorszyło/polepszyło w działaniach WG dot. balansu, prem pestek, zarobkach srebra. Pytam tak z ciekawości, bo zobaczył bym sobie mapki w HD i do tego na monitorku 21:9, ale jak sobie przypomnę jak z Mausa i japońskich HT zrobili żelbetonowe bunkry, to nie wiem czy mi się chce ściągać WoT'a, tym bardziej że mam w co grać. I jeszcze takie jedno pytańko, trudno mi się będzie odnaleźć po 1,5 roku, w nowych mapach i różnych zmianach czołgów?

Mapy: przemodelowane = nauka grania na nowo, ale grafika całkiem fajna.

Poziom debilizmu: ten sam lub gorszy.

Podejście WG: bez zmian lub gorsze.

Czołgi: wszystkie jakie masz po 1,5 roku obecnie to gruz. Tylko nowe się liczą i to głównie medy.

Co do pytania końcowego: tak, trudno.

Edytowane przez Szawel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu ma wejść polskie drzewko. 6 tier fajny reszta to gruz, nowa premka polska to gruz :)
Odechciało mi się wota po wstępnych informacjach co wg proponuje dot polskiego drzewka na x tierze.
Aby ten czołg miał w ogóle jakikolwiek sens musielli by dać 30mm pancerza więcej z każdej strony i poprawić przeładowanie o 4s...
Natomiast szósteczka może się nadawać jako opcja na twierdze etc. Choć t34-85M raczej nie wykosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 1.1

Weszło polskie drzewko do WOT - 1 i 2 tier są bardzo przyjemne. 3 już słabiej, ale da się grać, dalej nie grałem jeszcze.

Weszły nowe misje osobiste.

Rychło rusza też event na czołg premium.

Edit 30.08
Dzisiaj za zagranie bitwy polski czołg lekki premium II tieru TKS z działem 20mm.
Pierwsza bitwa i wpadła Mka :)
http://wotreplays.eu/site/4518156#abbey-maxymili-tks_z_n_k_m_20_mm

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie czołgi od 8 tieru całkiem spoko. Lewandowski, 10 tier specyficzny, ale nawet pojawia się na natarciach czasem. Twarda wieża i duża alfa robi robotę. Na minus kilku kumpli potwierdziło mi to samo, że rng jest niekorzystne dla tego czołu. Ja mam takie same odczucia. Pociski latają znacznie gorzej, niż w sowieckich odpowiednikach przy podobnych statystykach działa.

Ale dobra, teraz z innej beczki, od dzisiaj, za zalogowanie się są nagrody w WOT za 10 lecie powstania pomysłu na tę grę, im starsze konto tym wyższe, w tym czołg premium T-50-2. Przyda się do ekspienia załogi z sowieckiego lajta :)
 

Spoiler

Misja zrealizowana! Nagroda:
Dodano obligacje: 5 000
Dodano czołgi: T-50-2 (załoga 100%)
Dodane kredyty: 5 000 000 Dodano miejsca: 1
Dodano emblemat (x6)
Dodano styl Przebieg służby: Za 7 lat służby


Nagrody można odebrać do końca 2019 roku, więc nie ma paniki ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też dalej pykam. Fizyka, polskie drzewko, kilka maratonów na premki. Nowe mapy hd. Ogólnie pomidory doszły na potęgę do X więc jest kogo karać. Bitwy zazwyczaj 1vs29
Warto chociaż spróbować bo mapy hd sporo zmieniły w wyglądzie ale rozrywka mało co się zmieniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2018 o 19:13, Małpożer napisał:

Widze ze juz tylko Ty zostales na placu boju :) Cos na plus sie zmienilo przez ostatni rok?

Na plus, polskie drzewko. Darmowe czołgi 8t co kwartał (misje dość trudne ale do zrobienia) poprawili błędy z czatem. Mój klan się ogarnął i teraz jest spoko, codziennie dwa trzy natarcia i mapa globalna jak jest :D

Na minus, dalej jak jest jakaś promocja to przeciąża serwey, arty nadal wkurzają ;) pociski nadal znikają tak jak było do początku gry :F 

Dnia 3.12.2018 o 21:51, bamboocha napisał:

No ja też dalej pykam. Fizyka, polskie drzewko, kilka maratonów na premki. Nowe mapy hd. Ogólnie pomidory doszły na potęgę do X więc jest kogo karać. Bitwy zazwyczaj 1vs29
Warto chociaż spróbować bo mapy hd sporo zmieniły w wyglądzie ale rozrywka mało co się zmieniła.

Rok temu był już pacz 1.0 ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chwile zagrałem, jak pojawiły się polskie czołgi. Doszedłem nawet do 4 tieru :)
Teraz też zalogowałem się nagrodę odebrać. Ale juz nie grałem. Czasami jeszcze tylko odpalam grę żeby się zaktualizowała.
Za to zawsze Hallacka oglądam przed snem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2018 o 19:20, Małpożer napisał:

Juz z fizyka gralem. Ale skoro nic na plus sie nie zmienilo to chyba dam sobie spokoj z powrotem :P

Z tą grą jest dobrze jak masz fajną ekipę i jest z kim natarcia i CWki grać. Zwykłe randomy nudne są już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wotreplays.eu/site/4792586#abbey-maxymili-p_44_pantera

Doprawdy fajna bitwa, jedna z ciekawszych, jakie w historii WOTa udało mi się rozegrać

Przy okazji rekrutuję osoby, które chcą pograć potyczki i natarcia do klanu HGP-M. Bardzo fajna atmosfera i rozstawiający na wysokim poziomie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawioną czułość 14 w grze :) oglądałem youtuby kamilaeatera. Cokolwiek rozumiesz przez dziwnie bo dla mnie normalnie. Poza tym zwykła paczka aslaina. Jeżeli to masz na myśli, to legalna.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą passą to jak to w WOT. Jeden dzień idzie jak krew z nosa, a kolejnego dnia cud, miód i orzeszki, nagle przez noc w trakcie snu człowiek nauczył się grać, same wygrane i staty ostro w górę. Ten MM to tam wyraźnie leży i kwiczy. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOT żyje, Clan Warsy są pełne ludzi, klany mają pełne składy i w miarę jako takich jest kilkaset. Raczej forum purepc przestało w to grać ? albo o tym pisać.

Odnośnie orzeszków i miodu, taki dziś poranek:
ePnRpin.jpg

http://wotreplays.eu/site/5746873#murovanka-maxymili-stb-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...