Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauwazylem, ze teraz o wiele bardziej liczy sie accuracy dziala - kiedys czy miales 0,37 czy 0,32 i tak waliles rowno i celnie a teraz sporo ruskich pociskow chybia. Wreszcie czuc ze Niemcy maja ta swoja przewagę w celności.

Ja 152'ka z 0.6 Celności trafiam do 500m :P wiec czy aż tak ważne to jest to nie wiem,nie mowie ze zawsze ale nieczęsto missuje wydaje mi się ze to wina załogi na 100% przez to różnice się zacierają.Przydał by się tryb celowania bardziej realistyczny gdzie trzeba np podnieść działo i celować wyżej do dalszych przeciwników bo obecny tryb wygląda jak strzelanie abramsem :P Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu wcześniej ruszyć gry, dopiero przed chwilą odpaliłem, VK3001(H) i zmieniłem działo z 88mm krótkiej na długą 75mm. Campinovka zmieniła się w rajd T44 (8 killi) i mój(4 kille), przy czym ja z dystansu w krzakach dobijałem to co on uszkodził. 30000 kasy z premium. Rewelacja :)

 

Czy da się wyłączyć nowy dźwięk w środku kabiny (szum)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na HT niemieckie bo będzie mniej więcej to tak wyglądać:

 

Ale niemieckie czołgi HT odstały po [gluteus maximus] w tym paczu. Dodatkowo losowość strzałów mnie powaliła, tak celne działa jak długa 8,8cm teraz wali takie absurdalne pudła, że szok. IS4 to jeżdżąca forteca. Jedyny godny uwagi germański czołg to Pantera II, która zawstydza KT. Nie wiem ale po tej łatce w KT, nie mogę w ogóle się odnaleźć, to jeżdżąca trumna w która wchodzi wszystko jak przez masełko. Naprawiona wieża :D , bycze #$#%^&* "wiadomo co". Amerykańskie jak były tak dalej są prawie nie do przebicia. Wadomo, posiadacze średnich czołgów się cieszą, osłabiona celność arty też miło, ale wyraźnie widać co jest lepsze, przynajmniej w random bitwach.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bywa ciekawie- wreszcie stugiem sobie mogę pokasować 2-3 heavy tanki jak dobrze się człowiek ustawi+ siatka maskująca + maskowane załogi po 50% ;)

Spora tez w tym zasługa odkrycia zalet pocisków odłamkowych ;)

 

Pamiętam początki w stugi i same rykoszety od ht.

Początkowo to ja starałem się omijać twarde cele bo i tak strzeliłem sobie 2-3 razy bez efektu, ht oddawał 1 strzał i sobie szedłem na złom :lol:

 

Tak więć albo robimy separację skrajnych tierów i ich nei wsadzamy do 1 bitwy, albo trzeba dać jakieś szanse mediumom.

Przed paczem wielokrotnie obserwowałem walkę 3-4 czy nawet 5 mediumów z jakimś t32 i efekt taki że na polu bitwy zostawał t32 mimo ,że kierowała nim jakaś straszna lama :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak KT dostał po pupie nieźle. KT jestem wstanie pojechać KV ze 107 :D wcześniej jak widziałem KT to się chowałem teraz to nawalam ile idzie bo wszystko wchodzi czasem nawet po 40% z 107 :D zazwyczaj kolo 25-30% :) po za tym celność tak zjeb ze czasem nawet 122 ze 300m nie idzie trafić stojącego celu O_o teraz lepiej strzelać automatem (auto celowanie) niż samemu bo częściej sie nie trafia tam gdzie się chce a walka na dystans 100m to nie zabawa ^ ^

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero sciagam i czytam. i widze ze ten patch to fail. oczywiscie w wiekszosci dla niemcow. norma :mur:

 

niekoniecznie niemieckie HT są słabe, np. taki Tiger może zdziałać naprawdę sporo i przyjąć na siebie sporo ciosów :rolleyes:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez 2ms2ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrys I i II to strasznie słabe czołgi, z tyłu pociski wchodzą w nie jak w masełko, a to że udało się Tygrysowi zabić czołg niskiego tieru to żadne osiągnięcie. Ja swoim IS potrafie szarpnąć czołgi z wyższego poziomu i nawet jeśli nikogo nie zabije to otrzymuje prawie zawsze ponad 1k expa (za uszkodzenia). Ruskie czołgi w tej grze są za mocne ;]. Czasami to nawet nie chce mi się w średniaki strzelać jeśli obok jest coś większego, po prostu się nie opłaca bo za średniaka jest za mało exp.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie niemieckie HT są słabe, np. taki Tiger może zdziałać naprawdę sporo i przyjąć na siebie sporo ciosów :rolleyes:

 

Takie wyniki to na KV mam :P .Kiedyś może tygrysy fajne teraz wątpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stoję obecnie przed wyborem w co iść mam PZ3 i myślę czy iść w PZ3/4 i dalej w Panthery czy iść standardowo jak większość w PZ4 i Tigery??

 

Idź w Pz4 - z niego masz Hummela (nabijacz kasy), VK3001(H) - najszybszą 88mm krótką na mapie i z niego potem do wyboru - Tiger i VK3001(P) i dalej ścieżka do Panther II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli scislosci, to do Pantery lepiej isc przez PzIII/IV - jakies 10k expa mniej do nabicia na duzo tanszym czolgu. A z VK3001(H) nie da sie przejsc do Tygrysa, to tego ostatniego przechodzi sie z VK3601(H), dostepnego wlasnie z PzIV.

 

Mowiac szczerze, to troche zaluje, ze poszedlem ta sciezka, Pantera II wyglada duzo bardziej kuszaco od KT. Na szczescie PzIII/IV mam juz odblokowane, powaznie sie zastanawiam, czy nie odblokowac VK3001(P)za pomoca free expa, bo nie chce mi sie tluc klonem PzIV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymęczyłem w końcu expa na T-34 i niesamowita ulga. Golda starczyło po opłaceniu premium na szkolenie załogi na 100% i fantastycznie się jeździ. Nawet standardowe działo nie było takie złe, ale po przesiadce na lufę 57 frajda jest niesamowita - warto było cierpieć na wszystkich jeżdżących kupach od BT-2 do A-30 żeby teraz odetchnąć i grać dla samej przyjemności, a nie po to żeby wyfarmić exp na kolejnego w drzewku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten wskaźnik celności - haubica M7 Priest 105mm M3 jest bardziej celna (0,49m) niż M2A1 (0,43m). Chociaż i tak nowa jest lepsza, bo zasięg stockowej dobijał. No i 1 strzał na minutę więcej, co robi różnicę.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę co osoba to inna teoria :D Sam już nie wiem przez co iść. Niby idąc przez PZ4 mamy więcej możliwości rozbudowy ale trzeba 2 razy expić VK3001 lub jeszcze raz Pz3/4. Idąc przez PZ3/4 możemy iść tylko w Panthery znowu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli scislosci, to do Pantery lepiej isc przez PzIII/IV - jakies 10k expa mniej do nabicia na duzo tanszym czolgu. A z VK3001(H) nie da sie przejsc do Tygrysa, to tego ostatniego przechodzi sie z VK3601(H), dostepnego wlasnie z PzIV.

 

Mowiac szczerze, to troche zaluje, ze poszedlem ta sciezka, Pantera II wyglada duzo bardziej kuszaco od KT. Na szczescie PzIII/IV mam juz odblokowane, powaznie sie zastanawiam, czy nie odblokowac VK3001(P)za pomoca free expa, bo nie chce mi sie tluc klonem PzIV.

 

Ja mam Tigera ze ścieżki VK3001(H). Sprawdź dobrze. Nie trzeba się męczyć z innymi SPG, aby mieć Hummela. Poza tym Pz4 jest dużo lepszy niż Pz3/4, mimo, że jest żółwiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten wskaźnik celności - haubica M7 Priest 105mm M3 jest bardziej celna (0,49m) niż M2A1 (0,43m). Chociaż i tak nowa jest lepsza, bo zasięg stockowej dobijał. No i 1 strzał na minutę więcej, co robi różnicę.

 

Jest mniej celna - liczba przy Accuracy jest wprost proporcjonalna do rozmiaru "kolka celowania", im nizsza tym lepiej.

 

@Kikas - popatrzylem po info dostepnym na forum WoT i chyba masz racje, zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem - bo accuracy to rozrzut pocisku. Niemniej jednak dziwnie to wygląda, chociaż większy rozrzut najpewniej spowodowany jest przez większy zasięg ;)

 

Czekaj, czekaj, coś sknociłem :/

 

Kurfa, wywal tego posta, aż żal patrzeć :D

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się na niemieckich TD od niechcenia wczoraj dobić do StuG'a III - ale z tego co widzę to w to chyba nie opłaca się inwestować w działa? :|

O ile dobrze pamiętam to można na nim mieć albo to stockowe (nie pamiętam kalibru), to drugie o tym samym kalibrze ma praktycznie takie same statystyki - może minimalna różnica w celności i ze 2 strzały na minutę więcej (18 a 20 to nie aż taka różnica) no i to nieszczęsne krótkie 10.5cm z Hetzera, którym w stodołę ciężko trafić z 200m.

 

Na KV teraz zbieram na działko 107mm, podwozie i lodówa już zamontowane. Dołączona grafika

Dziwi mnie jedna rzecz - pierwszy "nowy" silnik ma tyle samo koni co stockowy, jest sens go kupować nie mając expa na ten najlepszy? Bo chyba różnica w osiągach będzie zerowa?

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupilem (a na lepszy wciaz zbieram), tak samo jak nie montuje "lodowki" poki nie musze (staty te same co zwykla, tylko jest wielka i obraca sie powoooli). Aczkolwiek chyba kupie sobie dla zgrywu dzialo 152mm, kusi mnie ta rura.

 

A propos lodowki, to ostatnio mialem smieszna akcje, ze na Abbey stanalem na gorce po wschodniej stronie i snajperzylem PzIV do gosci probujacych zajac nasza baze, a tuz obok mnie stanal KW ze 107mm i spokojnie strzelal sobie nad moim czolgiem :lol:

 

Udało mi się na niemieckich TD od niechcenia wczoraj dobić do StuG'a III - ale z tego co widzę to w to chyba nie opłaca się inwestować w działa? :|

O ile dobrze pamiętam to można na nim mieć albo to stockowe (nie pamiętam kalibru), to drugie o tym samym kalibrze ma praktycznie takie same statystyki - może minimalna różnica w celności i ze 2 strzały na minutę więcej (18 a 20 to nie aż taka różnica) no i to nieszczęsne krótkie 10.5cm z Hetzera, którym w stodołę ciężko trafić z 200m.

 

A 7.5 cm StuK 42 L/70 to pies? Piekne dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...