Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

A potraficie szukać informacji na własną rękę?

 

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/23203-maintenance-works-december-28/page__view__findpost__p__319078

 

Przerwa trwa od 10 rano naszego czasu i może potrać do 5 godzin.

 

Nawet link wywala błąd :lol2: , ale dzięki a na forum ichnie nie wchodzę wystarczy mi to :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu blad?

 

The maintenance works are scheduled for December 28, 4.00 am EST / 9.00 am UTC. The game will be temporary unavailable.

 

Reason: datacenter planned maintenance.

 

Estimated downtime: up to 5 hours.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem zapytać co się dzieje - on 10.00 WoT nie chce się łączyć .

 

Teraz już wiem co jest .

 

Z drugiej strony takie info powinno być podawane w kliencie , nie każdy wchodzi na oficjalną stronę WoT .

 

Btw. Jak wygląda przekrój tierów u ludków z forum .

 

B u mnie 5 pojazdów - Tier III x 1 - Panzerjager I , Tier IV x 4 - Panzer IIIA/III , Marder II i Wespe .

 

W tym to nie mam co się pchać do obecnej kompanii PPC ale może zrobić coś w stylu akademii PPC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tier       Pojazdy  II        Bison III       Marder II  IV      T-28, PzIII   V       PzIV, KV

Mam tez juz dosc expa na VK3601(H), tylko jeszcze musze kase dozbierac.

 

@reyden - Panzerjaeger I to tier II, a Marder to tier III ;) Tier IV w niemieckich TD to Hetzer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

Hummel(do kupienia) V

StugIII V

SU76(blisko do 85) to chyba tier 3

 

Leopard - V, VK3601 - VI, TIGER - VII

KV -V , KV-3 VI

T1 hvy V

Oprocz hummela pomykam tym co widac, na tą arty coś mi kasy było szkoda, moze jak w koncu pozbędę sie t1 to se kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzą serwery czy jakaś mała przerwa jest?? Bo od rana nie mogę się podłączyć :/

 

Już zauważyłem że przerwa techniczna :] Czytałem nie tą stronę forum.

 

 

Jak narazie mój garaż to też lipa :/

 

I Leichtraktor, Bison

III PzKpfw III

IV PzKpfw IV

 

Zbieram obecnie exp żeby odbić w drzewko Panthery. Bo ciężkie czołgi to jednak ślamazary. Trochę żałuje że nie poszedłem w ruskie czołgi bo jednak są jakieś zwinniejsze niż niemieckie odpowiedniki.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

Hummel(do kupienia) V

StugIII V

SU76(blisko do 85) to chyba tier 3

 

Leopard - V, VK3601 - VI, TIGER - VII

KV -V , KV-3 VI

T1 hvy V

Oprocz hummela pomykam tym co widac, na tą arty coś mi kasy było szkoda, moze jak w koncu pozbędę sie t1 to se kupie

 

Hummel ci się szybko zwróci i zarobi na inne czołgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja też się pochwalę moim garażem:

  • V - SU-85 - załoga na 83%; zbieram na działo 107mm
  • V - PzKpfw III/IV - załoga na 100%; najszybsza droga do Pantery :)
  • IV - M5 Stuart - załoga na 95%; wymaksowany
  • IV - M7 Priest z lepszym działem 105mm
  • I - Loltraktor - elite! załoga 53%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do KT to sobie chwalę i na premce upalam go dość często, dodam, że po ostatnim patchu jakoś nie odczułem osłabienia tego tanka, dalej kroję jak kroiłem i daje mi on sporo fanu.

Wkurza mnie natomiast T29, przy spotkaniu go to czym bym w niego nie walił to większość pocisków zalicza rykoszet... jakaś paranoja. Nie wspomnę już o nowym ruskim T54 który zabija wszystko i wszystkich i na tle ogółu dostępnego w całym WOT wygląda jak jakiś pojazd zbudowany w oparciu o technologię kosmiczną.

 

P.S.

Do twórców WOT: Przestańcie "dopalać" czerwone zabawki i pomyślcie też o ciemnej stronie mocy... dajcie niemiaszkom P1000 "Ratte"!

 

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie działa nawet nie potrafiły strzelać na odległości mniejsze niż kilometr, chyba że jako niszczyciele czołgów. Zasięg takich dział liczono w setkach kilometrów, więc na mapy, jak w WoT nie ma to sensu.

 

I weź tu gold na wyszkolenie 100-osobowej załogi na 100% :D

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe P1500 wcale nie są takie super ultra hiper mocne .

 

Owszem 800 armata robi wrażenie ale ten pojazd ( bo czołgiem to bym go nie nazwał ) ma więcej wad niż zalet .

 

Kaliber jak i reszta parametrów tego działa czyniło by go jako broń stricte oblężniczą - trafienie z tego działa Pantery czy Tygrysa było by dość trudne , aczkolwiek pociski odłamkowe siały by spustoszenie .

 

Prędkość ultra niska albo i jej brak - już Maus w realu mógł się poruszać z prędkością ~ 15 km/h - to coś pewno by miało niższą prędkość .

 

Do tego musiała by byś odpowiednio przygotowana droga .

 

Do tego nie poruszał by się sam - do ochrony tego by był potrzebny pluton czołgów i kompania piechoty , o problemach z logistyką nie wspomnę .

 

A odpowiednio ustawiony czołg średni czy TD tłukł by go ile wlezie samemu będąc praktycznie bezpiecznym .

 

Jedynie gdzie widzę takie pojazdy tudzież działa kolejowe to specjalne mapki - pojazd sterowany przez komputer a reszta drużyny robi za ochronę , drużyna przeciwna stara się go zniszczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo na stronie CDA - rejestrujesz się na ich forum , wchodzisz na stronę cdaction.pl , logujesz się tam - menu zasoby i tam masz link do generowania klucza do WoT .

 

A nikt inny ci kluczyka nie użyczy, z tego powodu że nie ma go .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...