Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj gra zaskoczyła mnie kolejny raz, po latach chudych muszą przyjść tłuste tak chyba myślą twórcy. Zbijając gwiazdki udało mi się wygrać 10 bitew z rzędu każdą na innym tanku.

 

No ja i SkyLine mieliśmy 12 wygranych pod rząd nie grając w plutku.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i bieda bez BL-9, ale tragedii tez nie ma, jestem praktycznie na stock'u z top gunem i silnikiem z IS'a.. wcale najgorzej sie nie gra, przeciwko X tierom faktycznie, troszke brakuje, ale wtedy staram się je flankować.. najgorzej jest z T95 :D no ale to jest osobna historia ;)

 

Włazy na górze (szczególnie ten z koszyczkiem) plus błotniki (mniejsza szansa, ale się udaje) i T95 niestraszny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi taką rzecz, bo gram od niedawna. Jak się ma już wyszkoloną załogę na max + skille to wszystko wchodzi tam gdzie celeujecie ? Bo nieraz podawane są jakieś newralgiczne punkty typu wizjer itp. i się zastanawiam. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci mieli wygrane ja mialem 10 wtop z rzedu...równowaga MUSI być...

szczytem był e75 kampiacy u nas w bazie an bagnie, eff koło 800 na 7k bitew, z 128mm, z tego co widziałem nie trafił skutecznie ani razu....strzelał do pantery 300m, is4(podobnie, potem blizej), do pz38, vk2601, t34-85...nic nie ubił dodam...

prem sie skonczy dziś

jakoś nie chce mi się już tego ciągnąć

68k online - jakies 40-50k głąbów, szansa na dobry skład w mej druzynie gwałtownie zmalały...i jeszcze wczoraj lag mnie zabił, były jakieś choppy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath jak sie ma zaloge na max (100%) to wtedy czolg ma takie parametry jak podane w jego specyfikacji wiec Twoja skutecznosc (poza oczywiscie skillem ;) ) zalezy od celnosci dziala. Z niemieckich czolgow, szczegolnie tych wymaksowanych mozna strzelac nawet z 500m zachowujac spora szanse na trafienie. Te wszystkie weakspoty o ktorych tu mowa to raczej walka w zwarciu 1 vs 1 na dystansie kilku(nastu) metrow. Kazdy czolg ma jakis slaby punkt wiec w teorii majac pojazd 2-3 tiery nizej jestes w stanie go chociaz uszkodzic (raz grajac T34 premium zdjalem 90% Mausa zachowujac cale HP). Wyjatkiem moze byc tu czolg magiczny KV2 ktory tylem wiezy majac 70mm pancerza odbija pociski z penetracja 269mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjatkiem moze byc tu czolg magiczny KV2 ktory tylem wiezy majac 70mm pancerza odbija pociski z penetracja 269mm ;)

 

A support, gnębiony o to (zgłoszenie razem z replayem, gdzie było kilka 0hp hitów i "dingów niemożliwych"), odpisuje dzielnie w stylu "sytuacje niejednoznaczne - strzały były niedokładne". Nożeż ciach!a! Po to mają replay, żeby go w danym momencie zwolnić i sprawdzić w co trafiłem. Jeżeli ja jestem w stanie wychwycić moment wystrzału z działa i spauzować, to oni nie mogą?

Zrobię sobie chyba jeden czołg (pewnie E-50) na debugger - czyli m.in. perk na rozpoznawanie krytyków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-50 jest diabelnie celny...

Chyba moj ulubiony czolg...

Tigerem II sie mecze jak cholera, wolny, mala sila ognia, czesto dinguje

 

PS

Jak patrze na te wasze dodatki to kurde istne cheaty... Pomalowane czolgi, oznaczone critic pointy itd...

 

Wczoraj widzialem jednego lepka, ktory grajac IS-3 przy kazdym strzale podpalal przeciwnika :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tyle nie są to chity, że każdy może ich użyć. Jest to dozwolone, więc uczciwe, Chit z założenia jest oszukiwaniem innych graczy, używaniem niedozwolonych skryptów, zmian w grze.

 

W WOT cała rozgrywka toczy się na serwerze i na dysku możesz sobie tylko zmienić to co się wyświetla na twoim ekranie. Wpływu na grę nie masz żadnego, bo na serwerze pozostaje to samo.

 

Myślę, ze dopuszczenie takich zmian jest najlepszym wyjściem, w przeciwnym razie mieli byśmy część graczy chitujących część uczciwych i wieczne pretensje, że ten oszukuje bo sobie wgrał weekspoty, a ja tu się męczę uczciwie. I nie odróżnisz, czy gracz używał premium ammo, czy miał szczęście i wiedzę o grze czy grał na "sterydach". Zakaz używania takich zmian był by nieskuteczny a więc niesprawiedliwy bo dotyczył by wyłącznie uczciwych graczy pogarszając ich szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS

Jak patrze na te wasze dodatki to kurde istne cheaty... Pomalowane czolgi, oznaczone critic pointy itd...

 

Wczoraj widzialem jednego lepka, ktory grajac IS-3 przy kazdym strzale podpalal przeciwnika :|

 

Chyba strzelał z 5 metrów. Co dają te malowania przy walce na 200-500 metrów, nic bo g...widać, a nawet na 5 jak stoisz w krzaczorach to Ci mogą patrzeć w do woli. Widziałem już paru takich co koniecznie chcieli trafić z bliska we mnie w te malowane części i kończyli w królestwie Hadesa szybciej niż by walili na pałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wolę takich, co próbują się wstrzelić, od takich, co tylko siedzą za artylerią i czekają na koniec bitwy.

Pamiętam mod do quake 3, gdzie było coś typu "anticamp" - jak siedziałeś w jednym miejscu dłużej, niż ileś sekund, uderzał w ciebie grom z jasnego nieba. Powinni coś takiego z drobnymi modyfikacjami (np. "tylko czołgi w określonej odległości od artylerii") wrzucić tutaj. Od razu by było ciekawiej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wolę takich, co próbują się wstrzelić, od takich, co tylko siedzą za artylerią i czekają na koniec bitwy.

Pamiętam mod do quake 3, gdzie było coś typu "anticamp" - jak siedziałeś w jednym miejscu dłużej, niż ileś sekund, uderzał w ciebie grom z jasnego nieba. Powinni coś takiego z drobnymi modyfikacjami (np. "tylko czołgi w określonej odległości od artylerii") wrzucić tutaj. Od razu by było ciekawiej :lol:

 

Hehe, ale by grzmiało na każdej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale by grzmiało na każdej mapie.

 

Ta, tylko zauważ ze arty czy TD z załozenia są do kampienia. Pantera tez nie ma co oczekwiać co bitwa rajdów.

Choś akurat Pantherą 2 mozna nieźle przeciwnika zaskoczyć wpadając od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko zauważ ze arty czy TD z załozenia są do kampienia. Pantera tez nie ma co oczekwiać co bitwa rajdów.

Choś akurat Pantherą 2 mozna nieźle przeciwnika zaskoczyć wpadając od tyłu.

 

Do kampienia w połowie mapy i likwidowania wrogów, a nie siedzenia za artą na linii kończącej mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę się upewnić.. update na pewno nie jutro?

 

Cholera ich wie.

W newsie o teście jest:

UPDATE: Serwer testowy zostanie wyłączony w czwartek, 26 kwietnia o godzinie 13:00 czasu polskiego. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w teście! Będziemy Was informować o kolejnych testach z wyprzedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, zjechalem przez 2 lub 3 dni win ratio na e 50 z 60 do 3x procent(chyba ,juz nie sprawdzam, <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ica mnie trafia, rano bylo 40)

daje pass od tej gry

poziom debilizmu zatrwazająco wzrosł, lub inaczej, czesciej spotykam bezmozgow, debili, niedzielnych graczy co nie potrafia przycelowac i np z dziala 128mm przebic pantery z pancerzem 120mm max....

i jeszcze kolo w is4 z eff 336...to jakas kpina

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie nie mam moda na staty, od razu kilka problemów mniej. ;)

 

Za to ARL44 podoba mi się coraz bardziej, jak go wylosuje blisko góry, to sieje śmierć i zniszczenie. Przed chwilą znowu 5 killi, >1k expa i 17k na czysto (bez premki).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie prem skończył i odruchowo przedłużyłem o kolejny miesiąc bo gold został jeszcze z KŚG.. no i grac trzeba kolejny miesiąc T_T całe szczęście, że kobieta wzięła sie za magisterkę, to nie bedzie to gold stracony, przynajmniej nie w całości.. heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J jak widzę kamperów w bazie to mnie Dołączona grafika, i czasem sam do nich strzelam, jak nie reagują na wezwania :) mam gdzieś statystyki, a ile frajdy :). A przecież o to chodzi w grze :)

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś jakiś biedak zwyzywał. Jechałem sobie spokojnie na pozycję, kiedy zaczął do mnie strzelać nasz M5 z HE.

Myślę - raz to przypadek, tym bardziej że nic mi nie zrobił (z wyjątkiem zabrania paru hp), więc pojechałem dalej. Ale za drugim razem uszkodził mi gąsienicę, co mnie już zirytowało. Bo dwa razy to już nie przypadek, tylko jawne sk$*@yństwo.

Sprzedałem mu strzała, a że is-3 łyka taki plankton zwykle na raz, zjechałem kolesia od razu.

W tym momencie od któregoś z naszych dostało mi się od noobów, idiotów, itp. Wyjaśniłem mu delikatnie, że nie będę tolerował debili strzelających do swoich, tak samo jak przezwisk w teamie, po czym skierowałem lufę w jego stronę... Że byłem w topie listy, szybko się uciszył :lol:

Brak M5 wpłynął na grę tak bardzo, że wygraliśmy tę bitwę, a ja nie zdobyłem top guna (-1 + 6 = 5 killi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem włączyłem WOT na parę bitw. Jedna z pierwszych na Campinowce, zaczęła się jakaś konkretna wymiana ognia 4 przeciwników już nie było bo się sami wystrzelali :D Plus oczywiście ciągły flame na chacie zamiast gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj koleś z mojej drużyny próbował KV zepchnąć z klifu (ja byłem w IS-3). Jego szczęście, że akurat w momencie kiedy obróciłem wieżę bitwa się skończyła ale dżizas co się dzieje w głowach tych jełopów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jego wypowiedzi ewidentnie wynika, że na T30. Taa ogólne winratio 76, ja ledwo co utrzymuje 51%.

 

Dokładnie, międzyczasie spadło do 56, śmiech na sali, a ogólne do 50.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...